Bug Unity hibajelentések

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 28.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    No, hát régen néztem meg az Unity-t. Semmi sem változott.Ugyanúgy vannak a növények, a fák, mint amikor reggel elvetettem.Csak akkor látszik hogy kész, lehet aratni, ha rákattintok.A piac nálam nagyon sokat nem tölt be, csak a neve és a db szám van ott, a grafika nincs.No ami igaz van egy pár amit betölt, így a tojás, a méz és a bájital.Hát ezekkel sokra nem megyek az biztos.Nem tudom, hogy mikor lesz kész, úgy, hogy lehet vele rendesen játszani.Talán későbbre kellett volna halasztani a tesztet, amikor ezek már működnek.Nekem ez a meglátásom.
    ID:26388350
    2020.10.18. 13:16
     
    fcsilla, monster_02, KUNCZE és még 1 ember kedveli ezt.
  2. zlev1

    zlev1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    55538065
    2020.10.17
    Hungary
    Piac

    Növények eladásánál, ha többfélét is szeretnék eladni, minden tranzakció után visszaugrik a legelső oldalra a salátához és a zsázsához, így sokat kell lapozgatni. A flash verziónál az eladás után mindig ugyanazt a lapot mutatta, ahonnan utoljára értékesítettem, itt is jó lenne, ha így működne.
    Ha ez lényeges, akkor egy-egy növényből 10 db 100-as csomagot adtam el egyszerre.
     
    |Tamás| és monster_02 kedveli ezt.
  3. monster_02

    monster_02 Junior szaki

    Hát tesztelem tesztelem ,de semmit nem lehet normálisan csinálni nagyon nehezen tölt be aztán állandóan lefagy , se vetni se aratni se állatokat etetni nem lehet rajta mert egy fél délután míg leszedem vagy etetek a vidámparkot se lehet használni folyton lefagy az is és ugye az a másikon már nincs ,így vissza a Flashre de remélem a Unytivel is olyan jó lesz a játék mint a Flash, mert akkor sajnos befejezem, pedig kezdetektől játszok ..hát hajrá drukkolok ,hogy jó legyen...
    ID : 18660540
    Magyarország
     
    fcsilla kedveli ezt.
  4. Anika_9_

    Anika_9_ Fórumelemző

    Sziasztok!
    Beléptem a unitybe... nem mutatja ha valami beért...lassú... lefagy.. de ezt látom irja más is.
    Nem jelenitette meg nekem az éjféli verseny eventet, emiatt léptem vissza a flashbe.
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az általad leírtak mind-mind ismertek, de még nem kerültek javításra. Senki nem is ígérte, hogy azonnal javításra fog kerülni.

    Érési cikluson már annyit javítottak, hogy bekapcsolt animáció mellett már látszik, kikapcsolva nem.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    A gép adatgyűjtő kérdőívet mindenképpen töltsd ki.
    Sajnos a géped kevésnek tűnik hozzá, mert ennél jobb állapotban van az Unity.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    1: ez nem egy pontos hibajelzés.
    2: az Éjféli verseny eventet tudjuk, hogy nem jeleníti meg, hisz már előre ki lett írva, hogy nem is fog megjelenni.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sajnos az unity a kezdete óta nálam nem működik,nem tölt be.Pedig jövőre is szeretnék játszani / 11 éve játszom/úgy érzem semmi változás nem lesz ez ügyben,hiszen eltelt lassan egy hónap.Én nem tudok új gépet venni,fejleszteni.Egy laptopról játszom.ID 8329699
     
  9. oncogito_

    oncogito_ Haladó

    Nem látszik a növényeken, fákon, hogy beérett-e vagy sem. A földek olyan, mintha most lett volna frissen bevetve, közben már aratható, a fákon sincs változás, nem lehet megkülönböztetni, hogy aratható, vagy sem.
    A piacon sokkal kevesebb áru jelentik meg az ablakban, többet kell scrollozni.
    A dekoráció készletéből eltűntek azok, amik csak korlátozott ideig rakhatók ki. Pedig nekem több száz is van belőle.
     
    fcsilla kedveli ezt.
  10. koko1999510

    koko1999510 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    ID:22444210
    Dátum: 2020.10.21.
    Magya
    Már többszőr próbáltam az új verziót, olyan hibákat találtam, amit írtatok, hogy már ne jelezzük.
    Hiba leírása: Ma reggel le szerettem volna szedni a paszulyt, robottal de meg se mozdult és utána nem engedett vissza.
    Üdvözlettel: koko1999510 gazda
     
  11. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Jó reggelt. nekem nehezen betöltött , de utána lefagy. semmit nem enged. azt hiszem 11 év után abba kell hagynom. Sajnálom nagyon . hisz hozzám nött.
    ID: 16719200
     
    Kata7555 és melcsi67 kedveli ezt.
  12. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Hali!

    Mivel szerintem minden hibát jeleztek már, így nekem mára egy kérdésem lett: A visszajelzésben, amihez meg kellett adni a farmID-t, be lehetne építeni igazán egy módot, hogy megkaptátok az adott farmtól, hogy a Unity próba ne kötelező elem, hanem tisztán választható legyen? Mert ez a mai, erőszakos választási funkció ****** idegesítő, hogy minden belépésnél megakadályozza a betöltést a háttérben.

