Unity mobileszközön | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok. Huawei P10 4mega Ram.
    Az edge betölt, de nagyon nagyon lassú.
    De legalább megy. Tudok nagyitani, ha farmkeret melletti kék területen húzom szét a képernyőt. Egyre kell vigyázni, hogy nagyon nem szabad széthúzni, mert széthúzás után a kereten kivüli részekre kattintva lehet csak a játékteret mozgatni.
    Majd lecsekkolom a Samsung tableten én is, de az most totál levan merülve. Feltöltöm, és kiderüli a szitu.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.12.20
    csio70, szenga6565, Vadóc és 3 más kedveli ezt.
  2. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Xiaomi Redmi 8 , 8 magos, 4 GB RAM. Puffin böngészővel lassan tölt be és nagyon lassan tudok vele dolgozni. Letöltöttem az Edge-t, viszonylag lassan tölt be, viszont utána nagyon gyorsan dolgozik. Azt hiszem, ez lesz a nyerő! :inlove:
     
    nolina1965, Samborg, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  3. szenga6565

    szenga6565 Junior szaki

    Sziasztok! Letöltöttem az Edge-t. Nagyon gyorsan betölt és kifogástalanul lehet vele játszani. Az unity működik. Egyedül a játék nagyítása okozott problémát. A játék kereten kívül lehet nagyítani és kicsinyíteni. A puffin böngészővel az unity nálam nagyon lassú, nem lehet kivárni, mire betölt. A telefonom Huawei P30. / android-vezió 10, RAM 6,0 GB, Proc: Kirin 980,
     
    Samborg, csio70 és milanzs kedveli ezt.
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Én ma előkapartam a fiók mélyéről egy ősrégi Huawei mobilt, bár kissé nehézkesen, de azon is működik.

    Huawei P9 (EVA-L09 modell)
    Android 7.0 -s verzió.

    Egy 10-es skálán a használhatóság kb. 5, a játszhatóság 0; de arra pont megfelelő, hogy ha úgy adódik, 4-5 óránként le lehessen kapni az eventgazt, kb. 10 perc alatt. (Természetesen géppel.)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.20
    vm68, Leho69, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  5. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Huawei P30 pro 8GB RAM,sokáig tölt,a híreket percekig nézem,utána tűrhető.
     
    Samborg kedveli ezt.
  6. Pilezar

    Pilezar Fórum-zöldfülű

    Letöltöttem az Edge-t a telefonra (Huawei P20, Android 10), és meglepően fürge. :) Meg van mentve a reggeli út közbeni aratás. :). Viszont a tableten (Teclast P20HD, Android 10) nehezen töltődik be, de utána már egész jó.
     
    Rebcsok, Samborg és milanzs kedveli ezt.
  7. gargajoke

    gargajoke Járnitanuló

    Szia , szeretném kérdezni , hogy kell letiltani a Puffinon a Flash-t ?
    Előre is köszönöm válaszod !
    Iphone 5s készülék , Puffin Cloud Browser ( fizetős puffin )
     
    inanna11 kedveli ezt.
  8. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Semmilyen böngészőn nem működik a farm mobilon... Betölt nagy feketeség és néha néha a háttérben villan egyet hogy az a farm de semmit nem lehet így csinálni.

    Puffin, Chrome, Edge,alap telós "böngésző" legyen ez bármi
     
    inanna11 kedveli ezt.
  9. RegiHU2011

    RegiHU2011 Járnitanuló

    Sziasztok, a telóm S10 plusz, nálam működik a unity puffin böngészővel is. Lassan tölt be kb 2 perc és a terület váltások is lassúk kb 30 másodperc. Letöltöttem az egde-t, hogy kipróbáljam. Lényegesen jobb, 20 másodperc alatt betöltött a játék a terület váltások kb 2 másodpercek. Maradok ennél a telón.
     
    milanzs és inanna11 kedveli ezt.
  10. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Ez a mai nem volt egy sikertörténet,több mint egy óra volt,mire learattam és elültettem a gazt. Mindkettőt próbáltam ,flash és unity.
     
