Unity mobileszközön | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hskriszta

    hskriszta Utánpótlás-írogató

    Szia, ugyanezt írja nekem is. Eddig lassan ugyan, de ment a jatek. 2-3 teruletvaltas után kidobott. Reggel és délután beleptem, arattam, vetettem, de ennyi. Eventeknek már rég neki se állok, mióta unity van. Most már 3 órája próbálok belépni, sikertelenül. :(
     
    -csincsike-, inanna11 és milanzs kedveli ezt.
  2. Katacii

    Katacii Utánpótlás-írogató

    Letöltöttem a vivaldit, ezen is hibaüzenet. Xiaomi redmi note 9 telo. Napközben mindig mobilról aratok, csak így tudom megcsinálni az eventeket, sok szupertrágya használata nélkül.
     
    ildiko44, inanna11 és milanzs kedveli ezt.
  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok gazdák!

    A központban már vizsgálják a mobilos belépési problémákat.
    Ha kapunk értesítést jelezni fogjuk!
     
    nyikita97, dalmata10, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  4. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Még jó, hogy csak mobilon tudok játszani heti 4-5 napot. Kösz Unity!
    Ja és amit beadtam délután nem jelzi sehol a számláló, gondolom meglesz azért mielőtt vége lesz az eventnek.
     
    milanzs kedveli ezt.
  5. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Úgy látom senkinél nem működik telefonon a játék! Sajnos így jártunk!
     
    inanna11 és milanzs kedveli ezt.
  6. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek egy segítségkérő topikban jelezd a problémát, az elkóborolt növényekről.
    Farmneved és ID számod megadásával.
    Munkatársam, csak így tud intézkedni, hogy megkerüljenek a növények.
     
    -ágianyu33- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. milanzs

    milanzs Rutinos

    Sziasztok,
    tegnap este óta újra működik mobiltelefonon a játék. Hurrá! :inlove:
     
    inanna11 kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Tegnap délután megsült a procim, a gépem kikapcsolt. Sajnos most a keresőkkel is nagyon melegszik, a klienst ki sem próbáltam. DE mióta vissza tudtam kapcsolni a masinám, ezerrel száguld a unity a firefoxban is, pillanatok alatt betölt. A telőmon is fut. Jó, lassabb, de arra jó, hogy néha learassak, ha muszáj.
    Valami történt, és méghozzá jó dolog. Köszönöm. Megérte több embert ráállítani a gondokra. Remélem a melegedést is megoldják, végül is ez nem egy 3D-s szimulációs játék....

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.21
    ulmo12, inanna11 és milanzs kedveli ezt.
  9. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Nekem most nem aktuális a mobilon való játék, mert itthon vagyok, de nemsokára én is újra szinte csak ezen fogom tudni játszani, az estéket leszámítva, és nagyon nem mindegy, hogy napközben be tudok-e valamin lépni egyszer-kétszer aratni...
    Huawei P20 Pro telóm van, 6 GB memória, és az eddig használt Puffin totális csőd. Barik és barik talicskáznak, és semmi.
    Aztán letöltöttem a Firefoxot, ezen szépen betölti.
    Arra az egy-két aratásra ez elég lesz, de tényleg ésszerű döntés lenne a BP részéről, még annak ellenére is, ha alapvetően ez nem egy mobilos játék, hogy haladnak a korral, a technológiával és odafigyelnek a mobilra való fejlesztésre is, mert ezzel csak növelni tudnák a bevételt.
    Gondolom, ez az elsődleges cél...
     
    ljanika6, milanzs és imifiu kedveli ezt.
  10. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Tökéletesen fut pl. nekem Samsung S10+ -on, javaslom Firefox, Vivaldi, esetleg Chrome böngészőt, Puffint felejtsd el. Flash alapon jo volt, azon kívül semmire..
     
    mamszi5107 és hóóvirág kedveli ezt.
  11. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    Szia!
    Puffin már elfelejtve, épp ezt írtam, és hogy a Firefox már letöltve.
    De köszi!
     
  12. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    A Puffinon is megy tökéletesen a játék.
    Miután egyszer biztos felébredek éjszaka, ezért ha event van akkor tableten szoktam aratni.
    Már nem mondható el róla, hogy mai (Huawei MediaPad T1 8LTE) és minden gond nélkül tudom használni.
    Semmivel nem lassúbb, mint kliens vagy az Unity.
    Szerencse, hogy nem töröltem ki a Puffint. :):)
     
    GA-BI-O-Farm, Sauvage és inanna11 kedveli ezt.
  13. Anditabandita12

    Anditabandita12 Járnitanuló

    Huawei P30-ról szoktam játszani Chrome-mal. Az első alkalommal sokáig tartott míg bejutottam, de azóta a telefonon gyorsabb a játék mint a klienssel a gépemen.
    Az is igaz hogy max két területet tudok aratni/vetni, aztán lefagy és frissíteni kell, de nekem így is tökéletes és nagy segítség ha munkában vagyok. :)
     
    milanzs, ulmo12 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. pisti243

    pisti243 Haladó

    Sziasztok! Samsung Galaxy A51-es mobilom van. Letöltöttem az Edget így megnyitja a játékot de gyors aratásra jó eventkor. Otthon laptopon a kliensel nyomom a unity sűrűn homokozik napraforgóval. Hibák telon;melegszik a telo és gondol egyet kilép a játékból. Részemről ennyi, remélem tudtam segíteni és bízom benne, hogy jobb lesz a telos játék is.Jó játékot kívánok mindenkinek! :) Annyi gond baj van a világban, hogy ez a játék tényleg arról szóljon, hogy kikapcsolódjunk és örömöt szerezzen mindenkinek! :) :)
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Látom megoszlanak a vélemények a mobil használatról
    Én sem boldogulok S6-os telóm van, semmin nem működik. Firefox, Chrom, Edge rátelepítve, de csak tölt, és a barik állnak..
    Ugyanez a helyzet S A51-es telón is.. Mit nem csinálok jól? Segítenétek?
     
  16. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Nálunk mindkét Samsung S10+ - on Unity indulása óta jól műxik firefox, és vivaldin is, chrome-on eleinte kinlódott, de már azon is.
     
    nyific kedveli ezt.
  17. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Köszi, de mondd! szerinted mi lehet az oka, hogy nálam nagyon rosszul megy... a Vivaldi böngészőn még nem próbáltam...
     
  18. Tank_Vica

    Tank_Vica Junior szaki

    Ahogy elnézem, S6-ban 3GB Ram van, ha tényleg így van, akkor emiatt nem fut, kevés neki a memória !
     
    nyific és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Köszi, hogy így foglalkozol velem,. Mondd, egy memórikártya segítene?? Az adatforgalmamra 4 GB áll rendelkezésre... az nekem egyébként elég is,
    Persze WIFI-n is próbáltam, ott sem megy, mobilnettel meg abszolute...nem.
     
  20. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Szia! Telefonba nem tudsz memóriát rakni, se tabletbe. Alapból olyan telefon kell, amiben minimum 6GB RAM van, de ha több az a jó.
    Sajnos a unity-s farmerama proci és memória zabáló, szóval kevés telón tud futni a játék.
     
    Sauvage, josie és nyific kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.