Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Eleg szelektiven sikerul olvasnod ugy latom. Vannak itt emberek boven, akik ugyanigy csak jatszani jonnek (vagy jonnenek), de nem mindig sikerul, es nem az enter/esc hianya miatt.

    Vannak, akiknek a napi 1-2 F5 nem egeszen eleg, de ne foglalkozz vele. Elvezd a jatekot, mert jatszani jo, ha mas nem tud, mert annyira nem megy a jatek, hat vegulis az meg mindegy. De ha ide leirja akkor meg csak haborogni jon. Leginkabb az Esc/Enter hianya miatt...

    De ahogy mondod biztos megszokjuk ezt is, hogy idonkent teljesen kiszamithatlan modon az 5 perces aratas 25 percbe kerul, vagy esetleg egyaltalan nem sikerul. Teny es valo, hogy hozzaad a jatekelmenyhez meg egy kis extra izgalmat, es adrenalin porgest, pont ez hianyoltuk a jatekbol, hogy legyen meg egy kis veletlen faktor.

    Meg egyszer mondom, semmi gond, megertettuk az uzenetet, a jatekkal minden a legnagyobb rendben, de sajnos az esc/enter meg nem mukodik.
     
    Rozi472, Sauvage, bbzzszs és 11 más kedveli ezt.
  2. elmo2002

    elmo2002 Utánpótlás-írogató

    Szia Melan. A hozzászólásoddal semmi gondom nincs: DE! Ha az ékezetekre egy kicsit jobban ügyelnél talán még jobban is tetszett volna?!
     
    Sauvage kedveli ezt.
  3. milanzs

    milanzs Rutinos

    Lehet, hogy külföldön él és nincs magyar klaviatúrája?
     
    Sauvage, Feca29, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  4. elmo2002

    elmo2002 Utánpótlás-írogató

    Lehet,hogy Magyarországon élek de nincs külföldi klaviatúrám?
     
    Sauvage kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen lehet, miért ne?Tudjuk,hogy Melannak külföldi klaviatúrája van. Sok laptopot nem magyar billentyűzetkiosztással árulnak.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.3.21
    Sauvage, ricsi908, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  6. xXlilianoXx

    xXlilianoXx Járnitanuló

    A felhő kézzel aratása siralmas. Minden egyes újabb hármasnál tölti, ha rákattintok, akkor másodpercekig sötét, és csak kb 8-10 mp múlva adja be a felugrót. Igaz, hogy a tavaly év végéhez képest meglepően jó, de a flashez képest katasztrófa. Rengeteg hiba van benne. A leggázabb, hogy a központ érdemben nem is reagál, hogy mikor mi lesz javítva, csak megnyittaták ezt a topicot panaszfalnak, de nagyívben tesznek rá. Nem is foglalkoznak a visszacsatolással - ezért volt megdöbbentő számomra a kérdőív. Szerintem abban kapnak hideget-meleget, csak győzzék zsebretenni
     
    mamszi5107, Sauvage és fankostepsi kedveli ezt.
  7. elmo2002

    elmo2002 Utánpótlás-írogató

    Igen ebben igazad van teljes mértékben! Nekem is volt olyan lapim, amin nem magyar billentyűzet kiosztás volt. Erre találták ki a billentyűzet matricát. Csak hát végig kell bogarászni,hogy melyik gombnak mi a funkciója! A legótvarabb billentyűzet amivel valaha dolgom volt az egy Francia funkció szavakkal teletűzdelt klaviatúra volt! További jó játékot,jó éjszakát és szép álmokat kívánok!
     
    Sauvage kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No találkoztam egy érdekességgel...
    A felhőket nem jeleníti meg a rendszer... amit igen az üres... de ha az aratásra kattintok az egyes kategóriáknál akkor leszedi a beérettet... :music: Érdekes a megjelenés, de a háttérben működik:p
     
    Sauvage és Kuzdern kedveli ezt.
  9. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    Sziasztok

    Jelezni szeretném, hogy nálam tegnap este óta újból működik a farm visszarendező funkció. A mentés és a visszaállítás is működik, igaz a visszaállításnál a mentett kép helyett továbbra is csak a felkiáltójel látható a mentett kép helyén, de ez már csak kisebb hiba az ezelőtti állapothoz képest. Tehát mentésre-visszaállításra fel :)
     
    Sauvage kedveli ezt.
  10. Feca29

    Feca29 Fórumprofi


    Szia! A "takarítás" egy elég sokrétű fogalom elég széleskörü kijelentés.Pontosan hogy takarítassz.....?????nem elég a ccleanerMik indulnak feleslegesen a gépeddel?Mik azok a dolgok amik feleslegesen futnak a háttérben a gépeddel?A takarítás azokra is kiterjedjen,nem elég csak felesleges fileokat törölni.......
     
