Unity mobileszközön | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Köszi... Most írta egy játékos nekem, hogy neki 4 GB-ja van a telóján, és edgével simán megy a játék... Ez azért érdekes.... ez hogy lehet??
     
    mini76mini, ada77201 és ildiko44 kedveli ezt.
  2. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Mákja van. Illetve nem tudom, hogy milyen proci van a telójában, mert ugye az sem mindegy. És sajnos itt jön be a képbe az is, hogy vannak olyan játékosok, akiknél nincs probléma a játékkal, és vannak olyanok ( mint én is), hogy a reggeli aratás kb agyérgörcs, mert többször kell frissítenem, és lejárnak a tojásos bónuszok is mire végre sikerül learatnom a 5 dekoros területet....
    Elméletileg a 4GB Ram elég kell hogy legyen, de ez mellett számít a proci is, a böngésző is, hogy mennyire van appokkal tele pakolva a teló, mik futnak a háttérben....
     
    nyific és Tank_Vica kedveli ezt.
  3. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Igen értem, nekem a farmmal itthon asztali géppel nincs bajom.... A mobilteló akkor lenne jó, mikor nem vagyok itthon, és gyorsan le szeretnék aratni.... csak erre kellene...
    Sajna, ez a telóm erre alkalmatlan, ma is meggyőződtem róla, betudok lépno, de aztán lefagy, és álldogál, akármeddig...
     
    ada77201 kedveli ezt.
  4. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Hétvégén katasztrófa ez a játék! Talicskáznak a birkák, 4-5 frissítés, amire bejön a játék, utána területváltásnál kezdődik elölről! Egy óra alatt nem tudtam végigmenni az összes területén, pedig kifejezetten erős telefonom van!
     
  5. szenga6565

    szenga6565 Junior szaki

    Sziasztok! Tapasztalt valaki olyant, hogy a viking eventben minden egyes balta eldobásánál kidob a játékból. Újra be kell lépni. Én mobil telefonon játszom már régóta, mivel a laptopon az unity óta egyáltalán nem fut a játék.
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szép jó estét!
    Nem egy megszokott köszönés tőlem, de majd lehet jön a miértje. ;)
    Mielőtt írnám, én is felveszem a beszélgetést, sőt, lefotózom, mivel magammal mormogok jelenleg. :D ,)
    Az Unity, soha nem lesz Flash, erre már nem most jöttem rá. Én azt látom laikusként, hogy minden más háttérbe szorul az akciókkal és az eventekkel szemben. Egy gondolatot mondok csak. Sok alapvető dolog hiányzik a játékból, amit szerintem kisujjból meg kellene oldani a fejlesztőknek. Nem részletezem, mert nincs értelme. Ma pl. kiszórtam 15 ezret. Én döntöttem így, de májust írunk, évekkel ezelőtt már volt hogy több 100 ezernél jártam erre az időre. lehet ez nem befolyásolja őket, csak én ezt nem értem. Az az érzésem van, hogy hamar gyorsan, sokat. Ez most nem jön be. Akkor kellettek volna picit lassítani, mikor jött ez az átállás. Mondjuk ez a farmon kívül nem viselt meg más játékot, nekem már ez is fura. Nem a fúrót gyűjtöm. :D
    Na szóval, jó lenne, ha helyre tennék az alapokat.
    Zárásként, ha én íg dolgoznák, lehet már munkát kellene keresnem. ;)
    Mégegyszer mondom, írom, ezt most ismét mentem...
     
    ljanika6, rózsabimbó, )Manoka és 7 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A játék alapvetően soha nem volt mobilra fejlesztve!
    Már flash alatt sem!
    Akkor is nagyon sokan csak egy-egy gyors aratásra használtuk a mobilt.
     
  8. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Azért hét közben egészen jól elfut rajta! Sajnos én 95%-ban telefonon tudok csak játszani.
     
    inanna11 és Samborg kedveli ezt.
  9. tereza6517

    tereza6517 Haladó

    Sziasztok. Segítséget kérek. Működik a játék okostelefonon? Milyen böngészőt kell használni hozzá? Le kell tölteni a klienst? Köszönöm szépen a segítséget és a válaszokat. Nyaralni készülök és szeretném ha el tudnám érni a játékot okostelefonon, mert más lehetőségem nem lesz. További szép estét kívánok mindenkinek.
     
