Visszajelzés Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 26.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ehhez az eventhez nem vettem kosarat... sőt éjszaka aludni szoktam:music:
    Nincs ebben semmi titok... kevés szerencse a keréken és némi zöld csepp;)
     
    szellorozsa, inanna11, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  2. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Sziasztok, kész vagyok az eventtel. 60 lejátszott játékkal 13.108 ponttal végeztem. A 2 piccolót és a neon ólak ládát vettem ki.
     
    szellorozsa, -Erbrow-, Fätum és 3 más kedveli ezt.
  3. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Jövök ide nézelődni, és milyen jól tettem, az érmékről majdnem meg is feledkeztem :cry:
    Én csak egy játékot toltam le pluszban, hátha csak úgy véletlenül jön valami nyeremény. Nem jött 8)
    A növényekkel hamar megvoltam, amibe besegített két 100%-os bónusz, amivel kicsit komfortoztam is, és így túl is termeltem, mert nem volt kedvem számolgatni. A felröppenőkre meg nem hajtottam különösebben, olyan növényeket ültettem, amiből kevés volt, így is bőven időn belül végeztem.
    Mindenkinek további kellemes időtöltést kint is bent is, előtte is utána is. ;)
    R
     
  4. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Az event mindkét oldala kész,61 játék kellett hozzá,hogy végig vigyem a jobboldalt.A piccolót váltottam ki,Volt még piccoló,így lett 9.Be is értek,a következők lettek :pocok légyfogó 3 , Ingrid tanítványa , levéltánc , élőholt kincse , tündér termálforrás ,multitanszking zseni , kicsobbanó öröm.Jó-jó,de legalább 1 fa örültem volna.Remélem,hogy nekem is fog valamikor sikerülni.
     
  5. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Először is gratulálok :inlove: :music: másodszor pedig elgondolkoztam,hogy 10 éve ismerem ezt a játékot és még egyszer se nyertem farmaranyfát :D Nekem Végtelen kincskeresést adott a piccoló, de most van bőven a játékban láda... Innen-onnan én is összeszedegettem egy párat, hasonló nyereményekkel, mint amit te is kaptál :music:
     
    szellorozsa, -Erbrow-, Pihepehely és 6 más kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok szomszéd.Hasonlóak lettek az enyémek is.Én jobban örültem volna a Jack ajándékának, de ne legyek telhetetlen,az előzőekből már 4 db jött.Egy darabig kitart.Jó éjszakát.
     
    szellorozsa, maszilva, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  7. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    44 lejátszott játék, éjjelre is e-gaz, jobb oldal 10213. Átlag 232 pont. Felröpi épp annyi, hogy elég a köv. keveréshez. Vásárlás=0, sosem szoktam, péntek meló miatt alig-aratás, előtte kb. 2e szupercsöpp, azóta csak víz-trágya ill. ma este 2 kör zöld csöpp, mert most volt időm, szeretem, ha látom a végét és van néhány mamutfám.
     
  8. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    34 lejátszott játék és 6908 pont. Nem is olyan rossz vagy bonyulult event ez...sőt egész megkedveltem ezt a minijátékot, jöhet máskor is. Ha minden jol megy keddig kész leszek mindkét oszloppal.
     
