Fórum játék TOP csevegő, esély latolgató + Tipp-TOP 2017. /Maci roadshow: szüreti tippverseny/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 10.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!:)

    .................................................
    Jancsika számadatai alapján ma reggel 6:30-kor ez volt látható (bár nem Genga, hanem Genovévából rövidítve Genka vagyok ;)):

    helyezés2017.11.16;2017.11.20; 21ó2017.11.21; 8:402017.11.21; 21:152017.11.22; 6:30
    500 300 millió307 millió323 millió328 millió
    1000 20 millió 140 millió150 millió174 millió183 millió
    1500 75 millió78 millió87 millió90 millió
    2000 8 millió 58 millió60 millió65 millió68 millió
    2500 47 millió49 millió52 millió54 millió
    3000 4,7 millió 40 millió42 millió45 millió45 millió
    Sikeres helytállást, jó szurkolást! :inlove:

    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.11.17
  2. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Grazie!
    Grazie!
    Pontosan leírtad, amit a posztok olvasása közben megfogalmaztam én is. Nem írom még egyszer le.

    Csocso! Arra kérlek, moderátor-társaidat, játékosok érdekét egyaránt vedd számításba, mikor átgondolod az elkövetkezendőket! :inlove: :inlove:

    (A fehér címert én is fontosabbnak érzem, mint a feketét. ;))
     
    adamikmarika, Csocsoovb, _Cygnus_ és 35 más kedveli ezt.
  3. jollygazda66

    jollygazda66 Utánpótlás-írogató

    Kedves Csocsó!
    Eddig csak olvastalak, és ittam a szavaid, kérlek, mi lesz velünk nélküled??
     
  4. Khirra

    Khirra Kivételes tehetség

    Megint én vagyok,csak széretném meg kérdezni valakitől aki ért hozzá hogy ha én külfüldön élek én innen vásárolok akkor én magyar vásárló vagyok vagy ír?Értitek ugye mit akarok kérdezni,írtam a supportnak de ők árat mondtak,azt viszont tudom,mert euróért vásárolok.Szóaval ha abba hagyom én is a vásárlást akkor a magyarokat erősítem vagy az íreket?
    Beko drága maradj itt velünk,Csocso te is ugy mint Ulti.
    És akkor is borzasztó bakker hogy még háborogni se szabad mert figyelnek....
    MEMENTORIIIII HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁ?VAGY BÁRKI AKI MAGYAR!!!!!!!!!!!!!
     
  5. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    A tejcsevegőhöz nem lehet hozzászólást írni :sleepy: Ez véletlen?:oops:
     
    _Cygnus_, mimi, Farmer*54 és 9 más kedveli ezt.
  6. Ananke

    Ananke Rutinos

    Igen! Akkor a jövőben is bárkit, bármikor kitörölhetnek egy hozzászólás miatt. Fő az elméleti szólásszabadság!
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  7. ektorp

    ektorp Junior szaki

    Kedves Csocso,
    nehéz ilyenkor bármilyen okosságot mondani,
    az az érzésem, hogy ez a játék már nem az "ügyes macik all in-piája"
    nem számít sem fair play, sem a játék szeretete.
    Viszont átalakult az "erős nemzetek" csatájává....
    mellesleg, ha a játékot politika mentessé szeretnék tenni,
    talán a többi ( német) fórumról, játékból is ki kellene zárni azokat a játékosokat,
    akik nemzeti identitás tudatból szítanak más nemzetbéli játékosok ellen.
    olyan ez, mintha Hosszú nem nyerhetett volna olimpián aranyat, mert sok aranyat nyert a vk-kon.
    ami engem a legjobban felháborít az IGAZTALAN meghurcolás.
    Szégyellje magát az egész BP vezetősége, hogy ennek teret ad!
     
    adamikmarika, Csocsoovb, _Cygnus_ és 29 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Bocsánat, nem nyitottam ki.
    Elnézést!
    Javítottam, nyitva van.
     
    kekmaci75, Pandapoc♥, _Cygnus_ és 22 más kedveli ezt.
  9. kicsike4142

    kicsike4142 Járnitanuló

    Hm....
     
    Ananke, revaa és parrahviki12 kedveli ezt.
  10. -Alba-

    -Alba- Fórum-zöldfülű

    szia:)
    Sajnálom, hogy mi történt veled, és ennek a nagy családnak a gazdálkodójaként, aki farmerama vagyok, támogatást és szeretetemet adom neked.:inlove:
    Remélem, ezt a Google fordítója ellenére is megértette

    [​IMG] [​IMG]
     
  11. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Semmi gond, én is csak próbálom a gondolataimat elterelni és még véletlenül sem leírni, hogy mi jár a fejemben a másik témával kapcsolatban >:(:cry:
     
    adamikmarika, hóóvirág, mimi és 14 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ismételten kérlek Benneteket:
    A csevegő nyitva tartását kockáztatjuk azzal, ha elhatalmasodik a BP-t szidó áradat.
    Nem tehetünk mást, radíroznunk kell.

    Ez nem jelenti azt, hogy ne értenénk egyet egy-egy írással. De nem hagyhatjuk kint a fórumon.

