Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    Sziasztok, ismét kénytelen vagyok ide írni. Szerencsére régóta nem kellett semmi problémát bejelentsek, de most megint előjött, hogy nem tudok alapcsatnit keverni. Ezt már egyszer mintha orvosolták volna (mondjátok ha tévedek). Ma megint 2-3-4 frissítés után sem hajlandó az alapcsatni-t betölteni, rákkattintok és üres még a keverés gombot sem hozza fel. Másnál is fennáll a probléma?
     
    Sauvage kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Már több azonos tartalmú kérdésre megírtuk, hogy a probléma ismert, a központ a maga ütemezésével és besorolással javítja folyamatosan a hibákat.
    Addig viszont a magunk és a játékosok által kitalált trükkökkel tudunk saját magunkon segíteni.
    Ennél a hibánál bevált eljárás, ha a mesterségen belül, és átlépve másikba, ki-be és át kell lépkedni, majd vissza az alap csatnihoz.
    Ez eddig mindig sikeres eredményt hozott.
    Javaslom, alkalmazd te is, aztán idővel biztos helyreáll ennél is a rend.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    Köszönöm a választ. Igen ezt a módszert találtam eredményesnek. Összevossza lépkedtem a receptek közöztt mígnem egyszercsak hopp beadta.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Egyre cifrább produkcióval lep meg az Unity kliens. Belépés előtt mindig takarítom a számítógépet Ccleaner-rel és a WiswCare365-tel. Búzára és répára volt szükségem, ezért azokat ültettem. A harmadik aratásnál (azaz megközelítően fél óra múlva) a következő képet mutatta : [​IMG]
    Nem tudom, hogy ezt a fél óra alatt a Farmeramában összeszedett sütik okozzák, vagy csak egy megjelenítési hiba.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha kép közepén lévő cumira gondolsz... akkor az nálam is ott van;)
     
  6. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Konkrétan arra gondoltam, hogy a beérett répát nem mutatja. A középen lévő cumi meg teljesen feleslegesen van ott, mert a jobb alsó sarokban lévő XXL tölgyfák éretlen állapotban vannak. A cumi pedig a tengeren is ott van (a Bahama szigetnél), ahol semmi aratni való sincs.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam a városba is követ;)
     
    erzsike511 kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindenhol ott van. Azt hallottam, hogy idővel majd egy területnyi FA fa fog kifejlődni belőle. :D ;)
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúúú akkor vigyázok rá, minden terület váltásnál megsimogatom;)
     
    masterandservant, Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Szerintem JövendölőMáriusznak nagyon kell vigyáznia, mert átveszed a feladatát! Mivel nem zölddel írtad a hozzászólásod, ezért kérlek hogy pontosítsd az "idővel" szót! Esetleg év, hónap, nap megadásával, hogy meddig kell vigyáznunk rá.
     
    vihence kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem veszem át én senki helyét, főleg Máriuszét. :) Sajnos nem tudom, mikor következhet ez be, viszont lehet hogy még jön valahonnét ajándékba.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Én úgy hallottam a nyári mikulás fogja hozni :D Esetleg piccolo ládából jöhet még ajándékba, ha valakinek szerencséje van hozzá :)
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  13. kpetra

