Visszajelzés Trópusi fogócska (újratöltve)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 10.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Automatikusan nyílnak, csak szimbólikus a láda...
     
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor sorra:
    Ebben a játékban nem volt szerencse faktor. Ha valaki luxussal nyomta, csak koncentráció kérdése volt az egész.
    A halas láda eddig is igen keveset ért, a mennyiség növelésével az 5 nem ér már egy felet, arról nem beszélve, hogy az eddigi felhők értékét is igen derogálja.
    Eddig sem gazon alapult az event, így ebben semmi változás nincs.
    A három utolsó pontban tökéletesen leírtad, hogy mitől vált az egész szörnyen pusztítóvá. Valójában a csillagos érme nem ér semmit sem immár, és ezzel együtt semmi sem ér semmit sem. Akarom mondani vasárnapig a csillagos érmének van értéke, tovább ebben az eventben semminek sem lesz már.
    Vagyis az eventet kinyírták és a -100 pont ezt jól érzékelteti. (a tavalyi TOP és a farmkupa hasonlóan -100 pontos külön kategóriába került.)
    A következtetésed helyes, hogy csak normál csalival szabad dolgozni. A háromféle felröpi mindenhová, csak a hab a tortán ennyi negatívum mellett.
    Minden, ami jó volt, érdekes, játékos eltűnt az eventből. Ha a játékot nem is, a játékosokat keményen gyilkolja.

    És utoljára, de nem utolsó sorban: Nekem nagyon tetszik az event, csak azt nem értem, hogy 3 hónapja, miért nem kerül játékba?
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.18
    Imi*, Farm_Tadity_, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  3. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép napot kívánok neked!
    Az ismertetőben ott van, hogy mikor mit kaphatsz, mennyi érmét vagy helyette valami mást! Mert véletlenszerű a nyeremény, nem biztos a Csillagos érme. Egy sor betelik a fogott példányból, akkor az csak egy ajándék, nem annyi amennyit fogtál. De az említettek adják, adhatják a legtöbbet ha azt ad a "szerencse" neked ezek kifogása után! A célom már megint elfelejtettem írni, célom az 50 horgászat és utána annyi az eventnek a részemről. Megyek majd mindenkihez, mint az érték csökkentett " HEKK " :D a bevásárlókosárba!
    Sikeres felkészülést, sikeres horgászatot és Szép napot kívánok mindenkinek! Tudom ez már unalmasan hangzik, de nem lehet ezt elégszer mondani!:D;)
     
    taga1, Szabi451, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  4. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Én nem gondolkodom ennyire túl. Mint Rékuci, én megnéztem milyen állatból és fatermésből van legkevesebbem, és mi kell most nekem, aztán kipakoltam azokat az ólakat és fákat, és ennyi.
    Holnap aratok, és azzal hogy gyűlik a pajtám, egyszercsak beesik majd egy felhősor is. :)
    (igen, tudom, majd növényezni is kell, de azt megpróbálom majd a legkevesebb csatni felhasználásával megoldani valamikor event közben. :)
     
    -kesudió-, Gio, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én még ennyire sem gondolom túl. Ami kinn van, ott marad és kész!xD Azért van kinn.
     
    Gio, genka53, csio70 és 7 más kedveli ezt.
  6. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    "Fejlesztői döntés értelmében oda-vissza alapon a csillagos érme felhasználható. Tehát teljesen mindegy, hogy honnan szereztük, mind a kettő boltban el tudjuk költeni."

    De jó én meg direkt lenulláztam mondom nem hagyok a farmkupásba semmit....minden **** kiváltottam. Nem kellett volna nagyon nem :(
     
    tucsi517 kedveli ezt.
  7. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Hát, izé..
    "No comment" az eventről, vagyis a változtatásokról, mert nem idegelem magam már ma többet. Kezdéshez pakolok ki mindenből, meglátom, hogy adja a felröpit, aztán még eldöntöm, hogy a felhőn elérésén kívül kezdek e vele valamit..
     
