Visszajelzés Trims'N'Roses - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ez az event nekem nagyon tetszik, időnk is marad persze a termelésre is oda kell figyelnünk!
    Hiányzik a felhő sor.
    Kirakhatóból már annyi van,hogy alig lehet végignézni a listát. NINCS HELY !?
     
    mingo826, magdi06, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  2. judy95

    judy95 Haladó

    Remek ez az event, a szezonpontok nagyon jól jönnek. Még jó, hogy a reggeli aratás előtt belenéztem az ismertetőbe. Aratás után le is szedtem a terményes ólakat a tisztásról, különben csak este foghatnék hozzá az 5. részhez. (vagy a félkész ólakat szedem le)
     
    magdi06, Kincsem-birtok, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Csak a reggeli aratással let meg a mai event. 1 kör klemátrisz fér bele, de röpi van bőven.o_O
    A tisztásról felszedtem a mamutokat síetek a mai feladattal hogy visszamenjenek.:)
    Sok síkert ez a 4 rész kicsit nehezebb volt mint eddig.;):)
     
    Kuzdern, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Jó ez az event, tetszik a világítótorony! Így gyorsabban haladok a szezonnal is. Eddig meglennék, sőt a csokitrüffelből már most meg is van a szükséges mennyiség, viszont kicsit aggódom a mákbab miatt!
    Jó játékot mindenkinek!
     
    Kuzdern, Ribiszke, drunyi és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Sziasztok!

    A 4. körben kért 600 csokitrüffelből hiányzik 161 db :-(
    Eddig az event növényemből 23 db-t kaptam a szédült szántón, most gyorsan megszórtam a hagymát trágyával a főfarmon, hogy ne 14:00- után kicsivel, hanem előtte érjen be, de nem hiszem, hogy 198 kockából megkapnám a mennyiséget amit kér.
    Így a kezdeti V. kör felröppenője is csúszik, viszont 300 db kell, szóval azt még talán ki tudom termelni.
    Nem túl nagy mennyiségű szuper trágyámat nem szeretném elszórni.

    Szerintetek kettő előtt arassak rizikózva a mennyiséget vagy inkább menjek biztosra az utolsó körben?
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  6. blackcica

    blackcica Aktív író

    Szia!
    Szerintem - mivel a ma induló event-részben aránylag kevés felröppenő kell - arass délután kettő előtt bátran, hiszen az akkor kezdődő szakaszban a jelenleg gyűjtött felröppenők is használhatók.
    Tehát ha elég lesz a most véget érő rész befejezéséhez, akkor jó, s ha még marad, az nem vész el - így aratással nem kell megvárni az eventindulást :)
     
    zit67, GA-BI-O-Farm, judy95 és 2 más kedveli ezt.
  7. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia :)
    Megtörtént, marad a következő körre a felröpi. 61 db hiányt már sehogyan sem tudom pótolni.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  8. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Szia !
    Ha van nemesített növényed, /pl. hagyma, krókusz/ próbálj meg 0 percezni, 1 1/2 körből megvan a felröppenő , 60 szupertrágya kell csak hozzá !
     
    GA-BI-O-Farm és Kincsem-birtok kedveli ezt.
  9. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szia Szépkertecske! :)
    Még csak most kezdtem el hagymát nemesíteni, így jelenleg ez nem opció. Azért köszönöm a tanácsod :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Engem meglepett,hogy a tisztást is beletervezték az eventbe.Nálam is a mamutok vannak ott,meg a fás, ólas házacskák.
    tegnap nem szedtem le ,mert megvártam a reggelt,akkor arattam, de még egy pár mamut nem érett be, 1 órakor aratom.Felröpire már nincs szükségem,úgy hogy a két másik terület megy ahogy eddig.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.4.20
    Kuzdern, Gio, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Az event 5. küldetése online.

    Frissítsétek a játékot a munkálatok megkezdése előtt.
    Ne felejtsétek, hogy a mai eventnövény CSAK az erdei tisztáson ültethető!


    Kellemes kikapcsolódást kívánunk!
    A Farmerama csapata
     
    Kuzdern, HéricsBáró, Gio és 3 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én meg jöttem most és még a rekettye van a szédültön.. :(
    Majd csak áttér az V. feladatra a farmom.
     
    DevilMókus és Éva0315 kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A tisztáson kell ültetni ma, ott a mákbab :)
     
    Kuzdern, DevilMókus és Éva0315 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tudom, de még nem volt, már helyreállítottam. :)
    34 db 2x2- es területet tudok biztosítani a tisztáson, így ezzel kell beérnem. :D
     
    DevilMókus és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nálam nem jelent meg a mákbáb a szédült szántón
     
    franyo121 kedveli ezt.
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A megszokás rabja lettem. Keresem a vetőmagot a Fő farmon és a Szédült szántón, de nem találom. Amire nem számítottam, hogy az utolsó napi eventet a z Erdei tisztásra tette a BP. Most legalább 6 órás késéssel tudom kezdeni az eventet, mert az összes mamut fám, a füvészkertek, vadaskertek és manufaktúrák egy része ott vannak kihelyezve. Tudom az előzetesben leírták és én vagyok a figyelmetlen. Nagyon imádom az ilyen trükkös eventeket.
     
    mingo826, DevilMókus és Ribiszke kedveli ezt.
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Ott nem is fog megjelenni, mert az erdei tisztás az utolsó napi event helyszíne.
     
    DevilMókus és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Akkor én is így jártam de az ismertetőbe szédült szántó van pedig nincs is ápr 1-e
     
  19. robogosandras

    robogosandras Utánpótlás-írogató

    Igazad van Liliom44 én nem fogom az összes állatot fát kidobni majd félnapig azzal bajlódni hogy vissza pakoljam úgy hogy köszönöm annak vagy azoknak akik ezt az ugrabugrát kitalálták hogy az utólsó rész kihagyom akármit is adna a világítótorony robogósandras ID 11020592
     
    bonita333 kedveli ezt.
  20. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Az ismertetőbe szédült szántó van
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.