Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Sajnos a táblagépekre, és az okostelefonokra még nem dolgoztak ki semmit. Ne is próbálkoz vele. Ha elolvastad az új infót akkor abban leírták ezt.
     
  2. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Bontogatom a bónuszaimat, ha kinyítok egyet, akkor mindig az elejére megy. Nálatok is ez van?
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  3. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Bontogatom a bónuszaimat, ha kinyítok egyet, akkor mindig az elejére megy. Nálatok is ez van?
     
  4. fcsilla

    fcsilla Járnitanuló

    Jelezni szeretném, hogy a paszulyon beállítottam a "kedvencek" gombot. Ha kilépek, és visszalépek, eltűnik , újra be kell állítani. Ez a másik farmomra is igaz. Köszönöm
    fcsilla ID:34585676
     
    Sauvage és mamszi5107 kedveli ezt.
  5. fcsilla

    fcsilla Járnitanuló

    Jelezni szeretném, hogy a paszulyon beállítottam a "kedvencek" gombot. Ha kilépek, és visszalépek, eltűnik , újra be kell állítani. Ez a másik farmomra is igaz. Köszönöm
    fcsilla ID:34585676
     
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Ma én is érdekes tapasztalatokat szereztem ami eddig még nem volt. Úgy látszik folyton változik a hibajelenség. :D Aktiváltam a felhőt, a bónuszokat, beléptem a kerge kertbe, a világító toronyhoz majd a kúriára. Birkák 100 %-ig betöltenek és semmi, maradok a térképen. Újra kattintok a kúriára, megismétlődik. Átléptem a szigetekre. Ott szintén ez történt. Ettől kezdve minden területen elérte a betöltés a száz százalékot csak nem nyitott meg semmit. Más lap nem volt nyitva, eddig ezt a hibát nem produkálta. Remélem a klienses verzióval játszhatóbb lesz a játék.
     
    Sauvage, Fatther és mamszi5107 kedveli ezt.
  7. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Ma én is érdekes tapasztalatokat szereztem ami eddig még nem volt. Úgy látszik folyton változik a hibajelenség. :D Aktiváltam a felhőt, a bónuszokat, beléptem a kerge kertbe, a világító toronyhoz majd a kúriára. Birkák 100 %-ig betöltenek és semmi, maradok a térképen. Újra kattintok a kúriára, megismétlődik. Átléptem a szigetekre. Ott szintén ez történt. Ettől kezdve minden területen elérte a betöltés a száz százalékot csak nem nyitott meg semmit. Más lap nem volt nyitva, eddig ezt a hibát nem produkálta. Remélem a klienses verzióval játszhatóbb lesz a játék.
     
  8. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Nálam nagyon sokára betölt annyira hogy kiirja 100 százalék a képernyőn csak a 2 juh fogja a talicskát és ennyi. Semmi más nem látszik. Ennyi erőlködés után csak ennyit tudnak akkor nem ér ez semmt.
     
    ljanika6, Sauvage és Ribiszke kedveli ezt.
  9. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Nálam nagyon sokára betölt annyira hogy kiirja 100 százalék a képernyőn csak a 2 juh fogja a talicskát és ennyi. Semmi más nem látszik. Ennyi erőlködés után csak ennyit tudnak akkor nem ér ez semmt.
     
  10. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nálam is ugyan ez volt. Visszaléptem a flash verzióra.
    Azt hiszem 10 év után én is kiszállok a játékból, mert arra nincs idegrendszerem, hogy órákig várjam a jó szerencsét!>:(>:(
     
    -Enéh-, fcsilla, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  11. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nálam is ugyan ez volt. Visszaléptem a flash verzióra.
    Azt hiszem 10 év után én is kiszállok a játékból, mert arra nincs idegrendszerem, hogy órákig várjam a jó szerencsét!>:(>:(
     
  12. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!

    Elmentem a piacra. Van 241 trágya a dombomon. El akartam adni belőle kétszer száz darabos csomagot. nem engedte. Ha a százhoz ragaszkodtam a csomagban, akkor csak egy csomagot enged. Ha a csomag számát adom meg először kettőnek, akkor meg csak ötven darabot enged. Csak úgy tudtam eladni a kétszáz trutyimat százas csomagban, hogy ki-be kellett lépnem a piacról. EZ LESZ a normális ezek után? A Farmerama szakértő programozói szerint a 2x100 az több, mint a 241? Szabad megkérdeznem, hogy MILYEN számrendszerben igaz ez??? Mert, mint a moderátor írta, ez már a végleges variáció, marad a unity. Akkor vissza kell mennem az általános iskola első osztályába számtant tanulni? Kevés hozzá a műszaki középfokú végzettségem, egy műszaki technikumi tudás? Az is igaz, a jó pap holtig tanul. Egy farmerozó "mezei" dolgozó meg főként szorgalmasan járjon okosodni!
     
    nyuszi63, Sauvage, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  13. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!

    Elmentem a piacra. Van 241 trágya a dombomon. El akartam adni belőle kétszer száz darabos csomagot. nem engedte. Ha a százhoz ragaszkodtam a csomagban, akkor csak egy csomagot enged. Ha a csomag számát adom meg először kettőnek, akkor meg csak ötven darabot enged. Csak úgy tudtam eladni a kétszáz trutyimat százas csomagban, hogy ki-be kellett lépnem a piacról. EZ LESZ a normális ezek után? A Farmerama szakértő programozói szerint a 2x100 az több, mint a 241? Szabad megkérdeznem, hogy MILYEN számrendszerben igaz ez??? Mert, mint a moderátor írta, ez már a végleges variáció, marad a unity. Akkor vissza kell mennem az általános iskola első osztályába számtant tanulni? Kevés hozzá a műszaki középfokú végzettségem, egy műszaki technikumi tudás? Az is igaz, a jó pap holtig tanul. Egy farmerozó "mezei" dolgozó meg főként szorgalmasan járjon okosodni!
     
