Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezt a mondatodat kiemelném. Ha semmi szükséged nem volt a kuponra, akkor minek csináltad meg, vagy minek írtad ki? Mások azért szenvednek ezzel az eventtel hogy megszerezzék, mert nekik tényleg jól jönne.
     
    erika260665, -Böcsi-, icike51 és 13 más kedveli ezt.
  2. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Segítsetek, bakker, nem értek valamit.
    Megvan az 1-1 jegyem, amit a gazdakörbe kell beadni, hogy el tudjam kezdeni szaporítani a magokat.
    De ahogy nézem, miután beadom, rendelkezem szintén 1-1 jeggyel, de a 3/6 -os feladatnál 2 db általános jegyet kér, hogy kapjak 10 db vad vízisí magot, és 2 db VIP-jegyet, hogy kapjak 10 db kikötörcsin magot.

    Nagyon fáradt vagyok, időm pedig nincsen, hogy végigolvassam a csevegőt, elkezdtem, de az első oldalakon nem volt erről szó...
    Tud nekem valaki segíteni, mit nem értek?
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    1. gazdaköriből csináld meg. ezüst - arany -gyémánt
    2. gazdaköriből: ezüst -arany
    3. gazdaköriből: ezüst- arany
    A többi feladatot nem kell megcsinálni.
    lesz 10-10 magod. Sok sikert.
     
    ljanika6, -szida-, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  4. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    Aaaaa, köszönöm, Kukori, megvan, a gyémántot kihagytam az elsőnél....Bocsi :oops:
    Köszi a gyors választ :inlove:
     
    ljanika6, heureca3, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg: Ajjajjjjj!
    Köszönöm szépen!!! :):)
     
  6. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Te is meg még sokan tudják miért lett ki írva. Sokszor tapasztalható. xD:D
     
    kukori80 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Ami igaz, igaz. Tényleg be kellett vetni egy-két erősítőt. O perceztem, növénybonust indítottam, reggel meg beizzítottam Jacket is.
    Még kell 14.000 növény. Azért haladok...:sleepy: De befejezem, mint eddig mindent!
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.Én például nem veszek minimum 1-2 éve farmmunkásokat,( eltartanak a kuponok)de nálam is sokkal inkább volt szempont a csaliláda és a vele együtt megszerezhető bónuszláda mint a heti 1 db órás kupon.:music:Persze jó ha van de kb nettó 2000 szuper-trágyát +100 party pörit amibe az event nálam került- nem ért meg.:music: Ebből a szempontból sokkal inkább maga mint a játék volt a cél mint a jutalom nálam is.:music:
    Persze tudom hogy nem ugyanaz 1 önellátó farm és 1 kevésbé az lehetőségei,:music: pontosan ezért magáért a kuponért nem biztos hogy megéri sokat kockáztatni.:music:
     