    Hálátlan szerep, az én gyomrom is kevereg tőle, de nem tehetünk mást.

    Kérlek Benneteket újra!
    Nekem mennem kell, de a kollégám átveszi a feladatot.
     
    adamikmarika, kekmaci75, _Cygnus_ és 40 más kedveli ezt.
  13. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Úgy látom, most van a coming outok ideje.....;)
    Azt eddig is tudtuk mindannyian, hogy Csocsoovb Ultistars-ként is van velünk.:inlove:
    Az is kiderült, hogy Beko nem más, mint Nemzsu.:inlove:
    Ez eddig rendben is van, bár leesett az állam Zsuzsa "beismerő" vallomásától. (No, nem mintha bármelyikükkel kapcsolatban is bárminemű negatív gondolataim volnának, sőt! :) )
    Most meg még az is kiderül, hogy Farmer nem más, mint Jónás??? ;)
    Vagy én értettem félre valamit (vagy lemaradtam egy rég tudott információról?) ???:music::music::music:
    Ez tök jó!!!!!;):):D
     
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Jaj Csocsoo, kedves...nincsenek vigasztaló szavaim, nem is lehetnek erre a méltánytalanságra, amit Veled tettek... ha valami csak úgy történik, arra van vígasz, keres az ember magyarázatot, mögöttes értelmet, de ebben az esetben csak az irígység, az igazságtalanság van hátul, meg persze pénz, nyilván nem is kevés. Nem fogok számtalan barifejjel nyomatékot adni a mondandómnak, nem gondolom, hogy helyük van itt. Felnőtt, értelmes emberek vagyunk, tudjuk, látjuk mind, mi is ennek a Te kigolyózásodnak a "mondanivalója", oka, üzenete : Pénz beszél...:wuerg: és épp emiatt vagyunk sokan csalódottak, felháborodottak. Itt mégis kellett ez a bari...
    Tudom, hogy vannak/vagyunk jó néhányan, akiknek a farm már-már életforma. Az elmúlt 418 napban én is beléptem minden nap...de nem lehetek annyira fanatikus, függő és elsősorban nemtörődöm, hogy azt gondoljam, pár nap, meg alszunk rá egyet és minden rendben lesz. Mert a legtöbbünk mégsem a fanatikus kategóriából kerül ki - és nem bántom őket sem, csak legtöbbször nem értem ... - egyszerűen szeretjük a játékot, felnőttként is, és itt elsősorban játszani szeretnénk, kicsit kiszakadni a sokszor igazságtalan, taposós-könyöklős-másokon átgázolós, pénzt és sikert hajszoló, hamis, rideg valóságból, a mindennapokból, ahol ember embernek farkasa és minden a pénzről szól. És igen, sokan költünk is a játékra, ki többet, ki kevesebbet, de költünk, mert eddig úgy érezhettük, hogy vettünk magunknak havi x ezer forintért valamit, ami boldoggá tesz napi 1-2-pár óra erejéig. Titkost- ami igazi "kinder tojás felnőtteknek" volt nekem például és még csak nem is hízlal, ha a napi betevő csokimról mondok le érte... sőt, ha a cigim árából spórolom meg, még kifejezetten egészséges is. Vagy melóst, mert jó azért learatni még mielőtt lejárnak a tojások...akármit. Nekem ez volt a boldog kis szigetem, ahol lehettem milliomos, sikeres kereskedő és persze majdnem igazi tanyám lehetett, mindenféle állattal, egzotikus növényekkel. Tegnap ez elveszett, azt hiszem végleg. Betette ide is a lábát a mocskos valóság. Persze itt volt eddig is, de nem ilyen nyíltan. Jó ideje figyelem, ahogy változik a Bp hozzáállása, de eddig reméltem, hogy a sok panasz, méltatlankodás eléri a célját és visszaterelik a játékot a régi mederbe... most már nem reménykedem. Kicsit úgy érzem magam, mint a Végtelen történetben azok a csalódottak, akik belesétáltak önként a semmibe, hiszen előbb-utóbb úgyis eléri őket is, akkor meg minek félni tőle és várni... valami elmúlt, véget ért.
    Azt hiszem, én értelek és valahol egyet is értek a döntéseddel. Én sem tudnék ilyen méltánytalanság és igazságtalanság után "másik célt" keresni és találni és tovább játszani, mintha mi sem történt volna. Van egy határ, amin túl már nem veszi be az ember gyomra a mocskot...
    Még bent vagyok a 2000-ben és amíg így van, a zászlóm csakis Érted lobog. Valamennyit még pakolni is tudok és bár nem számítok arra, hogy bent tudok maradni, a magam szerény eszközeivel kitartok a végsőkig. Dafke. Nincs jelentősége a pajtának, mert mától másfajta játékot játszom...még egy ideig. Hogy több csokit eszem-e vagy többet dohányzom, majd kiderül, de olyan zsebbe nem tömök pénzt a továbbiakban, amelyik nem érdemli meg. Márpedig a Bp ezzel a döntésével kikerült a megérdemli kategóriából. Oda teszik az akciókat, titkosokat, megvásárolható vackaikat, ahová akarják, köszönöm, én nem kérek belőle. Meg a topból sem.Elcseszték...nagyon.

