Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mija

    mija Járnitanuló

    Köszike szépen a linket , de hogy mented le a képet ,azzal van már csak gondom .A beillesztés már menne.
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha problémád, kérdésed van, valamelyik Segítségkérő topikba gyere.
    Ez itt egy Csevegő, ide ritkábban kukkant be moderátor.
    Az alábbi linkeken találsz segítséget a kép készítéséhez, és a Fórumra való feltöltéshez:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Útmutató-a-technikai-kérdések-alfórumhoz.2218/
    A lépések folyamata:
    - A billentyűzeteden van egy PrntScr gomb, azzal, vagy a szintén gépeden lévő Képmetsző program segítségével elkészíted a képet,
    - beilleszted a Paint programba, elmented a gépedre, és innen már ugyanazok a lépések, amit a gazdatárs leírt.
     
    inanna11, mija és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Nem tudom, hogy mi van.Kb. 1/2 óra amikorra be tudtam lépni a játékba.Több böngészőt is megpróbáltam, de mindegyiknél csak pörög és pörög.Most tudtam belépni nagy nehezen.
     
  4. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    A játékban nincs hiba, minden a legnagyobb rendben, takaríts válts böngészőt, használd a klienst....csak Nálad a játékosnál létezhet hiba.
    Amúgy ezt zölddel írtam....vagy idézhettem volna.... :D

    Belassult keményen valóban.

    Kb a hó elején elmélkedtem itt azon hogy jön a tárgykeresős event majd....időre... Remek lesz, már látom előre.
     
    Sauvage, vihence, ursa11 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Ok. Takarítás tegnap volt.Reggel még semmi gond nem volt, sőt még ma du. 2 és 3 között sem.Csak utána.De tudom, csak nálam lehet a hiba.Azért köszönöm.
     
    Sauvage, vihence, ursa11 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Ma akartam írni dicséretet, mert kb. 9-től du. fél 2-ig ment szépen, egyszer sem fagyott le, pedig tenyésztettem, piros kosaraztam, ládákat bontottam. Aztán nem tudom mi történt, visszaállt az 5 percenkénti kiadás 1 percre, böngésző nem válaszol, várakozás ... stb. :wuerg: Takarítottam, takarítottam, ki-beléptem. Nem váltok böngészőt, mert a többi még rosszabb, nem játszom a klienssel ... xD
     
    Sauvage, vihence, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  7. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Nem időre játsszuk, hanem idegre. Gumiszoba lesz az új pálya, ha esetleg nagyon összekuszálódik a kedves farmer.

    Szerintem vasárnapi ebéd után sokan jöttek az egy tápos tenyésztésre.
    Én is kínlódtam vele, ha nem lett volna a tenyésztőverseny hagyom a fenébe, inkább olvasok.

     
    Sauvage, vihence, ulmo12 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Klau

    Klau Utánpótlás-írogató

    Nálam ez a jelenség, hogy ott marad a területen a repcsi régóta fenn áll, ha a mamutfákat gyorsan Kacsa-Katázom.
     
    Sauvage és ulmo12 kedveli ezt.
  9. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Nálam is volt már, hogy rádermedt a permetezés és a fél repcsi xD, de csak egyszer eddig.
     
    Sauvage kedveli ezt.
  10. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Sziasztok
    Én már megint nagyon dühös vagyok, mert kb másfél órája próbálom a reggeli dolgokat lerendezni, de még mindig nem értem a végére. Próbálom a klienssel. de milliószor ki kell lépnem, majd belépnem, de egy-két művelet után újra leáll. Próbálok online játszani, de az is hasonlóan működik. Leáll, forog a napraforgó, a barikák játszanak a talicskával, az én idegeim pedig táncolnak! Letakarítottam a gépemet, kiléptem, beléptem és semmi változás. Az az igazság, hogy így a 232-es szintet elérve, nagyon sok munkát, energiát belefektetve már elvárná az ember, hogy a kialakult rutin működjön. A változás utáni a problémák némi javításával, a farm működése is javult, de most kb 1-2 hete ismét az őrületbe kerget.
    Bocsánat, nem vagyok egy idegbeteg, de most megint nagyon felhúztam magam, mert reggeli hat órától nem sikerül befejeznem a megszokott reggeli tevékenységet!
     
