Visszajelzés Víg kalózkirándulás - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia :)
    Most vettem észre, hogy nem zölddel fogott az egerem
    xD
     
    Kuzdern és osztrak12 kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves vízkirálynője!

    Minden egyes írásodban él van. Ez a stílus ezen a fórumon nem megengedett. Itt nincs helye sem maró a gúnynak, sem a másokat bántó iróniának, sem mások minősítésének, sem a személyeskedésnek.
    Az írásaid ezért lettek törölve.

    Bízom benne, hogy akad más egyéb elfoglaltságod is, mert a fórumra egy darabig nem írhatsz.
     
    PepperPotts, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  3. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    75+66 feladat,és a gazdaköri kipipálva.
    Még egy kőr kellet volna a teljes sikerhez.:mad:

    Ezt váltság vissza
    1475 db Fadeszka
    382 db Feltört kókuszdió
    15 db Prizmabogyó
    21 db Békelaza
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.19
    Kuzdern, -ágianyu33- és gelu59 kedveli ezt.
  4. gelu59

    gelu59 Haladó

    111 -egy feladatott teljesítettem,gazdaköri is kész.
     
    Gio, Kuzdern, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Megvan a felhő :inlove:

    Bal oldal kész , jobb oldal 31 feladat . :p

    Kimaradt :
    • 697 db Fadeszka
    • 258 db Feltört kókuszdió
    • 17 db Prizmabogyó
    • 95 db Békelaza
     
    genka53, Gio, tandem6 és 2 más kedveli ezt.
  6. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    75- 75 itt a vége fuss el véle, csak azért ment végig, mert belefért, de én sem szeretem az ilyen percre pontosan aratós játékot. Most majd lehet sakkozni a 12 órás növénnyel a következő eventen. Ez a dolgozóknak is jó kell, hogy legyen.
     
    genka53, Gio, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  7. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Nekem a FA ládához szomszikám csak 34 db Bogyó kellett volna!:cry:Ez van! :p
    Minek kevertem össze Ördögöt,hisz abból a 7 órás gazból így 199 db megmaradt.:mad:
    Ez a Mi szerencsénk. Sose búsulj,hisz én sem teszem,mert veszett már több is......:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.19
    Gio, bocsinet és Kuzdern kedveli ezt.
  8. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Én is elrontottam az én játékomat, rossz szokásom, hogy beadogatom rögtön, ahogy lehet, és nem hagytam elég növényt az utolsó körre. 75- 73 lett a vége, 35 laza kellett volna, de így lazán elengedem a két uccsó ajándékot. Sebaj.:p
     
    Gio kedveli ezt.
  9. erikank61

    erikank61 Járnitanuló

    sziasztok!sajna csak 98 -ig jutottam nincs meg a felhö ,a gazdakörrel kezdtem azthittem adja a palacsintát xd na majd máskor jobb lesz
     
    Gio kedveli ezt.
  10. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Csodák csodája meg lett a felhő, sőt a FA is. Nem gondoltam volna, mert hétvégén horgásztam, vendégeskedtem, így sok aratás kimaradt. Eleinte párhuzamosan adogattam be a két oldalra, de rájöttem, hogy így nem leszek meg, ezért 36 után csak a baloldalra gyúrtam. Így sem bíztam benne igazán, de a vége felé egyre könnyebbek lettek a beadások (csak 40-eket kellett beadni az e növényből), így terven felül sikerült teljesítenem.
     
    Gio és Rékuci1111 kedveli ezt.
  11. CsavardiSára

    CsavardiSára Utánpótlás-írogató


    Szia Rékuci!

    Én nagyon köszönöm ezt a táblázatot, és programtervedet. Ez alapján haladgattam az eventtel, itt ott picit módosítottam. De nagyon nagy segítség volt :) És csodával határos módon minden feladatot tudtam teljesíteni az utolsó pillanatban. Még a gazdakörit is. Szóval szuper, hogy kiírtad! Nekem sikerélmény volt :) Meg igazából nekem más eventeknél többször van gondom felröppenővel(annak ellenére, hogy hosszúzok, meg minden tanácsot betartok, nem baj, majd változik ez is:) , és ez az event, ahol az időpontokat kellett betartani, ez most nekem ment. Mondjuk tény, hogy olyan a munkahelyem, hogy én itt tudok aratni-vetni. Szóval köszönöm még egyszer ezt a szuper leírást!További szép napot és jó játékot!
     
    Gio, -BombadilToma- és Rékuci1111 kedveli ezt.
  12. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    113 lett, meg a gazdaköriből egy kicsi, kisebb farmomon is csinálgattam a kíváncsiság kedvéért, ott 58-ig jutottam de volt hogy oda be sem léptem, azért ha neccesen is de a felhőig el lehetett jutni.
     
    Gio kedveli ezt.
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Eventezők, Játékosok!

    A "víg kalózkirándulás" event feladataiban a vakációzó kalózok megmutatták, hasznos segítséggel járulnak hozzá a szigetvilág szórakoztató központjában felvirágoztatásához.

    Mi magunk is tanulságokkal emlékezünk ezekre a napokra az eventes felületen történt kihívásokra.

    Köszönjük az ötleteket, a segítő posztokat, a tanácsokat az event teljesítéséhez!

    Találkozunk a következő események csevegőiben!

    A topic bezárt!
     
    genka53, Gio, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.