Trópusi halfogócska event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 15.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Köszönöm, most már világos szerintem: )
     
    PocsékFarmer, genka53, Gio és 7 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Elküldtem. Nem középen van a gomb mint a játékban, de lehet gyakorolni vele.
    Akkor lesz tökéletes a hely, ha a megállítás pillanatában a két karika fedi egymást (megváltozik a színe). Ha nem tökéletesen fedi egymást, akkor számít jobbnak, ha a nagy karika belülről érinti a másikat, én viszont csak fordítva tudom csinálni.:cry:
    Nekem úgy esik kezemre, ha akkor állítom meg, amikor a nagy karika mérete csökken.
     
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Aztán még az egerekről nem is esett szó.. o_O az enyém néha - hangos cincogás közepette - külön életet él.:oops:xDxD
     
    -panama12-, fpat, balektos és 18 más kedveli ezt.
  4. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Jaj, képzeléjétek, majdnem infarktust kaptam szerintem, úgy el kezdett verni a szívem, mikor megláttam, hogy receptet is lehet kapni az eventben. Amióta játszom, még sose lehetett receptet nyerni, ez lesz az első nem alap receptem. Már ha sikerül megszerezni, de gyúrni fogok rá. :)
    Jaj, még most is nagyon ver a szívem meg izzad a tenyerem :)
    Hú, na már most ez a kedvenc eventem :)
     
    csio70, PocsékFarmer, OJani és 25 más kedveli ezt.
  5. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Erre majd megpróbálok figyelni:)
    Remélem sikerül majd minél több mindent megszereznem:)
    Sok sikert neked is:)

    Gratulálok:) Hajrá-hajrá:)
     
    OJani, genka53, heureca3 és 8 más kedveli ezt.
  6. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Egyik kedvenc eventem őrülök neki,a videókból számomra az derült ki hogy a prémium csalira érdemes hajtani,hogy mi lesz a valóságban az majd kiderül eventnél,de az tény hogy a sima xsali a multkór is vesztes volt,a luxus csali,meg szerintem zsákba macska.
    mivel nincs valdi csevegő ide írom,a lufis újítás,egy nulla,lehetetlen normális pontszámot kihozni.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.16
    Anika_9_, gulya69, csio70 és 20 más kedveli ezt.
  7. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Hát a lufisat én is kipróbáltam,asszem maradok a muszklimérőnél:)
     
    Anika_9_, fpat, gulya69 és 16 más kedveli ezt.
  8. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Na, akkor az én észrevételeim.
    Nagyon jó, hogy a pontokért azt választhatok, amit akarok.
    A felhők és a kitehetők is jók ,tp-ben és időben egyaránt (bár azért nem szuperjók), csak az áruk első ránézésre elég borsosnak tűnik (érmékben).
    A negatívumok :
    A első, kisebb negatívum: a felröppenők, amikre ugyan jelentős hatással lehetünk, de mégsem tervezhető teljes bizonyossággal. Rengeteget kell érte dolgozni, gyakorlatilag egy héten keresztül éjjel-nappal. Vagy jön a "pénzes" verzió (pénzes pér, ha-ha).
    A másik már nagyobb negatívum: a nehezen összegyűjtött csalikat most már kettőféleképpen amortizálja a játék. Egyrészt a kapálós játékban számomra még mindig idegen testként beékelődött ügyességi játékelemmel (rossz pecahely - jó pecahely), másrészt az utána következő szerencsefaktorral, amire aztán végképp nincs semmiféle ráhatásunk. Így aztán előfordulhat, hogy szerencsés pecázás esetén egy hal 25 érmét ér, máskor meg csak 8/6-od érmét. Hát ez már eléggé gáz.
    Harmadik: Nem elég, hogy átrágtuk magunkat az eddigi random elemeken, még belép az a szabály is, hogy ha nem a megfelelő számú halat fogod ki az adott fajtából, akkor az egész addigi munkálkodásod semmivé válik. A legrosszabb esetben az 5 kategóriában akár 15 halnyi fogás is kiúszhat a szákból eredmény nélkül, mert éppen eggyel kevesebb halad van, mint amit beválthatnál.

    Ettől függetlenül mindenkinek jó pecázást kívánok, a fentiek nem a játékosok kedvének elvételére szolgál, hanem egy jelzés a BP felé, hogy azért a beetetést inkább a halak irányában kéne megtenni.

    Ui. azért kíváncsi leszek az event utáni (közbeni) reakciókra, valamint arra, hogy normál játékkal mire lehet menni.
     
