Visszajelzés Trims'N'Roses - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez nekem jó, mert én nem szoktam bontani. Nagyon ritka, nem is emlékszek, mikor volt olyan, most így hirtelen.
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  2. Mandi58

    Mandi58 Utánpótlás-írogató

    Ez azért jó így, mert a következő napra tudsz hosszú érésű növényt ültetni, hogy meg legyen a másnapi feladathoz kért felröppenő.
     
  3. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    A fórumon az eventek fül alatt megtalálod, közvetlenül ez az event után volt kirakva. :)
     
    Anulu73 kedveli ezt.
  4. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Köszönöm szépen! Ahogy beírtam, meg is találtam, ezért töröltem a kérdésem. :)
     
  5. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Rock Farmer

    Öt napos kihívás ez? Vagy laza event feladat?
    Ne gyötörd sokat ezzel másokat és magadat!
    Láss neki, hiszen mi ezért vagyunk farmerek,
    Most pedig a játék révén, kicsit meg rockerek.
    Vetünk, aratunk, beadunk:közben jót játszunk,
    És mellé a YouTube-n Axl Rose dalokra váltunk.

    Keresem, kutatom az eventbe a rock elemeket:
    Dobgombát vetek majd, ez ide még el is megy.
    A rekettyeseprű vetése nekem kicsit erőltetett,
    Vad koncertek utáni nagytakarításhoz kelhetett!
    De itt a mákbab, heroi-(n)kus hatása a kezdet..,
    de nálam marad a zene, az gyógyít igazán lelket.

    A jó koncert után - most jövök egy vallomással-,
    jöhet a sok csokitrüffel és üdítőital is, szívószállal.
    Ha meg volt a buli jó zenével és nasizással zárva,
    Ez a feladat is meglátod, hipp-hopp ki lesz pipálva.
    Változatosan: minden nap más és máshol végezve,
    No, csináld hát meg, és játsszál mindezt élvezve!!
     
    .barbi1., ficimaci, G.Máté. és 27 más kedveli ezt.
  6. an-csika

    an-csika Törzsjátékos


    Habár engem nem győztél meg, nem szeretem az olyan eventeket ahol csak a tp növelés a cél, de gratulálok a vershez, ügyes vagy. :)
     
    .barbi1., Kuzdern, RRozika és 2 más kedveli ezt.
  7. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    A TP engem sem érdekel, most ez is csak játék és a szezonpont kell, mert szeretném az imádkozó sáskát:)
     
    nolina1965, judy95, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  8. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Jó lesz eeeeez! :D:D:D
    Kell a sok szezonos jutalompont, kell a dekor is az összes fejlesztésével! :D
    A "maradj otthon"-nak köszönhetően úgyis ráérünk, a ház körüli munkák mellett meg bőven belefér ez az event is! :)
    Hogy mindig más és más területen kell majd ültetni? Kit érdekel? :music::music::music:Hát majd pakolászunk egy kicsit, az időbe ez is belefér! Csak türelem kell hozzá, semmi más! ;)
    Szóval hajrá, eventre fel! :D
     
    .barbi1., -Fülemüle-70, Kuzdern és 14 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Van benne valami, de ezt igy kell elfogadnunk.Én sem örülök, hogy majd a szédült szántót is le kell szednünk, de mit tehetünk?Azt hiszem semmit.Vagy csináljuk és el kell fogadnunk, vagy ezt kihagyjuk.Én csinálom, de nem örülök neki! megalkuvás, mert mást nem tehetünk.
     
    Kuzdern, -W-595-, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. aminica

    aminica Utánpótlás-írogató

    Erről megint lemaradok...:cry: ezek az eventek nem kedveznek azoknak,akik dolgozóban vannak...Ma éjszakás vagyok,igyekeznem kell,gyorsan letermeli a növényt,hogy még munka előtt ültessek hosszút holnapra..Vasárnap és hétfőn egész nap dolgozom,kedden meg már délelőtt..na mindegy,csinálom,amig birom...:)
     
    -W-595-, csio70, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Az event online.
    Frissítsétek a játékot a munkálatok megkezdése előtt.

    Kellemes kikapcsolódást kívánunk!

    A Farmerama csapata
     
    -Fülemüle-70, Kuzdern, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  12. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    A csokitrüffel az vihetó tovább a másik napi részre vagy azok "nullázodnak" másnapra?
     
    mamszi5107 és Gio kedveli ezt.
  13. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Lehet, hogy tévedek -akkor javítsatok ki-, de úgy tudom, hogy továbbvihető...
     
    .barbi1., -Fülemüle-70, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem jól adta a trüffereket:259-et kaptam elsőre,ha hamarabb nem, de reggel bizti meg is lesz.
     
    -Fülemüle-70, Kuzdern, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  15. banfijosti

    banfijosti Junior szaki

    A világitó tornyot miért nem tudom a házi kedvencekhez kirakni, az ismertető szerint mindenhova mehet, kivéve teliholdas.
     
    Packosmacko és Éva0315 kedveli ezt.
  16. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Csak akkor lehet kirakni, ha bónuszt ad - vagyis az első fejlesztéstől kezdve. Az alap csak TP-t ad.
    Kezdésnek két terület hortenzia 2 pannival + 5 varázsfa -> 409 felröpi. Ezzel azt hiszem, nem lesz gond... :D
     
    .barbi1., -Fülemüle-70, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  17. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Nekem egy 1/1 adta a felröppenőt a hortenzia. Minderre van egy 100%-os terménybónuszom is...
    Nem lesz itt gond! :D
     
    Beus85, -Fülemüle-70, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! 409 röpi, mert csak 1 raktárház volt kint.;)Aszem ezzel nem lesz gond.:music:xD
    Viszont fejlesztést csak 4-et tudtam venni mert hiányzik 1 Fa -m:oops:. Hát ez van .
    Pár hónapja ezer Fa se nagyon érdekelt vagy fogott volna meg ,o_O most 1 hiányzik és nincs mit tenni.:oops:
    Hát olyan lesz amilyen lesz.;)xD
     
  19. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Két terület hortenzia 404 felröppenő, panni nélkül. Egy az egyben adta! Már csak a növény kell, először 2x2, majd 2x1 területbe szupertrágyával, majd 1x1-be víz+trágya ( a fölösleget beváltják). Utánuk jön a hortenzia a holnapi napra. Laza kis event.
     
    Kuzdern, -W-595-, MamaMeseKertje és 3 más kedveli ezt.
  20. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Gyerekek, első aratásra (mézkerep és hortenzia volt) 335 röpi jött! Hát ez hihetetlen, több mint amire egyáltalán szükség lesz az első 24 órában! Mindenkinek ekkora szerencsét:)))
     
    .barbi1., -Fülemüle-70, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.