Visszajelzés Vízi kalandok - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 13.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Végül is igazad van. Várjál akkor inkább, ha úgy érzed. Én tolom az optimizmust.. ;)
     
  2. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Végre sikerült kivenni a Piccolót... :music: Mindig érdekes a kalandról meg a játék élvezetéről olvasni a fórumon, mikor pontosan tudjuk, hogy itt a szerencse és a pénztárca dönt csak. :oops::D Itt most a szerencse nyomott többet.
     
    DevilMókus, zorcso, soresne és 5 más kedveli ezt.
  3. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    A második felhőt mikor lehet kiváltani? addig spórolok gyönggyel.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Vízi kalandok eventleírásban megtalálható ez az infó. :)

    Tudnivalók a buborékokról
    A számozás NEM a beadási sorrendet jelenti!

    [​IMG]

    Kezdő mező: 10. a középső
    10. buborék beadásával elérhetővé válik: 7,8,12,13 buborék


    Az alábbi sorrendben tudunk majd haladni:
    7, 4, 2, 1, buborékokat a Neon tenyésztős event idején tudjuk feloldani.
    8, 6, 3, 5 buborékokat a Termelői üzletelés mechanikájú event idején tudjuk feloldani.
    13, 16, 18, 19, buborékokat a Foltos-dominós event idején tudjuk feloldani.
    12, 14, 17, 15 buborékokat a Barátság típusú event idején tudjuk feloldani.


    Részletek

    Az első felhősor a 9. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 7. és 4. buborék teljesítése után kattintható.

    A második felhősor a 11. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 13. és 16. buborék teljesítése után kattintható.


    Kiemeltem a fontos adatokat piros színnel, ami hamarosan aktuális lesz a Művészkert event feladataiban.
     
    ljanika6, DevilMókus, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  5. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Kettő farmban csinálom, ez már kb a harmadik pecás event, amikor ugyanazt csinálják velem. Ugyanakkor aratom a buborékot, kb ugyanakkor bontom a csalit, gondolom, hogy ugyanazzal a taktikával horgászom. Mindegy, hol állítom meg, vagy mekkora halat fogok, azt ad amit akar... Megvan az első felhő, második is meglesz, de vérforraló, hogy az egyik farmon van 14 gyöngy, a másikon 26. És ez már sajnos, nem az első ilyen játék , ahogy írtam. És igen, nekem sem sikerült azt a dekort annak idején megszerezni, cserenapon jutottam hozzá.
     
    Laxiaa, szellorozsa, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Felhők kiváltva, és a piccolo :wuerg:és még van 11 nap horgászat...nálam a napi 2 gyöngy tutira jönxD
    Szép hétvégét mindenkinek:D
     
    vcsaba18, -Erbrow-, rencsike982 és 12 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A boltból kivettem a picolót és a neon ládát:music: innentől kezdve ha jön gyöngy az jó ha nem jön ... az sem baj;)
     
    bamgica, -Erbrow-, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Én le sem merem írni, hogy már csak a banánok és 1 kupon van bent....... valahogy nagyon adta a gyöngyöket.
     
    vcsaba18, -Erbrow-, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azta.... Nagyon szerencsés vagy;)
    A piccoló és a neonláda pipa... szép lassan mazsolázok, majd ahogy engedi a játék;)
     
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Hehe, ez ilyen :D De tök jó, hogy sikerült kivenni mindent, gratulálok :D:music:
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A szerencse forgandó:music: Bár hozzám a medve ma csak aranybanánokat dobált:wuerg: Marhára örültem nekixDxDxD
     
  12. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nekem azt hiszem azt sem :D Bár ki tudja, lehet jön majd egy nagy Baha fejlesztés kezdhetjük előről a banánok gyüjtögetését és így minden amit kifogtunk hasznosítható lesz :music::D
     
    jutka190226, -Holdfeny-. és Kisvöcsök kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy legyen:music::inlove::D
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Egy nálam szerényebb farmon csinálgatom a horgászást, ha eszembe jut. :) Rájöttem, hogy teljesen mindegy, hogy hol állítom meg az egeret. Mindenhol kaptam, mindegyik halból. Most vettem ki a piccolót, varázsfa lett belőle.
     
    soresne, alex0824, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az illúzió is jó;) Legalább azt hisszük van ráhatásunkxD
    Kifogtam az event 5. makréláját:p Azért remélem egy még jön hozzá8)
     
    -Erbrow- kedveli ezt.
  16. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Sziasztok,
    Lehet én vagyok vaksi, de a Barátság típusú event az mi? Nézegetem az event naptárt, még hasonló nevűt sem látok.
    Köszi
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tegnap kimaradt a láda begyűjtés... és ma is csak most jutott eszembe:wuerg: A felhők megvannak... de azért még pár apróságot jó lenne begyűjteni;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Most pecáztam egy kicsit. :) Kaptam 16 gyöngyöt, 10 csillagot és 10 aranybanánt. Többi az grátisz. ;)
     
    GA-BI-O-Farm, inanna11 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Elárulod, hogy hol fogtál ki ilyen jó halakat, szükségem lenne egy szép környezetben lévő nyugodt pecázóhelyre, keresem , de sajnos még nem találtam meg :D
    PS: Igaz, hogy a gyönggyel már nem tudok mit kezdeni, mert AB-re és kuponra nem akarom költeni.... de a festői környezetért mindent megtennék :)
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A tó nevét most nem akarom kiírni. ;) Akkor pecázok, amikor eszembe jut. A gyöngyöket befogom váltani az összeset, amit szerzek. Még mindig jobb, mintha nem, szóval igen. :D Az AB- nek nagyon örültem, mikor láttam a 2x 5 db-ot. Rengeteget benyelt ez a baha fejlesztés most úgy is. :D csillag meg egyre kevesebb van az égen. ;) vagy csak én nem látom. :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.