Visszajelzés Trópusi fogócska (újratöltve)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 10.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bence9191.

    bence9191. Haladó

    Gazdatársak! Kicsi munka után felnézek és +4 oldal ezen a fórumon. Sok kérdés, válasz, taktika. Jó látni, hogy ilyen aktív itt mindenki. Én teljes farmommal várom az eventet. A felröpivel lehet lesz egy kis gond, de majd meglesz valahogy.
     
    Swordfish, genka53, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  2. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok! A szomszédok, ha lehet és nem okoz nagy gondot, csalitollat küldjenek majd, mert ólakból szerintem baromi nehéz összeszedni a szükséges mennyiséget :( Főleg azért, mert én mindig a luxus csalikkal próbálkozom, számomra annak van nagyobb értelme. Én szeretem a pecás eventet, bár nem mindig sikerül jó helyen felengedni az egeret, de azért mókás. Ömmm, már nem látom kukorit a csevegőben és fáj a szívem. Nagyon sokan távoztak a fórumról, akiket nagyra tartok. Csatlakozom hozzájuk magam is. Jó eventezést mindenkinek!
     
    spagetti24, -happy58-, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  3. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Szia!
    Miért mész el? - Kövesd a jó kis csevelyt...
    Azt hiszem, megpróbálok majd kakukkot vagy tyúkot, vagy libát tenyészteni, na, esetleg még nyulat, ők a legrövidebb idejű tenyésztések, ha jól emlékszem. Majd kiderül... :)
    Tulajdonképpen siralmas a TP-mennyisége az eventnek, de hátha a véletlen ajándékok "bejönnek" majd.
    Sok sikert Mindenkinek! :)
     
    Swordfish, -Fülemüle-70, csio70 és 5 más kedveli ezt.
  4. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Bevallom, nem olvastam át az ismertetőt alaposan, számomra ez már túl hosszú és bonyolult! Úgy döntöttem amikor megláttam, hogy most nem rendezek át semmit, nem készülök semmivel, nem érdekel, hogy miből milyen felröppenö jön és mennyi kell, az sem, hogy mi a legjobb taktika.
    Csak játszáni fogok és örülni, ha valamit kifogok.
    Kellemes játékot mindenkinek!
     
    Swordfish, mebajah, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  5. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Hát, végigfutva a csevegő eddigi hsz-eit, azt hiszem, nem lehet majd azzal vádolni, hogy a lájkokra hajtok:wuerg:, ugyanis sztem ez szinte tökéletes event, minden oldalról (jutalom és feladat oldaláról) nézve, és szinte minden játékostípus számára - csak meg kell látni benne...:oops: Miért mondom ezt? Bizony nem hurráoptimizmusból, hanem a következő meglátások alapján:

    1. Mert a jutalmai kifejezetten megérősek.
    1A) A maradandó főjutalom, a felhősor megérős, mert olyan ládát ad (rendszeres belépés mellett minimum napi 5-öt - hosszabb perspektívában: évi mondjuk 2000-et:music:), ami 17 olyan dolog közül ad valamit, amelyek közül csak max. 2 tekinthető "nem nyert" kategóriának, 15 nagyon is megérős - van benne 10 féle (magas piaci árú/magas termelési ráfordítást igénylő) termény (ezek közül 4 olyan, ami perpill nem is megépíthető ólakból jöhet (bokszkesztyű, agyagedény, gördeszka, búvárszemüveg - megj., bár ez egyéni és a kihagyásaimra vezethető vissza, nekem ezek közül 3 féle ólam nincs is, úgyhogy így nézve dupla érték)), adhat cápát (szintén különleges ólból jöhet, relatíve magas pajtaértékű), és adhat 1-4. szintű tenyészállatot (áttételesen felfoghatjuk kvázi szupertápnak is); persze feltételezem, hogy nem azonos eséllyel jönnek (tapasztalatból tudni nem tudom, mert még 1 ilyen ládát sem bontottam), de azért 2 a 15 ellenében, szóval évi 2000 ládából csak nem mind hal és haltáp lesz...;)8) Ja, és mellette ad még TP-t és BTP-t is, ami a 220 feletti szintekhez tényleg bagatell, de itt én ezt tekintem a mellékjutalomnak, a főjutalom a láda, ami sztem már TP nélkül is megérné, épp ezért nem tartom érdemesnek bosszankodni a TP-jén... Továbbmenve pedig az nálam extra pluszpont, hogy a felhősor jutalma illeszkedik az event tematikájához - horgászós eventtől halas láda:D: sztem sok más eventnél is lehetnének figyelemmel ilyesmire is, némi átgondoltságot sugározva...:music:
    1B) A fogyó mellékjutalmai persze szerencse dolga, de kedvező "innovációnak" tartom, hogy a két párhuzamosan futó eventből is gyűjthető csillagos érmék révén a két boltkínálatot átjárhatóvá tették - aki új játékos, és kellenek neki a régi felhősorok, az rá tud segíteni a Farmkupa eventből (ha még nem költötte el), aki számára pedig értéktelen a horgászbolt választéka, a focis boltból korlátlan mennyiségben szedhet ki talán osztatlanul magasra taksált PartyPörit, de akár FP-t és egyebeket is...