  8. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Nagyon szeretem a horgászós eventet, és külön öröm, hogy nincs eventnövény, hanem bármit termelhetünk a felröppenőkhöz. Szuper, részemről hálás köszönet a készítőknek!
     
    maszilva, Gio, Ribiszke és 17 más kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Most érkezett a változásról a hír. Mind a 3 felröppenő küldhető ajándékba.
     
    maszilva, Gio, juliannakoczkas és 18 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem többek közt ez a hab fekszi meg a gyomromat egy kicsit, sőt annál jobban is. A felhőt és a ládákat még lenyelném, ha élvezetes játékot kaphatok cserébe.. no ez lesz az amit kipróbálok és utána döntök.., mert attól még, hogy néha morgok szeretek játszani :music::oops::D
    Ennek fényében ez nem zöld színért kiabál? :
     
    Gio, Swordfish, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha saját magamról van szó akkor igen;)
    Hm... érdekes megoldás...:music:
    Ha régebbi kitehetőt e tett miatt nem tudod kiváltani akkor jelezd kérlek;) S cserenapon átküldöm8)
     
    Maszatka47 és inanna11 kedveli ezt.
  12. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Szia Rékuci!

    Csak óvatosan a Prémes faaratással mert ha ki van váltva a Fafellendülés a tölgyön akkor a farmos fák:
    12 órás fa érésideje - 10:48
    20 órás fa érésideje - 18:00
     
    Gio, genka53, Imi* és 9 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Amit írtál az nem saját magadról a saját játékodról szól? A játékod nem a tiéd ugyanúgy mit a fogsorod? Igaz fontossági sorrend létezik, de ettől még én a játékomat és mindent amit a játékban, a játékért teszek a sajátomnak, hozzám tartózónak érzek. Szerintem Te sem érzel másképpen, mert nem lennél itt , ha tévednék:D :D
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxDxD Khm.. a fogsorom saját:p A játékot:inlove: csak használom ameddig engedik;) ameddig jól érzem magam itt!
    Személy szerint ha felhőről van szó.... gyakorlatilag nem érdekel mit ad... mert gyűjtöm;) Szóval ha versenyparipa, igásló vagy gebe... egyre megy:p
     
    Gio, borcsa220, spagetti24 és 10 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Meggyőztél :D No nem arról, hogy jó ez az event, hanem az igazadról :music::pxDxDxDxD
     
    Gio, Swordfish, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  16. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Nem akartam már itt tovább zavarogni de azért egyetlen dolgot emelnék ki ami legjobban böki a csőrömet hétről hétre: a felhősor és a rátehetők.
    Mondd meg nekem mit történne, tönkre menne a big, ha eventenként 12 órára bontva az aratást nem 5-10 ezer közti tépét adna, hanem 50 ezret?! Egy hangyányit kompenzálna a mérhetetlen legfelső szinthez képest. Mennyit?! Sokkal többen csinálnák az eventeket és jobb kedvvel. Ez a 14 órás aratás meg belőlem kicsalja azt az emléket amikor alsós iskolás koromban a tanítónéni kezében mogyorófa vessző vagy jó kis suhogó vonalzó volt és a kezünkre csapott vele ha rosszalkodtunk és nem fejeztük be. Ezt aki kitalálta a 14 órás aratást, annak ajánlanám figyelmébe.

    Toma, mégegyet leszögeznék a nyürrögéssel kapcsolatban: én sose tettem a farmon. Kb a harmadik event aminek az elején megszólalok utána végleg elhallgatok. Azért szólalok meg mert ez egy nagy semmi amiket kapunk. Amúgy nem zavar mert a legutóbbi eventemet is kb 1 hónapja követtem el de, hogy látható legyen nem vagyok 1 lusta játékos ide írom, hogy a nefelejcs gazdaköribe egyfolytába már több mint 200 ezer növényt termeltem.

    Az eventezni szerető játékosoktól elnézést kérek és szuper jó eventezést kívánok viccen kívül. A következő event elején igérem, nem fogok se bevezetőt írni se semmit.:):inlove::music:

    Áááácsi gitár! Nem sértődés mert nincs mire, csak szerintem inkább azok írkáljanak akik eventeznek. :);):inlove:
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm;) Széppé tetted a napom!

