Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Ezek után még keresnek magyar modit?!
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Genka
    Ezt valahogy paszírozd még bele reggel 6:30 kor :D

    3000 : 45 millió

    2500 : 54 millió

    2000 : 68 millió

    1500 : 90 millió

    1000 : 183 millió

    500 : 328 millió
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.17
    _Cygnus_, *bálint*, brekkencs. és 12 más kedveli ezt.
  3. Felháborít a döntésük.
    Kitartunk melletted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    _Cygnus_, hóóvirág, alpha58 és 31 más kedveli ezt.
  4. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Pontosan ! A mi szemünkben Csocsó Te vagy az első ! Sajnálom ami történt és remélem maradsz bár nem egyszerű , a történtek után .
     
    _Cygnus_, 55nagyi55, Domos52 és 31 más kedveli ezt.
  5. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Drága Kukorka ez mindent vissz!Ebben a helyzetben ez a legnagyobb igazság,adjanak neki vissza mindent!
    HAJRÁÁÁÁ MAGYAR CSAPAT,MEMENTORI NAGYON SZURKOLUNK!!!!!!!!
     
  6. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Játék?? Hm!!
    Aki a szabadidejét,energiáját, mást hátra hagyva a játékot teszi előre, és teszi a dolgát jól vagy nem jól de csinálja lelkesen a cégnek foglakozik a honi játékosokkal és nem fizuért hanem játékbeli valamicske juttatásért ezt kapja.
    Emlékeztek régiek? xxl fák átalakítását??!! Tegyék,tették de amit farmaranyért vettünk és már a pajtában volt és ép azért vettük mert szép volt azt is átalakították. Igen bármit megváltoztathat a játékcég DE valós pénzért vett dolgokat hiába bármit tehet, nekik is tilos mert saját szabályukat rúgják fel. Lehet menni perelni DE és nem írom mert mindenki tudja mennyire is hosszú lenne ama procedúra az igazunkért. Játszom, mindig is hangoztattam, költve a játékra mert akartam mert tetszett volt időm rá bőven, de tudva bármikor egy húzással ennek egyszer vége lehet. Ezért szoktam kedves Pharmer barátomnak mondani játszom és nem megyek bele olyanba (játék cég dolgok ) amit tudok de nem foglalkozom vele mert akkor ez már nem játék lenne nekem hanem más. Megtették egy emberükkel nem kivizsgálva, pont ők adtak minden modinak szabad jelzést, hanem rágalmakra, kitalált vádakra simán pont amikor nincs jelen megtenni ama lépést, amikor ha valaki nem tudná a modik farmján minden lépés figyelve van!! Arra kapja a juttatást!! Akkor miről is van szó! Arról hiteltelenek lettek!!!
    Mért írom mindezt mert ahol a pénz, akié a játék az mindig úgy alakít az neki legyen jó. Ez pedig csak egy játék ahol igen sokan valós pénzt áldozva játszanak azért, hogy a cégnek szép kis anyagiakat teremtsenek. Egy a sok közül, viszont elfelejtik mindenhol ha nem lenne játékos, nem lenne munkájuk juttatásuk.
    Olvastam minden hsz-t, harag,düh, keserűség, bosszú, hm igen de minek!!?? Egy a cél fizess nekik!!
    Akarunk akartok tenni valamit? Játszunk!! Látunk!! Hallatjuk a hangunk normál hangnemben, akkor is amikor ütni vágni szét kapni akarjuk akire tombolunk! Ott ártani, úgy ahol a legjobban fáj!!
    Játszunk ingyen mert ez igaz ingyenes játék !! :D
    Hajrá Magyar csapat!!!
    Hajrá toposok!!
    Hajrá oly nem honi játékosok aki fair play:D
    SZOMSZÉD!! OLIN :inlove: JÁTSSZ!!!
     
  7. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Bagoly ment Hozzád ;)
     
  8. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Egyszerűen nem találok szavakat erre a pofátlanságra. És már másodszor játsszák ezt el veled,legalább szóltak volna előre,hogy nem indulhatsz,bár elégé mondvacsinált indokok alapján.Miután ezt nem tették meg,az lenne a minimum,hogy visszaadják a rengeteg cuccot,amiket bedobáltál a pajtádból.Már nem strapálom magam,hogy írjak a Supportra,a múltkor is csesztek válaszolni. Nagyon dühös vagyok!! Az meg a fő genyaság,hogy nem az elején szóltak,megvárták,hogy bedobálj pár milliárdot.
     
