Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Hát, lehet, hogy azóta kijavították. Nem tudom, mert nekem meg általában kivan kapcsolva. De az biztos, hogy sokáig volt ez hiba, hogy amikor beléptünk bevillant a főfarm, és ha nem volt kikapcsolva az automata, akkor lekapta a fákat. Flashnél biztosan így volt. Unityban nem tudom, mert ott nem teszteltem. De nézd. Látod? @Swallow nak is volt rá alternatív javaslata, bár a kikapcsolás ennél jobb megoldás.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Ami érdekes, hogy nem villan be a főfarm ha belépek. Amúgy jelenleg nekem ez még nem probléma, napi gyűjtögető vagyok :)
     
    GA-BI-O-Farm és Fätum kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezt az alternatív megoldást már én is leírtam itt ebben a topikban, de azt, hogy ez mindig így volt arra én sajnos nem így emlékszem.
    De miután nálam gondot ez nem okoz, olvastalak benneteket és csak leírtam a saját tapasztalataimat, részemről ennyi :)
    Már nem villanik be, javítva lett, pár hónapja.
     
  4. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia Fátum!

    Annyiban oldódott meg a probléma, hogy a főfarmra nem rakok fákat, mivel azt a tájékoztatást kaptam a modiktól, hogy ez a "probléma" állandóan jelen van, amit nem problémaként kezelnek, nem programhibából ered, csak egyszerűen így van beállítva a játék, megjegyzem, meglátásom szerint helytelenül.

    Köszönöm a jelzésed!
     
    Fätum kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Ha kikapcsolod az automatát, nyugodtan telepakolhatod a főfarmot is fákkal, nem fog learatódni, hiszen nem tudja az automata learatni, mert kivan kapcsolva. Én is így használom a farmot, és szinte minden prémium előfizető, akik fákat altatnak. Így semmi gond vele.
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Olvaslak benneteket. Most ezerszer arattam, ki-, be kapcsoltam az automatát agyban. Már csak egy kérdésem van. Mi van a szédült szántóval? :D ;)
     
    Fätum és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A szántó itt nem számít, oda nem ugrott a belépő oldal. A baj az volt, legalább is nálam, hogy hiába volt a térkép beállítva kezdő oldalnak, bekapcsolásnál bevillant a fő farm és , ha be volt kapcsolva a faarató, akkor bizony lekapta a fákat seperc alatt.
    Most nem tapasztalom, hogy a fő farmra ugrana a belépő oldal, bár én is kikapcsolva hagyom a faaratót, sőt még fákat sem tartok a főfarmon. Igy ha van hiba, ha nincs ez a jelenség elkerül. ;)
     
    Kuzdern és Fätum kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gondolom engem idéztél meg, bár nem látom!? :D Így most előbújtam a palackból. ;) Köszi szépen, én ezt már elfelejtettem, hogy ilyen is volt. Pedig most, hogy leírtad tényleg volt ilyen. Viszont megerősíthetem, hogy a jelenség megszűnt.
     
    Samborg, GA-BI-O-Farm és Fätum kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia apja :) Semmi, azzal nem volt gond. Ami a bibi volt, hogy belépéskor bevillant a főfarm, és csak ezután a térkép. Namármost, ez azt eredményezte, hogy ha bevolt kapcsolva az automata, úgy lekapta a gyümölcsöket a fákról, mint a huzat. De ezt javították már, én is megtudom erősíteni.

    Update: Láom Gabi már közben válaszolt is Neked :)
     
    zsani_apja, Samborg és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Pici probléma lépett fel nálam. :D Megtaláltam a megoldást. Kilépek és lefekszek. ;)
     
    DevilMókus, -gyöngy-581, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  11. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Ez a jelenség nálam is felütötte a fejét ma reggel. Igaz nem ekkora mértékben, de minden helyen 1-1 2x2-es kockán. Az aratógép azonban leszedte minden gond nélkül még ha én nem is láttam mi volt a napraforgó helyén.
     
    -gyöngy-581, Mica67 és zsani_apja kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Csórikám fél órája tolja, de nem akarnak célba érni. :D
    [​IMG]
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnálom, hogy ha nem érzed jól magad a játékba technikai gondok miatt. Nekem nincs gondom, simán és gördülékenyen fut minden. Az eventekkel készen vagyok és remélem mindjárt aratni fogok :)
    Ugye még mindig nem vagy hajlandó a klienssel játszani? Jól érzem?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem, nem. Teljesen jól ismersz már. :D ;)
     
    HéricsBáró és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Ma egy nagy frissítés volt nálam a WIN10-ben.
    Amíg letöltötte és előkészítette a telepítést, szinte használhatatlan volt a gép.
    Az újraindítás után még befejezte a frissítést, utána visszaállt a régi, normál sebesség.

    Lehet, hogy nálad is ez okozott galibát. Bízom benne, hogy elmúlt a lassulás.

    Üdv: Nami.
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Akkor legalább kialszod magadat amíg egy böngésző sebezhetőségétől függ a játékod :DxDxDxD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már nem fekszek vissza, ha egyszer felkeltem. Csak vasárnap alszok ébredésig. Úgy értem, hogy nem kelek tudatosan. :D
     
    HéricsBáró és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -sanele-

    -sanele- Törzsjátékos

    Gratulálok!
    Én nem jőttem fel, tegnap paradicsomnál hagytam abba.Most feljöttem 1óra 30 perc alatt sikerült végigaratni Úgyhogy azt hiszem több mint siralmas. Azt hiszem nem ér ennyit ez az egész,,,
     
    ada77201 kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia -sanele-!
    Sértődés ne essék, de látod, a többieknek megy a játék... mikor törölted legutoljára a gépeden a sütiket akár a böngésző beállításainál, akár Ccleanerrel?
    A rendszeres tisztítással simán le lehet futtatni egy "nagy aratást" is akár 15- 20 perc alatt kliensben.
    Kérlek próbáld ki, két perc alatt végez egy ilyen takarító program, ami ráadásul ingyenes.
    Ha még nincs letöltve, akkor az origo szoftverbázis weblapról le tudod tölteni.
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ide hozom ezt a problémát. Én is tapasztalom ezt, igaz nem Item van ott, de ez lényegtelen. :) Mikor ráviszem az egeret, nyomok egy Ctrl- t és már aratható is.
     
    -gyöngy-581 és Tavirózsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.