    kpetra Aktív író

    Ez siralmas! Eltelt egy fél év, és semmivel sem lett jobb ez az egész ***, mint volt!
    Ennyi idő alatt egy várost ki lehet rakni LEGO-ból, a BP meg nem tud megbirkózni egy játékkal ....
    Ez a játék már egyáltalán nem szórakoztató. Leamortizáltak már mindent, ugyanazt a tizen-néhány eventet
    csináljuk, egyre több gazzal, egyre pitiánerebb nyereményekért, de beszélhetnénk a kerekkerék nyereményekről,
    vagy a titok fák-ólakról is. Pár éve még mindenki alig várta az újabb eventeket, most meg bármelyik csevegőben
    szinte már csak az van hogy "én ezt kihagyom, nem éri meg"! Ezt nem látják "odafent"?
    Alig van egy-két hiba amit sikerült úgy-ahogy kijavítani, de abban sincs sok köszönet.
    Hát ennyit a játékosbarát BP-ről.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.5.21
    amina032002, Neni60, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  14. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Igazad van!!! Flash verzióban pikk-pakk ment a játék egyik területről ugrott a másikra, de most a talicskázástól elegem van. Tényleg rengeteg időt vesz el reggelente, amikor sietni kéne és csak a birkákat látni. Régebben 10 perc alatt végeztem mindennel, most meg örülök ha 10 perc alatt az aratással végig érek, ültetés, állatok etetése még sehol sincs. Eljutottam arra a pontra, hogy idegesít ha be kellene lépni, de egyelőre kivárok mivé fejlődik a játék. Lehet, hogy a nyár hozza meg a döntést a végleges befejezéshez. Marad a remény, hogy a több mint 10 évnyi játékidőm nem ilyen csúfosan, csalódottan ér véget.
     
    guruzoli, Neni60, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  15. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Sziasztok! Teljesen igazat adok az előttem íróknak, ez a játék már egyre elviselhetetlenebbé vált.4-5 alkalom után is igen lassú a bejutás, ládákat nem engedi leszedni, mintha nem csinálnának semmit az illetékesek.:oops::wuerg::cry:
     
    Fatther és renyke44 kedveli ezt.
  16. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Hol és milyen ládákat nem enged leszedni?
    Folyamatban vannak a javítások, de erről mi se kapunk több információt.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Mindenfele olvasgatok. Itt most a fórumra gondolok. :) Nem lesz bántó, amit írok. Szerintem a javító brigádnak sem ártana egy oktatás! ;)
     
    Fatther és vihence kedveli ezt.
  18. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Szép reggellt! Teljesen egyetértek veletek, ha valaki megkérdezné hogyan kell tönkre tenni egy játékot ajánlanám a farmerama csapatát.Lassú , a piac borzalom, állandóan lefagy, sokszor hosszú percekig rohangálnak a barik, a 200 virág pörög, pörög és az eventgaz helyett ülteti a salátát. Borzalom!!!!!
     
    renyke44, amina032002, guruzoli és 2 más kedveli ezt.
  19. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Na megint kezdődhet a mérgelődés. Mostanában amikor közeledik az event vége, vagy éppen vége van, megint nem lehet Mac-es gépen belépni a játékba. Közel fél órája kisérletezem vele hogy belépjek. Most egy másik windowsos géppel a kliensen keresztül tudtam belépni. Felháboritó.

    Ui.: Lássatok csodát irhatnám, de nem nem lehet látni. Most már fél 3 is elmúlt és a Mac gépen még mindig nem lehet belépni a játékba.
    MÉG MINDIG NEM LEHET BELÉPNI!!!
    És ne mondjátok, hogy ne kiabáljak, mert igenis kiabálok. Mert ez már több a soknál. Amikor megy az event , amikor kosarakat bármi mást kinálgatnak hogy vegyünk akkor bezzeg be lehet lépni és majdnem akadálytalanul lemegy a játék. Most hogy vége van most megint lehetetlenség belépni. Lehet a windowsnál be lehet, meg most a kliensen keresztül be lehet, de a Mac-es gépen se safarival se firefoxal nem lehet. Már a netet is ujrainditottam, és mégse. Eljut a főtérig ott megáll még a talicskát se tologatják csak egyszerűen a főteret mutatja és áll. Tovább semerre se megy.
    Ja igen most megpróbáltam a windows gépen is a belépést firefoxal. Ott sem lehet belépni
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.21
    Fatther és fankostepsi kedveli ezt.
  20. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Katasztrófa úgy, ahogy van. Nem Mac gépen, asztali pc-n sem megy ma. Ha véletlen sikerül belépni, akkor 2 percenként lefagy. Tudom, a gépem a hibás. Na, de eddig nem volt vele baj?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.