    kukori80, heureca3, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Hallottad már ugye azt, hogy valaki nem szeret "félmunkát" végezni? Nos én ha nekiállok valaminek azt végig is szeretem csinálni. Sajnálom, ha valaki szenved, de nem szégyellem, ha nem tartozom közéjük. Én játszani szeretek ha a játékot szenvedésnek érezném nem játszanék.
    Sok sikert és kevés szenvedést kívánok neked és mindenkinek.
    Szia!
    Egyszerre írtunk, a véleményünk nagyjából azonos :) Csak más szavakkal fejeztük ki azt:D
    PS: Jelenleg kapok heti 1+1 1 órás kupont két felhőből. Mire is elég ennyi? (Ez csak egy költői kérdés nem kell rá válaszolni :D)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.20
    HéricsBáró, Ribiszke és DevilMókus kedveli ezt.
  10. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Tudod ezt ki lehet írni, de akinek mondjuk szenvedve megy az event ( kevés a felröpi stb), az ne írja ki, mert rontja a hangulatot. Mintha egy ilyen kiírás nem ugyanazt tenné. Csak ez nem sokakat érdekel, mert hát miért akarja elérni ugyanazt egy kisebb/kevésbé jól felszerelt farmos, mint a "nagyok". Mert ugye olyasmi még véletlenül sem lehet, hogy a kisebb farmos is szeretné teljesen megcsinálni, vagy hogy úgy van vele, hogy ha már neki kezd, akkor csinálja rendesen.
    Két farmot viszek most, és döbbenetesen nagy a különbség eventek terén. Egyrészt azért, mert a kisebbiken még hiányosak a területek (zuhatagok szigete, gomba erdő), másrészt ugye kisebb szint, a szegfű a leghosszabb érésű, meg a saguaro. Ha ezeket akarom ültetni estére, és csak vizezni tudom, akkor már buktam az eventgaz termesztést, mert kiesik egy aratás simán. Nullázni nem tudok, mert nem adja a nemesítést, pedig folyamatosan tolom, már amennyire tudok ültetni a szükséges növényekből az eventek miatt. Az eventeket meg azért csinálom, mert sok kicsi sokra megy, a nyeremények hasznosak egy ilyen kis farmon. Ha kihagynám az eventeket, akkor sok értékes és hasznos nyereménytől esnék el, és a farmom még jobban lemaradna. Persze csinálhatnám a gazdaköriket is, de akkor még jobban lemaradna a farmom, elesnék a jó felhőktől, amik ládákat adnak, vagy csp-t, tp-t, amik jelenleg nagyon is kellenek a haladáshoz egy kisebb farmon.
    No de mindegy, ez van. Lehet az emberek képébe tolni, hogy nekem akkor is megvan a fullos event, ha nem akarom, a másik meg szenvedjen csak, meg küzdjön, hiszen miért nem olyan ügyes, vagy jó, mint a másik...

    Az eventről pedig annyit írnék, hogy úgy látom csak rákapott a BP arra, hogy lassan minden event igényel fullos extrákat a teljes befejezéséhez. Az elmúlt időben elég sűrűn kapunk ilyen eventeket. Nem tudom mi a cél ezzel, de a BP helyében átgondolnám ezt a dolgot, tekintve, hogy egyesek miatt a farmárudát kiherélték, ami nagy segítséget jelentett a kevésbé jól felszerelt farmoknak.

    Mindenkinek sok-sok felröpit, és kívánom, hogy érje el a kitűzött célját ebben az eventben is.
    Sok sikert!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.20
    Norella404, jutka65, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Gyöngy!
    Azt hiszem, ezt a kényes témát nem célszerű tovább pörgetni.

    Csak a történelmi hűség kedvéért: az a másik felhő, amiről te beszélsz, kemény pénzbe és/vagy FA-ba került annak, akinek megvan.

    Aki pedig dolgozik a mostani kuponos felhőért, minden bizonnyal hasznát fogja/akarja venni.

    Mire is elég? Ha valaki jól gazdálkodik a kuponjaival, több havi munkás árát meg tudja spórolni.
    Van akinek bizony ez a pénz is számít.
    Egy órás kuponnal napi egy nagyaratást meg lehet csinálni, ha éppen nincs event. Nem szerencsés ilyen módon leszólni a "sok kicsi sokra megy" elvet a farmon sem.

    Többször mondtam, hogy van helye annak, hogy valaki bemutassa, hogy hamar (akár nagyobb anyagi áldozatok árán) végzett.
    De ezt is lehet, olyan visszafogott stílusban előadni (ezt többen így is teszik), hogy ettől mások szemöldöke ne szaladjon össze.

