Visszajelzés Traktor-show - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Meg az a nagy szerencse, hogy nem szólítottalak Öreganyámnak...
    3:1ben. 1:1 kevés lenne nagyon.
     
    Ribiszke, Rékalány2004, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Kicsit én is optimistább voltam, de a röpik alapján kénytelenek leszünk tenyészteni. 1500 röpit 10h körüli vagy feletti állatokkal 3 területen (max 100 hely 2 aratás /nap)o_Ocsak szupitápokkal lehet lehozni./ 6 nap van / Akkor meg inkább a tenyésztés...Mondjuk baby boomnál egyébként is akartam.:music:o_O
    Egyébként én azóta nem használom az óriás ólakat mióta az alap drágább...:oops:
     
    kovacstne, Bátyus és genka53 kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Úgy látom nem vagy matekos formában. A bahán raktárházakkal együtt kényelmesen kirakható 100 ól. Vegyünk 13-15 óra közöttieket. Ez naponta 2x aratható, minden hókuszpókusz nélkül. Ez napi 600 felröpi, ami 2,5 napot jelent. Putty!
    Ami ennek gátat szab. Leginkább a tápkészlet. A malom kapacitása a bahán, nem túl jó. Azon felül meg a precizitás. És a pszichológia, mert jó sok ráfizetős állatot legyártani nem egy ösztönző dolog.
    8 raktárházzal és 1 maradék bahás terület óllal eddig 280 röpit gyártottam. Akkor, hogy is van ez? 40 óra alatt jön az 1500 röpi?
     
    Fatther, Matold, -BombadilToma- és 3 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Tenyészteni én is akarok most dobáltam ki koalákat röpi gyanánt...180 db röpim jött 1 aratásból igaz ebben volt pár órás is....ha ez megy napi 2-szer nincs gond:music: a röpi csere pedig aranyat ér.....
     
    Ribiszke, Fatther, Bátyus és 5 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Két aratás 1/1 -ben 100 óllal az nálam 200 röpi:eek: naponta, aszem én is ezzel számóltam:music:. Vagy valamit nagyon elbambulok de nem értem a 600-at:eek: Egyébként a tápkészlet valóban a gond ,esetleg a koalával megoldható ..o_O:p
    Az indítási napból pedig nem következtethetünk a teljes eventre mert nincs benne az első aratás előtti időo_O. Azaz az első aratás nélküli röpikből érdemes szerintem következtetni a továbbiakra.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.19
    Ribiszke, Fatther, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia 40 ól 52 PP
    [​IMG]
     
    kovacstne, Fatther, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Megint kipróbáltam a luxus bájital, nem változtatott a véleményemen. A 6 tenyésztésből egy sem ugrott! :(
     
    Ribiszke, kovacstne, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  8. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Bahamarama 3 db területeken: teve + vöröspanda, másik 3 farmon: tehén. A 12 órás állatok nálam víz + egyéb gyorsítás 7:40 alatt arathatók. 41+41+29+44+44+38, manufaktúrában sajt gazdaság 8 a vadaskertekben 8 tehén + 8 teve = 261, remélem 6 kör alatt meg vannak a felröppenők. Van neon pillangóbáb 5 szintem az duplázza az állatok számát. Tenyész állatok döntő része már raktárban, a maradékot a Baby boom alatt tenyésztem. A másik eventtel jelenleg nem foglalkozom. 2-3 nap alatt kész leszek.
     
    Fatther, Kuzdern, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  9. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Tudom, hogy 500 db-ok kellenek,de 100-at mindegyikből sikerült összehozni.
    Természetesen tenyészteni is fogok a boom alatt, van sztápom , meg haladni is kell a gkörikkel, mert sosem érek a végére.
     
    Fatther, -W-595-, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    A szalontai sertés legtöbbször valóban olcsóbb szokott lenni, mert azt az alap paszulysor is adja. Le is kell csapni a kedvező ajánlatokra, mert a szupertáp drága kincs. ;):D


    Bizony nagy szerencse, mert különben le-öreg-apó-ználak :p;)
    Na, learattam a másik farmomon a koalákat a Zuhatagoson. A 31 ól ezeket a felröppenőket adta:
    [​IMG]
    Nem vagyok elégedett most ezekkel sem, bár tudom, hogy nem egy aratásból kell kiindulni, de akkor is lecseréltem őket vízilovakra. Ezek alap érésideje 20 óra, Valentin napi cseréppel és tojáspunccsal 12:13; késő reggelre beérnek :
    [​IMG]

    Szia kedves, 52 PP Páncél Pannit cipeltél?! Jesszus, azt még kimondani is sok! Én nem vittem a szigetre egyet sem. A farmon maradtak :). De majd a reggeli Baha aratáskor átviszem, bár nem csüggedek, mert 7/12 feladat kész van mindhárom traktornál, a többi is meglesz holnap. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.19
    maszilva, Ribiszke, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  11. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Most arattam tigriseket és vöröspandákat 1- 1-ben adták a röpiket, ez igy nem rossz.ráadásul PP nélkül.
     