    Havasi_Gyopár és Sauvage kedveli ezt.
  11. marina1950

    marina1950 Junior szaki

    Napi cuki!
    Ahogy már második aratásnál a paradicsomra ráteszem a kacsakatát, megjelenik a képernyő közepén egy hatalmas kacsakata és ott is marad.Nem zavar, mert tetszik.Minden oldal közepén ott van.Köszi a mai cukiságot.
     
    Sauvage és juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Kezdöm azzal, hogy Szép Ünnepi Napokat Kívánok Mindenkinek a Moderátorok is beletartoznak az Üdvözlésbe:D:inlove:! 2.Generációs gépem van párszor leírtam már ide és Wolfot meg Bekot kis híjján megríkattam:(, hogy nem csináltam azt amit mondtak. De nálam 4 db géptisztító csúcskategóriás program megy:). Klienssel dolgozok, ahol a fele holmit amit hoz magával tiltom-.-, ***. Waterfox az 1 számú böngésző, ezen nincs más csak egy link a farmeráma:sleepy:. Minden kezdő aratásba belefagy a szigeten 2x és én lelkesen emlegetem a kinti csapat kedveseit;). Bízni már bennük nem fogok, de még amíg kedvem van (- alatt vagyok már) próbálkozom:eek:. Melant ne piszkálja senki, mert jó 5 éve írt Jancsikának és én majd meghaltam a röhögéstőlxD, majd amikor elovastam megint rájöttem, hogy nincs ékezete8). Elmo, lehet kapni olyan szilikonból készültet amit nem kell ragasztani csak rárakni, illetve ékezetes billentyűt telepíteni hozzá. Opera GX-et is használtam unityben jó böngésző, csak ki kell gyomlálni és beállítani. Lényeg, ami a klienshez van rendelve böngésző ne legyen rajta 500 db könyvjelző. További jó mulatást!:)
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Moziba akartam menni , de zárva van . :cry:

    [​IMG]
     
    FRANCIS122000 és Sauvage kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hát minek akartál Te ilyen dolgidőben mozizni? És a kaméleonokkal mi lesz? olyan szép színesek lettek xD:cry:xD. Én már évek óta amióta a tűzfalam letiltotta a mozit nem léptembe oda, így nem zavar, ha elmarad az előadás..:oops::music:
     
  15. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Mert Statárium vanik:wuerg:! Álarc volt rajtad:p? -Nem:eek:? -Semmi gond Kispajtikám 300000 csp :sleepy:vs. 120000 Ft-.-.
     
    HéricsBáró, vihence és FRANCIS122000 kedveli ezt.
  16. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Nem lehet moziba menni, gyülekezni, stb. pandémia van ott is.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam működne rendesen, de ahogy olvastam az írásod, felhívtam őket és tényleg nem lehet menni! :D ;)

    [​IMG]
     
  18. RegiHU2011

    RegiHU2011 Járnitanuló

    ismét nem tölt be percek óta, csak frissítek csak frissítek >:(. Állandó "az oldal nem válaszol" szöveg is!!!!! Több böngészőn is hiába probálom. ugyanzon a gépen játszom, az egyik farm betölt rendsen a másikkal állandóan próbléma van. :wuerg: :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  19. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok , lehet nem jó helyre irok .Kellene kis segítsék , hogy tudok képet le menteni és feltölteni ide forumba . Nem találom sajnos sehol .
     
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    https://kepkuldes.com/?lang=hu
    Itt tudsz képet feltölteni és a beillesztő kódoknál találod a direkt linket, azt kell bemásolni, ahová szeretnéd.
     
    Sauvage, Kuzdern és mija kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.