Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Gratulálok :) , türelmes vagy a gyűjtögetésben. Nekem nincs ennyi 1 órásom, 221 szinten állok, ha pörgettem, elraktam, vagy gyors belépéseknél használtam el, most van pár, mert egy + dekor pont ezt adja, még 25x. (úgy emlékszem volt régebben egy olyan felhő, talán a körhintás, ami kupont adott, nekem ahhoz 1 dekor hiányzott, igy nem lett meg...)
    Nekem a lehetőség hiányzik, hogy most nem lehet a megszokott módon felhőt aratni. De remélni lehet, hogy majd ez is javítva lesz.
     
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szóval kipróbáltam chrome-on. A teszt alatt azon jobban ment. Na most viszont sokkal, de sokkal lassabb. Az edge-n is vánszorog. Az operán..... még mindig tölt.
    Éééés visítva tiltakozik a masinám a csúcsrajáratott proci miatt. A vízhűtés folyamatosan megy.
     
    Bbarby74, mamszi5107, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szóval kipróbáltam chrome-on. A teszt alatt azon jobban ment. Na most viszont sokkal, de sokkal lassabb. Az edge-n is vánszorog. Az operán..... még mindig tölt.
    Éééés visítva tiltakozik a masinám a csúcsrajáratott proci miatt. A vízhűtés folyamatosan megy.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is hiba miatt jöttem vissza.

    A levelezés kész katasztrófa, képtelenség egy farmos levélre válaszolni. Másolással pedig nem lehet szöveget beírni. Lehet írta már más is, akkor elnézést érte.
    Toma megnéztem, jelenleg chrome-ból játszom nálam működik a kedvencek szűrő a malomban :)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.20
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is hiba miatt jöttem vissza.

    A levelezés kész katasztrófa, képtelenség egy farmos levélre válaszolni. Másolással pedig nem lehet szöveget beírni. Lehet írta már más is, akkor elnézést érte.
    Toma megnéztem, jelenleg chrome-ból játszom nálam működik a kedvencek szűrő a malomban :)
     
  6. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jó Estét(Napot):sleepy:! Úgy emlékszem, hogy a Microsoft azt írta, hogy az elsődleges kijelölt böngészőkről a hónap közepéig törli a flasht a 7-10. bezárólag operációs rendszerein8). A gugli chrome ezt már hamarabb szeretné meglépni, azért mert szokják az emberek a flash hiányát-.-. Én még mindig azért haragszom, hogy miért nem kezdték el az egész átállást 2018-ban hiszen tudták, hogy mi lesz?. Most nem kellene senkinek görcsölnie:wuerg::cry:.
     
    Bbarby74, Galadriel, honel és 6 más kedveli ezt.
  7. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jó Estét(Napot):sleepy:! Úgy emlékszem, hogy a Microsoft azt írta, hogy az elsődleges kijelölt böngészőkről a hónap közepéig törli a flasht a 7-10. bezárólag operációs rendszerein8). A gugli chrome ezt már hamarabb szeretné meglépni, azért mert szokják az emberek a flash hiányát-.-. Én még mindig azért haragszom, hogy miért nem kezdték el az egész átállást 2018-ban hiszen tudták, hogy mi lesz?. Most nem kellene senkinek görcsölnie:wuerg::cry:.
     
  8. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Nekem elég jó asztali gépem van, gyors nettel, de ez borzalmasan lassú, és bughalmaz. Ebben a fázisban béta-tesztet szoktak kiadni, nem kész játékot. Minden működik, de szinte semmi sem jól, alig van olyan funkció, ami rendesen működne. Arcátlanság bármiért is pénzt elfogadni a játéknak ebben az állapotában. Nekünk kellene fizessenek, hogy teszteljünk és jelezzük a hibákat. "Szerencsére" már belustultam a pár évvel ezelőtthöz képest, és munkást használok. Ha nem így lenne, engem itt fél évig nem látnának, az biztos...
     
    Betti!!!, Bbarby74, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  9. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Nekem elég jó asztali gépem van, gyors nettel, de ez borzalmasan lassú, és bughalmaz. Ebben a fázisban béta-tesztet szoktak kiadni, nem kész játékot. Minden működik, de szinte semmi sem jól, alig van olyan funkció, ami rendesen működne. Arcátlanság bármiért is pénzt elfogadni a játéknak ebben az állapotában. Nekünk kellene fizessenek, hogy teszteljünk és jelezzük a hibákat. "Szerencsére" már belustultam a pár évvel ezelőtthöz képest, és munkást használok. Ha nem így lenne, engem itt fél évig nem látnának, az biztos...
     
  10. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Nekem eddig tökéletes működött az unity. Rendesen tudtam vele dolgozni. Kicsit ugyan lassú, és nehezebben tölt be. A füvészkertben nem mutatja milyen fa van bent csak annál ahol van fejlesztés is. Levelet tudtam irni, küldeni, vásároltam ültettem arattam egyszóval okés. De most abban a pillanatban ahogy beléptem az eventfelületre ahol be kell adni a termést az egerem mintha berúgott volna. Pedig nem ivott szegény semmit. Iszonyatos lassan kezdett működni, és mindenfelé ment csak arra nem amerre akartam hogy menjen. Egyszóval nagy nehezen tudtam beadni a termést. Kipróbáltam másik egeret az is megbolondult az eventfelületen. Nagy nehezen ráálltam az "előző" feliratra és onnan kiléptem akkor megint rendesen működött az egér. Visszaálltam a flash-re és ott amikor bementem az event felületre ott rendben működött az egér. Valami az eventfelületen megbolonditotta.

