Fórum játék TOP-TIPP és Csevegő!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 20.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Meg kell várni a hivatalos végeredményt. Abból biztosan kiderül a pontos száma a magyar gazdáknak. Addig úgysem tudunk eredményt hirdetni.

    Gratulálok és köszönet minden gazdának. Az megmérettetésen indulóknak, a szurkolóknak, az ajándékot felajánlóknak, a szavazóknak a táblázatokat és összesítést készítőknek, mindenkinek aki így-úgy részese volt az elmúlt napoknak.:inlove::inlove::inlove:
     
    nagymami2, -Arturka-, Wolf[Black] és 15 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gratulálok mindenkinek és köszönöm szépen a részvételt mindenkitől, aki részt vállalt a feliratokban!:inlove:
    Köszi mindent még egyszer, jövőre ugyanitt, más felállással!;)
    Hajrá Magyarok!!!:inlove:
     
    nagymami2, -Arturka-, csio70 és 18 más kedveli ezt.
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Először is gratulálok a szép eredményhez!

    A döntésed nagyon sajnálom, de megértem. Mindamellett arra kérlek, ne hamarkodj el semmit.
    Pihentesd egy kicsit a farmot, csak akkor arass, ha kedved van hozzá, csak akkor eventezz, ha örömet okoz... közhelyek, de már lassan 2 éve ezt csinálom...

    Valaki egyből 50 milliárdos belépőt tervez jövőre... vicc már a Top is.xD

    Nagyon kíváncsi vagyok, hányan teljesítették az eventet. Hányan kezdtek el bedobálni a ládákért?
    Ha egy modi erre jár, nem lehet erről valami infót megtudni?
     
    AnkaFD, csopke1, Rebcsok és 10 más kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Két online játékot játszottam. Eddig.... Ezt 8 éve, a másikat 6. És tegnap eldőlt, hogy csak egy maradhat. Nem írtam gyakran, amióta az általam nagyra becsült játékosok 2-3-4 éve elmentek.Sokszor bántóan, néha érthetetlenül, olykor dühösen írtam. De amikor azt olvasom, hogy megint elmegy valaki, akit ismerek-bár igazság szerint egyáltalán nem-, hát az elszomorít. Ha valóban befejezed, kívánok szép életet, nagyon sok boldog karácsonyt, és még rengeteg új évet, új élményekkel.:(:)
     
    nagymami2, csio70, Rebcsok és 9 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor most mi lesz? Írsz a supportnak, hogy vagy magyarnak visszaállítanak vagy Londonban vegyenek Neked egy lakást?

    Szia!
    Úgy látszik még mindig nem vagyok elég negatív. Ha az lennék, nem kellene ilyeneket olvasni.
    Sajnálom. Eggyel kevesebb remény, hogy fordítsunk a játék menetén. Elfogadom, bár nem kellemes. Őszintén szólva bennem is felmerült pár hete, hogy lenullázok mindent mára. De még van valami, amit el szeretnék érni.
     
    nagymami2, csio70, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Mindjárt sírok. :D:D:D Szerintem én előbb fogom abbahagyni a játékot mint Maga, pedig az nem mostanában lesz. :D:D:D
     
    nagymami2, csio70, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Mi ez kérem szépen?! Versenytárgyalás? Már vége a TOPnak, már a törülközőt sem lehet bedobni! ;):pxD
     
    nagymami2, -Arturka-, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hát ez az! Megint egy évig mosni! Vagy ez nem az a játék? Na, mindegy, akkor kapálunk.
    Az elhonosítottakkal mi lesz?
     
  9. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia Leho!
    Az "elhonosítottak" a babérkoszorús listán vélhetően jól vannak.
    A német rajongói oldalról hozott TOP-lista Excelben vannak csak szerencsére másként. Sajnos fogalmam sincs milyen alapon telepítették ki oda őket,
    de a Lengyel Fórumon megjelent egy figyelemre méltó TOP lista, aki kíváncsi rá, tessék, itt a linkje: https://docs.google.com/spreadsheet...xVCUFgoFi1/pubhtml?gid=1600034074&single=true
    Sajnálatos módon ott is ezt a 3 játékos társunkat "en" -ként, azaz angolnak hozzák, tehát nem én vagyok a hunyó, holott borzasztóan bántott a dolog.
    337 Napsugár1
    761 Kata_rzis
    1.104 nevada07.
    Na akkor most kinek a készülékében van a hiba?
    Én abba is hagyom ennek a dolognak a boncolgatását, mert megmondta Kékmadár1 modink, hogy várjuk meg a hivatalost.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.18
    nagymami2, Sali~*.*, -Arturka- és 12 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ez tényleg érdekes. Látom Katát és nevadát a magyarok között, de Napsugárt nem. Én is abbahagyom a boncolgatást, mert semmire nem mentem.
     
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia Genka!

    Valószínű telefonról néztek rá a listára és belépéskor nem állították át magyar nyelvre a farmot.
     
