Visszajelzés Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 26.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Event befejezve teljesen mindkét farmon. Volt rá összesen 3 napom, hogy megcsináljam, így kénytelen voltam extrákhoz nyúlni, ennek eredménye lett a gaz túltermelése, de biztosra akartam menni, hogy ha nagyon nem jönnének a pontok, akkor is befejezhessem az eventet.
    Kiraktam a piccolókat. Nagy farmon jókat adott, de ott többségében számomra értékelhetőket szokott adni. A kisebbik farmom sajnos nem ilyen szerencsés. Tudom sokan sok mindent megadnának a pöttyös ernyőgombáért, de engem nem vonz a TP gyűjtés olyan szinten, hogy ennyi legyen belőle. A 6 piccolóból 3 ez lett... :( Természetesen adott multit is, amiből van jó pár, szintén felesleges elem a számomra. Bezzeg Jack-et azt nem ad. Egy értékelhetőt adott, de azt meg még nem tudom kihasználni, az ólak nullázásához szükséges virágfestést. Ez van. Talán egyszer a kisebb farmom is szerencsésebb lesz a piccolókkal, és talán jön majd egy Jack is.
    Aki még küzd, annak sok sikert, és sikeres befejezést kívánok. Aki végzett, annak jó pihenést.
    Sziasztok!
     
  2. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    59/47 holnapra kész lesz.
     
    -kaktuszable-, jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  3. akire13

    akire13 Utánpótlás-írogató

    Szia! Szép estét!

    Köszönöm, megtaláltam, tényleg kiraktam már.



     
    jutka190226 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Köszönöm ezt a fantasztikus tudományos eventet . Remélem hamarosan visszatérsz közénk . :inlove:
     
  5. farmisto

    farmisto Junior szaki

    Sziasztok!

    A HALLOWEEN21 ajándékkódot hol lehet beváltani? Köszi az infót.
     
  6. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    EZEN a linken van róla egy leírás és képpel is illusztrálták.

    Üdv: Nami.
     
  7. farmisto

    farmisto Junior szaki

    :inlove:
     
    Namiamano kedveli ezt.
  8. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, nagyon örülök, mert sikerült mindkét oldalt végig vinnem, ez nem volt eddig jellemző, az ilyen jellegű eventnél. Kivettem azokat a dekorokat, ami régebbi felhőnél hiányzott, és a 2 Piccolot. Maradt egy csillag:)
    Sokat segített, hogy átváltottam egy ideig növény helyett fákra az egyik területen, mert így elegendő felröppenő lett.
    Azt hittem a jobb oldal vége előtt 3 feladattal, hogy a pontok nem lesznek meg, de jól jöttek a részek is, ezért végig vittem azt az oldalt is.
    Mindig olvasok az Tőletek segitő ötleteket, a megszokott játéktól eltérő megoldásokat, amit épp ahhoz tudok igazitani amilyen erőforrásom épp van. Köszönöm!! Pörgettem, kibontottam a ládákat, volt egy szerencsés pörgetésem is. Egyszóval, öröm a köbön:) Most megyek és felkészülök a holnapi új event kezdéshez, ültetek, rendezek. ÉS a teliholddal is lehet haladni!
    Aki még játszik szerencsés befejezést ehhez az eventhez :)
     
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    [​IMG]
    Véget ért ez a mókás, szörnyecske összerakós event. Az event csevegő ajtaja bezárul.
    Köszönjük a segítő szándékú gazdáknak, hogy megosztották a társaikkal az ötleteiket, tapasztalataikat, taktikájukat!

    További sikeres játékot kívánunk!
    Találkozzunk a következő event csevegőjében!
     
    Gio, Kuzdern, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.