Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Szia mementori:)

    Minden elismerésem, le a kalappal előtted.
    Az én szememben már Tied a Kupa:)
     
    emocy91, Farmer*54, revaa és 17 más kedveli ezt.
  2. Kristály-farm

    Kristály-farm Aktív író

    Szia! Ha megírták privátban, írd meg nekem is légyszi! Köszi!!!
     
    Farmer*54, revaa, greenfields és 6 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Mindenkinél kihúzták a gyufát, mert ilyen alapon bárkivel bármit csinálhatnak utólag. De ettől függetlenül ha majd lecsitul mindenkiben holnapra az indulat, másképp fog írni.
    Feketére biztos hogy nem fogok változtatni, tavaly se tettem mert nekem az mást jelent.
     
    Fätum, emocy91, Farmer*54 és 18 más kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    szia
    hát képzeld én a munkahelyemen elneveztem az egy szem fiú munkatársamat Tibinek,mert annyira szeretem a csokit,hogy ha meglátom dolgozni mindig a csoki jusson az eszembe,mer a Tibi jó, a Tibi finom, a Tibi tökéletes :D:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    ja és amúgy Zsoltnak hívják,de csak nevet mikor szólok neki,a többiek meg csak pislognak,hogy nem tudom megjegyezni a nevét,vagy mixD
     
    kekmaci75, Farmer*54, Tigrislady és 19 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Cyra!
    Csit, csit, csit! Beko megkért mindenkit, hogy csak okosan, mert gyíkot kell írnia, nem ér rá a pókkal foglalkozni!
    Köszi! Hozok neked valamit:

    [​IMG]
     
    Farmer*54, Matold, revaa és 14 más kedveli ezt.
  6. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Akkor azért nem jelentkezik :( Elakadt a levegője, ennyi galádság láttán :(
     
    revaa, taga1, mebajah és 6 más kedveli ezt.
  7. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Az a baj, hogy a történelmünk során soha nem bírták jó szemmel nézni, azt, hogy ez a kis nemzet, akit olyan sok nemzet akart térdre kényszeríteni, mindig fölállt és még jobban összetartott...de az oroszoknak örülök, elmondhatjuk hogy ők itt vannak (és nem a spájzban) velünk és támogatnak bennünket :)
     
    kekmaci75, hóóvirág, 55nagyi55 és 24 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Valsz félre értesz?! Nekem a párnámmal semmi bajom! Sütöd már a palacsintát?:)
     
    Farmer*54, szöszi50, revaa és 10 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Jancsika! :)
    Parancsolj, táblázatba raktam, csak neked, csak most:

    helyezés2017.11.162017.11.20. 21ó2017.11.21 8:402017.11.21 21:15
    500 300 millió307 millió323 millió
    1000 20 millió 140 millió150 millió174 millió
    1500 75 millió78 millió87 millió
    2000 8 millió 58 millió60 millió65 millió
    2500 47 millió49 millió52 millió
    3000 4,7 millió 40 millió42 millió45 millió
    [​IMG]


     
    emocy91, revaa, mimi és 13 más kedveli ezt.
  10. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Szép késő estét Minden Kedvesnek.

    Nagyon szomorú vagyok. Reggel megnéztem a TOP listát, minden rendben volt. Valamikor délután azzal kezdtem hogy áll a TOP lista.
    Nem akartam hinni a két szememnek :( olvastam és olvastam, és állok mint bálám szamara, pedig csak egy kis béka vagyok :(

    Mementori, Nemzsu!

    Minden energiámmal Veletek vagyok és minden Magyar játékossal.

    Fogadjátok tőlem Nektek szeretettel ezt a nótát, az örök kedvenc, az örök szerelem marad.

    Mementori, Nemzsu! és Mindenkinek aki szereti.

    Jó éjszakát.
    http://www.mp3center.hu/a-ghost-film-zeneje-mp3-letoltes/
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    emocy91, Farmer*54, Tigrislady és 17 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Cyra nem menjünk már bele a történelembe, kérlek szépen. Semmi köze ahhoz ami ma történt. Majd jön valamikor csocso és elmondja hogy mi történt ha egyáltalán kapott rá választ. Még azt is el tudom képzelni hogy fogalma sincs hogy miért.
     
    Fätum, emocy91, Farmer*54 és 12 más kedveli ezt.
  12. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Tizedes meg a tobbiek xD

    Hajra Magyarok!
     
