Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csihi-puhi

    csihi-puhi Járnitanuló

    Megkérdezhetem hogy k.tynka. milyen nemzetiségű?
     
    heureca3, revaa, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Lengyel.
     
    Farmer*54, heureca3, revaa és 8 más kedveli ezt.
  3. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Egész délután olvastalak Benneteket. Ismételnék én is, ha bármit írnék a kizárásról.
    A történtek miatt düh és harag, aztán elkeseredés, most már csak a szomorúság, fásultság.
    7,5 éve játszom. Volt, amikor abba akartam hagyni. De Valaki kedvéért maradtam. Mert akkor már Ő sem játszana.
    Megszállottak vagyunk mindannyian, a magunk módján. Már régen nem az a játék, mint amikor elkezdtük, de nem törődünk vele. Csináljuk az event-eventhátánt, ha haladni akarunk, vásárolunk. Mindenki valamit szeret benne. Ki a fákért bolondul, ki a felhőkért (én is), ki a kitehetőkre hajt. stb. Nem sorolom.
    A TOP-ban most volt az első, amikor elindultam. Igazából csak a ládákat szerettem volna, de azokat csak úgy tudtam, ha dobáltam be. Aztán számoltam, és úgy döntöttem, megpróbálom.
    De ma elment a kedvem tőle. Soha többé TOP! Nekem ez a játék már nem tetszik.
    Legszívesebben törölném onnan magam, de remélem, majd a rendszer...
    Sok sikert kívánok a kitartóknak!
    Hajrá magyarok!
     
    Zatini, kekmaci75, alpha58 és 30 más kedveli ezt.
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Órák óta olvaslak benneteket és teljesen ledöbbentem attól amit olvastam.
    Nem is jutok szóhoz, vagyis amilyen szavak eszembe jutottak azokat nem lehet leírni, így hát csak a barifejekkel mondom el
    >:(>:(>:(>:(>:(>:(:(:(:(:(:(:(
     
    alpha58, emocy91, Farmer*54 és 20 más kedveli ezt.
  5. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Mindenki csináljon, amit akar, számomra ez a szolidaritás talán egyetlen kifejezési lehetősége.
    Cyra, a csokikákból küldhetsz nekem is. Egyszer majd sütök helyette süteményt és küldök. Csak nyisd ki az ablakod :D
     
    Farmer*54, Matold, heureca3 és 15 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Érdekes gondolatokat olvasok és nem értem. Azért mert csocsot kizárták, azért én miért ne indulhatnék? Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz, de ti tudjátok.;)
     
    kekmaci75, Farmer*54, mimi és 9 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Visszajöttem, megtaláltam azokat a szavakat amiket eddig kerestem. Ahogy olvastalak Benneteket a zászló színe újra feketévé vált a többségnél, az okát értem és elfogadom, de nem fogom átváltani az enyémet erre a színre.
    Nálam csak egy lista létezik és azon még mindig a tegnapi eredményt látom.
    Nem fogok gyászolni, a fehér az erő a tisztaság jelképe, büszkén viselem ezután is. Számomra, a szememben ezután is Csocso lesz az első, mint ahogy a kapakirálynál is ő maradt.
    További jó játékot és jó versenyzést kívánok mindenkinek.
     
    Farmer*54, Matold, heureca3 és 23 más kedveli ezt.
  8. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Azért van köze. Mert nem kívánok olyan szabályok szerint játszani, amiket bármikor, kényük-kedvük szerint megváltoztathatnak.
    Neked kedves kukori sikerülni fog, mivel egész évben erre készültél, ahogyan nagyon sokan mások is. Kívánom, hogy elérd a célod! ;)
     
    Zatini, Farmer*54, Matold és 12 más kedveli ezt.
  9. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Sziasztok!
    :(
    Nem sokáig lehetett újra kedvem a játékhoz...
    Azt tudtátok, hogy ha felmondjátok a prémiumot, megkérdezi a rendszer, hogy miért? Több válasz is bejelölhető (pl. mert abbahagytam, vagy hamarosan abbahagyom a játékot...) És van szabadon kitölthető rész.... (Én oda ezt írtam: u. kizárása miatt.)
     
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Mert megingatja a hitünket a játék tisztaságában. Mert azzal szembesülünk, hogy ezek után bármikor bármi megtörténhet a mi farmunkkal is. Mert a BP felrúgta a saját szabályát. Ha megtette egyszer, megteheti máskor is. Ez a nagybetűs ÉLET. De mi nem azért játszunk, hogy itt is ezzel szembesüljünk, abból épp elég a valóságban. Ide kikapcsolódni, búfelejteni, örülni jövünk, azt akarjuk. Ha ezt is elveszik tőlünk, mi marad? Az, hogy dobálhatjuk BP bugyrába a forintjainkat? Köszi, BP, nem ez a cél. Ha elveszik a céljainkat, elveszik az élményeinket, nem marad semmi. És akkor nem fogunk játszani. Egyébként, aki akart, már elindult (ld. lista). De ha ott van a fejünk fölött a Damoklész kardja???
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De nem változtattak meg máshol (most még) csak az első helyezettnél, azt meg tudjuk hogy miért (vagy legalábbis sejtjük). Egy sima mezei játékosnál nem hiszem hogy megcsinálják.
     
    soosgreta, Farmer*54, mimi és 2 más kedveli ezt.
  12. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Én is most mondtam fel, azzal indokolva, hogy ezt a BP-t nem kívánom anyagilag támogatni! >:(
     
  13. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    nolina1965 szépen megfogalmazta, hogy miért nem tetszik.
    Tudom, hogy a sima, mezei játékosnál nem teszik. De mit is akar a TOP-ban egy sima, mezei játékos? :)
     
    Zatini, újfarm53, Farmer*54 és 12 más kedveli ezt.
  14. csihi-puhi

    csihi-puhi Járnitanuló

    A TOP 3000 november 15-én kezdödőtt és ma 21.-e van. Eddig hagyták versenyezni most pedig a vége felé gyorsan kitették, ráadásul csak Őt. Ez nagyon nem volt ferr a részükről.
     