    U.I.
    Az aposztróf (') jel arra való, ha valahonnan megspórolsz egy betűt. Pl: ne má'!
    Idézőjelet (") célszerű használni akkor, ha valamit szándékosan írunk másképp, mint ahogy kellene.
     
    levi5, JUCUS, BriGitta75 és 19 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a kiigazítást minden téren. Részemről a beszélgetést lezártam.
    Csak annyit szeretnék még hozzá tenni, hogy anyagiakról én nem írtam és nem áldoztam erre az eventre egy kosár áránál többet.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Készen van! Kellett hozzá némi bónusz és - az erőforrásaimhoz mérten - elég sok szupertrágya, de ezért tartalékolok. :music:
     
    Matold, maszilva, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  14. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Már látom a fényt az alagút végén, úgy számolom hétfő délutánra kész leszek.
    Szerencsém is volt +200% és 2x 1+ szerencsekeréken. Ráment kb: 150 parti pörgetés és 200 sima.
    Felhasználtam kb: 7.000 szuper trágyát és 4.000 Kacsa Kata trágyát, másfél óránként csengetett a vekker.
    Én a heti 1 órás farmmunkás kuponért csinálom.
    Erőforrásaim kb: felét felhasználtam, csak egyszer élünk. Végül is ilyen feladatok miatt gyűjtöttem.
    Jó kikapcsolódást, jó játékot mindenkinek.
     
    Fuhur, levi5, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  15. mini76mini

    mini76mini Haladó

    Szia. Nekem a 0 percezéshez, nincs meg a felhőm és sz trágyám sincs több ezer. Amúgy nálam felröpi hiány van, emiatt nem haladok. Azért csinálom, jutok ameddig jutok alapon. További sok sikert mindenkinek!
     
    -Fülemüle-70, Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  16. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Többen egy kosár árát sem tudják rááldozni........
     
    Szabi451, Maffin71, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nem kell több ezer sz.trágya, én a vége felé szoktam 0 percezni, illetve hirtelen röpit termelni...mindig a kitűzött célomhoz termelem a röpit...van, hogy 32 db de van, hogy 200 db röpi kellett...feleslegesen nem szórom a szupi trágyát nálam az kincs.
     
    Fuhur, Szabi451, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Kicsit meg vagyok most keveredve. xD Ugye te nem a beidézett játékos vagy más néven?

    Ha nem, nem baj ám, hogy idézted az írásomat, csak fontos azt is tudni, hogy egy érdeklődő, tenni akaró, de taktikailag nem képzett játékossal beszélgetünk, (szerencsére sokan vannak ők is, mármint a tenni akarók) vagy egy morgolódó, de tenni nem akaróval (mert ilyen is akad bőven a fórumon).

    Nulla percezéshez már nem feltétlenül kell felhő. A krókusz megfelelő bónuszaival felhők nélkül is lehet nulla percezni.
    Az viszont tény, hogy a nulla percezéshez szupertrágya kell. Ha nálad ez a szűk keresztmetszet, akkor tartsd a szemed minden olyan lehetőségen, ahol szupertrágyát lehet szerezni. Gazdakör, event, kerék, farmáruda, dekorok stb.

    A felröpi szerzés nagyon eredményes módja egyébként a farmos növények nemesítése. Arra is érdemes odafigyelni, nekiállni, türelmesen és kitartóan csinálni.

    >>ITT<< egy topik. Ha van szabad fél órád, egy finom kávé/tea/shake mellett olvasd végig figyelmesen! Igyekeztünk összegyűjteni minden olyan infót, ami segíthet azoknak, akiket komolyan érdekel mások tapasztalata és nem csak "megmondani" jönnek a fórumra.
     
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    én is erre jutottam, hogy magáért a kuponért nem éri meg ennyit kockáztatni, azért meg, hogy jól elfáradjak, felesleges elpazarolni egy csomó szupermindenfélét. Így aztán vetegetek, aratgatok.... :)
     
  20. apa1971

    apa1971 Fórumprofi

    Úgy néz ki, hogy délután teljesen kész leszek, meg lesz a három felhő. Minimális pörgetésse sikerült, talán volt kettő, vagy három termékbónuszom, és kb elment 7000 szuperem mellette. Olcsóbban is összejött volna, de holnaptól meló, és keveset leszek itt.
    Lényegében elégedett vagyok a kapámmal.:) Főleg úgy, hogy közben kipecáztam az egyik felhőt is.
    Kitartás a kollegáknak.;)
     
    Fuhur, maszilva, kukori80 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.