    inanna11 kedveli ezt.
  11. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A nagy Lejáratásrohamot nem sikerült elcsípnem, egyrészt azért mert mobilon nem lehet>:(, másrészt mire betöltött már több idő telt el mint, hogy nekem megérje megvenni!
    4 GB RAM semmire nem elég már!? (tudom, hogy igen, csak a Farmra nem8)!)
    Reggelente simán megy minden, délig esetleg délutánig, majd orbitális vánszorgás jön, még Flashben is egy ideje. És ez független a Botok-tól vagy Hackerektöl vagy legyen a kifogás bármi, ja és a takarítástól meg főleg! Kb. két havonta töröltem az előzményeket a Puffinból és úgy is jó volt. Eddig heti 4-5 nap használtam csak mobilt a farmra minden ment rögtön, még az eventek nagyrészét is ott játszottam le, kivéve a tárgykeresős és hozzá hasonló mini játékokat, mert ott már kell a kijelző méret.
    Azt hiszem jövőre új célokat kell keresnem, mert minden nap nem fog menni a játék. Az idei célom az volt, hogy a Bahán meglegyen a 600, az meglett tegnapelőtt, a másik pedig a TOP-ban való jó helyezés, nem vittem túlzásba de bőven megvolt az is!
    Jelenleg is csak azért küszködök az eventtel mert a szezon pontokat ki kell venni valahogy, de ez az utolsó.
    Na most, hogy így kipanaszkodtam magam egy kicsit, Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
     
  12. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    10,5 ipad pro nagyábból működik az unity crome alatt de csak kombájn mert kézi szedés nem megy rajta csak szigoruan szükség megodás így.
     
  13. titok

    titok Utánpótlás-írogató

    Olyan lassú az egész rendszer akkor minek vannak a Moderátorok???
     
    Leho69 kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elmondom Neked!

    A Moderátor felügyeli a Fórum rendjét, megválaszolja a kérdéseket, megkeresi az elveszett dekorokat, elkészíti az eventismertetőket, továbbítja a Központ felé az észrevételeket, javaslatokat tesz, és amikor kell, képviseli a játékosok érdekeit.
    Azonban: Nem tervez, nem készít játékot, sőt nem is programoz és helyezi át a játékot karakterről karakterre egy másik platformra.

    Viszont mivel azt a rengeteg mindent, amit tesz, önként, a játék és a játékosok iránti szeretetből a szabadidejében teszi, ráadásul közületek való játékos, ezért szívesen veszi, ha kedvesen és udvariasan, nem pedig számonkérően érdeklődnek a feladatai felől.
     
  15. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Nem azért, hogy ilyen hülye kérdéseket tegyenek fel nekik!
    Minden olyan ügyben, ami az Ő hatáskörük, maximálisan helyt állnak, sőt sokszor még azon túl is!
    Ha kicsit ráérsz majd, nézz utána, hogy mi a moderátorok feladata!
    Legyen szép napod!
     
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!

    Minek vannak a moderátorok?
    Azért, hogy....
    1. rendbe tartsák és felügyeljék a fórumot,
    2. közleményt, event ismertetőt, csevegőket hozzanak létre,
    3. a játékosokért és a közösségért vannak,
    4. segítsenek a játékosoknak,
    5. a közösség véleményét továbbítsák a központ felé,
    6. jelzett hibákat jelentsenek,
    és ez a lista még szerintem 100. sorig is írhatnám.

    A magyar csapat iszonyat nagy munkát végez, szabadidejükben. Harcolnak értünk, magyar játékosokért, azért, hogy nekünk jó legyen!
    De, azért is, hogy az általad feltett kérdésre, higgadtan tudjanak válaszolni, és nem elküldeni melegebb éghajlatra, mert ez a kérdés, így, ebben a formában elég mit is mondjak...
     
    spagetti24, 55nagyi55, nyuszi63 és 24 más kedveli ezt.
  17. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Letöltöttem újra a klienst,most működik nem akarom elkiabálni,eddig jól megy;)
     
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Nóném játékos nóném hsz-a
    Évente volt 1-2 hsz-a, remélem ezzel az 1-gyel letudta az idei évet.
     
    senga77, inanna11, vihence és 5 más kedveli ezt.
  19. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórumszaki

    Szép estét mindenkinek:)
    Az új, letöltött kliensnél szépen ment a játék, de mostanra igen nehéz területet váltani, és néha nem is lehet. Néha funkciót jelölök, de nem reagál rá a rendszer. A birkák újra, és újra számolnak. Viszont, ha működik, akkor elég gyors a játék.
    Nagyon zavar, hogy a letöltött játékképnél nem jelenik meg a "fa keret" ezért sem a játékos név, és az ID szám sem. Tudtok valamit arról, hogy a játék kerete is meg jelenik-e majd később ? Több kert esetében minden kertnél mindent be kell írni belépés előtt, míg jelenleg kiadja a rendszer, csak rá kell kattintani...
    Jelenleg olyan a játék képe, mintha nem fejezték volna be, nem tették volna oda a keretet.
    Üdv:
    Zsófi
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hogy le ne álljon a rendszer.
     
    nyuszi63, vihence, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.