Unity mobileszközön | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. teréz65

    teréz65 Junior szaki

    Sziasztok! Én iOS-en próbáltam, a Chrome-on és az Edge-n sem működött. A bejelentkezés után állandóan visszadob a kezdőlapra.
    Ha tudtok majd segíteni, légyszi írjátok le. Köszi!
     
  2. brildiko

    brildiko Utánpótlás-írogató

    iPaden, 14.2 IOS rendszer, safari böngészővel most is jól működik és általában a korábbi tesztek alatt is működött.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.20
    mnkm, Gio, seszkrisz1969 és 2 más kedveli ezt.
  3. teréz65

    teréz65 Junior szaki

    Köszi! Tableten nekem is sikerült, de a telefonomra sajnos nem.
     
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Nyilván az sem mindegy, hogy a telón az adott op. rendszer (Android, ios, a Nokiákon alighanem Windows) melyik verziója van. Nekem pl. egy 5 éves iPhon 5S készülékem van, ios 12.4.9 op. rendszerrel. Na ennél egyik böngészőben sem tölt be a játék, hanem azonnal visszaugrik a bejelentkező oldalra.
     
  5. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Hihetetlen, de tényleg működik. Egy Huawei P9 Lite 2017-es készülékről van szó. Play áruház, "Edge" és első találat.

    A betöltés picit időigényes, kb. 2-3p tekerés után a barik megjelennek. Utána viszont meglepően gyorsan bejutok. Fennáll a zoomolás problémája, tényleg nem lehet benne, viszont dupla kattal közelebb lehet hozni, de fontos, hogy a játékfelület alatt lehet és középre érdemes. Az aratás rendben, a vetésnél volt kétszer egy érdekes esetem, mikor vetettem hirtelen elsötétült a telefon, 0%-os akksi, majd hirtelen visszajött minden. Ezt gyanúsan a telefon számlájára írom. A kedvencek sávból viszont jól lehetett vetni is, ott nem volt ilyen gondom.

    Összefoglalva: Nem árt ha jó pár évnél nem régebbi a telefon, mert bekorlátozza (bár optimalizálás után bírhatja). Emellett véleményem szerint normál farmozásra nem megfelelő (bár ezt most se tartom annak), viszont egy-egy aratás/vetésre, különböző területek rendezésére elegendő lehet, ami spec nekem elegendő. A netfogyasztása viszont jó kérdés, biztosan többet eszik, mint most, igyekszem majd azt is tesztelni (pl.: akinek korlátozottabb a mobilnete). Ez most nagyon pozitív volt számomra..:)
     
    Kata_rzis, vm68, Fätum és 7 más kedveli ezt.
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Huawei P8 Lite (2015/2016)
    Os : Android 5.0.2 (Lollipop), upgradable to 6.0 (Marshmallow), EMUI 3.1
    CPU: Octa-core ( 8x1.2 GHz Cortex-A53)
    Ram: 2GB

    GPU: Mali-450MP4
    Edge/Play áruház.

    Unity betöltése a bárányokig kb 3 perc,
    utána fekete képernyő, az aksit eszi(figyelmeztetés jön), telefon melegszik.
    [​IMG] [​IMG]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Xiaomi Redmi 8t (2019/2020)
    OS: Android 9.0 (Pie), MIUI 11
    CPU: Octa-core (4x2,0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1,8 GHz Kryo 260 Silver)
    Ram: 4GB

    GPU: Adreno 610
    EDGE/play áruház

    Unity betöltése kb fél perc. Bárányok kb 5 mp-ig talicskáznak.
    A játék fut, de nagyon lassú, a telefon sokszor pár pillanatig gondolkodik.
    Azt nem mondanám, hogy élvezhető a játék, sőt!

    [​IMG]
    [​IMG]

    Kíváncsi lennék, hogy egy 8GB Ram-os készülék miként bírja.
    Pl egy Samsung Galaxy S10/S20.
    Huawei P40.
    Xiaomi Mi10.
    Stb.




     
    RegiHU2011, Fätum, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    S10 jelen.... Edgen kellene megnézni?
    Korábbi tesztek alatt ment chrome alatt, ~1 hete néztem, akkor betöltött, de nem tudtam türeletet váltani, de megmondom őszintén, annyira nem kísérleteztem vele...
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  8. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Xiaomi Poco X3.

    Ram: 6Gb

    Egész tűrhetően megy.

    Chrome alatt tesztelve.
     
    zsani_apja és Samborg kedveli ezt.
  9. Mogyi

    Mogyi Junior szaki

    Sziasztok! Jujjjj de jóóóó,csodás,működik Edgen ,HuaweiPsmart2019 a telóm. Máma sutyiban learatok a meló helyen,jó sok event gazom lesz. Köszönöm!!! Szép napot kívánok minden kedves Farmerama megszállottnak,velem együtt és a topik nyitónak! <3
    ...és kevertem 4db szurikáta tápot :)


    :inlove: "Nem a kő súlya az,ami számít.
    Hanem az ok,amiért felemeled.":inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 16.12.20
    bocsika67, konyhaszolga, Gio és 12 más kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Mi 9 SE 6 GB RAM Nyolcmagos 2,3 GHz processzor, tárhely 106 GB szabad.2:13 perc alatt jutok be a főfarmra. Lehet most azt kellene beállítani belépéskor hogy ne a térképre hanem a főfarmra lépjen be.
     