    2. Mert abszolválni egyszerű, mint a faék, de lehet benne kihívást is találni - és ráadásul játékosként mi dönthetjük el, hogy melyik utat választjuk, egyaránt hiányérzet nélkül.
    2A) Csak pajtát kell tölteni, és ami pluszban "ingyé" jön felröppenő, azt néhány másodperc malomidőt áldozva elkészítjük csalinak (a maradékból meg visszaváltáskor megszedjük magunkat CSP-ből és TP-bőlxD); ha valakit nem hoz lázba a dolog, és vegyesen van berendezve a farmja, 1 hét alatt szinte akaratlanul is össze tud hozni annyi felröpit, amennyi a felhősorhoz szükséges, vagy akár ledarálhatja a dolgot erőből is fél nap alatt (szupertrágyával, turbótrágyával, szupertáppal), ha nincs kedve nézni a szántóföldeket/ólakat/fákat, vagy amit éppen nem szívesen tart a farmján. - Szóval lehet valaki "teszetosza vagy kapkodós hobbifarmer", lehet "könnyelmű bukszanyitogató", de akár "megátalkodott TP-hajhász taktikus" is (egyik "skatulyát" sem degradáló jelleggel írom, pusztán csak "archetípusokat"o_O egyszerűsítően leíró megjelölésként!:)), mindegyikük számára lehet ezek valamelyike a járható út.
    2BA) Kihívásként, "versenyszellemből" a jobb felszereltségű farmok játéktudásban felkészült farmosainak ki lehet pl. tűzni, hogy - talán nem pajtából bedobálós eventek sorában elsőként (vásárlás nélkül) - a 14 órási kezdő aratásból első nekifutásra, olyan 14:10-re (malomidő ugye 50*10 mp) már el is készüljön az eventtel, és hozza a képet a csevegőbe a beüzemelt felhősorról.:eek:8):D Megmondom őszintén, én elgondolkoztam ezen, csak egyszerűen lusta vagyok hozzá átrendezni a farmot, ami a "bigyóbogyós" event végeztével komforton maradt:sleepy:, de ha full odatevős időszakomat élném, biztosan rámozdulnék a dologra: 10<>30 PPannival, még további 6-7 PPanninyi felröpikre ható felhősor célzottan időzített élesítésével és tudatos területrendezéses rákészüléssel sztem simán megoldható 50 normál csalinyi felröpit összeszedni - lefekvés előtt kitenni 118 kezdésre beérő ólat (még 32 ól benn van ugye a 2-2 farmos-bahás/állatos-terményes raktárházban), amikből összejön 150 csalitoll, az egyik bahás területet beültetni 1x1 saguaróval, a másikat telerakni 20 órás fákkal (ez ugye durván 180-180 egységnyi terület, de még be lehet segíteni hozzá a mérsékelt égövön ezzel-azzal, ami a szélekre, ill. a kitett ólak által el nem foglalt maradék területekre kifér, ez is még plusz 100-120 egységnyi terület), amikből a PPannikat hordozva biztos ki lehet sajtolni 100-100 fémlemezt, ill. horgot. Ezt fel lehet fogni különösebb ráfordítást nem igénylő "taktikai sprintversenynek", utána pedig visszarendezni a farmokat úgy, ahogy kinek-kinek jó.
    2BB) A maximalisták/hosszútáv-versenyzők pedig kimaxolhatják belőle a mellékjutalmakat, ill. a fociüzlet kínálatát, a teljes hetet végigeventezve fullgőzzel...
    2BC) Végül a "megszállottan taktikus alkatúak" meg elkezdhetnek matekozni (magukban vagy a fórumon...:eek::wuerg::sleepy:xD), hogy a jelen kiosztás mellett mi a legcélravezetőbb taktika, kinek-kinek egyéni céljaihoz-lehetőségeihez képest (milyen csalival milyen helyre dobni); stb. (emlékezetből tudom, hogy ennek már korábbi eventekről is komoly irodalma van - az "emlékezetből tudom" fordulat persze maszatolás, ha karakánabb lennék, és nem akarnám áttolni (persze csakis álszerénységből:music:) az "ódiumot" másokra, fogalmazhattam volna úgy is, hogy "töredelmesen bevallom"...xD)...