  10. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Microsoft Edge böngészőt ajánlom, ezt használják sokan. Le kell tölteni a play áruházban. Webes unityn játszhatsz a játékon, nem kell letölteni a klienst.
     
    kereszteseva és tereza6517 kedveli ezt.
  11. tereza6517

    tereza6517 Haladó

    Szia! Köszönöm szépen a választ. Mit jelent az, hogy webes unity? Hogyan tudom elérni? Segítenél nekem ebben, kérlek? Köszönöm szépen előre is a válaszodat. További szép estét.
     
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A kollégám jelenleg nem elérhető (dolgozik), ezért én válaszolok neked.
    A Flash megszűnésével csakis kizárólag Unity platformon tudunk farmozni.
    Két verzióban játszható azóta is a játék: vagy webes felületen, vagy a kisebb kapacitású gépekre alkalmasként a letölthető kliensen, ami szintén webes, de annak egy egyszerűsített, BP által kifejlesztett verziója.
    Ha megnyitod a böngésződet, és azon belül a farmot, azt hívjuk webes felületen való farmozásnak.
     
  13. tereza6517

    tereza6517 Haladó

    Szia kedves Havasi Gyopár. Köszönöm szépen a válaszodat. Tudom én, hogy mi a webes felület, de nekem onnan nem tölt be a játék még számítógépen sem. Csak azt ajánlja, hogy töltsem le a klienst. Ez meg van a számítógépemen, innen játszom. A kérdésem arra vonatkozik, hogy mobil eszközön melyik böngészőt használjam, ha használni akarom a Farmerama-t. És onna vajon betölt? Köszönöm szépen a válaszodat.
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Mobilon való játékhoz nem kell a kliens. Vannak akik még mindig a Puffinon játszanak, de a játékosok nagy része a Microsoft Edge böngészőt töltötte le a Play Áruházból, és azon játszanak, és azt dícsérik, hogy azon megy nekik a játék.
     
    inanna11, mókás20, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  15. tereza6517

    tereza6517 Haladó

    Szia!
    Köszönöm szépen a válaszodat, ki fogom próbálni.
     
  16. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Van egy kedves szomszédom, aki régóta csak puffinon tud játszani. Nem telefonon, hanem tableten.
    Eddig sikeresen átvészelte a unitys átállást is, de most megint gondja akadt a puffinnal. Azt írta, hogy csak 1 órát tud játszani most a puffinnal. :(

    Van közöttetek olyan, aki tudna segíteni neki bagolyban? Én is csak így tudok kommunikálni vele.

    Kérem, hogy az illető első körben nekem írjon baglyot és összekötöm ezzel a kedves szomszédommal.
    Határontúli magyar játékosról van szó, aki szerintem nagyon jól tud magyarul. Bár ő mindig szabadkozik, hogy nehéz kifejeznie magát. :inlove:
    Köszönöm előre is!
     
    zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  17. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Szia Nemzsu,

    Ingyenesen valóban csak egy órát enged játszani a puffin, ez már tavaly kb. november óta így megy, amióta tudták, hogy a flash megszűnik. Ha előfizetsz rá, akkor lehet használni korlátlanul.
     
    nemzsu, Fätum, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  18. szenga6565

    szenga6565 Junior szaki

    Sziasztok! Aki mobiltelefonon csinálja a jelenlegi eventet, sikerült e megetetni a kis figurákat? Nekem ez nem megy, mert csak egy pillanatra villan fel a lehetőség, hogy etessem. Edge böngészőt használom. Ti hogy csináljátok?
     
    inanna11 és Fätum kedveli ezt.
  19. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia! Én puffin prot használok, nekem az vált be tableten. Első körben nekem se ment puffinon sem, mert ahogy írod csak egy pillanatra jelenik meg a lehetőség. Be kellett kapcsolni az egér funkciót. Nem kell hozzá egér, működik a kurzor pöccintésre is. Az egér kurzort rá kell húzni a figurára, megnyomni és klasszul lehet így etetni. Nézd meg az edge mobil verziójában a beállításoknál hátha van rá lehetőség, hogy bekapcsold az egér funkciót. Lehet, hogy így edgén is működni fog.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.21
    nemzsu, szenga6565 és inanna11 kedveli ezt.
  20. szenga6565

    szenga6565 Junior szaki

    Köszi a segítséget! Kipróbáltam a puffint és működik az egér, de minden etetés után lefagy. Azért 78 táp van és ennyiszer újra indítani ez borzalom. Az edgen nem tudom, hogy van e egér funkció, de azon gyors a játék, de nem lehet etetni. A mobilom viszonylag új, 6 GB RAM van benne, mégsem boldogulok.
     
    mókás20 és Fätum kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.