Visszajelzés Trópusi fogócska (újratöltve)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 10.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    "Meg csak nem is a tp vadaszat a fo gond, hanem hogy ha betesznek valamit a jatekba, akkor legyen valami ertelme."

    Itt a 2 pont, ezt akartam 2-3 hosszú hsz-ben kifejezni!xD:p Hol van már a tépé vadászat?! A szintezésig tele volt a 3 főfarmom és a baha, esőerdő kitehetőkkel több mint 1 éven át. Utána leszedtem a reménytelenség miatt és azóta is fókát termelek, gazdakörit csinálok.

    Toma, semmi bántót nem éreztem ki az írásodból felém, semmiért nem kell elnézést kérned és írjál csak továbbra is, te itt kincs vagy!:)
    Inkább én nem jól fejezem ki magamat.:)
     
    Lillapilla73, Fätum, ursa11 és 19 más kedveli ezt.
  2. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó délutánt kívánok mindenkinek!
    Felkészültem az eventre, van kint mindenből a területeken! A Főfarmon vetés ( nefelejcs ) 1x1-es földben és a széleken fák. Sz-szántón ólak és a széleken fák, az E-tisztáson ólak és fák vannak. Bahamán Fák és 1db 4 férőhelyes manufaktúra van kint, az Esőerdőn pedig csak fák vannak kint. Fog ez menni, amit tudtam most megtettem, folyt köv holnap a hivatalos kezdés után 30- 45 percel kezdek. Kezdésre kapunk 1db csalit ajándékba, ez egyelőre ismerkedésnek elég lesz! A többit meg majd előállítjuk, ha meglesz a kellő mennyiségű röpink hozzá. Akinek a felhő kell csak, az sima csalival is megtudja szerezni, csak 49db kell majd belőle. Ez kevesebből megvan, mint más csalik használata esetén.
    Sok sikert kívánok az eventhez és szép délutánt is!
     
    taga1, ursa11, bukta-agi54 és 13 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem, nem emlekszem, de gyanitom, hogy ennyire nem lebegett elerhetetlen celkent, csak mondjuk nagyon hosszu 10 eves tervkent. A mostani szintek tenyleg elerhetetlenek, tok mindegy milyen fejlodest hoznak be, a Marson hamarabb fogunk koloniat letrehozni, mint itt 300-at elerni.

    De mondok mast, legyunk vegtelenul optimistak, es tegyuk fel van valami tervuk, de arrol legalabb szolhatnanak az atlag parasztnak, hogy igen van valami elkepzeles. Igaz, hogy szerintem ebben a formaban nem kivitelezheto, mert velemenyem szerint tenyleg abszolut tobb reszre szakitana a gazda tarsadalmat, de legalabb lenne valami.
    Viszont csak a nagy csend van, es a remeny szamunkra, meg addig is ezek az eventek.

    Kettevalt a jatek, es ez az o hibajuk. Velemnyem szerint viszont a legnagyobb hiba lenne teljesen kettevalasztani, es kulon eventeket behozni. Az uj szintek ebben a formaban nagy ongol volt.

    Tovabbra is johettek volna ezek az eventnyeremeny felhok, es lehetett volna plusz szint a jatekban, mondjuk hasonloan mint a baha szintemelesek. Amik nagyon kemeny dio szinten, de legalabb feltorheto dio. Igy tovabbra is csinalta volna a gazda a 10-20 ezer tp-s felhoket, mert sok kicsi sokra megy, egy jobb felhonel, meg elegedetten csettintett volna, hogy hu de kiraly. Az alacsonyabb szinten levo gazdaknak meg tenyleg minden felho is jo lett volna. De latjuk hogy mi van helyette... A szakadek...

    De be is fejezem a temat, mert valamelyik masik eventcsevegoben is mondtak a modik, hogy ez az eventcsevego, hagyjuk meg azoknak akik csinaljak az eventet, a tobbiek meg szepen csendben varnak... mar ameddig varnak...
     
