Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Köszönöm szépen a választ.
    Home office-hoz kaptam a gépet, ezért bizonyos programokat nem piszkálhatok le róla. :) Ezért nem töltöm le rá a klienst sem. A saját tulajdonú gépemre már egy Windows 10 sem fér rá, úgyhogy azt hagyjuk is. Most pl. így éjszaka egész szépen megy, kb. 3-4 órája nem kell F5-özni, de ma napközben nagyon sokat indítottam újra.
    Ha esetleg idén összejön egy új saját gépre való, legalább tudom, mire figyeljek a vásárlásnál.
    Még egyszer köszönöm az infókat és jó éjt!
    :inlove:
     
  2. Kismoha76

    Kismoha76 Aktív író

    A mai nap röviden:katasztrófa, katasztrófa, kataszrófa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    moric67 és inanna11 kedveli ezt.
  3. Kismoha76

    Kismoha76 Aktív író

    A mai nap röviden:katasztrófa, katasztrófa, kataszrófa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ma meglepődve vettem észre, hogy az alternatív építési mód bekapcsolva a beállítás menűben nem működik, nem tudom áthelyezni a tárgyakat.
    Szeretem ezt a beállítást használni és hiányzik. Esetleg valkinek van ötlete, hogyan bírhatnám rá, hogy használható legyen? [​IMG]
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ma meglepődve vettem észre, hogy az alternatív építési mód bekapcsolva a beállítás menűben nem működik, nem tudom áthelyezni a tárgyakat.
    Szeretem ezt a beállítást használni és hiányzik. Esetleg valkinek van ötlete, hogyan bírhatnám rá, hogy használható legyen? [​IMG]
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Én kipróbáltam mindkét verzióban (web és kliens is).
    Mindkét beállításnál lehet tárgyakat áthelyezni.
    A különbség annyi, ha ki van ez a beállítás kapcsolva, akkor kell használni az oldalsó menüt: upload_2021-3-7_11-33-16.png

    Ha be van kapcsolva, akkor szabadon pakolászhatsz.

    Mivel az én farmomon működött, szerintem csinálj egy sütitörlést.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Én kipróbáltam mindkét verzióban (web és kliens is).
    Mindkét beállításnál lehet tárgyakat áthelyezni.
    A különbség annyi, ha ki van ez a beállítás kapcsolva, akkor kell használni az oldalsó menüt: upload_2021-3-7_11-33-16.png

    Ha be van kapcsolva, akkor szabadon pakolászhatsz.

    Mivel az én farmomon működött, szerintem csinálj egy sütitörlést.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, megyek megnézem és kipróbálom :)
    A tárgyak mozgatásánál mit jelent az, hogy kikapcsolt állapotban legyen ez? Ne kattintsak rá? Vagy valami más módon lehet kikapcsolni?
    [​IMG]
    Nem tudom mit csináltam :music::oops:, de most simán odébb tettem a földeket, tehát már nincsen gondom, köszönöm a segítséget

    Bocsánat, hogy magam alá írok, de nagy örömért. Sikerült mentett farmbeállítást létrehoznom a kliensben kijavították a hibát. Nagyon örülök neki, így megtarthatom a prémelőfizetésemet, van értelme. Már majdnem feladtam, hogy valaha menti a beállításomat és most az előbb sikerült, működik :D
    Lehet, hogy Ti ezt tudtátok, de én nem és így nálam kimaradt az infó a sok hiábavaló küszködés után ma öröm is ért :D.
    Írhatnám azt is, hogy ez a pozitív változás még a játékos kedvemet is meghozta.:D:D:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.3.21
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, megyek megnézem és kipróbálom :)
    A tárgyak mozgatásánál mit jelent az, hogy kikapcsolt állapotban legyen ez? Ne kattintsak rá? Vagy valami más módon lehet kikapcsolni?
    [​IMG]
    Nem tudom mit csináltam :music::oops:, de most simán odébb tettem a földeket, tehát már nincsen gondom, köszönöm a segítséget

    Bocsánat, hogy magam alá írok, de nagy örömért. Sikerült mentett farmbeállítást létrehoznom a kliensben kijavították a hibát. Nagyon örülök neki, így megtarthatom a prémelőfizetésemet, van értelme. Már majdnem feladtam, hogy valaha menti a beállításomat és most az előbb sikerült, működik :D
    Lehet, hogy Ti ezt tudtátok, de én nem és így nálam kimaradt az infó a sok hiábavaló küszködés után ma öröm is ért :D.
    Írhatnám azt is, hogy ez a pozitív változás még a játékos kedvemet is meghozta.:D:D:D
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Elnézést, ha félreérthető voltam.
    Látom, azóta megoldódtak a gondok, de pontosítok.
    Beállításon a Játékbeállításokat értettem, az Alternatív építési módot, amit említettél.
    Tehát kikapcsolt Alternatívnál szükséges az oldalsó menü használata a pakolászáshoz, bekapcsolt Alternatívnál viszont nem kell az oldalsó menü.
     
    -ágianyu33-, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Elnézést, ha félreérthető voltam.
    Látom, azóta megoldódtak a gondok, de pontosítok.
    Beállításon a Játékbeállításokat értettem, az Alternatív építési módot, amit említettél.
    Tehát kikapcsolt Alternatívnál szükséges az oldalsó menü használata a pakolászáshoz, bekapcsolt Alternatívnál viszont nem kell az oldalsó menü.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, így már világos :), soha sem használtam az oldalsó menűt mozgatásra. Ha egy farmra beléptem az első dolgom az alternatív beállítások igen állásba helyezése és a felugró ablakok módosítása volt :). Ezért nem értettem, hogy hogyan kell használni azokat az opciókat. Mindig alternatívval rendeztem mindent , illentve a megfelelő billentyűk segítségével
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, így már világos :), soha sem használtam az oldalsó menűt mozgatásra. Ha egy farmra beléptem az első dolgom az alternatív beállítások igen állásba helyezése és a felugró ablakok módosítása volt :). Ezért nem értettem, hogy hogyan kell használni azokat az opciókat. Mindig alternatívval rendeztem mindent , illentve a megfelelő billentyűk segítségével
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Így vagyok én sokszor. Kapcsold ki a gépet és vissza. Nekem már csak az segít mostanában. :)
     
    Melan kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Így vagyok én sokszor. Kapcsold ki a gépet és vissza. Nekem már csak az segít mostanában. :)
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nálam is van így. A gépet nem kell kikapcsolni, csak a klienst/ weboldalt bezárni. Újraindítom, utána jó szokott lenni nekem... :)
     
    Melan és inanna11 kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nálam is van így. A gépet nem kell kikapcsolni, csak a klienst/ weboldalt bezárni. Újraindítom, utána jó szokott lenni nekem... :)
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Eddig nekem is működött, de ma valahogy nem akart. Még mindig jobb volt, mint, ha az egér kapott volna. Sokszor már azon vagyok... :D
     
    Melan, Samborg és Ninett79 kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Eddig nekem is működött, de ma valahogy nem akart. Még mindig jobb volt, mint, ha az egér kapott volna. Sokszor már azon vagyok... :D
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én már odavágtam az enyémet, azóta reszketve szalad mindenfele.. xD
     
    Melan, inanna11, zoldert és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.