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Kedves Csocso!
    Szomoruan olvasom, hogy milyen pitianer fogast talaltak rajtad , persze mindannyian tudjuk, hogy nem errol van szo , nem tetszett nekik, hogy Te allsz az elen. Nem szeretnem ha erre a dontesre jutnal, kerlek gondold at Hianyoznal a nekem , nekunk a mindennapi eletunkbol itt a farmon! Sok sikert kivanok a tovabbiakban !
    Sajnalom, sajnalom, sajnalom!!!!.[​IMG]
     
    adamikmarika, Csocsoovb, _Cygnus_ és 29 más kedveli ezt.
  10. apa1971

    apa1971 Fórumprofi

    Sziasztok.

    Még van pár száz óra kuponom, és pá..
    egy kanyit sem fizetek ezeknek.
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Ribiszke és 25 más kedveli ezt.
  11. kicsike4142

    kicsike4142 Járnitanuló

    Sziasztok! Nem vagyok nagy fórumos....de... ingyenes játék?? 2010 óta játszom és csak a "99"-es szinten vagyok! Nem panasz volt! Régebben nem költöttem, nem vásároltam semmiért sem. Mostanában megtettem, elég rendesen! Nem jutottam előbbre, csak a teló-számlám nőtt meg! Megszerettem, kedveltem pár Mentort, bár nem írtam, csak olvasgattam írásaikat...elfogytak a Kedvenceim! Ami itt megy, az kritikán aluli, de szeretném, ha Senki sem adná fel!/ha szeret játszani/. Én azért vagyok még itt, mert másra nincs lehetőségem a beteg párom miatt. /főállás, másodállás, túlóra:ápolónőként...nekem ez jelenti a pihenést és a felügyeletet a páromra, mert végre itthon és Vele vagyok! Szeretnék még játszani, nem gondolni a bajainkra... Nekem szükségem van a Mentor Barátokra!! Még akkor is, ha Ők nem tudnak erről!! Köszönöm!! Ne add fel!! Ennyi...
     
    adamikmarika, maszilva, _Cygnus_ és 30 más kedveli ezt.
  12. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Toposok kérnék egyet tőletek, legyetek szívesek a zászlót fehérre visszaállítani. Tisztaság, ártatlanság, becsületes játék!!
     
    kekmaci75, _Cygnus_, -vadocka70- és 30 más kedveli ezt.
  13. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Sziasztok ismét!Szerintetek ez célra vezet majd?Csak kérdezem mert nagyon szeretnék tenni valamit,borzasztó az a tudat hogy semmit nem tehetsz,szerintetek ezt észre fogják venni?Most ha felmondom a prémet az ok,de ha a többi akcióból kimaradunk az fog szöget verni a fejükbe hogy ez ezért van?
     
    adamikmarika, _Cygnus_, Othep és 11 más kedveli ezt.
  14. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Neked is ment a bagoly ;)
     
    _Cygnus_, Farmer*54, ljanika6 és 9 más kedveli ezt.
  15. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    :cry: Estére megpróbálom összeszedni a gondolataimat. :cry:
     
    _Cygnus_, Othep, Farmer*54 és 12 más kedveli ezt.
  16. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Teljes döbbenettel vettem észre most a törlést.>:( Ezzel minden magyar játékos lelkébe belegázoltak!!!!!!!!!!!!! Piszok szemétség az egész!! Akkor miért nem osszák csak úgy ki a nyereményeket akinek gondolják és nem kell ez a hajcihő.:cry:Teljesen felháborít, hogy a BP ilyenekbe egyáltalán belemegy>:(>:(
     
    adamikmarika, Csocsoovb, Fatther és 24 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Huhhhh, hogy is kezdjem?
    Hajnalban olvastam Csocso írását. ".....szó bennszakad, hang fennakad, lehellet megszegik...."

    A folytatást én sem tudom még, sem a játékban, sem Bekoként.
    Számomra most a csapat és az irántatok érzett szeretet-tisztelet jelen helyzetben felülírja minden dühömet.
    Amint sikerül valakivel beszélgetnem a folytatásról, megírom nektek én is a döntésemet.