    Fätum és zsani_apja kedveli ezt.
  11. seszkrisz1969

    seszkrisz1969 Haladó

    Szia!
    Félreértettél! nem az asztali, vagy laptopról beszélek, hanem a telefonról. Nekem laptopról minden verzió jól működik.
    Csak gondoltam, hadd örüljek már a telómon is a farmomnak:):):)eddig a puffinnal jól megy/ment. kell nekem az az Edge/Unity is;):D:D:D
     
    Fätum, mamszi5107 és Samborg kedveli ezt.
  12. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Én is arról beszélek. Nem a kliensről mert azt nem töltöttem le a telefonomra.
     
    seszkrisz1969 kedveli ezt.
  13. milanzs

    milanzs Rutinos

    Sziasztok,
    Huawei P30 Lite... letöltöttem az Edge-t.. felhasználónév, jelszó beírása után a kereten kattintottam a unity-re.... tekertek a barik.... majd egyszer!!!!!! beugrott a farm... kicsit lassan, de bejött...
    Először feldobta a letölthető klienst... tényleg... itt le lehet/érdemes tölteni? Mobilra?
    Jó kérdés lehet.... valaki hozzáértő, ha tudná a választ...

    És köszönöm, hogy elindítottátok ezt a topikot...
    Igazából telefonon nem élvezni akarom a játékot, csupán melóhelyen gyorsan, suttyomban learatni... :)
     
  14. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Samsung A41 telefon, Chrome böngészővel próbáltam, kicsit lassan, de betöltött, bejött az Akciós híres felület és ott lefagyott, nem tudok tovább menni. Nagyítani-kicsinyíteni tudom, de nem reagál semmire, percekig, aztán frissítés, de akkor sem működik.
    Viszont a flash miatt letöltöttem még régebben a telefonra a puffin böngészőt, azon nagy nehezen bejött, és egy területet kb. 5-10 perc alatt learattam. (amikor elkezdett betölteni, rákattintottam az unity verzióra)
     
    csio70, Arwen69, Havasi_Gyopár és 2 más kedveli ezt.
  15. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Chrome-on nekem is ott akad el. Én a Mi böngészőt is kipróbáltam. Azzal is elakad.
     
    CoraQueen kedveli ezt.
  16. Bubuka212

    Bubuka212 Fórumprofi

    Nálam Edge böngészővel megy elég jól csak a be töltés lassú nagyon.
     
    csio70 kedveli ezt.
  17. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Szia,
    Huawei P Smart 2019 a férjem telója és nekem is bejön rajta a unity. Lassan, de lehet vele farmozni, igaz, hogy állandóan forgatni kell a telefont, ha területet akarok váltani, mert az ujjal való széthúzás-lapozás-nagyítás, stb. nem működik, illetve a játék feletti sávot sem lehet felhúzni, hogy nagyobb legyen a játék képe.

    Az én telefonom Huawei Mate 10 lite, RAM 4,0 GB, elkezdi betölteni a unity-t, de onnantól kezdve nem csinál semmit, még kilépni sem lehet. Kipróbáltam chrome-on és edge-ben is.

    Kíváncsi lennék, hogy akinek tabletje van, annak mi a tapasztalata. Az nem segít, ha csak annyit ír, hogy "hurrá, nekem működik", azt is szeretném tudni, hogy milyen tablet?
    Lenovo Yoga Tab 3-on (androidos, Qualcomm Snapdragon APQ8009, 2GB RAM, 16GB SSD) nem működik egyáltalán. Természetesen a kliens sem fut rajta, mert nem lehet megnyitni az exe. fájlt.


     
    Samborg és Fätum kedveli ezt.
  18. csio70

    csio70 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Samsung A51 telefonom van,Edge letöltve,picit lassú a játék,nagyítani nem tudom,de játszható.
     
    seszkrisz1969, Samborg és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A Puffinon, ha letiltjátok a Flash-t, akkor a betöltött Unity /webes verzióban ugyanúgy lehet vele farmozni nagyítva, kicsinyítve, lapozva egyik területről a másikra, mint eddig.
    Pedig nem is a legújabb okostelefonom van, de arra bőven elég, hogy a telefonáláson kívül, ha kell, egy napközbeni aratásra: Sony XPéria.
     
    gargajoke, vm68, csio70 és 5 más kedveli ezt.
  20. imifiu

    imifiu Junior szaki

    Nos vettem szerintem fizethető árban egy agyon reklámozott xiaomi redmi note 9 pro telefont 8mag, 6g ram ,6.67"colos, csodát. Amin kiválóan fut az unity, szinte tökéletes minden téren, egy valamit hiányolok az a teljes képernyő, egy alkalmazás mobil támogatás ,és máris nem csak szinte lenne tökéletes.:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.