Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Szia Beko átviszem és átadom a módinak a jó drukkolási üzenetet.
     
    55nagyi55, Fatther, csio70 és 25 más kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    спасибо! :)
     
    55nagyi55, greenfields, Cyra65 és 24 más kedveli ezt.
  3. opk122

    opk122 Utánpótlás-írogató

    Remélem, hogy Magyarország lesz az első éget, srácok! Sok szerencsét!
     
    Alnassram, P.Szilvi, csio70 és 47 más kedveli ezt.
  4. revaa

    revaa Fórumgróf

    Nem azért, de gondolkodtam.. nem ritkaság, előfordul gyakran.

    Az első helyezett kap valami pluszt mint a többiek? Lehet hogy rosszul vagyok tájékozódva, - akkor ez az én hibám - de úgy emlékszem hogy nem! Három kitevős házról van szó, amit megkap az 1-999 vagy 1000-ig, utána már csak két ház stb..

    Akkor miért fájt az, hogy Csocso volt az élen? Ugyanaz az ajándék! Vagy k.tynka ennyire hiúsági kérdést csinál ebből az első helyből?
    + a másik, hogy nem hiszem, hogy más nem tudna olyan jól játszani mint k.tynka, hogy ÉVEK ÓTA ő van az első helyen, vajon
    ez nem szúr szemet senkinek? Ebben nincs bunda? Hogy hogy mindig ő az első? Tiszteletem a magyar játékostársaimé, - direkt írtam így, elég morcos vagyok - hogy ennyire sportszerűek, hogy nem írták ki, és nem feszegették a dolgot, de én vagyok annyira pofátlan és sportszerűtlen, hogy megteszem.
    Lehet, hogy k.tynka a BP egyik fejesének a hozzátartozója stb.. és ezért jár neki a cím mindenáron!

    Beko ha törölnöd kell, tedd meg.. de végre kiírtam, ami bosszantott nagyon.
     
    Fatther, greenfields, Cyra65 és 22 más kedveli ezt.
  5. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Sajna konferencia miatt most kerültem gép elé, és csak pislogok... hogy biztosan rosszul látok vagy mi... Csocsooooó! Hol vagy? És hol az igazság? Nem mondjátok, hogy már megint????????? :eek: :eek:o_O:mad::oops::wuerg::cry:

    Mementori! Ments meg minket, ha már szegény Csocsót megint nem hagyták... Hajrá magyarok!!!!!
     
    Fatther, csio70, greenfields és 28 más kedveli ezt.
  6. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Sajnos a német tudásom jelentősen megkopott az évek alatt (gyakorlatilag a nullával egyenlő :D), de lehet tudni milyen most a hangulat nemzetközi vizeken? :eek:
     
    Fatther, greenfields, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  7. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Nagyon felháborít, ami történt :( Tényleg elveszik a játékosok kedvét az egésztől. Ha egy ilyen nagynevű, tekintélyes emberrel, mint Csocso ezt megtehetik, akkor bárki mással is. Szúrta a szemüket az esetleges magyar győzelem, vagy mi? Nagyon dühös, mérges vagyok, már bánom, hogy egyáltalán elindultam, és bedobtam közel 150 millát, ráadásul kis híjján mindent kisöpörtem a pajtából. Megérte???? Nem érte meg :( Elvették a kedvem az egésztől. Menjenek a p.....-be. Bocsi, de ez kicsúszott :(
     
    Fatther, csio70, greenfields és 15 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Persze,hogy mindig ő az első, mert Csocsót, mindig törlik. :(
    Még mindig tiszta ideg vagyok... :(
    Hajrá Magyarok!
     
    Fatther, greenfields, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  9. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Nagyjából az lehet a helyzet, hogy a reklamáció jelentős része olyan helyekről jött, ahol a kereset és az abból való játékra költés jelentősebb mint pl. kishazánkban. Ezeket a játékosokat nem érdek elveszíteni, mert ha kishazánk vásárlórétege visszafogja magát, az közel sem olyan mintha a jelentősebb fizetéssel rendelkező ország vagy országok játékosai tennék ezt. Nem értem miért kell ezen csodálkozni, át lehet menni azokra a fórumokra ahol "nagy" elégedetlenség volt most milyen kisimult a hangulat.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pont ezért sok. Sokan csak egy zászlót raknak be meg hajrá magyarok. Tegnap elég sokat kellett ezért tekernem, onnan tudom. De már teljesen felesleges ezeket is leírni mert mindenki tudja hogy: mindenki mindenkinek szurkol. :D
     
    Fatther, csio70, greenfields és 14 más kedveli ezt.
  11. revaa

    revaa Fórumgróf

    Németek örülnek, (sose legyen nagyobb örömük >:( ) oroszok szimpatizálnak velünk, velünk vannak
     
    csio70, greenfields, Cyra65 és 17 más kedveli ezt.
  12. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Milyen erdekes, hogy a nemet kozossegi leader kiall a forum ele, es ad egy hivatalos magyarazatot.

    De a dragalatso BP-nek ahhoz mar nincs eleg ver a pucajaban, hogy a masik erintett felnel, ertsd nalunk, is tegyen egy hivatalos kozlemenyt.

    Gusztustalan... es mondom kukorinak hogy mar be is ugrott a giliszta utani kovetkezo titokol: csotany
     
    Fatther, vera0973, greenfields és 32 más kedveli ezt.
  13. revaa

    revaa Fórumgróf


    Jó reggelt!
    Nem Csocsóval van a gond, hanem k.tynkával! Miatta törlik, a többi kamu duma. Ennyi, bárki átvenné a helyét törölnék. Ennyi a történet, erről írtam feljebb is.
     
  14. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Azért jó hallani, hogy vannak olyanok nemzetközi játékostársak akik támogatnak minket :) Illetve még olyan kérdés: k.tynka ennyire nagy húzónév a TOP eventben?
     
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ezzel óvatosan! Kazimir megvárja, amíg Csocso elérhető lesz.
    Nálunk is lesz tájékoztatás, de majd ők megbeszélik, hogy ki írjon.
    Kérjük, várjátok meg!
     
    Fatther, kovacstne, greenfields és 27 más kedveli ezt.
  16. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia!
    Igen , vitus tancot jarnak az oromtol, hogy eltavolitottak Csocsot :mad:
     
    Fatther, greenfields, Cyra65 és 8 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szegény Csocsó, még nem is tudja,mert éppen dolgozik. Istenem,mit fog átélni. :(
     
    Fatther, kovacstne, greenfields és 12 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Tudja. :(
     
    Fatther, greenfields, Cyra65 és 17 más kedveli ezt.
  19. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Cпасибо!
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ufff. :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.