    Lillapilla73, Fätum, csillus35 és 17 más kedveli ezt.
  4. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Oké. Köszönöm szépen a türelmedet! :)
     
    genka53 kedveli ezt.
  5. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Ki volt vajon az a gyógyegér aki a csalitollat minden csaliba belecsempézte,szégyellje magát,eddig összelehetett szedni egy rakás kitehetőt na az most megszűnt és ez lehúzza az eventet is,pedig a töménytelen mennyiségű kitehető még egyszer hasznos lehet.
     
    csuli70, kovacstne, ursa11 és 11 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes amit írsz...
    Én pont azon gondolkoztam mi az ördögöt csinálok a csillagos érmékkel... ha csak kitehetőre költhetem? :music:
    Persze elköltöm.... 8) de mit kezdek majd velük?:wuerg:
     
  7. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok!
    Már rég várom ezt az eventet,mert a tavalyinál: "Trópusi fogócska 2017" mikor meglett a felhő,még sikerült jó pár kitehetőt bezsebelnem régebbi felhőkre,igy most tudom pótolni a hiányzókat,tehát nem 1 felhőt,hanem 4-et szeretnék megszerezni az event során :)ha a VV is igy akarja, no meg imádok horgászni,itt is és a VV ben is! :)
    Csak azt sajnálom hogy elköltöttem "feleslegesen" a sok csillagos érmét,de majd csak szaporodik,remélem mind a négy felhőt sikerül megszerezni...:inlove: Igyekszem...
    Fákkal, Saguero-val ,és raktárházakkal várom az eventet,utána ólakat teszek ki....és persze figyelmesen olvasok,a megfelelő taktika kiallakitása érdekében, előre is köszönöm az okos hsz-eket :):inlove:
     
    maszilva, ursa11, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  8. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Lesz itt egy két okos fejlesztő akik remélem,hogy elfogják követni azt a bakit,hogy betesznek egy olyan dolgot ami magába nyel vagy 500 db kitehetőt ami aztán csak úgy ontja a tp-csp.
     
    Fätum, ursa11, juliannakoczkas és 13 más kedveli ezt.
  9. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia!
    Azt ajánlom, hogy mikor indul az event, nézd meg, melyik felhősor mit ad, mert régen még adták rendesen a pontokat. A trópusi fogócska 2017-et feltétlen nézd meg, nekem most 112500 trópusi pontot ad, és 34800 rendeset 11 óránként - ez igazán nyerő. A többi se rossz, de ez igazán klassz. Elsüllyedt csodák, Egy kis lustálkodás, Pihentető hálójavítás a kitevői.
    Mondjuk, az a bibije, hogy nem lehet újra kiváltani - sajnos.
     
    Kukackukac, edina242, Gio és 5 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen ez egy reális jövőkép, lenne helye a kütyüknek.. és a haladást is segítené:p
     
    genka53, ildiko44, csillaglili55 és 3 más kedveli ezt.
  11. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    Hát nekem ez az egyik kedvenc eventem. Igazából az ember úgy tudja csinálni, hogy közben nem is kell csinálnia. :D
    Nincs eventgaz, azt lehet mellette ültetni ami jólesik, és közben még lehet pecázgatni potyajutalmakért.
    A csillagos érmék nem feltétlen izgatnak, számomra a dekorok már abszolút elvesztették a jelentőségüket. Majd cserenapon bizniszelek velük maximum.

    A trópusokon koalázgatok, széleken eukaliptusszal, a farmos részeken pedig olasz köles, és margaréta lesz a sláger a "csapatépítéshez". Bár lehet majd ide még kiteszek pár fát.
    Ezt a nyársorrú halat bevezethetnék amúgy játékba, annyira tetszik a grafikája :inlove:

    Egyébként az előző alkalomhoz mérten, még mindig a sima csali a legmegérősebb számolgatás szempontjából, ugye?
     
