Traktorosok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 23.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Nem rossz, nem rossz, bár az kár, hogy mostanában a felhősorok elég szimplák :oops:, TP + BTP esetleg pluszként CSP -.-
     
    OJani, hűha, Gremonzo és 2 más kedveli ezt.
  2. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ez technikai kérdés. Mi egyenlő mivel? Én jó matekos voltam, de most nem értem. Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba. Lehetek lüke, az az én döntésem, de ha...
     
    times84 kedveli ezt.
  3. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Egy összesítés, ha végig csináljuk az eventet:
    28700 csp
    42600 TP
    53800 BTP
    40 szup.táp
    25 szup.trágya
    5 csillag
    5 AB
    2 RAcsatni
    40 kacsakata szup
    3 parti pöri
    2x3óra munkáskupon
    5 Uele talányos teny.
    3 Főnix talányos teny.
    1 felhósor+kitehetők.

    Remélem, jól számoltam.
     
    hóóvirág, times84, meszimarsi és 26 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem tudom megfejteni mire gondolsz.
     
  5. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen az. Egy számon csak egy összeg vonható le. Nem lehet 1x 700 máskor meg 300 forintos sms-t küldeni ugyanoda. Valamint azt sem válogatják ki, hogy melyik országba mennyi kosarat küldjenek. Amennyiben a legtöbb országban a FA sms mondjuk 2 euró a kosár meg 1.99 euró akkor külön csak nekünk nem fognak 2 darabot küldeni. Az elemelt díjas szolgáltatás pedig jóval többe kerül mint a banki tranzakció. Így lehet, hogy az átutalás ennyivel olcsóbb vásárlási forma.


    Tegyük hozzá, hogy a kis kosár eurós ára 1.99, ez pedig messze nem 295 magyar forint.
     
    hóóvirág, -orgona-, times84 és 11 más kedveli ezt.
  6. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Köszönöm a választ, így lett kerek, azaz értem.
     
    times84, -skorpio1977-, Kukackukac és 2 más kedveli ezt.
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Azt szeretném kérdezni:) hogy muszály eventnövényt termelni?:D ( mert nem egyértelmű )
     
  8. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Szerintem megéri, köszönjük az összesítést, aki teheti az próbálja meg végig vinni.
     
    tina07141983, alpha58 és ildiko44 kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Hosszadalmas eventnek tűnik, ha még termelni kell a növényt is hozzá.Nem kevés kell az biztos.Ezért én úgy döntöttem,hogy csak 1 területen ültetem az eventnövényt,hogy legyen abból is, de felröppenőből fogom megoldani,ha már választási lehetőség van rá.
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nem feltétlenül. :) Felröpikkel is megoldható.
     
    OJani, meszimarsi, -skorpio1977- és 7 más kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez nekem sem ésszerű! Miért nem a közepes kosarat lehet SMS-ben kiváltani, az közelíti meg legjobban az árat.Vagy az SMS-ben fizetők pénze nem ér annyit, mint egyébbként. Jó lenne ezt egy kicsit átgondolni,ne büntessenek azért, mert nincs hitelkártyák,vagy más fizető eszközünk.
     
    milkabika, times84 és -W-595- kedveli ezt.
  12. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Valóban,ezeket nem gondoltam végig,köszönöm én is a tájékoztatást.
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  13. -mami53-

    -mami53- Junior szaki

    Lehet csak felröppenőből is teljesíteni az eventet.1214 db felröpi kell hozzá és akkor nem kell ültetni meg keveri se a malomba.
     
    nyaf-nyaf, Gio, alpha58 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Ez egy jó hír köszönöm:)
     
    pikom, nyaf-nyaf, pormacska1 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nekem is tetszik ez a variáció. :) ;)
     
    Kukackukac, tina07141983 és bindi5454 kedveli ezt.
  16. zsugabubus

    zsugabubus Fórumszaki

    Ha jól látom, akkor megint minden kitehetőt kétszer meg lehet szerezni? Mostanában ez a szokás. nem baj, jó lesz cserére.
    De akinek megvan a felhősor, annak ezek is meglesznek már. Akkor minek adnak kettőt belőlük. Tegyék az elejére a felhőt és akinek utána nem lesz meg a kitehető, az megszerezheti csere napon a nagyoktól, akik végig vitték az egész eventet. Nem?
     
    times84, meszimarsi, Kukackukac és 3 más kedveli ezt.
  17. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ezt így gondoltam végig én se. Most már mindenki érti, csak azt nem: Apu, hogy megy be az a nagy elefánt az oroszlán barlangjába? Bocsi
     
    ulmo12, nyuszika215, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
  18. B.Dani9

    B.Dani9 Junior szaki

    Én is úgy döntöttem inkább a felröpis verziót választom az eventnövény helyett. Főleg, hogy nem sok időm lesz most aratásra, de a napi kettő aratás még belefér, hosszúérésűvel.
     
    hóóvirág, heureca3 és -W-595- kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Szomszika!:)
    Nemrég értem haza, nagyon fáradtan olvastam el az idáig írt hsz-eket. Köszönöm Neked, az általad leírt módszert fogom követni én is:) Nem bontok farmot, 0-zok :) Eventgazt pedig végképp nem szeretnék ültetni, ha megúszhatom anélkül is:D:music::D
    Szia!:)
    Köszönöm Neked is, azt hiszem megéri, nem kérdés, hogy végig fogom vinni az eventet, jók a nyeremények :)
     
  20. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Úgy látom a piaci árak alakulásánál, sokan a felröpis megoldási lehetőséget választják, időbeosztásuknak ez jobban megfelel. Nagyon jó, hogy vannak alternatívák a megoldásra.
     
    meszimarsi, Kukackukac, nemo0724 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.