    Ui.: Elnézést, azt kihagytam hogy apple gépen dolgoztam vele. és ott bolondult meg az egér. Most kipróbáltam egy másik gépen windows-al ott nem volt ilyen gond. De nekem apple macintosh gépem van, és ott nem jó.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.20
    Galadriel, mamszi5107, Domos52 és 3 más kedveli ezt.
  11. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Nekem eddig tökéletes működött az unity. Rendesen tudtam vele dolgozni. Kicsit ugyan lassú, és nehezebben tölt be. A füvészkertben nem mutatja milyen fa van bent csak annál ahol van fejlesztés is. Levelet tudtam irni, küldeni, vásároltam ültettem arattam egyszóval okés. De most abban a pillanatban ahogy beléptem az eventfelületre ahol be kell adni a termést az egerem mintha berúgott volna. Pedig nem ivott szegény semmit. Iszonyatos lassan kezdett működni, és mindenfelé ment csak arra nem amerre akartam hogy menjen. Egyszóval nagy nehezen tudtam beadni a termést. Kipróbáltam másik egeret az is megbolondult az eventfelületen. Nagy nehezen ráálltam az "előző" feliratra és onnan kiléptem akkor megint rendesen működött az egér. Visszaálltam a flash-re és ott amikor bementem az event felületre ott rendben működött az egér. Valami az eventfelületen megbolonditotta.

    Ui.: Elnézést, azt kihagytam hogy apple gépen dolgoztam vele. és ott bolondult meg az egér. Most kipróbáltam egy másik gépen windows-al ott nem volt ilyen gond. De nekem apple macintosh gépem van, és ott nem jó.
     
  12. kissgizi01

    kissgizi01 Utánpótlás-írogató

    Nos..., piac eléggé gáz!
    Továbbá: 468 trágyám volt, csak 3x100 tudtam kitenni, mert 4x100 -nál átugrott 4x50-re! Miért? Nem értem!
    Aztán főfarm víztoronynál lévő fákat nem tudom learatni, mert nem megy arrébb a felugró ablak (információs szalag).
    Események / hírek felületről még most sem tünnek el a piros kockák.
    Betöltés még most sem egy rakéta.
    Igen lenne még írogatni..., de már unom, hogy élvezetes játék helyett csak körmölök..., és körmölök. Borzalmas!
     
    Betti!!!, Bbarby74, kannap és még 1 ember kedveli ezt.
  13. kissgizi01

    kissgizi01 Utánpótlás-írogató

    Nos..., piac eléggé gáz!
    Továbbá: 468 trágyám volt, csak 3x100 tudtam kitenni, mert 4x100 -nál átugrott 4x50-re! Miért? Nem értem!
    Aztán főfarm víztoronynál lévő fákat nem tudom learatni, mert nem megy arrébb a felugró ablak (információs szalag).
    Események / hírek felületről még most sem tünnek el a piros kockák.
    Betöltés még most sem egy rakéta.
    Igen lenne még írogatni..., de már unom, hogy élvezetes játék helyett csak körmölök..., és körmölök. Borzalmas!
     
  14. 20041029

    20041029 Utánpótlás-írogató

    ronka, Bbarby74 és Sauvage kedveli ezt.
  15. 20041029

    20041029 Utánpótlás-írogató

  16. .évuka.

    .évuka. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,

    Az unitybe léptem be, próbáltam volna ólakat kirakni, de ez egy katasztrófa:( minden egyes alkalomal visszaugrik az elejére. Beállitom, hogy ólak, kirakom amit szeretnék, a következőnél már megint az összes látszik és az első oldalon van. Remélem ez javitásra kerül. Úgyhogy visszamentem a flashre, amig lehet ezt fogom használni.
     
    Bbarby74, Domos52, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  17. .évuka.

    .évuka. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,

    Az unitybe léptem be, próbáltam volna ólakat kirakni, de ez egy katasztrófa:( minden egyes alkalomal visszaugrik az elejére. Beállitom, hogy ólak, kirakom amit szeretnék, a következőnél már megint az összes látszik és az első oldalon van. Remélem ez javitásra kerül. Úgyhogy visszamentem a flashre, amig lehet ezt fogom használni.
     
  18. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    szép estét! Azt hiszem befejezem, a piac folyamatosan kidob, lassú, és nagyon sok minden nem működik úgy mint régen,már nem vettem meg a munkásokat, van még kuponom és végeztem. 3 farmom van erre nekem nincs időm és energiám.
     
    rómaikömény, -sanele-, ibus53 és 5 más kedveli ezt.
  19. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    szép estét! Azt hiszem befejezem, a piac folyamatosan kidob, lassú, és nagyon sok minden nem működik úgy mint régen,már nem vettem meg a munkásokat, van még kuponom és végeztem. 3 farmom van erre nekem nincs időm és energiám.
     
  20. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Vannak hibák, hasonlóak, mint írtátok. De már csak azért is bent maradok, mert ha tetszik, ha nem, akkor is ez lesz a végleges verzió. Nem az első napon szeretném kezdeni (flash megszűnés után) a hozzá szokást a most nehezebbnek tűnő-nehezebben kezelhető felülethez. Biztos vagyok benne, hogy javulni fog a helyzet, bárhogy is zúgolódik mindenki, ennek pont fog kerülni a végére. Kicsit több türelem, több töltési várakozás....Annyira nem kerül ez sem sokba. Bosszantó? Számomra nem az, pedig tapasztalom ugyanezeket, de a nekem nincsen erre időm se energiám beírások.... minden elismerésem a kedves moderátorainké ebben az időben (is) !
    Be positive!
     
    bobszi_0, Fatther, hamuska és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.