    -Erbrow-, nolina1965, KicsiVid és 2 más kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) No, hát 62 lejátszott játékkal a jobboldalon eljutottam a 45. szintig, a baloldal az kész. Kissé bánatos vagyok, mert nagyon kevésnek tartom a csillagos érméket amiket meglehetett szerezni. Arra volt elég, hogy kivettem a két piccolot, és egy neon ólak ládáját. Tipródtam rajta, hogy a bónusz ládákat emeljem ki, és még a maradék 40 érméért valamit, de aztán úgy döntöttem, hogy a neon láda nekem jobban megéri. Lett belőle egy neon tevekaraván. Ilyenem még úgy sincs. A két piccoloból lett egy Multitaszking és egy pogo show. Én ezeknek is örülök, mert jól jön az a 60% plusz tp. és a 3db farmpengő is, mert FP-ből folyton kevés van.
    Még eljátszogatok a fényösvényes ládákért, abból kapunk 14 db-ot Bármi is lesz bennük, jól fog jönni, aztán én le is álltam.
    Nem nagyon értem a logikáját, miért fukarkodnak ennyire az érmékkel. Nem ez az első olyan event, ahol komoly fejtörést okoz, mit szedjek ki. Ok. ne adjanak annyit, hogy mindent IS kitudjunk váltani...de ez...hát nagyon karcsú volt.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.21
    jutka190226, szellorozsa, Döbi65 és 8 más kedveli ezt.
  10. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Én egy kosarat sem vettem, most a keréken sem sikerült pörgetnem semmit, de a bónusz ládákból kaptam korábban teljes bevételi bónusz L (200%) és növénybevételi bónuszt (100%), ezeket raktam a gyémánt és az egyik arany rekeszbe, a másik aranyba egy fehér ártatlanságot tettem, kibontottam sok olyan ládát, amiben szupertrágya lehet, (volt is kb 1000 db) rászórtam a növényekre és így kb óránként arattam, + aktiváltam két jack ajándékát a még nagyobb hozamért,(ezeket korábban a piccoló ládákból kaptam) felröppenőért pedig nemesítet krókusszal 0 perceztem pár kört.
    Event kész, már azért játszom, mert szeretem ezt a mini játékot ;)
     
    jutka190226, ursa11, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  11. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Jelenleg 27 játéknál tartok de nem is célom az event teljes végigvitele. Viszont elég erősen felröppenő hiányban szenvedek, ugyanis nem adja valami fényesen az event gaz a felröppenőt. Lehet majd 1-2 kör zöld cseppes törtétenet nyomok azért :D
    A csillagos érméket viszont sajnálom. Kicsit adhattak volna többet belőle, ugyanis nekem nagyon sok régi dekor nincs meg amiket szívesen kivettem volna, viszont ha azokat kiváltom akkor a bónuszokat nem tudom kiszedni :(
    A horgászós eventből viszont sikerült mind a három felhőt megszerezni :)
     
  12. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, bal oldalt 42, jobb oldalt 35-nél tartok, tegnap eljutottam oda, hogy eventnövény volt, de felreppenő nem. Olvastam, hogy van aki fákat rak le az egyik területre, mert pl a pettyesfűz 1:1 ben adta a felröpiket. Veszteni mit veszthetek, 2000nél több eventnövény várta hogy legyen felröpi a keveréshez, igy tegnap leraktam fákat az egyik területre, vegyesen, a másik területre rózsát. A rózsák 33, a fák 48 felröpit hoztak. Igy kevertem párat. Rózsa helyett ma eventnövény maradt, és fa a másikon, este aratom azokat. Egyszóval, köszi az ötletet, hogy fák jobban adhatják, és néha kell a rutinon/megszokáson változtatni. Nálam legalábbis most ez bejött.
    Mindnekinek jó játékot kívánok!
     
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Velem Jack sem barátkozik,nem kapok tőle ajándékot :(
     
    jutka190226, magdi06 és zsani_apja kedveli ezt.
  14. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A Tudpmányos labort hol találom ? mert a fejlesztés meg van de amire rá kell tenni az nincs
     
    szellorozsa és magdi06 kedveli ezt.
  15. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az event során a Tudományos labor alap dekort a baloldali haladási sávban szerezhetjük meg, 2 db lejátszott mini-játékot követően.
    Az alap dekor adatai
    KépNévÉrési idő (óra)TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Tudományos labor23:00 óra14.200 TP2x23.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas főfarm, gombaerdő)
    Tudományos labor néven keresd a menüben.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  16. boszi52

    boszi52 Rutinos

    a fejlesztések megvannak de maga az alap a labor nincs meg,már a 34 járok ,tehát meg kellene lenni
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok egyikét.
    Ott írd meg a problémádat...
    Farmnév és ID szám megadásával mivel, csak akkor tudunk segíteni.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! A 100 %-os bónusz miként segített? Az csak a TP-t növeli, ugye? Mennyi idő volt a komfort érési ideje? Választ köszönöm!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem Termény bónuszra gondolt. ;)
     
    Lenczy és szellorozsa kedveli ezt.
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az általad idézett játékos termésnövelő bónuszt pörgetett, ami több növényt jelent aratásonként nem pedig több TP-t.
    Ajánlom figyelmedbe a bónuszlexikon áttanulmányozását.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/
     
    szellorozsa és Lenczy kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.