Fórum játék TOP-TIPP és Csevegő!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 20.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem akarok sürgetni senkit de mikor derül fény a három nyertesre?:music:
    Megnyugodhattok, Én a közelében se vagyok!:pxD:D
    Az idei toppról az a kép fog az eszembe jutni, erre fogok emlékezni!:inlove:
    [​IMG]
    Szép volt, és még egyszer gratulálok mindenkinek!:)
     
    Sonche, Fätum, _Cygnus_ és 19 más kedveli ezt.
  2. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Még tat a farmok vizsgálata. A jövő hét közepére ígérik a nyeremények jóváírását. Csak azután lehet eredményt hirdetni.

    https://board-hu.farmerama.com/inde...0-2018-eventcsevegő.17414/page-49#post-942956
     
    bubor75, Sali~*.*, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  3. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Sziasztok

    Kik lettek a nyertesek?:) Szeretném az általam ígért csatnit elküldeni nekik :)
     
    -Fülemüle-70, Imi*, Gio és 2 más kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Imi! :)
    Erre büszkék is lehettek! :inlove::inlove::inlove: Szuper jó lett! :inlove::inlove::inlove:
    Gratula ismételten! :inlove::inlove::inlove:
     
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.


    Igazából számomra teljesen mindegy mikor is jön meg a fejlesztés,
    de azért a tavalyihoz viszonyítva elég kellemetlen .
    Vagy tavaly nem végeztek megfelelő munkát
    (régi játékosok tudják miről beszélek) az ellenőrzéssel hiszen
    1 nap után futott a script.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/top-csevegő-esély-latolgató-tipp-top-2017-maci-roadshow-szüreti-tippverseny.15749/page-119#post-787426
    vagy az idén bár lehet a központot is a munkanélküliség sújtja . xD
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.18
    -Fülemüle-70, Sali~*.*, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  6. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    A kb. 1 hét is letelt!;)
     
    -Fülemüle-70 és Imi* kedveli ezt.
  7. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szép napot gazdák.

    [​IMG]
    A TOP verseny hivatalosan is lezárult.
    Megszülettek az eredmények!



    A tippverseny eredményhirdetése:

    1 kérdés.
    Mekkora pajtaértéket ad be az első helyezést elért gazda? Az eredmény: 34.554.166.956 pont.
    Legjobb találatot Dana64 gazda érte el. 35.000.000.000. tippjével.
    2. kérdés.
    Mekkora pajtaértéket ad be az 1000. helyezést elért gazda? Az eredmény 389.114.661
    Legjobb találatot .sylvia72. gazda érte el. 385.458.001tippjével.
    3 kérdés.
    Hány magyar gazda szerepel majd a 3000-es listán?
    A hivatalos lista alapján 566 Magyar játékosnak sikerült felkerülni a listára.

    Legjobb találatot muru69 gazda érte el. 568 tippjével.


    Gratulálok a nyerteseknek!
    Köszönet a tippelőknek és mindenkinek aki a megmérettetésen indult.

    Itt szeretném megragadni az alkalmat és szívből gratulálni a dobogós helyezést elért legjobb Magyar gazdának.

    ScorpionTattooGirl

    Sok siket és további jó játékot mindenkinek.:)







     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.18
  8. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Gratulálok a nyerteseknek :)
    Holnap reggel el is küldöm az általam felajánlott répás-almás csatnit a topp tipp 3 nyertesének :)
    Azonban .syilvia72. gazdára azt az üzenetet kaptam,h nincs ilyen a rendszerbe :( Neki hogy tudom továbbítani,ha nem találja a rendszer?
     
    -Fülemüle-70, Sali~*.*, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Elnézésedet kérem.
    .sylvia72. a helyes név. Javítottam a kiírásban.
    Köszönöm hogy jelezted.:)
     
    genka53, -Fülemüle-70, steve223 és 6 más kedveli ezt.
  10. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    köszönjük :) Így akkor neki is tudom küldeni kis ajándékom :)
     
    genka53, -Fülemüle-70, Gio és 2 más kedveli ezt.
  11. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Nagyon meghatódtam az eredményen,nem gondoltam,hogy sikerül.Nem is akartam tippelni,de aztán mégis megtettem.Pusztán poénnak indult,és még az 1-es is a végén,és még az is bejött:D:D.Szerintem feladok egy lottót is:DKöszönöm szépen mindenkinek az ajándékokat és a gratulációkat is!Mégegyszer Gratulálok mindenkinek aki részt vett a top-on.Jövőre sem hagyom ki,így jövőre is tali Veletek.Addig is jó játékot.Szépeket mindenkinek:)Kékmadár1!Irgum-burgum:D:):inlove:
     
    genka53, Fätum, rozo52 és 9 más kedveli ezt.
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Gratulálok a nyerteseknek! Következő cserenapon repdesnek majd Hozzátok a pink kakukkok;)
     
    genka53, rozo52, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gratulálok mindhárom győztesnek,amelyikből az egyik pont szomszim. :D. Cserenapon megy mindháromnak az ígért ajándék. :)
     
    genka53, csio70, .sylvia72. és 2 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Kicsit késtem, pontosabban nem volt még időm bekukkantani eddig ide a topikba:)
    Gratulálok a 3 nyertesnek, a holnapi nap folyamán felveszem veletek bagolyban a kapcsolatot és küldöm olyan ütemben a termékeket amilyenben nektek megfelelő lesz.
    @Dana64, @.sylvia72. és @muru69 gratulálok még egyszer a kiváló tippekhez :D
     
    genka53, rozo52, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Gratulálok a nyerteseknek, Dana64; .sylvia72.; és muru69 ! :inlove::inlove::inlove:
    A tipp játék nyerteseinek felajánlott termékcsomagot (1 db RACS, 1 db csokis croissant, 1 db hibiszkusz lekvár, és 1 db paradicsomi koszorú) napi bontásban, holnaptól küldöm, mivel egy személynek csak egy mehet naponta. ;):D:inlove:
    A TOP-ban dobogós helyezést elért ScorpionTattooGirl -nak is hatalmas gratula és elismerés jár :inlove::inlove::inlove:, és mint ahogy a TOP csevegőben is már írtam, a következő cserenapkor a dobogós helyet elért játékosunk részére felajánlott 1 db neon békaólat megküldöm.
    További sikeres és örömteli játékot kívánok mindenkinek, és remélhetően jövőre ismét találkozunk itt! :inlove::inlove::inlove:
     
    asdfghjkl7373, rozo52, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  16. muru69

    muru69 Junior szaki

    Kedves Gazdatársaim! Nagyon szépen köszönöm a gratuláciokat és a felajánlott ajándékokat további jó játékot és örömteli ünnepi készülödést kivánok mindenkinek üdv muru69
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szeretnék gratulálni mindenkinek aki részt vett a TOP csatában.

    A TOP jutalmakat jóváírták tegnap délután, az itteni nyereményeket pedig megbeszéltétek, illetve majd ha cserenapos, akkor egymással bagolyban megtudjátok beszélni.

    Ezennel zárom a topicot.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.