    Szóval fentiek alapján azt mondom, hogy ennek az eventnek az egyetlen hibája, hogy lehetne helyette egy még jobb:pxD, de a realitások talaján állva úgy hiszem, hogy így egy héten keresztül "igénybe véve az időnket" valójában inkább csak egy kevésbé előnyös elől foglalja a helyet...:wuerg:8);)
    Ezt csak azért ollóztam ki, mert ugyan nem én írtam, de bárcsak én írtam volna, mert az ezzel tulképp azonos játékfelfogásomnak a lehető legfrappánsabb megfogalmazása...:)
    Meg persze azért is, hogy a fent leírtakat kontextusba/perspektívába helyezzem: hogy ki és milyen "álláspontból" írta - bár hozzáteszem, hogy pont a közelmúltbeli szintemelések teszik érdektelenné, hogy menyi TP-t is ad a felhősor: ezeket a távlatokat és a bejárásukra lehetőséget adó esetleges változások keltette jövőbeli szakadékot vagy a játékosokban fenntartódó ebből fakadó frusztrációt pedig nyilván más eszközökkel kell majd megoldaniuk a fejlesztőknek, nem eventes felhősorokkal, de ez nem a játékosok, hanem a fejlesztők dolga, épp ezért játékosként nem is aggódnék miatta, főjön csak a fejük>:( a fejlesztőknek;) (megj.: ahogy áttanulmányoztam az új szintrendszert, ha hosszabb távon is negatívak lesznek a visszajelzések, sztem még a következő 10 éven belül bármikor simán visszaoszthatják a szintközöket 250 fölött (mondjuk a mostani együttható reciprokával mint szorzóval), anélkül hogy a játékosok érdeksérelmet szenvednének, vagy gondolkodni kéne az átszámítás megoldásán, na jó, mondjuk ultistarsot leszámítva...:wuerg::p)... Szóval ha ettől eltekintünk, akkor az alapján mondom fenntartások nélkül azt, hogy a ládikó miatt Mindenkinek megéri, függetlenül attól, mennyire központi motívum a játékában a TP-gyűjtés...
    Ezeket pedig azért idéztem be, mert bár - mint fentebb leírtakból kiolvasható - éppenséggel nem osztom a véleményedet, lukimi, viszont Toma ugyancsak nagyon frappánsan megfogalmazta, amit én is gondolok: hogy a Te szempontodból igenis megalapozott véleményedet Te is leírd, és ezzel is formáld a közösséget és áttételesen a játékot is. Ugyanis sztem ezeknek a csevegőknek az egyik legfontosabb rendeltetése (az egymásnak való tanácsadás/tippmegosztás vagy esetenként a "nyomáskieresztés", míg más esetekben a "dicsekvési felület" biztosítása, hovatovább "egyeseknél" a "puszta, minden funkció nélküli íráskészség:wuerg::music:8) kiélése"xD mellett), hogy a BP-nek legyen egy jó nagy merítése visszajelzésekből (pozitívakból és negatívakból egyaránt), amiket számításba vehet a játék alakításánál - vagy legalábbis (még mint ennél is fontosabb hozadék) ezáltal teremtődik meg számunkra a káprázatos illúziója ennek az eshetőségnek...o_O:wuerg:xD
