Visszajelzés Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 26.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok egyikét.
    Farmnév és ID szám megadása esetén tudunk segíteni.
     
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Ezzel a fórumnévvel máshova még nem írtál a mai napon!
     
  3. szabi121270

    szabi121270 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Sajnos már indult a játék,de nem kaptam meg a kezdő mag mennyiséget.ID 24182176 számom,már a segítőkérő topikot se találom!Köszönöm
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az alábbi linkre kattintva odatalálsz.
    https://board-hu.farmerama.com/#segitseg.275
     
    szabi121270 kedveli ezt.
  5. julcsaángyom

    julcsaángyom Utánpótlás-írogató

    Sajnos én sem kaptam ismét kezdő fogaskerék event növényt, most már ez mindig így lesz ??
     
  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok egyikét.
    Farmnév és ID szám megadása esetén tudunk segíteni.
     
  7. HorváthFáta

    HorváthFáta Utánpótlás-írogató

    sziasztok!!! Én egy öreg nyugdíjas vagyok, akinek a farm adott némi kikapcsolódást. Eddig!!!! Nem nagyon értek a géphez sem,unokám tanított meg néhány dologra, de sajnos Ő ritkán tud jönni. Most azt hiszem abba hagyom. Nem kaptam meg az eventnövény kezdő magjait, így nem tudok termelni. ID számom:39803009. Köszönöm ha segítetek valahogy! Mindenkinek jó munkát kívánok: Öregnénnye
     
    ildiko44, éva5111 és kubikus kedveli ezt.
  8. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Már írtam a számdora, hogy keresd fel a segítségkérő topikok valamelyikét.
    Ez egy eventcsevegő, nem segítségkérő topik!
    Kollégám ellenőrzése alapján, ültetésre várnak a magok a farmodon egy jó
    ideje már...
    [​IMG]
     
  9. HorváthFáta

    HorváthFáta Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors választ és a segítséget, de nálam még most sincs egy darab mag sem!!!
    Tudom,hogy nem segítségkérő, elnézést is kérek amiért zavarok itt a csevegőben, de mint írtam nem nagyon értek a géphez, nem tudom mit merre keressek. A farmomon nincsenek ott a magok-mint írta, de többet nem zavarok!!! További jó munkát!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.10.21
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A kollégámnak el kellett mennie, ezért írok most én.
    Az arra jogosult kollégám a saját gépén lépett a farmodra, ami csak weben lehetséges. Ha te kliensben játszol, akkor is meg kell legyenek a magok, csak esetleg te nem látod, de ő oda nem tud belépni, mert az a te gépedre van letöltve.
    Mi csak tanácsot tudunk adni, hogy mely esetben mi a teendő, és csak reméljük, hogy sikerül is megoldani a problémát. Mert van olyan eset, hogy nem, mivel nem kapunk meg minden vonatkozó információt.
    Kérlek végezz egy ki-belépést, ha az F5 frissítés nem használ.
    Ha így sem jutsz eredményre, akkor egy Ccleaneres tisztítást végezz el a gépeden, mert sokszor a beragadt sütik gátolják a játékunkat.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Bónuszkódot találtok a kiküldött emailben. (ha fel vagytok iratkozva a hírlevelekre az email címetekkel)

    Cím.: "Játssza farmerama halloween eventjén!"

    3 Party pörgetés
    20 szupertrágya
    3 répás-almás csatni

    ÉRVÉNYES.: 2021. NOVEMBER. 10.-ig


    További jó játékot.

    A.
     
  12. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Gyékénnyel vártam az eventet, 25 pankával megtámogatva 201 kütyüt és 205 indítókábelt kaptam...nos, nekem nem ez a kedvenc eventem, az első borzalmasan sikerült, a másodiknál azért jobb volt az átlagom...kíváncsi leszek, hogy most milyenek lesznek a beállítások. Célom a 2 db piccoló kiszedése, ezért most igyekszem menet közben mindjárt lejátszani a lekevert nyomásmérőket...mivel addig a zsetonokat is ki tudom szedni egy lépéssel sem tervezek tovább menni...ha jól számoltam, akkor a 37 sorból még ki kell emelnem a 150 csillagos érmét, így lesz 525, ebből 460 a kettő piccoló....a maradékból majd válogatok valamit.

    Hja...ma itt volt a gázszerelő és nagyon keresett valami kütyüt a kazánhoz...mondtam neki, hogy majd 14 óra után...addig nincs kütyüxD

    Aki elkezdi annak sok sikert és kellemes játékot kívánok:)
     
    inanna11, PZoli64, Rizstej és 2 más kedveli ezt.
  13. anci091551

    anci091551 Haladó

    Köszönöm! Mostanában elhanyagoltam az emailjeimet.
     
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Írtátok többen, hogy kevés a röpi. A 23 órás pettyes fűz 1 az 1-ben adta, viszont a 22:45-ös hortenzia sokkal kevesebb kütyüt adott. 60 pettyes fűz volt, a többi hortenzia, 170 kütyü a vége a 404 helyett. A kábelt nem jegyzeteltem.
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Lehet, hogy esetleg nem jó helyen kerested, és azért nem találtad a vetőmagokat a ma induló eventhez?
    A Tudományos rejtélyek laboratóriuma event a sima farmon és a szédült szántón játszódik, ott ültetünk is, meg a felröppenők is onnan jönnek, és nem a Telihold kertben.
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusz Öregnénnye!
    Az új magok változatlanul ott vannak a vetőtábládon, amelyeket a normál farmodon, és/vagy a szédült szántón tudsz elültetni. És a mostani eventnél a felröppenők is onnan jönnek.
    Itt láthatod a magokat fehérrel bekeretezve a képen, amely nálad készült:
    upload_2021-10-27_17-34-5.png
     
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia!
    Én is kaptam.Beakartam váltani,de azt irja ki,hogy az a kód már nem létezik.
     
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Hát valahogy ezt nehezebb volt lejátszani, mint letermelni a gazt.;)
    Egyszerűen csak túl akartam lenni rajta......:oops:
    A maradék játékokat majd lejátszom valamikor, egyenlőre pihentetem a szemem.
    Az érmékből eddig kiváltottam 2 piccolót, 2 bónuszládát, 2 szezonzsetont
    A rejtélyes tudományos labort a futtatóba pakoltam ki:)
    Eredményes pakolászást mindenkinek :)
    [​IMG]
    A gonosz vizeknél minden búborék kiváltva, piccoló, neon ólas láda és az összes felhősor kiváltva, bár eredetileg csak a 3.-at akartam, de jöttek a gyöngyök most rendesen.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.10.21
    Hahacska, ursa11, kovacstne és 11 más kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Rózsika !
    Csupa NAGYBETŰVEL kell beírni és vigyázz az O betűre vagy a 0-ra !!!
    Az egérbe nem lehet felvenni .:(
    A kód végén a * csillag nem kell !!!
     
    maszilva, inanna11, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  20. soresne

    soresne Fórumgróf

    Akárhogy írom,nem fogadja el.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.