    Merthogy amíg olyan alapvető dolgok hibásak, mint a billentyűzet-támogatás teljes hiánya, eventek kimaradása belőle (mint a röpcsisé), érési állapotok hiánya, animációk kikapcsolhatatlansága, addig élesben nem használható. Majd ha ezek meglesznek, és megkapja a béta helyett az RC állapotot, akkor már elfogadható lesz a dolog, mert akkor már élesben is teljesen jónak kellene lennie – leszámítva a kisebb működést komolyan nem befolyásoló hibákat.

    Köszi.
     
  13. Riasztó

    Riasztó Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !

    Gondoltam megnézem egy hónappal később, milyen az unity, de most már úgy voltam vele leírok pár dolgot gyorsban.
    Az egyik az hogy betakarítás után valamiért kijelölve maradnak föld területek mint ahogy az az első kép mutatni is fogja.
    Aztán még a betakarítás, az ami lassabb mint eddig, de egyébként meg sokkal szebb szerintem az egész játék, a mozdulatok, elemek stbk sokkal szebben látszódnak kb szószerint felgyorsult az egész. Most akinek nincs erős számítógépe az fixen szenvedni is fog ezzel, meg nyílván nem árt egy erősebb internet sem, mivel szerintem a felbontás nagyobb lett, aztán persze tudtommal lejebb lehet állítani ezt.
    Aztán van, hogy így tölti be a dekorokat mint a 2. képen
    Most nagyon hirtelen ennyi volt
     

    Csatolt fájlok:

    • Farm1.jpg
      Farm1.jpg
      Fájl mérete:
      393 KB
      Megtekintések:
      120
    • Farm2.jpg
      Farm2.jpg
      Fájl mérete:
      388 KB
      Megtekintések:
      153
  14. -Judit68-

    -Judit68- Fórum-zöldfülű

    Nekem nem működik a Unity verzió. Az egyik gépen nagy nehezen betölti ugyan úgy fél óra - egy óra alatt, de nem tudok utána semmit kezdeni vele, a másikon be sem tölti. Feljön az az ablak, hogy 100 % kérjük várj, de csak nagy semmi van másfél óra múlva is.
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  15. Veg_

    Veg_ Utánpótlás-írogató

    Próbálgattam az Unity verziót (Chrome, win10), puszta kiváncsiságból. Nagyon ráfáztam :( Felszedtem két, végre lejárt virágos dallamokat, hogy áttegyem a kergére. Sajnos, annyira hülye vagyok, hogy elfelejtettem lefotózni előtte. Átmentem a kergére, és nem találtam a "V" betünél, tehát kipróbáltam a tp-hozamot és mennyiséget. Mindkettőnél az elején és a végén ezeréves kevés vagy nulla tp tárgyak voltak, tehát jelzem, hogy az Unity verziónál ez a kétfajta rendezés borzalmas. Még mindig nem találtam - keresni nem próbáltam, már kiderült, hogy az nem müx -, kiléptem, beléptem, átváltottam flash-ra, kiléptem, beléptem, de két virágos dallamoknak annyi :( Úgy eltünt, mint az elhasználódó egyszer használatos kitehetők!!! Gondolom az ugyanakkor leszedett multitaszking zsenik is eltüntek, viszont az nem hoz majdnem hetvenezret amikor minden repül :(

    Lemaradt a nyüves ID: 35188470
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.20
  16. mgergo82

    mgergo82 Fórum-zöldfülű

    Tisztelt Support!
    mgergo82 ID: 13599278
    2020.10.21. 11:00
    Magyarország
    Néhány észrevétel: A fákon nem lehet látni ha megérett a termés, csak ha a kurzort fölé viszem (minden területen).
    Kerge kert: a legfelső sorban található dekorációs tárgy (jelen esetben a vizicsúszda) betakarítása nem lehetséges, eltakarja az információs buborék a tárgyról, ami nem csúszik balra ebben az esetben.
    Szintén minden területen nem lehet egymást követően az ólakra vizet adni, el kell vinni a kurzort másik ólra, betakarítani, aztán csak ezt követően lehet vizet adni az ólnak.
    upload_2020-10-21_11-8-32.png

    Köszönjük az eddigi munkátokat!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Gazda: ^^Ayumi^^
    ID: 46821599
    2020.10.21 12:15

    A holdas területeken, a földeken, a fákon nem látszik a beérett termés, ahogy a mammutfákon sem. A zombijuh ólak, a mályvacukorfa, a Baha szigeteken változatos módokon csak a betöltővirág látszik.
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kapcsold be az animációt és látni fogod a növények és fák érési folyamatát.
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Na így viszont nagyon jól néz ki a farm :D Köszönöm a segítséget!

    Viszont azt akkor most már szokni kell, hogy minden egy kicsivel gyorsabban mozog, mint eddig?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egyelőre igen, azt nem tudjuk, hogy így marad-e vagy megváltoztatják. (Én sem örülök neki, de jelenleg ez van :D)
     
    HéricsBáró és ^^Ayumi^^ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.