    Minden szimpátiám, támogatásom és a létező összes bíztatásom, jókívánságom a Tiéd! Fel a fejjel! :inlove:
    Szeretettel: nyuszi
     
    adamikmarika, Csocsoovb, _Cygnus_ és 56 más kedveli ezt.
  15. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!

    Értem én, hogy ne dühöngjünk, de azért NA!! van egy határ...... sajnos ezt a határt odafent most átlépték. Van egy véleményem, amit igenis el fogok mondani, akár tetszik a vezetőségnek, akár nem.

    Nem tetszik a sok negatív komment?? Lehet gondolkodni, hogy miért is éreznek így sokan......

    Sajnálom, hogy a játék vezetősége ilyen döntéseket hoz.
    Sajnálom, hogy vannak olyan játékosok, akik képesek másoknak keresztbe tenni.
    Sajnálom, hogy az emberi irigység és kicsinyesség még egy nyamvadt játékban is ilyen mértékben megmutatkozik, nem kevés keserűséget okozva.

    Telik az a bizonyos pohár......már nem sok hely van benne.......

    Akik még játékban vannak, Nekik sok sikert kívánok!!!!!
     
    adamikmarika, Csocsoovb, _Cygnus_ és 40 más kedveli ezt.
  16. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Farmer nem Jónás! Majd ha Jónás fel akarja fedni a kilétét akkor majd megteszi Ő maga.
    Kérlek, hogy ne feszegessük ezt a témát és találgatni is felesleges.
    Köszönöm.
     
  17. revaa

    revaa Fórumgróf

    Sziasztok!

    Szia kukori!

    Az én fejemben is megfordult, elsősorban a szolidalitás, de így értelmét vesztette a TOP
    Sziasztok! Szia!

    Tartom magam ehhez a kérésedhez:
    "Kérek mindenkit, vagy úgy írja le az érzéseit, ami tűri a nyomdafestéket, vagy inkább ne szóljon!"

    Tegnap óta nem tértem napirendre a dolog fölött.

    Együtt érzek veletek, és csak remélni tudom, hogy az irántunk érzett tisztelet-szeretet, valamint a játék iránti szeretetek lesz olyan erős, hogy a jövőben is együtt játsszunk, és beszélgessünk ha másképp nem, legalább játékosként Veletek!

     
  18. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Az biztos, hogy az én kedvemet és lelkesedésemet elvették ma:(
     
    adamikmarika, Sali~*.*, Farmer*54 és 13 más kedveli ezt.
  19. Szotyi68

    Szotyi68 Junior szaki

    Sziasztok!
    Régi bútordarab vagyok, 2010 óta játszom. Sosem voltam "nagypályás", nem érdekelt a TOP, nem érdekelt a verseny, játszottam a magam örömére, szórakoztatására, de azt elég aktívan. Rendszeresen fórumoztam is, a régiek talán még emlékeznek, aztán egy-másfél-két éve történt valami. Azt vettem észre, hogy egyre kevésbé tetszik az, ami a játékban és azon kívül a BP-nél folyik. Ezeket nem részletezném, a többség itt tisztában van azokkal a történésekkel, változtatásokkal, amik a rendszeresen játszóknál időnként alaposan kiverték a biztosítékot. Ennek ellenére nem hagytam abba, sajnáltam volna a befektetett időt, energiát, pénzt, csak a lendület és a költési kedv lett kisebb. Ma már nem okoz problémát eventeket kihagyni, vagy be sem lépni néhány napig. Semmi stressz, semmi idegeskedés.
    A magyar moderátorok munkáját, akkor is ha nem mindig értettünk egyet mindenben, elismerem és tisztelem, egy időnként kicsit szigorú, de igazságos, nagyon felkészült és segítőkész csapatnak ismertem meg őket.
    Amit most és megint Csocsoval tettek az egy rettenetesen igazságtalan, jogtalan, felháborító (és itt még leírhatnék rengeteg jelzőt), aljas húzás volt. Nagyon sajnálom a vele történteket, és teljesen megértem a miértjét annak, amit tenni készül.
    Csocso! Én csak arra kérlek, hogy ne dönts hirtelen felindulásból, nagyon-nagyon sok munkát, időt, értéket dobnál egy mozdulattal a kukába. Ha magát a játékot még mindig szereted, talán érdemes elgondolkodni mégiscsak a folytatáson. Ja, és az sem utolsó szempont, hogy nagyon sok embernek hiányoznál itt. :)
    Mementori! Előtted le a kalappal! Ha szükséged van segítségre, jelezd kérlek.
    Szurkolok és hajrá, elsősorban a magyaroknak, de természetesen minden kedves, velünk együtt érző és szolidáris külföldi játékostársamnak is.
     
  20. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Ez már tényleg gusztustalan amit veled művelnek! Lassan ott tartunk,hogy aki nekik nem tetszik,azt kizárják önkényesen majd ilyen olyan indokokkal,mert egyszerűen úgy gondolják??
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.