Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nem is vitának szánom, csak érdekességnek. Segítség képpen 3 lapost kellett rendelnem a környezetemben azok mind Intelesek. Nem vagyok szaki csak ami a 16 év alatt rám ragadt. Mindhárom laposon megy a farm, ők nem játszanak de amíg nálam volt belőni sokat próbáltam, a legrégebbi amely bő 1.5 éves (jav: 2.5 éves) azon farmozik a szomsziasszony és remekül megy Kliens alatt. Hp.....

    Az én configom: DESKTOP-O54BBLI
    Proci: AMD A10-5800K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.80 GHz
    Memo: 8GB
    SSD
    Rendszer típus: 64 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor
    Windows 10 Pro - 20H2


    Tudom, a zöme játékos lapost akar nem Pc-t......aki nem hordozza és rengeteg van ilyen és köztük a zöm idős mint én, nem értem minek a lapos?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.21
    vihence, Sauvage, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Nekünk is van két lapi, egy régi HP625, kicsit felturbózva ssd optikai helyére, rá a win10 64-es, memoria 8gb-ra, asszonynak HP elitebook 2560p, az is felturbozva, és gond nélkül fut Unity ... és ezek bizony nem mai lapik :)
     
    Sauvage, Kuzdern és lukimi kedveli ezt.
  3. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szintén Desktop csak nem AMD. ram 4GB 64 bites rendszer win10 Pro. Internet sebességgel sincs gondom mert farmerama mellett facen is játszok egyidőben és mivel hat éve nem nézek tvt így neten folyamatosan mennek a filmek.Gondtalanul megy a játék,de azért nálam is elő szoktak fordulni átmeneti lefagyások a játékban.De nem jellemző.Most megnéztem speedtesten 4 megnyitott ablak mellett(face,youtube,farmerama és fórum) net sebesség 93,07 Mbit/s.És ahogy írtam nálam is előfordulnak lefagyások,de ez ritka szerencsére.Tegnap este volt például három lefagyás,de se előtte se azóta nem volt ilyen gondom.
     
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Követnem kéne téged. Mármint nem tévézni de én egyelőre mérgezem magam....hihetetlen mekkora csalás a tv? Reklám csatornák....távlati terv, ha az okos tévé tönkre menne....

    Lehet, hogy az a ritka fagyás sem lenne nálad sem 8 GB rammal. Nekem amit írtam kisebb szépséghibák vannak pl a futtatóban a szárnyasokat nem díjazom (de ettől helyén marad a vérnyomim).:mad:xD Zavaró. Többször kell F5-özni mint régen, ez sem főbenjáró. Nincs bari tologatás nem is volt, a piaccal semmi bajom, a kerék gyorsabb mint volt, enter, esc. nem érdekel sose használtam a kerékhez nem is kellene most sem. (özön időm van és szeretem kivárni hol áll meg a lapát):)
    Azaz szerencsém van.:):music:
     
    GA-BI-O-Farm, Sauvage és Kuzdern kedveli ezt.
  5. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Imádom a régi Magyar filmeket.(Jávor,Csortos,Karády.Kabos)Akkor nézem amikor csak akarom.De más filmeket is szívesen nézek.Szerencsére net tele van velük.Így farmeramazás közben is nézem őket.Amivel a játék újrakezdése óta nem is foglalkozok az a mozi.Kétszer háromszor megpróbáltam,aztán ráhagytam hogy nem működik nálam.De ezt se róhatom gépem számlájára,mert másik általam játszott játékban is van úgymond mozi,de ott naponta többször.Ott szintlépésnél is lehet választani egy "mozit" dupla jutalomért.Ott gond nélkül működik.F5-t itt nem sokszor kell használnom.Viszont nálam nincs és nem is lesz Ccleaner.Simán böngészőben van beállítva a törlés úgy hogy amint bezárom farmerama ablakot törölje az adatokat.De én is rendszeresen törlöm őket.
     