    soresne, Sauvage, ulmo12 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Halihó, mi két nagy fölgünk 234-es szinten van, és reggeli napi rutinunkkal semmi gond. kb. 1 hete a betöltés is gyorsabb lett, 20mp., és gyorsan pörög minden. Gép : https://imgur.com/9tOXMry
    Ehhez hasonlítsd a tiedet...
     
    bonita333 kedveli ezt.
  12. bonita333

    bonita333 Rutinos

    Szerencsés vagy! Nekem kb 1-2 hete jelentkeznek ezek a problémák és egyre komolyabban. Ma pl. reggel 6 órától nem működik a kerek-kerék, nem működik a piac, nem tudom a ládákat kinyitni..., nem tudok a piros kosárban vásárolni...!
    Elég idegesítő!
     
    Sauvage kedveli ezt.
  13. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Ami azt illeti, még Win. XP.Pro-n is jobban elment unity-ben o_Omint a w.10-en:D. Tegnap pont azért mert mindenki az akcióra várt,:p W.7-en játszottam és mint írtam anno 2x föt nyomtam a szigeten-.- mert nem szeret úszni biztos:). Bonita333 az új barátod csak azt felejtette el megírni néked, hogy egy 32 GB-os memóriás géppel játszik és az áráért már egy új logant vehetsz.;)
     
    mamszi5107, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  14. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. Nekem tegnap nem volt bajom az unityvel, ma viszont egész nap, még a szolgáltatómat is hívtam az internet miatt, mert azt hittem, hogy ott a baj, de nem. Egyszerűen vacakol már megint az unity ennyi az egész, de ez sz..r.
     
    mamszi5107 és Sauvage kedveli ezt.
  15. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Ha rám gondoltál, tévedsz, de ugyanez a felállás 8GB-al is ugyanugy elviszi símán Unity-t, pedig 5-10 éves cuccok vannak benne, 50ezerből kijön, amugy 16 GB, az a 32.... https://imgur.com/9tOXMry
     
    lukimi, Sauvage és zsani_apja kedveli ezt.
  16. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Az 5 éves cuccot elhiszem a másik kor már aggastyán ehhez a játékmódhoz:sleepy:. A Good Empire-t elvinné az is simán:). Az 50000 ködösítés, ha azt nézem, hogy a 2x8GB memória kb. 16000Fto_O, akkor hol van az alaplap a processzor stb. Most egy 2016-os 6.generációs gépet drágábban hozol ki, hacsak nem szervízben dolgozol és mutyizás megy:p, mint egy 8 vs. 10. generációst;). Az SSD 120 gigás lehet abba a márkában úgy 8500-9000 Ft8). AMD-vel 20 éve nem foglalkozom, de nem a legolcsóbb gépek közé tartozik:).
     
    mamszi5107 és zsani_apja kedveli ezt.
  17. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Mondom, ez a konfig 5-10 éves cuccok vannak benne, olvass utána. Használtan 50-ből kihozható.
     
    Sauvage és lukimi kedveli ezt.
  18. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Nekem 16 éve van számítógépem de csakis asztali Pc és mindíg AMD-s volt, most is. Jelenleg bő 5 éves a gépem és december elejétől azaz a unity bevezetésétől kezdve simán, szépen megy a farm játék. Mióta van Kliens mindíg az alatt játszom de több farmom van és azokat a Mozillával viszem. Mindkettővel szinte a "fless" időket idézi csak kisebb szépséghibák vannak.:)
     
    Sauvage, gyulaika, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Jogos, mi csak firefoxot használunk, klienst nem, bet. idő 20 mp. - ennyi :)
     
    Sauvage, zsani_apja és lukimi kedveli ezt.
  20. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Lukimi, nem vitázok tovább, az 5-6 éves gépnek röhögve el kell vinnie a játékot még Intelben is. Nem csak AMD-ben. Ha nem vinné el a géped, vidd vissza abba a lakásba ahol laktál és dobd ki a 4. szintről. Tank Vica, nem nézek semminek utánna amikor elég csak a Ryzereket megnéznem.A kombó alaplapok hátulról előre kompatibilisek voltak AMD-ben is 5-6 éve. De nem 10 éve. Én is azért használom a win.7-es gépet mert intel kombó van benne és 2-3 generációt visz. Az nevetve vinné az unity-t is ha beraknám az I-5-ös procimat, viszont éjjel aludni szeretnék nem a 95 W.-os procival farmozni.
     
    mamszi5107, lukimi és lajtorja79 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.