    Lillapilla73, taga1, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én simával tervezem a horgászatot:music: legalább is az első 50-et:p aztán majd meglátjuk mennyire árasztanak el a felreppenők;)
     
    ildiko44, Sali~*.*, Gio és 3 más kedveli ezt.
  13. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    "Sajnos a régi jó dolgokból nem maradt semmi...:sleepy:"
    Nagyon szeretek pecázni itt is és a való életben is!;) Eddig minden pecás event sikerült az összes felhőm megvan! :)
    Így a legegyszerűbb csalival fogok pecázni úgy döntöttem gyorsan lezavarom és el is felejtem!
    Nem tetszik a változás a csalik terén őszintén megmondom...
    A bolt se fog hozni Nekem semmi jót így ha kapok csillagos érmét az a focis kofának adom!;)
    2 terület fával és 3 terület színes óllal fogom várni a kezdést, növényt majd csak utána ültetek!:music:
    Sok szép halat kívánok mindenkinek!
     
    kovacstne, maszilva, ursa11 és 14 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kedves Magdika!
    Ilyenekkel lehet a hülyeséget határtalanul terjeszteni. Pedig az terjed magától és megállíthatatlanul.
    Ide hozom a 3 évvel ezelőtti eventet, hogy lásd, akkor sem kellett ehhez eventnövény. Úgy hogy pláne semmi változás nincs eventnövény ügyileg.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/nyári-halfogócska.12730/
     
    taga1, kovacstne, Szama és 4 más kedveli ezt.
  15. 301969

    301969 Járnitanuló

    Nagyon köszi az infót, naná, h talán ha egyet meg lehet majd szerezni!!! :( (Nehogy már a nyúl vigye a puskát jeligére a kiadóba!!!)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.7.18
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Bocsi! A plánét arra értettem, hogy nem kell számolgatni a növényt,mikor lesz már készen!Nem gondolkodtam azon,hogy 3 éve volt-e event növény vagy sem.Mostanában elég sűrűn jönnek az eventek őrült kapálásokkal,most viszont örülök,hogy nincs.Erre értettem, de belelehet nyugodtan magyarázni akármit is.Én élem a nyugis farmeréletet az event alatt, közben meg játszom,mert ez nekem csak játék,megyek horgászni ,közben napozok és dúdolgatok gond nélkül. Jó szórakozást neked is.
     
    taga1, zebrina04, Brigi031976 és 21 más kedveli ezt.
  17. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Az event szempontjából fának számít a terményt adó fa is? (pl japán akác)
     
    Imi* kedveli ezt.
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Én is örülök neki! :)
    Engem a maci teljesen levesz a lábamról, ahogy a lüke kis sapkájában néz a nagy ártatlan szemeivel és mondja, hogy hozzam a csalikat, ő itt várja őket. Szerintem akkor is hordanám neki a csalikat, ha két fületlen gomb volna a jutalom. xD
    Az meg külön öröm, hogy nem foglalja el valami fölösleges eventnövény a helyet a végeláthatatlan krókusz-mennyiség elől, amit a gazdakörhöz kell termelni. :music::)
     
    taga1, zebrina04, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen annak!
    A nevében is benne van, hogy FA!:music:
     
    taga1, genka53, csillaglili55 és 6 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ebben egyetértünk. A haladásnak nem lesz gátja. Nem is volt soha. Csak a sebességnek tettek be egy kicsit, úgy egy évtizedre. Minden csak idő kérdése. A haladás is. A licsi nem volt elérhetetlen cél. Egy baja volt csupán, semmi értelme nem volt elérni. Most ugyanez a helyzet a 300as szinttel. Vagyis a játék nem fejlődött, hanem ugyan olyan maradt. Pusztán azért, mert akik készítik ugyan azok maradtak. Amíg ők nem képesek változni, a játék sem fog változni.
     
    emocy91, csillaglili55, Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.