    Katinéni1, balektos, ada77201 és 16 más kedveli ezt.
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jaj csajszi, nehogy már infarktust kapj:cry:;). Sikerülni fog az Neked mert megérdemled:).
     
    fpat, csio70, ada77201 és 15 más kedveli ezt.
  10. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Ez felkeltette az én érdeklődésemet is egy kis csokis palacsinta nyam-nyam:p
     
    ada77201, genka53, Gio és 7 más kedveli ezt.
  11. Bathilda

    Bathilda Junior szaki

    Jó ez a halfogócska. A nyári halfogócska felhősorom már meg van. Örülök , hogy régebbi receptet is lehet vele kifogni. Csak 1 gondom van hogy a csokoládészirup receptje nincs meg nekem.( az előző farmomat sajnos feltörték és ott meg volt a recept ):sleepy::(
    Amúgy mindent egybevetve jó lesz!:D
     
    genka53, heureca3, Gio és 6 más kedveli ezt.
  12. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok! Egy kis gyors számolás, hogy mennyi érme is kell, ha az új felhősor+kitehetőket és az összes ajándékot akarja megszerezni az ember: 750+520=1270db érme. Amihez bőven kell felröpi. Mindenkinek sikeres eventezést, sok-sok felröpit!

    Ui.: Miért vették ki a táltos tojást, és még sok jó ajándékot valdemártól?
     
    maszilva, meszimarsi, Gio és 2 más kedveli ezt.
  13. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    A csali próbája az evés:D
     
    Katinéni1, meszimarsi, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  14. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Pont írtam Jónásnál, hogy a hétvégére palacsintasütést vállaltam itthon. Hát akkor legyen csokis palacsinta :)

    Oh, most hogy mondod, ahhoz külön recept kell? Olyanom nekem sincs, akkor marad a sima kakaós palacsinta sütés a konyhában :)


    Amúgy az eventben az első a felhősor, aztán a recept és a matrica. Ezután ha még marad, akkor a 60 szupertáp. (ez eddig 865 érme) Na ha még mindig maradna (kétlem), akkor jöhetnek a titkosak is :)
     
    csio70, balektos, Bathilda és 9 más kedveli ezt.
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Valdemár csevegője nyitva:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/valdemár-vándor-vidámparkja-csevegő.12364/page-15
     
    Gio, sziszi1965, mementori74 és 2 más kedveli ezt.
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    A csokiszirupot időnként viszonlyag olcsón meg lehet venni a piacon.
    Az event tényleg jó.
     
    OJani, genka53, Bathilda és 6 más kedveli ezt.
  17. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Ez csak egy lehetőség,nem kötelező kiváltani ( egyébként még nálam sincs kiváltva a pék mesterség ),reméljük a következő kínálat frissítéskor gondolnak a többi mesterségre is:)
     
  18. Szürkepenész

    Szürkepenész Aktív író

    Berakhatták volna a csokoládészirup receptjét is (bili), de azt azért remélem, hogy valahogy megszzerezhető lessz a közeljövőben. Már szürke is a piacomon a szirup, akinek van recept az majd jó sokat el tud adni belőle.
     
    balektos, ada77201, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  19. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    üdv eventre készülő fórumozók
    a pék mesterség mindenkinek ki van váltva?
     
  20. Dyny

    Dyny Fórumgróf

    Sziasztok:)

    Természetesen számolgattam kicsit:) Részemről luxus csali, nem számoltam ki még hogy melyik éri meg jobban vagy sem, szerintem nekem ez jó lesz. Fás felröpi nem kell hozzá, tehát innentől én erre szavazok, mert várhatóan ólakkal és széleken fákkal várom az eventet, utána végig ólak, és majd nullapercezés.

    Csak egy gyors számolást végeztem el azzal hogy 150 luxus csalit szeretnék csinálni, kell hozzá 2100 horog és ugyanennyi csalitoll.

    Nem tudom mennyire lesz nehéz a pecázás maga, de próbáltam optimista lenni, és azt feltételezni, hogy a 150 horgászatból tudok majd 100-t "tökéletesen", 50-t meg "jó helyen" megállitani.

    Innentől pesszimistára váltottam, és azt mondtam hogy a véletlenszerű hal mindig a legrosszabb lesz:p Ez alapján a 100 "tökéletes" horgászatból lehet 300 gömbhal = 1500 érme, az 50 "jó" horgászatból pedig 150 papagájhal, ami 450 érme, ez igy 1950 érme. Az új felhősor 750, marad szabadon 1250:D na ezt kell majd okosan elköltenixD

    Mivel kütyü mániás vagyok, nem lesz nehéz választás8) és ez alapján nekem tetszik az event igy látatlanba. Persze ez változhat, amikor majd fennhangon káromkodom a 100. gyenge horgászat után, mert nem sikerül sehogy sem megállitani a tökéletes szekcióban:D:D

    Az egésznek a csalitoll lehet majd a buktatója, mert abból soknak tűnik a 2100 db - nem kicsit, NAGYON:) de majd meglátjuk.

    Mindenkinek jó számolgatást
     
    csio70, Katinéni1, [Lacko] és 24 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.