  6. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jó Estét Imi! Én is azt a kort taposom és annak idején 2014-ben vettem egy HP Notebookot, hogy ha be kell mennem kontrollra 2-3 hétre akkor ne terheljem a szappanopera kedvelőket a kedvenc történelmi filmjeimmel vagy a zenékkel. Szép a procid a gépeden, bár mag számba kisebb mint a másik gépé de azért nem írnám le gyengébbnek.
     
    zsani_apja, lukimi és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    ulmo12 kedveli ezt.
  8. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Nem tudom hogy mi van, de ma nagyon lassú a gépem, ami eddig nem volt, úgy ahogy de azért működött. Persze kisebb nagyobb hibák még mindig akadnak a játékban, takarítás megvolt, nem fut a háttérben semmi, (piac, stb szinte használhatatlan) azt tudom hogy a fórumon változások vannak, ami jó is, bár ezzel nem értenek sokan egyet.
    PrivaZer tisztítót használom, ajánlom mindenkinek ingyenesen letölthető,:eek:Remélem hamarosan változik a helyzet, holnap még+ éjszakai is, jó lenne ha mérgelődés nélkül lehetne játszani!!! :music: Ja a kalaposon játszom, az meg csak vigyorog rám, :oops:
     
    Kuzdern és Sauvage kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nálam most olyan megjelenítési hiba van , hogyha például a rekeszekbe megyek bele , akkor kijön egy ablak , és a rendszer nem tud koncentrálni a háta mögötti részre
    Ennek az az eredménye , hogy hiába vannak beérve az almafák , úgy néz ki , mintha most raktam ki volna a fákat .

    [​IMG] [​IMG]
     
    -kaktuszable- és Sauvage kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tegnap déltől vagy talán már hamarabb is, egyre sűrűbbek a fagyos szezonok, de az is lehet, hogy a fagyos szentek járnak sűrűbben. A piac is, a területváltások is, a fórum is, 2-3 kattintás után ledermed.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem az egyik kedvenc fagyásom:
    • Bemegyek a piacra , és akarok venni valamit .
    • Rákattintok , és semmi nem történik .
    • De ha kilépek , látom , hogy elkezd a rendszer százalékosan számolni 0-tól 100%-ig .
    • Aztán ha eléri a 100%-ot , jelez a rendszer , hogy megvette .
    • Na , ha egy teljes oldalt akarnák így venni , az 10 perc lenne .
     
    Sauvage, ulmo12, mamszi5107 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nekem egész nap építenek középen. Viszont nem tudom learatni. :D
    Stabil ott középen, minden területen ott van.
    [​IMG]
     
    Sauvage, -gyöngy-581, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia , nekem is volt már ilyenem . :cry::inlove:
     
    Sauvage és zsani_apja kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nekem is van.. Minden területen pont középtájon.... Megjelenési hiba. Tudnak róla állítólag. :)
     
    Sauvage és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt hívják cuminak!
     
    Sauvage kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szemüveg nélkül annak is látom. :D Reggelre felszívódott..

    5:15 - Tévedtem, újra előbújt! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.21
    Sauvage, vihence, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    20 perc után nálam is.
     
    zsani_apja és Sauvage kedveli ezt.
  18. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Tegnaptól jelentkezik nálam, hogy a kifutóban nem tudom leszedni a TP növelő kitehetőket, Többször ki-be lépek, de akkor sem.Mérgemben már úgy hagytam, mert az időből már úgy is kicsúztam.
    Valaki tapasztalt hasonlót, Eddig aránylag jól müködött.:(-.-
     
    Sauvage kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nálam eddig minden rendben volt a unity bevezetése óta, most ugyanaz mint nálad: tegnap kezdődött, megörültem mert megszűnt a szárnyas invázió és most reggel is. Cserébe tegnap este és ma reggel is a kézzel leszedhetőket leszedtem majd nyomok egy sima aratót a dekor arató előtt de az már nem megy mert a zöld csík csak vánszorog. Frissítés, majd így már le tudom szedni a dekor aratóval az egészet. Estére megpróbálom egyből a dekor aratóval a kézzelt egyelőre kihagyom.
     
    Sauvage és zsuzsa-mama kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Pont ezért futottam be ide én is. A kliensben arathatóvá vált a városi főtér nálam is, igaz próbáltam learatni, de nem kattintható, pedig kíváncsi lettem volna rá, hogy mit aratok ott? Térkövet? Vagy üres gazdakört?
    https://kepkuldes.com/images/c2914a36e4114dc743e80da132d04b39.th.png
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.