    Na szóval, tényleg komolyra fordítva: KELLENEK a postjaid, hogy azok is érdemi és értékes, játékostársakban potenciálisan gondolatébresztő, Modik számára potenciálisan a Központ felé továbbítandó részét képezzék a csevegőnek!!!:)
    Továbbmegyek: szerintem már a 90-es szinttel is ugyanez volt a helyzet - ezért nem értem, mi a baj most a 300-zal...o_OxD
    Bár, némileg komolyra fordítva, hozzáteszem: ma már látom értelmét a 90-nek, ugyanis ezen keresztül vezet az út a 200-hoz, márpedig a 100 és 200 közötti, relatíve gyorsan letudható (értsd: mondom ezt úgy, hogy az utóbbi két évben a magam részéről eljutottam 116-igxD, de ez megint másik ügy) etapnak lett értelme játékélmény és stratégiai szinten is: az új, hosszabb érésű és nagyobb pajtaértékű, nullázható növényekkel, ill. az egyre gyarapodó szintszorzós elemek duplázódása (meg a 200-ra betett "szimbolikus" jutalom) révén (nem mintha egy szinthez kötött FA-fa szimbolikáját ne tudná jobban értékelni az ember...:music::p); a 230-300 közötti etap most tulképp kb. egyenértékű azzal, mint anno a 85-100 közötti, csak épp kiolvashatatlan számértékekkel és az elérhetőség beláthatatlanságával megfűszerezve (ugyanakkor játékélményileg minden hátulütő nélkül)...:wuerg:o_O De azt mondom, nézzük ennek is az "ismeretterjesztő" értékét: tizenkétbilliárd-harmincötbillió-százharminchárommilliárd-háromszáznyolcvanhatmillió-negyvenhatezer-ötszáz - azt hiszem, ha nincs ez a szintemelés (no és persze Beko:inlove:), életemben nem láttam volna leírva ezt a betűsort, pedig szeretem a matekot; az erre alapozott csillagászati és egyéb ismeretek topicbeli továbbgondolásáról nem is beszélve...:pxD
    Nemrég "dolgoztam föl" ("részben") a "lemaradásaimat" olvasásilag - ezért él ez még ilyen frissen bennem, bár azt hiszem, ez hosszabban is meg fog ragadni...:)
    Végezetül ezt pedig azért idézem ide, hogy (lukimihez is társulva) legyen valami, amivel ugyancsak tökéletesen egyetértek, miközben nagyon ül, és ráadásképp pedig mégiscsak elveszi a postom enélkül túlontúl pozitív kicsengését...:wuerg:8)xD