    újfarm53, soosgreta, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én ezt értem, de tavaly is ez volt. Aludtatok rá párat és ugyanúgy ment minden tovább, mert még most is itt vagytok. Akkor ne csináljatok már úgy hogy most összedőlt a világ. :)
     
    parrahviki12, greenfields, Fätum és 3 más kedveli ezt.
  16. csihi-puhi

    csihi-puhi Járnitanuló

    Nálam a Bigpont a hitelességét elveszítette.
     
    soosgreta, Cyra65, MamaMeseKertje és 4 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam is, de attól még tovább fogok játszani és gondolom Te is:)
     
    Fatther, Farm_Tadity_, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  18. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Game over!

    A BP mai döntésével semmilyen szinten nem tudok, és nem is akarok egyetérteni.
    A játékot ezennel befejeztem, a farmom törlésre fog kerülni a következő cserenapot követően. Akkor igyekszem majd minden értékesíthetőt kiszórni róla, lehetőleg üres maradjon.
    A Farmerama csapatban való tagságomról nem ma akarok dönteni, meg várok vele.

    Mint azt már mindenki tudja, kiemeltek a TOP listáról.
    Mivel az indulást engedélyezték, nem jöhettek azzal, hogy nem indulhatok. Mivel a játékom 100 százalékban tiszta, nem jöhettek azzal sem, hogy csaltam. Hiába igyekezetek rajtam fogást találni, nem sikerült.
    Erre támadt egy ötletük: vizsgáljuk meg, miket írtam a fórumon annak kapcsán, hogy lejáratókampány indult ellenem.
    Sikerült valamit összehozniuk. (Volt már ilyen a magyar történelemben, mindenki tudja mire gondolok.)
    Be akartam most másolni a korábbi két írásomat, amit végül a szememre vetettek - mindkettő törlésre került, magasabb szinten intézték, nem mi voltunk.
    Aki olvasta, fog rá emlékezni: egyik a radar zavarós rövid kis mondat volt, a másik pedig egy engem besározó német játékos viselt dolgairól szólt, mi és hogyan is megy az ő farmján, tényszerűen.
    Egyetlen szavamat sem cáfolták, egyetlen szóról sem állították, hogy nem felel meg a valóságnak. A bűnöm az volt, hogy mindezt a nagyközönség szeme elé tártam, és ez akkora vétség volt az ő szemükben, hogy e miatt nem maradhattam a TOP lista élén. Ennyivel indokolták a döntésüket, másra nem futotta.

    A mi lett volna a verseny végkimenetele kérdésre remélem elég hatásos válasz lesz az alábbi kép, ami a pajtám növény részlegét hivatott bemutatni, aktuális állapotok szerint. Természetesen nem csak növényekkel készültem az eventre, "csontra" akartam üríteni a pajtát, a poén kedvéért.


    pajta.JPG

    Mindenkinek szeretnék segíteni a bent maradásban, aki elindult a versenyen. Aki lát engem a piacon (pl.mézgagolyónál), nyugodtan keressen meg, és támogatni fogom az eredményes szereplését a javaimmal. (Holnap is csak így este fogok gép közelébe kerülni.)
    Csütörtökön végkiárusítást fogok tartani - mindent kisöprök piaci ár alatt, nagy tételekben.

    Sok sikert minden magyar játékosnak!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
  19. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Eltelt egy csomó idő tavaly óta, és szerintem azt gondoltuk, hogy most más lesz, tudod, a reményhal.
    De nem, lett más. A játékvilág összedőlt.
    Mondom, vagyis érzem ezt én úgy, hogy sosem indultam a Top-on és nem is akartam sosem.

    De persze ez még mindig nem jelenti azt, hogy neked, vagy bárkinek nem kéne folytatni, ezt mindenkinek magának kell eldönteni, és én nem látok hibát egyik esetben sem, mármint, hogy valaki folytatja a Top-ot vagy nem. Mindenkinek azt javaslom, hogy azt tegye, amitől jobban érzi magát.

    Abban is igazad van, Kukori, hogy nem tehetünk semmit. De én pl. utálom a tehetetlenséget, és jólesik legalább megmondani a véleményemet, vagy közölni azt, hogy egyetértek valakivel, sokakkal. Talán más is így van ezzel, azért van a sok hsz.
    Hát én sem. Csak azt tudom ismételni, amit az előbb mondtam, a játékvilág összedőlt.
    A játékot én nem fogom abbahagyni, legalábbis egyelőre, de azt hiszem valamit változtatnom kell, mert így nem érzem jól magam benne.

    Szeretném Csocsónak is azt mondani, hogy maradjon, mert ha nem lesz hiányozni fog, de ezen kívül más indokot nem tudok mondani, ha azt kérdi miért.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.17
    Csocsoovb, Kukackukac, szöszi50 és 33 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Csocso. olvastam amit írtál de nem értem hogy miért akarod törölni? Az már egyértelmű hogy ezzel a farmmal nem tudsz többet indulni egy Topon, de neked csak ez volt vele a célod? Mert lehet más célod is, vagy azt már nem akarod?
     
    kekmaci75, Fatther, Farm_Tadity_ és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.