Unity alapú játék csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Attól, hogy nem írunk mindenkinek személyesen, nyomon-követjük a topicot és minden írást árgus szemmel olvasunk.

    1: Valóban vannak hibák az Unityben, ez egy vadi új platform, mindent elölről kellett programozni.
    Sok hiba ismert, de nem még került javításra. Nem tudjuk megmondani, hogy mikor fogják javítani.

    2: A fejlesztői csoport mindent megtesz annak érdekében, hogy lehető legtöbb számára játszható legyen a játék.

    3: Akinek betöltési problémája van, érdemes másik böngészőben megpróbálni, illetve a takarítási műveleteket is megcsinálni. Arra figyeljetek, hogy milyen böngészőt választatok
    (Internet Explorer pl nem alkalmas)

    4: Az Unitynek nagyobb a gépigénye, mint a Flashnak. Azonban ez nem fakultatív jellegű váltás lesz, hanem mindenkinek kötelező lesz. Jelenleg mind a 2 platform fut, de ez csak "ideig-óráig".

    5: A következő héten várható egy letölthető kliens, ami még segítséget jelenthet.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Újabb-lépés-a-unity-felé.20331/

    6: Amennyiben a kliens nem hoz megoldást egyeseknek, akkor viszont nem Minket kell okolni, meg itt írni, hanem ismerősi körben körbe kell kérdezni, hogy ki ért a számítógéphez. Meg kell neki mutatni, és segíteni fog abban, hogy mit kellene rajta optimalizálni, esetleg fejleszteni, hogy játszható legyen a játék. Bigpoint senki számára nem tud sem eszközt, sem informatikus háttérbrigádot adni. Ezt a lépést mindenkinek magának kell megtennie.


    Ezt a sok elköszönő, temető szöveget mellőzzük. Várja meg mindenki a klienst még, utána pedig döntsön belátása szerint, de nem a Bigpointot kell szidni azért, mert egy "elavult" technikát MUSZÁJBÓL egy újabb technikára cserél.

    Köszönjük mindenki megértését.
     
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia @|Tamás|!
    Az összes dísztárgyat, ólat, fát, mindent egymásra lehet pakolni. Én a hajótöröttek partján szinte az összes dísztárgyat egy tucatba tudtam helyezni:
    [​IMG]

    (Hosszan tartva az egeret folyamatosan, minden tárgyra kattintva lehet ezt megcsinálni. Csak megjelenítési hiba valószínűleg.)
     
    HéricsBáró, Galadriel, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia @|Tamás|!
    Az összes dísztárgyat, ólat, fát, mindent egymásra lehet pakolni. Én a hajótöröttek partján szinte az összes dísztárgyat egy tucatba tudtam helyezni:
    [​IMG]

    (Hosszan tartva az egeret folyamatosan, minden tárgyra kattintva lehet ezt megcsinálni. Csak megjelenítési hiba valószínűleg.)
     
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Edge böngészőn most próbáltam, nálam működik a CTRL+V. A a CTRL+C nehezen sikerül, a kijelöléssel bajlódnom kell. Érdemes más alkalmazásban megírni és ott kijelölni, vágólapra másolni amit majd be akarok illeszteni.
     
  5. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Edge böngészőn most próbáltam, nálam működik a CTRL+V. A a CTRL+C nehezen sikerül, a kijelöléssel bajlódnom kell. Érdemes más alkalmazásban megírni és ott kijelölni, vágólapra másolni amit majd be akarok illeszteni.
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Beléptem hozzád unity alapon, rendesen "szét vannak szórva". De ez is egy érdekes dolog. Köszönjük.
     
    nyuszi63, HéricsBáró, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Beléptem hozzád unity alapon, rendesen "szét vannak szórva". De ez is egy érdekes dolog. Köszönjük.
     
  8. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Még nem olvastam arról, hogy Edge böngészőben eltűnik az egérmutató ahol valamilyen objektum van. A mezőket, fákat, ólakat kijelöli, tehát tudható, hogy hol áll az egér de a paszulyon és a pajta menüben nem jelölődik ki semmi, mozgatni kell az egeret és figyelni mikor jelenik meg.
     
    Samborg kedveli ezt.
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Még nem olvastam arról, hogy Edge böngészőben eltűnik az egérmutató ahol valamilyen objektum van. A mezőket, fákat, ólakat kijelöli, tehát tudható, hogy hol áll az egér de a paszulyon és a pajta menüben nem jelölődik ki semmi, mozgatni kell az egeret és figyelni mikor jelenik meg.
     
