Visszajelzés Trims'N'Roses - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. takimazsi

    takimazsi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Sajnos én nekem nincs #maradjotthon, dolgozom, sőt, három műszakos forgóban... Ez az event... Szeretem a kihívásokat... de ez sok! nem elég a 24 óránkénti váltás... de még a terület sem mindegy... szedjek le mindent azért, hogy kb. 2-szer le tudjam aratni... ami sajnos nem elég a feladatra... szóval úgy döntöttem, hogy kukázom a feladatot! sajnos a fejlesztés elfelejtette, hogy nem mindenki tud 24 órában farmozni :(
     
    aminica, Éva0315 és Szíriusz kedveli ezt.
  2. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Egy ültetés és kész vagyok az eventtel,pedig reggeles voltam ma.Ezek a 24 órás gazdakörik tetszenek most a felröpit is le lehetett
    termelni előre simán.
    Gondoltam pörgetek a keréken is hátha jön valami...
    [​IMG]

    Inkább megyek lefekszek jó éjt...
     
    Gio, judy95, Éva0315 és 11 más kedveli ezt.
  3. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    [​IMG]

    Ismét túltermeltem az eventnövényt.
     
    Gio, Éva0315, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  4. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Nem Értem miért dolgozol ennyit feleslegesen!xD
     
    Gio, Éva0315, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  5. judy95

    judy95 Haladó

    Sziasztok!
    10 órára beérik még egy kör és készen leszek. Nekem nem gond, hogy le kellett bontani a farmot, mindenhol növényeket termelek az event alatt, mert pótolnom kell, amit elvisz a "szezon". A visszaépítéshez kaptunk 1 órás kupont. Nekem tetszik, remélem lesz máskor is ilyen. Remélem mindenkinek sikerül! Jó játékot!:)
     
    Gio, Éva0315, -kaktuszable- és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Hidd el sokan cserélnének veled! ;)
     
    Gio, Éva0315, judy95 és 3 más kedveli ezt.
  7. Makacs5

    Makacs5 Törekvő

    Szép napot!

    Mivel én sem maradhatok otthon, így mindenből csinálok amennyit tudok. Soha nem hajtottam, hogy kész legyek a feladattal, mivel a cégnél sajnos nincs net, úgyhogy ott esély sincs a játékra.
    Amikor itthon vagyok és épp nem tanulok a gyerekkel, vagy nem csinálom a házimunkát, akkor leülök és farmozok amennyit tudok.
    Nekem az a lényeg, hogy kikapcsoljak a mindennapokból.
    Ezt az eventet sikerült befejeznem.
     
    Gio, Fuhur, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  8. Kincsem-birtok

    Kincsem-birtok Fórumlakó

    Szép reggelt! :)

    Befejeztem az eventet.
    334 db csokitrüffel maradt..... Tudom játék, de most egy picit soknak érzem az előző körös 600 db bedobandót, mert akkor az utolsó világítótorony fejlesztésem is meg lenne.
    No, de sebaj... most így jártam.

    További szép napot és jó játékot mindenkinek! :)
     
    Kuzdern, Gio, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Még két aratás komfortban /egyiket mindjárt aratom/ és kész leszek!Amúgy nem szeretem az ilyen elnyújtott eventeket!xDÚgy el vagyok szédülve,hogy azt sem tudom mit kaptunk Rackótól és minek!xDMa két napra főzök mert sok a meló a kertben.Annyi a levéltetű,hogy le kell őket bírkózni!!xD
     
    Kuzdern, Gio, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Épp most lettem meg a gazdakörivel, maradt 5 db mákbabom! Meg egy rakás röpi:))) Elektromos világítótorony 6-nál vagyok, remélem mind megvan ami eddig lehetséges volt!
    Kitartást a küzdőknek, grat a készeknek! Szép napot nektek és vigyázzatok magatokra!
     
    Kuzdern, Gio és Kincsem-birtok kedveli ezt.
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Én is kész lettem. Két fejlesztést tudok még a tornyocskámra tenni. most erős világító torony 6 on állok, jöhet a többi event a fejlesztésekkel, és a kitehetőkkel. Nálam még van hely a kergén, a bahán még ki sincs váltva a Kincses sziget. Viszont nem unatkozom, .
     
    Kuzdern, -ágianyu33-, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  12. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Szia Tarkacica47 vagyok.Hogyan lett nektek (már többeteknél látam) Elektromos világítótorony 6,nekem pedig csak 2-es.Kész vagyok az eventtel,fölraktam őket,és nem értem.
     
    Gio és Éva0315 kedveli ezt.
  13. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Szerintem megcsináltam az eventeket teljesen és FA-ért lehetett venni még talán 5 darabot. Mivel már régebb óta gyűjtögettem a FA-t, így most beáldoztam! Nekem így lett!
     
    Gio és tarkacica47 kedveli ezt.
  14. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszi szépen a gyors választ.
     
  15. aminica

    aminica Utánpótlás-írogató

     
  16. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Pirike !
    Látom, sikerült titokólból nyitnod egy új állatot ( levéltetű ) ::))
     
    Kuzdern, kovacstne, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok kedves Játékostársak!

    A Trims'N'Roses event a fordulatos területhasználatával, és az öt szakaszból álló feladatrészeivel,
    ámbár egy kis odafigyeléssel,
    ismét kedvező hatással bírt
    a pajtánkra, hisz jó néhány megszokott típusú nyereményen túl,
    újdonságokat is hozott részünkre.

    Az eventben szerezhető Világítótorony a fejlesztéseivel tovább segíti a játékunkat és a haladásunkat a farmon.

    Aki csupán az eventben megszerezhető fejlesztéseket birtokolja, ő a 12 fejlesztésével az alábbi szintet érte el:

    12.Elektromos világítótorony 1[​IMG]13.0001 db Sörfesztiválos láda ITP bónusz a dekorokra 03:00 órára75%

    Aki pedig megvette az 5 db, FA-ért megszerezhető fejlesztést is az eventből kinyerhetők mellé, ő már 17 fejlesztés birtokosa lett, így a világítótorony szintje az alábbi:

    17.Elektromos világítótorony 614.0501 db Sörfesztiválos láda ITP bónusz a dekorokra 03:00 órára100%

    Az összesen 30 fejlesztésből hiányzókat várhatóan a további eventekben, és a május eleji akció során tudjuk megszerezni.

    Köszönet illeti azon játékostársainkat, akik segítő tanácsaikkal, észrevételeikkel hozzájárultak ahhoz,
    hogy minél többen eredményesen és elégedetten zárják az eventet.

    További sikeres játékot és kellemes időtöltést kívánok Mindnyájunknak!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    Sárika555, Kuzdern, senga77 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.