  14. -Kiflicsücsök-

    -Kiflicsücsök- Járnitanuló

    Sziasztok!

    Szerintem javitani fogják a hibákat, akik régi játékosok tudják, hogy annak idején a flash is tré volt, tele volt hibákkal a játék, minden napos volt a leállás. Kitartottunk akkor is, most miért ne tennénk? Nyilván idő kell, hogy összeérjen ez a verzió is mint a töltöttkáposzta. :)
     
    Othep, bocsika67, nyuszi63 és 4 más kedveli ezt.
  15. -Kiflicsücsök-

    -Kiflicsücsök- Járnitanuló

    Sziasztok!

    Szerintem javitani fogják a hibákat, akik régi játékosok tudják, hogy annak idején a flash is tré volt, tele volt hibákkal a játék, minden napos volt a leállás. Kitartottunk akkor is, most miért ne tennénk? Nyilván idő kell, hogy összeérjen ez a verzió is mint a töltöttkáposzta. :)
     
  16. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Sziasztok! Gondoltam ismételten kipróbálom és belépek a Unity-n keresztül. Mindezt tettem Firefox böngészővel, mert a múltkori egy naposon nagyon nem sikerült. Most szuper gyorsan betöltött, de sajnos korai volt az örömöm. Egész addig míg a paszulyt le nem szedtem semmi gond nem volt. Át akartam menni a főfarmra még ez is működött, viszont a háttérben a város látszódott, se pajta, se tenyészterep, semmi. Innentől kezdve aratni sem lehetett, mert a kombájn is eltűnt. Aztán hab a tortán lefagyott az egész, még kilépni is alig bírtam.
    Legnagyobb bánatomra kénytelen vagyok Flash-el folytatni a futó event miatt. :(
    Azt nem tudom valaki említette-e, de nincs vidámpark. Ha jól emlékszem az ismertetőben arról volt szó, hogy működik ez is.-
    További jó eventezést mindenkinek. :)
     
    Sauvage kedveli ezt.
  17. Bubu49

    Bubu49 Járnitanuló

    Sziasztok! Gondoltam ismételten kipróbálom és belépek a Unity-n keresztül. Mindezt tettem Firefox böngészővel, mert a múltkori egy naposon nagyon nem sikerült. Most szuper gyorsan betöltött, de sajnos korai volt az örömöm. Egész addig míg a paszulyt le nem szedtem semmi gond nem volt. Át akartam menni a főfarmra még ez is működött, viszont a háttérben a város látszódott, se pajta, se tenyészterep, semmi. Innentől kezdve aratni sem lehetett, mert a kombájn is eltűnt. Aztán hab a tortán lefagyott az egész, még kilépni is alig bírtam.
    Legnagyobb bánatomra kénytelen vagyok Flash-el folytatni a futó event miatt. :(
    Azt nem tudom valaki említette-e, de nincs vidámpark. Ha jól emlékszem az ismertetőben arról volt szó, hogy működik ez is.-
    További jó eventezést mindenkinek. :)
     
  18. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ha jól tudom januártol csak ez lessz. Ha ez igy fog működni akkor sokan feladják.
     
    soresne, farmeres53 és mamszi5107 kedveli ezt.
  19. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ha jól tudom januártol csak ez lessz. Ha ez igy fog működni akkor sokan feladják.
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Attól, hogy nem írunk mindenkinek személyesen, nyomon-követjük a topicot és minden írást árgus szemmel olvasunk.

    1: Valóban vannak hibák az Unityben, ez egy vadi új platform, mindent elölről kellett programozni.
    Sok hiba ismert, de nem még került javításra. Nem tudjuk megmondani, hogy mikor fogják javítani.

    2: A fejlesztői csoport mindent megtesz annak érdekében, hogy lehető legtöbb számára játszható legyen a játék.

    3: Akinek betöltési problémája van, érdemes másik böngészőben megpróbálni, illetve a takarítási műveleteket is megcsinálni. Arra figyeljetek, hogy milyen böngészőt választatok
    (Internet Explorer pl nem alkalmas)

    4: Az Unitynek nagyobb a gépigénye, mint a Flashnak. Azonban ez nem fakultatív jellegű váltás lesz, hanem mindenkinek kötelező lesz. Jelenleg mind a 2 platform fut, de ez csak "ideig-óráig".

    5: A következő héten várható egy letölthető kliens, ami még segítséget jelenthet.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Újabb-lépés-a-unity-felé.20331/

    6: Amennyiben a kliens nem hoz megoldást egyeseknek, akkor viszont nem Minket kell okolni, meg itt írni, hanem ismerősi körben körbe kell kérdezni, hogy ki ért a számítógéphez. Meg kell neki mutatni, és segíteni fog abban, hogy mit kellene rajta optimalizálni, esetleg fejleszteni, hogy játszható legyen a játék. Bigpoint senki számára nem tud sem eszközt, sem informatikus háttérbrigádot adni. Ezt a lépést mindenkinek magának kell megtennie.


    Ezt a sok elköszönő, temető szöveget mellőzzük. Várja meg mindenki a klienst még, utána pedig döntsön belátása szerint, de nem a Bigpointot kell szidni azért, mert egy "elavult" technikát MUSZÁJBÓL egy újabb technikára cserél.

    Köszönjük mindenki megértését.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.