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    A házi kedvenc futtatóba van a sütőlegendák dekor, ami normál körülmények között 2*2, Unity-be átalakúl 1*1 dekorrá, mondjuk nem bánnám , ha így is maradna, mert nem lenne olyan böhöm nagy, nem kellene variálni melyiket hová teszem. Kérdés, hogy jó e igy?
    [​IMG]

    Örülök, hogy az ajándékozási listát javították, tegnaphoz képest.
    Viszont tegnap kezdéskor nálam a Firefox meglepően jól működött, annak ellenére, hogy a saját gépemmel semmit nem csináltam.
    Biztonságos aratgatás után léptem csak át Unity-be, ami jobb volt , mint a múltkor, de közel se tökéletes.
    Mondjuk visszalépni Firefox-ba már elég necces volt, aztán megbolondúlt az is. Időnként fekete, időnként zöld keretbe volt a farmom és volt olyan is, mintha csak képmetszővel körbe rajzoltam volna, még a nevem és az ID számom se látszott, csak a farm és körülötte minden fekete.
    A piac nálam most jól működött, ki tudtam rakni 5*100 trágyát kiválasztott áron, mással nem próbálkoztam.
    Jelenleg Maxthon-ból jöttem át a Unity-be.
     
    Galadriel, Samborg, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    A házi kedvenc futtatóba van a sütőlegendák dekor, ami normál körülmények között 2*2, Unity-be átalakúl 1*1 dekorrá, mondjuk nem bánnám , ha így is maradna, mert nem lenne olyan böhöm nagy, nem kellene variálni melyiket hová teszem. Kérdés, hogy jó e igy?
    [​IMG]

    Örülök, hogy az ajándékozási listát javították, tegnaphoz képest.
    Viszont tegnap kezdéskor nálam a Firefox meglepően jól működött, annak ellenére, hogy a saját gépemmel semmit nem csináltam.
    Biztonságos aratgatás után léptem csak át Unity-be, ami jobb volt , mint a múltkor, de közel se tökéletes.
    Mondjuk visszalépni Firefox-ba már elég necces volt, aztán megbolondúlt az is. Időnként fekete, időnként zöld keretbe volt a farmom és volt olyan is, mintha csak képmetszővel körbe rajzoltam volna, még a nevem és az ID számom se látszott, csak a farm és körülötte minden fekete.
    A piac nálam most jól működött, ki tudtam rakni 5*100 trágyát kiválasztott áron, mással nem próbálkoztam.
    Jelenleg Maxthon-ból jöttem át a Unity-be.
     
  12. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Sziasztok! Én ládákat próbáltam nyitogatni......persze sikerült is de ami nagyon zavaró és rengeteg időt vesz el, hogy mindig visszaugrik az elejére. Igy újra-és újra lapoznom kell a ládákhoz.
    Más... Engem nagyon zavar maga a lapozás is....valahogy irritálja a szemem...nem tudom más hogy van ezzel. Igaz ez nem működési hiba de nagyon zavaró :eek:
     
    mamszi5107, Vicus59, Kincső52 és 3 más kedveli ezt.
  13. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Sziasztok! Én ládákat próbáltam nyitogatni......persze sikerült is de ami nagyon zavaró és rengeteg időt vesz el, hogy mindig visszaugrik az elejére. Igy újra-és újra lapoznom kell a ládákhoz.
    Más... Engem nagyon zavar maga a lapozás is....valahogy irritálja a szemem...nem tudom más hogy van ezzel. Igaz ez nem működési hiba de nagyon zavaró :eek:
     
  14. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Nálam is ez van, igen sok időt vesz igénybe, és zavaró
     
  15. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Nálam is ez van, igen sok időt vesz igénybe, és zavaró
     
  16. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Szia!
    Használd a keresőt! Írd be hogy lád Így megjeleníti azokat is, amik láda, meg azokat is, amik ládája néven vannak. Így célzottan bontogathathatod őket, nem cikázik az egész sor a szemed előtt, míg visszamegy az elejére.
    Persze tűzoltás csak, de nekem bevált. :)
     
    Blue-dream, Sali~*.*, Hahacska és 4 más kedveli ezt.
  17. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Szia!
    Használd a keresőt! Írd be hogy lád Így megjeleníti azokat is, amik láda, meg azokat is, amik ládája néven vannak. Így célzottan bontogathathatod őket, nem cikázik az egész sor a szemed előtt, míg visszamegy az elejére.
    Persze tűzoltás csak, de nekem bevált. :)
     
  18. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    ÓÓóó ez jóóó!! köszönöm. Eddig még nem próbáltam magam beirni a keresőbe :eek: csak a feldobott lehetőségeket használtam :eek: :p Ez nagyon hasznos. Még egyszer köszönöm szépen!!
     
    ulmo12, Ribiszke, Sauvage és még 1 ember kedveli ezt.
  19. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    ÓÓóó ez jóóó!! köszönöm. Eddig még nem próbáltam magam beirni a keresőbe :eek: csak a feldobott lehetőségeket használtam :eek: :p Ez nagyon hasznos. Még egyszer köszönöm szépen!!
     
  20. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Nagyon örülök, hogy segített valamit a tipp. :)
     
    Ribiszke, gomboc58, Adruka98 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.