    Sali~*.*, -Fülemüle-70, Gio és 6 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia Nóci! :)
    Köszönöm az infót, ma megint tanultunk valamit. :D Erre az életben nem gondoltam volna. Persze ehhez az is közrejátszik, hogy én havonta max kétszer, végszükség esetén aratok telón, de nekem a Puffin mindjárt magyarul hozza ki, ha meg nem (pl. frissítés után), akkor automatikusan átállítom magyarra, mielőtt bármihez kezdenék. Talán azért, mert nem tudok angolul. Németül kicsit pötyögök, de mi időnkben anno az orosz volt a kötelező. xD
     
    Sali~*.*, -Arturka-, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nagyon valószínű. A telo, ha van magyar mentés is, valahogy hamarabb hozza be az angol oldalt. És ugye régebben oroszul léptünk be, hogy lássuk az oroszokat stb, stb. A telo jóvoltából, megtörténhet, hogy az angolok népes táborral TOPoltak?xDxDxD Bármi legyen is, az elhonosítottak ügyéről központilag dönteni kell. Na, az lesz a hivatalos.
     
  14. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    A pláne, ha az event óráról megnyitod a babérkoszorús jelképnél, akkor Napsugár1-t nem, de Katar_zist és nevadát a magyarok közé sorolva, tehát jó helyen hozza (már?). Hogy előtte hova sorolták őket azt csak ők tudják, mert gondolom mindenki elsősorban magát kereste a listázáskor. Tessék:
    [​IMG] [​IMG]
    De innentől fogva én már nem akarok rágódni rajta, bármennyire sajnálom, mert úgysem tudok rajta változtatni. Meg mindjárt el is kell mennem, és csak késő délután érek haza.
     
    Imi*, -Fülemüle-70 és Gio kedveli ezt.
  15. bond

    bond Junior szaki

    Kedves Genka, nem akartam Neked + munkát,nekem nem annyira fontos, hogy a nevem látszódjon,
    csak a pontosság kedvéért jegyeztem meg. Mindenesetre köszönöm, hogy időt szántál arra, hogy a táblázatot
    elérhetővé tedd mindenki számára. Mellesleg az említett sorszám én vagyok;) Tudod... Bond nem mindig
    fedi fel valódi személyét, ezt Te most ügyesen lelepleztedxDxDxD

    Most olvastam egy picit feljebb, s a problémát megfejtendő, tényleg telóról léptem be a listára, valóban angol nyelvű a puffinom és eszembe sem jutott átállítani magyar nyelvűre:(, mindig így használom...
    egy szó. mint száz.... a honosítás nem a Te hibád.. emiatt ne érezd magad
    kellemetlenül, inkább még egyszer köszönjük.:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.18
    -Fülemüle-70, Fatther, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem neked vagy nekem vagy Genkának fontos, hanem mindenkinek az. Nemcsak nemzeti túláradó büszkeségünk balzsamozására, hanem azért mert a tippelős kérdéseknél van egy , amelyben a nemzeti hovatartozás alapján szortírozott játékosok alapján hirdethető végeredmény. Ilyen egyszerű prózai oknál fogva is nagyon fontos, hogy helyes eredmény szülessen. És köszönjük azon gazdáknak a jelzését, akik ezen "apró" eltéréseket jelezték. Így neked is külön köszönet.
     
    nagymami2, csio70, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  17. bond

    bond Junior szaki

    igen, tudom, ezért szóltam, hogy +1 fő
     
  18. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia kedves Bond!
    Azért adtam közre a rajongói oldalon levő táblázatot, mert úgy véltem, legalább egyszer minden résztvevő megérdemli, hogy szerepeljen a nyilvánosság előtt, mintegy elismerésként. Sajnos a "hozott anyagban" itt-ott hibás a nyilvántartás, ami engem nagyon bánt, annak ellenére, hogy nem én okoztam, ill. nem rajtam állt. Mint fentebb írtam és hoztam, a lengyelek táblázata is ugyanazokat az eltéréseket hozza bizonyos ugyanazon embereknél. Sorry.
    Nem tudom előtte hol hozott téged, de most az event órából a babérkoszorús jelképnél a magyarra szűrve az 1568-as beadott PÉ-kel a magyarok közt vagy. :inlove: A "hivatalosban" biztos minden a helyére kerül, addig legyünk türelemmel. :inlove::inlove::inlove:
     
    -Arturka-, Imi*, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  19. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Szia!
    Én is azt mondom, mint előttem páran: ne legyen a játékodnak vége...:( Csak pihentesd kicsit... (vagy nagyon)... Rövid ideig, vagy hosszú ideig... Ha hiányzik, lépj be... Ha nem, akkor ne... De legyen visszaút. Sose tudhatod, adódhat olyan helyzet, hogy jó egy kicsit ott lenni, ahol régen annyi sok időt töltöttél. Pihenni, emlékezni... Aztán egyszer hátha újra elkap a hév. Puszi.:inlove:
     
    nagymami2, Imi*, Gio és 8 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Megkésve, de gratulálok mindegyik magyar gazdának, akik helyezést értek el! :inlove:
     
    nagymami2, Sali~*.*, genka53 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.