    Kicsi off de talán maradhat....
    ÚÚÚÚgy szeretném , ha a való életben is ilyen szomszédaim lennének mint itt a játékban:inlove:
    Mert a VV-ben kezd elegem lenni az egyikből:wuerg: és itt nem lehet a kukára kattintva törölni:oops::cry:

    Vissza az eventhez... Első körben nem készülök semmivel:music:... termelek8)... ami kell... aztán majd kiderül mire lesz elég!:p
     
    Gio, Ribiszke, Swordfish és 9 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Írd csak le bármikor a jót, a rosszat. A Te meglátásod, a Te érzésed. Nincs azzal semmi baj, ha valami nem tetszik vagy tetszik, ha kihagyod vagy bevállalod. Mindegy mi az és milyen, ha a tied. Nem mások nevében írtál eddig sem, tehát jogos minden észrevételed.

    A habok elég zsírosak, még az epét is kihozzák az emberből.

    Attól sokkal komolyabb, hogy zöld színt adjak neki.
     
    Gio, -Fülemüle-70, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok mindenkinek.Megérkezett a horgászós event ,én örülök neki, mindig is szerettem.Most pláne tetszik,hogy nem kell event növényt vetni, számolni mennyi kell még.
    Lehet töltögetni a pajtát,nappal rövidebb,éjszakára hosszabb növényekkel.Nálam minden marad a helyén a földeken.A bahán növény,a zuhatagon állat és fák. a főfarmon is növény ,a többi vegyesen. Én sem nézem,hogy mit ad a felhő,bármit az ajándék és tudok neki örülni,hiszen csak játszunk.Elfogadom az itt leírt negatív véleményeket is/ ha nem is értek vele egyet/ Mindenki véleményezheti,azért van ez az oldal.Különböző véleményen vagyunk,hiszen nem vagyunk egyformák és az nem is baj, csak tiszteljük egymás véleményét.
     
    maszilva, Gio, borcsa220 és 8 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Kisse megoszto lett az event, bar hozzateszem nem maga az event megoszto, hanem az uj, gyonyoruseges szintrendszer 200 felett.

    Nyilvan az event pozitivuma, amit tobben is leirtak, gyakorlatilag pajtatoltesert cserebe kapunk ajandekokat. A felho egy bizonyos szintig rendben is van, mert van ahol sok kicsi tenyleg sokra megy, ahol meg a hatar a csillagos eg, ott meg inkabb inzultalo;)

    Es itt a problema...Senki ne csodalkozzon, hogy egy bizonyos szint felett a gazdak azt mondjak, hogy ez meg mi? Ez a BP hibaja, hoztak egy dontest a szintekrol, es utana kepesek eventrol eventre ilyen dolgokkal kiszurni ezen gazdak szemet, ez a reakcio bele lett kodolva az uj rendszerbe. Az ember elolvassa az ismertetot, es varja a csodat, hogy hatha most, aztan ugyanaz a semmi, amiert erdemes lenne hajtani. Sajnos ketteosztottak a jatekot az uj szintekkel, nagy gratula nekik...

    Az eventre visszaterve, eljutottam odaig, hogy szitkozodni fogok, ha kifogom a nyarshalat:D. Leho leirta, makrela a nyero, nekem legalabbis. Makrela es homar, azok adjak a legtobb szupertapot, szupertragyat, a makrela meg 500 fat is akar, amibol,sosem eleg, ugyhogy nekem jon a csukott szemmel horgaszas:D Vagyis megsem, mert direktbe a legrosszabb helyet akarom eltalani, ha valaki rajon hol lehet tutira makrelat kifogni, kerem ne tartsa vissza az informaciot:music:

    Szia,

    Szerintem viszont ne tartsd magadba, az hogy 1x leirod a csevego elejen, hogy ez megint felesleges varakozas volt, szerintem nem gond. Leirjuk, aztan utana meghagyjuk a csvegot az eventezoknek.

    A rossz hirem az, hogy szerintem ennyi marad nekunk, semmi hajlandosagot nem latok a BP-ben, hogy valtoztasson az eventeken, jonnek a "sok kicsi sokra megy" felhok, amik nekunk kb .... ernek (mindenki gondolja bele amit akar a pontozott reszre). 200 felett bedobtak a gazdakoriket, ahogy irtad is, hogy azokat csinalod, aztan ezzel letudtak a dolgukat:sleepy: Vegulis a gazdakorikbe lehet termelni feleven keresztul eventek helyett, fel ev mulva meg majd behoznak megint parat tobb szazezer gazzal:music:
     
    *-ToFarmer-*, maszilva, Kata_rzis és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.