Visszajelzés Traktor-show - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szerintem a trágya árának kedvezni fog a bahán lévő állatok sokasága ;)tetszik, hogy 1 ablakból elérhető a 2 event ez nekem most szupi jó :) ezért gratula a játékmesternek...
     
    Puszpang, -W-595-, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Kiraktam pár színes tyúkot, míg vártam a felszaporításra.:music:Szépen hozták a röpiket a piros és a narancs is.o_O:p
    Ha egy aratás már nem fér bele az időbe már /pld este/esetleg nem rossz szerintem...;):p
     
    -W-595-, genka53, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  3. flamne

    flamne Törzsjátékos

    Hogy használom a luxus bájitalt! Még nem használtam! Köszönöm a segítséget!
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    genka53, Kuzdern és Gio kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Néhány tapasztalat az ólakrol:
    Retró papagáj 0 röpi/8db
    Sima 6db 12-böl.
    Narancs elefánt is fele arányú röpi. A retró lajhár szintén50%
    A 6 db polip 1 röpit hozott, a sima maki viszont hozta az 1/1-et:music::(/ezt igazából nem is értem..../Mindenesetre az 5h talán??
    A piros elefántra még várok a koalakrá és a sima lajhára és a zebrákra is, valamint a színes maki is érik .o_O
    Kíváncsi leszek melyiknél jön előszőr 1/1-be a röpi?o_O:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.19
    amygrey, borichris, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  6. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Sziasztok! farmpengős és a luxus és a felröppenő egyszerre működik a tenyésztésnél most?
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kuzdern, Gio és genka53 kedveli ezt.
  8. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    A fogaskerékérmével mit tudok csinálni???? Hol tudom felhasznalni. A malomban nem..
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Fogaskerékérme (különleges kellék)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség: Mini játékok során ez a nyeremény
    Felhasználási lehetőség: Eventhez tartozó üzletben

    A falusi vásár eventfelületén találod az üzletet.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/falusi-vásár.18020/

    Kérlek, a címnek megfelelő topicot keresd, ha a Falusi vásár témájában írsz, kérdezel, csevegsz.

    Köszönöm.
     
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    A traktoros event kellékekből az event kezdő aratáskor bejött
    263 kormánykerék;
    276 traktorkulcs; és

    302 traktorkerék, pedig csak a művelhető terület kb. 3/4-én voltak ólak és terményesek, de igaz, hogy a farmon és a szigeten is 5-5 Vadaskert meg 3-3 Manufaktúra van kint állandóan fullra pakoltan ólakkal. Mellettük hosszabb érésű ólak és terményesek is voltak kint, na meg a tölgyesben az óriás ólak.
    Mindhárom traktor 7/12-es készültségi fokon áll, a rózsa ólak fele már a pajtában van. :D
    Most röpire várok, 120 + 160 kormánykerék és traktorkulcs, valamint 120 + 200 traktorkerék kell csak a teljes befejezéshez, mert az állatok megvannak. Úgyhogy legkésőbb holnap meg is leszek, mivel a délutáni aratás miatt a fóka stb. érésidejűeket ma már nem tudom még egyszer learatni, az elefántok, meg csak keveset adnak. :D A másik farmon a Zuhatagoson koalák vannak, de nem figyeltem, hogy mennyit adtak, mert azzal voltam elfoglalva, nehogy elfelejtsem a Jázminos Bubble teát "meginni", de majd a legközelebbi aratásnál jobban oda-sasolok.
    [​IMG]
    Azt tapasztalom (rendszeresen), hogy a 10-12 órás alapidő alatti ólak csak részlegesen adnak felröppenőket, és 1:1 -be pedig csak a minimum 16-18-20 órás alap érésidejű ólak adnak. Érésgyorsítókkal viszont elég jól levihető az érésidejük, úgyhogy ezzel lehet és kell számolni.
    Elefántok közül most arattam 9 db rózsa elefánt ólat, és szégyenszemre ;) ezeket adták: [​IMG] úgyhogy lefekvés előtt le is cserélem őket. ;):)
    Sikeres röpi gyűjtést és jó eventezést kívánok! :D:inlove::inlove:.
     
    Sali~*.*, ursa11, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha én lettem volna a szerver csak felét adom. Busás felröpi mennyiség elefántra.
    Nem tudom mit vársz 6:15ös dologtól.
     
    Sali~*.*, genka53 és DevilMókus kedveli ezt.
  12. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Szia , valóban nagyon megható volt az ünnepség, most már itthon vagyok, kicsit bedobom magam, de a szombat megint kiesik, osztálytali lesz 50 éves.
     
    Ribiszke, Fuhur, adri1117 és 3 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Na hát továbbra is érdekes mert a színes makik hozták a röpit de a lajhárok nem 8/6.Tehát a 7 h óra feletti lehet a jó ha valaki biztosra megy.:music: /De az is lehet hogy a makiknak van valami különleges tulajdonsága?:p:eek:
    Mindenesetre estére kiraktam a hosszúakat;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.19
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Honnan fogok én mindegyik felröpiből 400 db-ot összeszedni?
    Azt hiszem gyorsan le kell zavarnom a falusit, hogy mindenhova ólakat rakhassak ki.
    Katicákat arattam az imént, meglepő módon 7 db felröpit kaptam, a hosszabb érésidejükre kevesebbet, ezek az ólak teljesen kiszámithatatlanok. Kiváncsi leszek reggel mennyit adnak ugyanezek.
     
    DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Ha van sok szupitápod, érdemes tenyészteni, onnan is jön a felrepi, de 500 darabok kellenek
     
    Bátyus, genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ezen agyalok én is és sajna 500 db kell.....:oops:
     
    Gio, heureca3, Bátyus és 2 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    1500 kell. És mindegy milyen, mert cserélhető.
     
    Sali~*.*, Gio, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  18. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    824 már megvan.
     
    Sali~*.*, Gio, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  19. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Leho!
    Szerencse, hogy zőőőőddel írtad,:)de egyébként igaz. Nem sokat vártam tőlük amúgy sem de azért a 11% -ot látva kissé lehangoló volt az eredmény.
    Kiraktam kísérletképpen a rózsa és piros elefánt ólakat is a hosszabb érésűek mellett, hogy lássam, hogy a gyakoribb aratással lehet-e kompenzálni a rövid érésidőből eredő kevés röpit adó hátrányukat, de ahogy sejtettem, nem érdemes foglalkozni velük.
    Azért is írtam meg, nehogy más feleslegesen eltöltse az időt a velük való kísérletezésben. :sleepy:
    A fóka, delfin, zsiráf és hasonló kaliberűek sosem okoztak csalódást, ezek mindig 1:1 -ben adják a röpit. :D
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A piacomon a Szalontai sertés olcsóbb minta a Disznó :music:mindig hoznak az eventek meglepetéseket....vettem is belőle :pspór van nálam a szupitápból.....
     
    Gio, heureca3, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.