    ----------
    Na de, akárhogy is, térjünk inkább a lényegre:eek:o_O - jó, tudom-tudom, már a postom elején ezt kellett volna, és Mindenkinek jobb lett volna, de mielőtt bárki a szívéhez kapna, hogy ez még eddig csak a bevezető volt, csak annyira kell gondolni, hogy figyelmemet innentől áthelyezem arra, hogy mit alkottak a belgák és a franciák: írdogálás alatt, némi késletetéssel ment a felvezető műsor - a promó alapján érdemes lesz végignézni, nem csak áttekerni a jó részét - no persze a promók már csak ilyenek...;)

    ÜDV: Pharmer

    Ui.:
    Mi van Kukorival?:(
    Nem mintha én lennék a leghitelesebb, akinek ez a szájából elhangozhat, de akkor is: csatlakozzál Te ám a tudod hova!-.-xD Ha nem tudod, akkor én megmondom: reményeim szerint ahhoz a Lukimihez és BombadilTomához, akik a legközelebbi csevegőbe is fognak írni...:music::p;)
     
    Maszatka47, alex0824, Ribiszke és 37 más kedveli ezt.
  6. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Jaj hát, mi van már megint, mi ez a kivonulás a fórumról? :eek:Tessék szépen ide a csevegőbe csatlakozni! Akinek mondandója van, semmiképp se tartsa vissza, semmiért! Látjátok? Én sem tartom vissza, és írok, ha akarjátok, ha nem.
    Valaki felhomályosíthatna, hogy mi a bánatos izé van.
    Azt már leírtam, hogy nekem ez így teljesen jó, mármint ez a pecás event, de számolásokat és taktikai tanácsokat adni nem tudok. (számolni egyébként nagyon tudok, ez a munkám tulajdonképpen, de itt már nincs türelmem hozzá)
    Szóval én csak ilyen zárójeles megjegyzéseket teszek időnként, az okosoknak, ügyeseknek kéretik idetolni a kerékpárt, és kiokosítani a többieket.
    (Uff, én beszéltem -.-)
     
    taga1, nyuszi63, Gio és 19 más kedveli ezt.
  7. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Most számolgatok.....ugyebár kell nekem a 4 régi felhő hiányzó kitehetői,na és persze a felhők...az ösz-visz 390 db csiilagos érme..... most van 19 db :wuerg: még 5 x tudom aratni a zászlóimat és az öszinte szurkolót az 5 x5 25 kék zászló aratásból még napi 3-at tudok késziteni malomban az 3 x 5 15 kék zászló az 240+19 = 259 csillagos érme,tehát még 131 csillagos érme kell,de mivel véletlenszerüen adja az ajándékot,nem mindig csill.érmét ad,vajon meglessz-e?.....mindenesetre minél többet kell horgásznom,hogy elérjem a célom! :wuerg: No majd a gyakorlatban kiderül!:D:D:D Vagy nem???? :D:D:D:D
    Szerintetek? :oops:

    UI.: Már bánom hogy elpazaroltam az eventnövényeimet az GK-IV-re!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.7.18
    BriGitta75, Gio, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája


    Szia Leho!

    Amikor elkezdted az eventek értékelését, időnként még voltak benne objektív dolgok, megfontolandó vélemények.
    Az utóbbi időben azonban az ésszerű kritika átcsapott vagdalkozásba, mondhatni hisztibe. Köszi, láttuk mire vagy képes, ebből többet nem kérünk.
    A mai -100 pontos értékelés bevezetése egyértelműen pontot tett az ámokfutásodra. Köszönjük, de nem kérünk több event értékelést (pontozást) tőled!
    A viselkedésed kezd olyan lenne, mintha a konkurencia lefizetett embere lennél. A gazdasági életben ilyen esetben kiraknának a cégtől, mint .... Mi nem ezt az utat választjuk, nyugodtan köztünk maradhatsz, de ezt az event pontozós műsorszámot szűrni fogjuk. Akkor is, ha ez esetleg neked nem tetszik. Tudod, te sem kérdezted meg tőlünk, amit művelsz az nekünk tetszik-e.
     
    alex0824, Rylee86, Gio és 27 más kedveli ezt.
  9. fánifüle

    fánifüle Utánpótlás-írogató

    Írtam én olyant, hogy gondom van ezzel a szóval? Inkább: tetszik! De gondolom fáradt vagy és ezért olvastad félre amit írtam! További szép és vidám napot! :)
     
    emocy91, -kaktuszable-, Swordfish és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Kitartást és sok felreppenőt kívánok, hogy elérd a célod;)
     
    Gio, genka53, Szabi451 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Elnézését kérem mindenkinek, hogy beleszólok ebbe a vitába, ***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.7.18
    emocy91, Varázslat6869, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Bocsánatkérés elfogadva.
    Valóban jól látod, nem kell beleszólnod. Nem kell igazat adnod egyik félnek sem, nem azért írtam, hogy bárki jóváhagyását kérjem az ügyben. Tényként közöltem valamit, a kérésem csak annyi, ezt legyen szíves mindenki elfogadni/betartani.
    Köszönöm!
     
