Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Üvegház nemesítés témája nálam ma délután.
    Az üvegház cserepeiben retek van. Lejárt a nemesítési idő. Oda katt a cserepek átnézéséhez nem aktív akár mit is csinálok, nem mutatja meg a nemesítés eredményét. F5-ös frissítés, újra az üvegházban, már látom, hogy elindult a következő nemesítési fázis. Halvány fogalmam sincs az eredményről, lehet, hogy kaptam egy nemesítési bónuszt csak nem fogadtam el? Nem tudom.., de zavar, hogy nem látom.
    Elképzelhető, hogy átugrik a következő nemesítési fázisra anélkül, hogy elfogadnám a felkínált és megnyert bónuszt?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha valamit nem látsz elsőre, lépj ki a játékból majd vissza. Utána próbálkozz meg további kattintásokkal operálni.
    Ilyen esetekben egy gyors géptakarítás sem árt.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Köszönöm szépen a tanácsot, ezt csináltam, csak közben nem láttam meg az eredményét a nemesítésnek.
    Attól tartok, hogy ilyenkor a rendszer tovább lép és a felkínált bónuszt nem fogadja el, hanem új nemesítési fázist indít el (ezt meg is tette, mert Az F5 után már ment a következő fázis eredmény üzenet nélkül).
     
    HéricsBáró és Kukackukac kedveli ezt.
  4. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Eddig nem figyeltem meg a főfarmon a fák miként működnek Prémium gazda esetén.
    Az tudvalevő volt, hogy a Flash alatt – bár a térkép volt alapbeállításként az induló képernyő –, bevillant a főfarm induláskor és az elhelyezett fák leszüretelődtek – szép magyar szóval.
    Most – Unity – nem villan be a főfarm képe induláskor, de megtörténik az aratás. Ez a – programhibából eredő – "tevékenység" a kihelyezett fák értékétől és a felhasznált bónuszoktól függően akár többmilliós TP mennyiséget is jelenthet negatív irányba teljes területre vetítve.
    Úgy látszik, átvették a hibát és nem szántak rá időt, hogy kijavítsák, csak annyi történt, hogy nincs a bevillanó főfarm.
    Gondolom, mindenki emlékszik rá. Én olvastam annak idején sok levelet, mely a hibát jelzi.
    Talán valami remény...
     
    Fätum kedveli ezt.
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az a flash volt, ez meg az unity...
    Ha a játékbeállításoknál, a bejelentkezés után a térkép mutatását ki kapcsolod, akkor kezdéskor a főfarm jelenik meg.
    A problémát ezzel meg is oldottad.
     
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Úgy látom, nem értetted meg a problémát.
    Kérlek, a felvetésemre válaszolj!
     
  7. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    A játék felépítésében a főfarmos prémiumos időzítős aratás mindig úgy működött, hogy a belépésnél a főfarm aratása megtörtént a fákat érintve. Egyetlen megoldásnak az használható, hogy azt a területet nem fákkal telítjük ilyenkor.
    Így a negatív hatás kisebb.
     
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Értem én, értem, de akkor miért hibaként utaltak annak idején a moderátorok is erre a jelenségre, ha most nem hibaként aposztrofálod?
     
    Fätum kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Toma!
    Ide hoztalak, mert nem akartam a kérdezősbe csevegni. Itt talán stabil a helyem. :D
    Nálam ilyen jelenségek vannak néha, pl., amikor az ajándékokat akarom küldeni. Ott sem jelenik meg a lista. Azt gondoltam, hogy amikor gyorsan lépkedek, mint elég sokszor, akkor jön ez a jelenség. Esetleg a net is lehet a hibás. Rendbe szokott jönni frissítéssel mindig. Hozzáteszem én klienssel mai napig nem játszok, csak webes felületen. :)
     