    Játékos vagyok és moderátor. Egy személy, de két szerep.
    Ha moderátorként hibát követek el, vállalom a következményeit. Bármi is az. De hogy a modi szerepben elkövetett hibámért játékosként büntessenek, az elfogadhatatlan és jogtalan.
    Csocsoval ezt tették.

    A csevegőről:
    Árgus szemekkel figyelik. Tudom, én is érzem azt a mérhetetlen ellenséges hangulatot, ami most a BP döntéshozói ellen irányul.
    Ha itt elszabadulnak az indulatok, be fogják zárni a csevegőt. Nem mi, hanem ők.

    Kérek mindenkit, vagy úgy írja le az érzéseit, ami tűri a nyomdafestéket, vagy inkább ne szóljon!
    Ne gerjesszük sem itt, sem egymásban az indulatot, még akkor sem, ha jogosnak érezzük a "jól odamondást".

    Szépen kérlek Benneteket erre! Úgy is, mint moderátor, úgy is mint játékos.

    Mondjuk el dalban azt, amit most nem tudunk szavakkal. >>IDE<< hozzátok azt, ami kifejezi a hangulatotokat!
    Szavak nélkül! Mondjuk el zenével!


    Privát rész a végére: Világgá kürtölném, de félek, hogy őt hozom kellemetlen helyzetbe...... Van egy nagyon-nagy játékos, aki két napja próbálja (nem magyarul) tartani bennem a lelket.... Mert jó emberek mindenhol vannak.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.17
    adamikmarika, kekmaci75, _Cygnus_ és 91 más kedveli ezt.
  18. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Szia!
    Teljesen megértelek, hisz rengeteg energiát és egyéb javakat áldoztál arra a pajtakészletre, amivel rendelkezel.
    Mint már másodszor bizonyította a BP, hogy ezeket a javakat soha nem fogod tudni az eredeti céljaidra felhasználni, mert mindig rátaposnak a lábadra, így valóban elgondolkodtató a farmod sorsa... Talán, ha majd egyszer nem leszel TL és egyszer a BP-nek lesz más személy, aki csípi a szemét, akkor igen.
    Addig viszont ez a farm csak parkolópályán fog állni...
    Viszont a kiárusítást nem tartom a legjobb ötletnek Tőled, mert nincs garancia arra, hogy magyar játékost támogatsz vele és ezek után még azt is elő vehetik, aki Tőled vásárol. Nem szeretnék összeesküvés elméleteket gyártani, de szerintem itt és ezek után már semmi nem lenne meglepő!
     
    adamikmarika, kekmaci75, _Cygnus_ és 31 más kedveli ezt.
  19. kollármargit52

    kollármargit52 Járnitanuló

    Sziasztok! Én sem vagyok egy nagy fórumra írogatós, inkább csak olvasgatni szoktam, de ami mostanában itt megy, az nagyon elszomorító és dühítő! Ne adjátok fel!!! Valóban úgy néz ki, hogy már csak a pénzre utaznak, nem a tiszta játékra!
     
    _Cygnus_, Farmer*54, Melan és 12 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia Csocso!
    Tudod nem vagyok egy szószátyár játékos, a tegnapi történések mérhetetlenül feháborítottak! Mint írtam már nincsenek szavak, csak kérdés Miértek... Nem tudok mást írni Neked, csak azt, gondold át a döntésedet, s maradj meg nekünk az a modi , aki harcol értünk, hisz tudjuk mindannyian, sokszor kiálltál magasabb szinten is a Magyar játékosokért. Amennyiben lehetséges maradj velünk, a tanácsaiddal, hiszen a játék adta lehetőséget rajtad kívűl talán senki nem ismeri jobban. Sajnos nem tudok már mást írni, hisz itt a vigasz már kevés, amikor az ember becsületét szedik szét :oops:>:(>:(>:(>:(
    Azt tudnod kell , a Magyar játékosok 1 emberként állnak mögötted !:inlove:


    Hajrá Magyar játékosok, mindent bele, maradjon meg az egység és az összetartás !:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.17
    adamikmarika, Csocsoovb, _Cygnus_ és 40 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.