Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Erzsi57

    Erzsi57 Utánpótlás-írogató

    Mind két oldalon a 68. szinten vagyok, de nem tudom befejezni a gazdakörit mert nem kaptam elegendő jegyet és már nem is tudok többet megszerezni beadással. Miért? A másik farmon sokkal hátrébb állok és már kész a gazdaköri.
     
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Sikeresen letudtam az eventet. 3. felhő is megszerezve. Nem volt egyszerű, de nem nulláztam le magam teljesen. Az elején picit 0 perceztem. Bár ha látom mennyi röpi marad a végére nem is kellett volna, de mindegy.
    Sok sikert mindenkinek, kívánom érjétek el a kitűzött céljaitokat :)
     
  3. EBK1

    EBK1 Törzsjátékos

    Szia! 219 szinten vagyok, nem jönnek a mellények, még el sem tudram kezdeni a gazdakörit, mert hiába van temérdek gazom mellény nélkül nem megy. Szóval nem számít, hogy milyen szinte vagy, szerencsés voltál
     
    bugavalika40 kedveli ezt.
  4. judy95

    judy95 Haladó

    Megfulladtam!!!:cry::cry: Nem jönnek a mellények.

    Gratulálok akinek sikerült!!
     
    bugavalika40, nagymami2, Döbi65 és 2 más kedveli ezt.
  5. timotei79

    timotei79 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Hááát.... Ez nekem nem fog sikerülni! :cry::cry::cry:
    12 órás műszak mellett lehetetlen! A felröppenőt se adja!
    Pedig küzdöttem!!!
    Gratulálok akinek sikerült!!!
    További eredményes játékot és kitartást annak aki még küzd!!!
    Én indulok dolgozni.....
     
  6. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Szia! Nem tudom, mit rontottunk el, de nekem az első feladat 2. és 3. szintje és a 6-os feladat teljesen kimarad, mert nincs jegyem. Igaz nem is nagyon néztem, hogy hogy kellene csinálni, csak a "vetőmagokra" figyeltem, azt kivettem mind a 25-t. Na, de nem ezen fog elmenni az eventem. Visszasírom a nyugis, ráérősen megcsinálható, a nagyobb ráfordítás nélküli eventeket. Egyre bonyolultabbak, minden átsző mindent, csak kapkodom a fejem, hogy mikor mi függ össze, mit csináljak előbb, hogy lehessen haladni. Lassan eljutok odáig, hogy egyre többet kell ülni a gép előtt, míg kibogozom a dolgokat, ( de ugyanakkor a 7-8 órás eventnövényeivel csak nyújtja a játékot) és sajnálom az időt, amit a játékra kell fordítani.
     
    csodás, CzZsuzsóka és icumicus kedveli ezt.
  7. Ananke

    Ananke Rutinos

    Szia! Én most hagyom abba. Eljutottam mindkét oldalon a 68 sorig, de ennyi. Sok sikert, aki még nem adta fel:sleepy:
     
    bugavalika40, CzZsuzsóka és judy95 kedveli ezt.
  8. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    71-68-as szinten állok a két oldalon. A gazdaköri kész,szaporítom a második szett növényeket. Azt látom,hogy nem fejezem be,nem is gondoltam,hogy be fogom. A két iránytűig szerettem volna eljutni,de szerintem nem fog menni. A trágyának is olyan ára van a piacon,hogy már nem tudom megvenni,szóval azzal sem tudom rövidíteni az érést. Mindegy, amíg jutok,jutok. Szerettem volna az iránytűket,hogy többet tudjak horgászni,mert nem nagyon adja a gyöngyöket sem,de ez van. Akinek sikerült,annak gratula.

    Mindkét oldalon eljutottál arra a szintre,ahol a jegyet adja? Mert 2-t kellett megszerezni,hogy a gazdakörit teljesen meg tudd csinálni. Mindkettőnél az 59. beadás adja a jegyet.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.8.20
    bugavalika40, DevilMókus és Döbi65 kedveli ezt.
  9. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Sajnos nincs annyi időd. :( Ez az event csak 5 napos. Kedden 14.00-kor véget ér.
     
    bugavalika40 és DevilMókus kedveli ezt.
  10. judy95

    judy95 Haladó

    Szia! Legalább két felhősorod meglett, nekem már van egy és ha még összejön 410 felröpi meglesz a második is. Sovány vigasz, de ez van. Sajnos a horgászás is soványabb lesz, mert két iránytű bukta. :(
     
    Ananke és bugavalika40 kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Az a baj hogy kellet o_Ohiába marad röpi mert ha növényt nem váltjuk a 8 órás érésidővel nem lett volna idő letermelni.:music:
    illetve akkor az event-gazt szuper-trágyázod akkor ugyanott vagy.:)
    Szia innen a neon ládikó nincs messze igaz sokk 8 órás kell hozzá:oops:Ha holnap kettőig 3 kör hosszú érésű belefér( 4000 nettó) ha esetleg van időd és valamennyi növény már van azt megérheti lehozni.A 75-75-ig "csak" 3000 kell :music:Ha gondolod persze.;):)
     
    Atali, gabianyus, Ananke és 5 más kedveli ezt.
  12. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok! :)
    Jól értelmeztem, hogy az iránytűkre majd szükségünk lesz a horgászáshoz?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  13. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Amikor beadod a jegyed alul ajándékként megint kapsz 1 - 1 jeggyel mind két oldalon az 59 nél kapsz és az egész gazdakörit megtudod belőle csinálni. Először én se tudtam de utána láttam hogy az ajándékok között van ,csak legyen elég növényed hozzá
     
    bugavalika40 kedveli ezt.
  14. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Bizony. Azokkal lehetne kinyitni a következő 4 buborékot.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
    bugavalika40 kedveli ezt.
  15. pupi78901

    pupi78901 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,bal oldalon megszereztem az általános jegyet a jobb oldalon még csak a 10. feladatnál járok hiába van 5600 csavaros kakukkfű növényem felröppenőt nem kaptam annyit hogy eljussak az 59. beadásig hogy ott megszerezzem a VIP jegyet most kezdtem el az elveszett jegyek játékot növényem lenne elég betudnám talán fejezni a játékot ha az általános jegyet át lehetne cserélni egy VIP jegyre így lenne elég jegyem a folytatáshoz, de így a semmiért dolgoztam annyit, és elpazaroltam annyi szuper trágyát.
     
  16. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Az utolsó kettőig nem foguk tudni eljutni, akkor most mi lesz? :D
     
  17. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Akkor 2 buborékot nem tudsz kinyitni, (abból az egyik horgászjegyet adott volna), de így is tudod folytatni a horgászós feladatot.
     
    bugavalika40 és DevilMókus kedveli ezt.
  18. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Én mindig úgy kezdem, hogy többször is elolvasom a csevegő elején a NAGYOK számításait, tippjeit. Roppant hasznosak. A modik mindig a csevegő elejére teszik, valahogy így:
    kukori80 Játékos terve: #6 és ...
    Kata_rzis Játékos terve, számításai: #7
    -BombadilToma- Játékos átfogó elemzése: #9
     
    Atali, Fuhur, vihence és 6 más kedveli ezt.
  19. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Köszönöm szépen az információt! :) További jó játékot kívánok és csodás napot! :)
     
    nagymami2 és bugavalika40 kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Napi 1 csali ládával kevesebb.:oops:Ami számít .o_O De a felhőket ugyanúgy meg tudod szerezni.:)
    Igazán sajnálatos hogy olyan magasra tették , de van 3 hét remélhetőleg a fontosakat nem érinti.
     
    heureca3, Kuzdern, nagymami2 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.