    Kuzdern, Othep és -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. emmucika

    emmucika Járnitanuló

    Szia nekem lenne egy olyan kérdésem ,hogy tabletten szeretném a farmot csinálni de nem tudom hogy mit kell letölteni hogy azon is működjön a játék köszönöm emmucika
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia emmucika!
    Ide hoztam a kérdésedet, mert itt a többi játékostól hamarabb kaphatsz segítséget.
    A játékot számítógépre tervezték, mi moderátorok is azon játsszuk, de vannak olyan játékosok, akik más informatikai eszközöket is használnak, ők rendelkeznek olyan tapasztalattal ez ügyben, hogy segíteni tudjanak.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Picit ide hozlak. :) Mikor én ezzel a jelenséggel találkoztam, teljes boldog lettem. Amikor a földeken voltam, akkor eltűnt a sáv. Majd felvittem az egeret, akkor előbújt. De jó, gondoltam, hisz nálam régen mindig csukva volt a felső és az oldalsók is. Én így szerettem játszani. na de, aztán megtisztult a szemüvegem, amikor a harmadik területváltásnál rájöttem, hogy jó lesz, ha felébredsz apja! :D
    Csak ennyit szerettem volna! ;)
     
    anci0915, Samborg, Galadriel és még 1 ember kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Meddig lehet letölteni a farm feletti Klienst ?
    Vagy már örökre ott marad ?
     
    Galadriel kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Az a csibe dombja, így szerintem ott marad.
     
    Galadriel és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia Botond! Megoldódott a gondod? Azért kérdezem, mert nálam ez a hiba nem jelentkezik. Igaz, nálam kivan kapcsolva az automata aratás. Flash esetében is csak akkor volt ez, ha nem kapcsoltam ki az automatát. Ha kivolt kapcsolva ott sem volt automatikus aratás, akkor sem, amikor bevillant a főfarm. Csak akkor kapta le a fákat, ha utolsó kilépés előtt nem kapcsoltam ki az automatát.
     
  16. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szia! Én már a mobilomra is letöltöttem és el is indult! De hagytam mert túl kicsi.
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszi :)
    Akkor lenne nagy baj, ha az automata kikapcsolt állapotában is aratna :)
    Sajnos ez a hiba nálam is fentáll a kisfarmomon rendszeresen learatja éjszaka a rendszer a főfarmot, ha úgy lépek ki, hogy elfelejtem kikapcsolni azt. Kár nem ér, mert a termés ott van a pajtában, csak kicsit ijesztő, hiszen akár idegen is járhat a farmon aki beindította az automatát, de mivel nem hiányzik semmi ezt kizártam. Várom a javítást, majd csak összejön egyszer :)
     
    HéricsBáró és Fätum kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaaaa :) Igen az valóban bosszantó, ha elfelejtem kikapcsolni, és lekapja a gyümölcsöket. Ezért is vezettem be azt (úgy is heti gyűjtés van már csak), hogy szombaton reggel kapcsolom be az automatát. Előtte persze tele pakolom a rekeszeket mindenféle földi jóval, aztán bekapcsolom. Ha lekapta a fákat, akkor azonnal ki is kapcsolom, és legközelebb csak egy hét múlva. Lehetséges, hogy @MózesBotond nak kimaradt ez az információ, hogy bizony az automatát kilépés előtt kikell kapcsolni, mert ellenkező esetben a főfarm bizony learatódik. De ez így volt flashnél is.
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Volt egy időszak amikor igen, bevillant a térképről a fő és már aratta is. Nagyon nehezen javították ki emlékszem rá, de utána tökéletesen működött.
    Abban az időben (a játékom kezdetén kb 2013-ban kezdtem el altatni a fáimat a farmon 2 területen és a bahán is 2-n) amikor a nagy altatásokat csináltam akkor viszont tökéletesen működött minden. Sajnos az az idő már elmúlt és azt hiszem nem jön vissza :(
     
    GA-BI-O-Farm, HéricsBáró és Fätum kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Sziasztok. Hát csak olvaslak benneteket és nem értem. Nekem mindig be van kapcsolva az automata, de csak akkor arat ha belépek a főfarmra. Magától soha.
     
    Fätum kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.