    -W-595-, Kuzdern, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezért lesz neked nehéz.
     
    Kuzdern, genka53 és DevilMókus kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Az van hogy a számolásnál az egy/ egy röpit: egynek is értettem.o_O Az event ismertető szerint egy ólbol egy röpi jön a 3 féléből. o_OKözben leértek a10h -ások és láttam hogy jön több is.:music:/ mivel tenyésztettem is és a kezdő röpit nem néztem itt ,csak kísérletezgetem a rövidekkel így nem azzal számóltam hogy egy ól többre is képes./;). Mindenesetre az ól /3 röpi számítás azért erős kicsit 12-13h ólakra .:eek:
    Összefoglalva le lehet így hozni, de én speciel a baby boom alatt tenyészteni fogok / 2 aranyállat is a vége felé tart/,valamint olyan mennyiségű túltermelésem van jelenleg is a bahásokból / leadni nem jó eladni nem éri meg kategóriából:music: /hogy inkább gyorsítóm a másik eventet,és lehozom ott, ha marad röpi hiány( nem biztos)
    Ami könnyű az nem sokat ér, így legalább fogom tudni értékelni:pxD
     
    Fatther, -W-595-, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Jó reggelt! Sziasztok! :)
    A vízilovak csak 10:50-kor érnek be a Zuhatagoson, azokat még nem tudtam learatni, majd jövök az eredménnyel, de a többi megvolt, így megint tovább tudtam haladni a feladattal, és már 10/12 -n állok. Most megint röpire várok. ;)
    [​IMG]
    További sikeres játékot kívánok mindenkinek :D:inlove:, megyek a másik két farmot is learatni. :inlove:
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  15. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)
    Én elégedett vagyok. Közel 200 röpi van mindhárom fajtából. Nem hajt a tatár. Még 24 óra se telt el az eventből. Igaz most van egy kis káosz a farmon, de megéri rendezgetni. Ráálltam a 17-18-19 órás ólakra. Valentin-napi cseréppel és Tojáspunccsal tökéletesen lerövidíthető úgy az ólak érésideje , hogy kényelmesen kétszer lehessen aratni. Nálam nagyon vegyesen vannak kinn az állatok,
    szeretem a változatosságot, :inlove: gyönyörködtet ,és vannak bizonyos dolgok amiket nem vagyok hajlandó leszedni a farmról, csak mert tetszik. xD (Ez az én dilim)
    Tapasztalat: Mint másnál is, nálam is a 10-12 órás ólak felejtősek. Ami játszik: Orrszarvú, Zsiráf, Narancs Delfin-Hangyász, Sárga Fóka,
    Rózsa Teve - Panda, Daru, Oroszlán, Narancs Koala-Vörös panda, Víziló (amikre lehet rárakom a sárga fejlesztést) stb... :music:
    Eddig kézzel arattam az ólakat, hogy lássam merre hány lépés. Én eddig még olyat nem láttam , hogy egy ól 3 féle röpit adott volna. Még a 20-24 órán fölüliek se. (Szerkesztve: Mégis csak láttam, a narancs kókuszos balhéból, pedig az nem is olyan hosszú. Ezek szerint lehet eddig is volt, csak figyelmetlen voltam. Maradjunk annyiban, hogy nem jellemző a 3 röpi egy ólból.) Igaz nincs egy raklap Pannim. 2 db van, azt se hordozgatom sehova.xD De jól van ez így. Nálam a pohár félig tele van. ;) Nem akarok tenyészteni, pedig szeretek. De most más a kihívás: Szupertáp nélkül kivégezni a tenyésztős eventet. xD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.19
    maszilva, Ribiszke, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  16. 4SOS

    4SOS Utánpótlás-írogató

    Szia elnézést egy kicsit később kapcsolódtam bele a játékba, nem tudom már feleltél-e erre, de nem tudom mi a lombház. Mire jön a fejlesztés ?
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gio, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  18. tucsi517

    tucsi517 Járnitanuló

    Szia! Az állatoknál nálam is hasonló a helyzet. Ezeket a rövidítőket előtte kell enni?
     
    BriGitta75 kedveli ezt.
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen a szükséges termékeket előtte kell megenni, mielőtt megeteted az ólakat.
     
    Gio, Kuzdern, BriGitta75 és 4 más kedveli ezt.
  20. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Haladok ám, lassan de biztosan!xDÉrdekes ez a röpi dolog,folyamatosan váltogatom az ólakat,szerencsére lehet cserélni amire szükség van.Nálam a retro elefánt több röpit ad,mint a terményes ól.Nem érdekes?
     
    Gio, genka53, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.