    55nagyi55, Farmer*54, revaa és 10 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Komolyan meg vagyok döbbenve...:wuerg:>:(:mad: és akkor finom maradtam és nőies...Elindultam a dolgomra, volt Csocsó, hazaértem, nem volt...csak tizensok oldalnyi felháborodás...jogosan.
    Bármit is írnék ide, ismételnék valakit, annak meg nem látom értelmét.
    Nem bánom, amit bedobáltam, de kicsit bosszant, hogy bár ennyivel nem fogok bent maradni a 3000-ben sem, még mindig nem csúsztam ki a 2000-ből se'... mindenesetre addig, amíg bírom, eggyel több magyar zászlót láttok irígy kocsogok. Dobnék még be, de valami furcsa csapdába kerültem, amit kitettem a piacra, nem viszik el, amit vennék, ahhoz ugye kellene a csp...de nem is igazán érdekel, ahogy már a jövő évi top sem. Tartott vagy 1 napig a nagy elhatározás, de a mai délután letörte a lelkesedésemet. Így minek? Kinek? Mi értelme? Kit érdekel?

    Ezt meg Csocsónak... Fel a fejjel! Van amit nem vehetnek el Tőled!

    "Nem hajlok semmi szélnek,
    Pusztító jégverésnek,
    Úgy állok rendületlen,
    Magyarnak születtem!

    Hiába ütnek, rúgnak,
    Kemény fából faragtak.
    Az ég ítél felettem,
    Magyarnak születtem!"


    Annyira érdekes...bármi is történik körülöttem, valahogy mindig beúszik a fejembe pár ideillő sor a Kárpátiától... Délelőtt, ahogy néztem a lista élén Csocsót, a Tartsuk szárazon a puskaport dúdolgattam...valami vátesz veszett meg bennem...afrancba!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    kisegér01, Farmer*54, revaa és 22 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez nagyon szép vers, csak ki kellene egészíteni:
    Kérem vissza a party pörgetésemet és az elvesztegetett időmet.
     
    Farmer*54, Tigrislady, revaa és 20 más kedveli ezt.
  15. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok Mindenki!!!
    Remélem Mi nem kerülünk az ő szintjükre..Mert akkor mi sem vagyunk jobbak mint akik ezt tették..
    Jó lenne megmutatni Mi Sokkal Jobbak Vagyunk!!!
    Aki még bent van gondolja végig mit adott be és miért tette,
    Hajjrrrááá Minden Magyarnak.. :)
     
    55nagyi55, Farmer*54, Tigrislady és 17 más kedveli ezt.
  16. meszimarsi

    meszimarsi Fórumszaki

    Szia,

    Igen, lecsitul, de én nem felejtettem el az előzőt sem és nem gondoltam volna, hogy néhány "népművészeti agyagedény" miatt ilyen megtörténik. Ez már túl megy minden határon, ezt már nem lehet szó nélkül hagyni, főleg ha azt bántják aki szívvel-lélekkel tesz mindent a játékért és értünk.
    Ne haragudj rám ezért, de le kellett írnom.
     
    emocy91, Farmer*54, missuzy_53 és 17 más kedveli ezt.
  17. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Kedves kukori, persze, hogy nincs köze, de akkor is ez jutott az eszembe, mert ez egy nemzetközi játék, és ha olvastad volna, amit én a német fórumon, akkor a Te zsebedben, akarom mondani tollad között is kinyílt volna nem létező bicska, tudom itt nem szabad írni ilyen témát, de a helyzet most engedélyezte, kidühöngöm magam és holnaptól olvasó üzemmódba kapcsoltam, minden további véleménynyilvánítástól tartózkodni fogok és most megyek aludni(ha tudok).:sleepy:
     
    revaa, mimi, missuzy_53 és 12 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ez egy dal;)
     
    tina07141983, Alnassram, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Dehogy haragszom.:) De sajnos nem tudunk semmit csinálni.Hiába hőbörgünk itt a fórumon.
    Cyra én értek mindent, de nem tudunk semmit tenni, sajnos. Tavaly sem tudtunk és most se fogunk tudni, csak egymást hergeljük, más célja nem lesz. A módik már tudják hogy mi a véleményünk és közvetítik is, de ennél többet nem tehetünk, hiába írjuk le százszor, akkor sem.
     
    emocy91, Cyra65, revaa és 19 más kedveli ezt.
  20. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok,
    ... pedig jó kis TOP-nak ígérkezett még annak is aki nem indult úgy igazából, bedobáltam 10 milliót mert szeretek ládákat nyitogatni ... és mert tetszett hogy 2 napig fent volt a nevem... játék ez no ennyi beleférxD

    Izgalmas nézni a listát keresni a szívmelengető ismerős neveket és szurkolni ez is nagyon jóóóóó:inlove:

    Nem kellett volna nagyon nem kellett volna elrontani a játék örömét és belénk gázolni ezzel az alattomos húzással, Csocso Veled érzünk :cry:... magyarázat ha lesz is gondolom majd üres és semmitmondó8)...

    Mindenkinek aki még versenyben van közülünk kitartást és hajrá! :)

    Mementori fantasztikusan csinálod ...a citromból limonádé lehet:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.17
    emocy91, Farmer*54, Tigrislady és 23 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.