    Gio, taga1, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Várom a pecázást nagyon, bár az előzőben hiányos maradt a felhősorom.Szerencsére egy aranyos játékostársamtól megkaptam azt is.Nem jöttek össze a nagy kapásaim.Na de most rázizzenek!!!!!!!!!!!!!!Uncsik szakács táborban/fiúk/.Egy hétre töltött paprikát főzök!!Olvasom a hsz-eket folyamatosan, mindenkinek igaza van, még Lehónak is!!!xDPuszi Csocsoovb! Legyen már jobb kedved!!!
     
    spagetti24, Gio, csio70 és 4 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mégis megvárom az aratással a 14 órát;) vadrózsát ültettem tegnap... és csak röviddel előtte érik be...
    remélem sok sok csalit tudok keverni azonnal;)
     
    Gio, csio70, rózsabimbó és még 1 ember kedveli ezt.
  15. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Szia,
    Biztos vagyok benne, hogy sokan vagyunk itt akiknek nem kell már a halas boltból semmi, és szívesen segítenek neked és más hasonló cipőben járóknak a régebbi kitehetők megszerzésében. Igaz így cserenapig várni kell a felhőre, de szerintem ha mondjuk valamelyik csere-bere topicban ez helyet kapna, akkor biztos születnének erre cserepartnerek.
    (mondjuk még nem néztem, lehet ez már meg is valósult. Na megyek, megnézem ott is :) )
     
    spagetti24, Gio, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  16. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Csak egy gyors kérdés. 1 dolog ragadta meg a szemem nagyon, melyik felhősor az ami 30-35%-al növeli a felrepiket? Csak mert 1 re emlékszem ami 5%-ot ad talán, de nagyon rövid időre :) Lemaradhattam valamiről?

    Más :)
    Nekem tetszik ez az event, azt csinálunk amit akarunk és a végére simán kész lehet az event. Akinek ez sem tetszik, annak úgysem lehet jót tenni. Most semmi nincs megkötve.
    Tárniccsal, ólakkal a farmon, bahán delfinnel és fákkal +39 pannival várom a 14 órát :) Kíváncsi leszek eredményre :)
    Szerintem kivégzem a maradék 2 termelős és ültetős gazdakörit és ismét a tenyésztések lesznek vissza. Abból is már csak 34 arany állat kell :) :p:p:p
     
    Ribiszke, spagetti24, Gio és 4 más kedveli ezt.
  17. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Sziasztok!
    Nekem is tetszik ez az event, az egyik kedvencem, aranyos nagyon a grafikája. :) 2 felhőm hiányzik a rávalókkal együtt, most azokra fogok hajtani, közben meg csinálom a gazdaköriket is. Szerintem szuper, nem nagyon kellett a farmot sem átrendezni, csak kirakni egy pár földterületet. Kíváncsian várom a fogásokat, remélem sikerül mindkét felhőt megszereznem, plusz a mostani felhő az már tökéletes lenne. :) Sok szerencsét mindenkinek :)
     
    Ribiszke, spagetti24, Gio és 2 más kedveli ezt.
  18. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Az előző hozzászólásokban kialakult vitához nem kívánok hozzászólni, bár általában úgy gondolom, mindenkinek joga van a véleményemhez... :)
    Azt azért nem értem, hogy a zuhatagok szigetéről miért nincs továbbra sem felröppenő?
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  19. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szerintem ezt nem is fogjuk megérteni. Azért nincs, mert a fejlesztők így határozták meg. Hogy ők miért? Ki tudja? Mert a macska szőrös és nem borotválkozik.
    Amúgy tényleg kár, nekem ott van egy csomó fa.
     
    makkanch, Ribiszke, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia!xD Aztaaaaaaaaaa! Pannika 39db!! Már másnak nincs is helye!!xDNekem csak 3 db van, azt is tőletek kaptam és elfelejtem hogy vannak.xDMinden nagyhalat kifogok és megsütöm!!xD
     
    Fätum, spagetti24, Gio és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.