Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. swarek

    swarek Törzsjátékos

    El sem hiszem, megszereztem a második felhőt is. Hetente ad 1 AB-t, meg jó sok TTP-t, amivel még több AB-t tudok gyűjteni. Az utolsó felhőt, a kuponosat sajna el kellett már ez elején engednem, de az sem rossz, amit eddig elértem ebben az eventben. Innentől már csak ajándék minden, amit nyerek, ugyanis a felröpi gyalázatosan jön. :D
    A két felhő megvan, és ez volt a lényeg. A kuponost nagyon sajnálom, mert ezen a farmon, pont jól jönne, de hát ez van, magas volt a léc. Amihez viszonyítva viszont a 162 órás felhő nem túl korrekt. Nagyon drágán mérték most ezt a kupont. Remélem, hogy visszajelzések alapján azért legközelebb jobban átgondolják ott fent, hogy némileg arányba kerüljenek a nyeremények és a kért mennyiségek.
     
    ulmo12, heureca3, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  2. -huusi-

    -huusi- Fórumprofi

    Szia!
    Nem mindegy milyen sorrendben végzed el a gazdaköri beadásokat. Én is beleestem abba a hibába, hogy 1-4-ig beadtam ezüst, arany, gyémánt, 5-6 kész az ezüst, és innen nincs tovább.
     
  3. pupi78901

    pupi78901 Utánpótlás-írogató

    Szia a bal oldal 59-nél kaptam az általános jegyet ajándékba ismét általános jegyet ad de nekem VIP jegyre lenne szükségem az pedig a jobb oldal 59-en ad újra így megálltam a játék elején hiába van elég növényem.
     
    koko.54 és bugavalika40 kedveli ezt.
  4. avonbanya

    avonbanya Járnitanuló

    sziasztok nagyon jó a játék szuper ajándékokkal sajnos legalább még egy hét kéne hogy mindent kiváltsak ha egy icipicit hosszabbítanátok nagy örömmel venném köszönöm :)
     
    koko.54, Lejlocska, durnieva és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia avonbanya!
    Sajnos hosszabbításra nincs mód, mert az eventeket a BP-től egy meghatározott ütemterv szerint kapjuk, és egy hosszabbítás teljesen átrendezné a kialakított menetrendet.
    Nem rajtunk múlik, mármint nem a Farmerama Magyar Team hatásköre egy event kezdetének, illetve időtartamának a meghatározása, és módosítása.
    Idézet az event kiírásból:
    Az event kezdete (várhatóan): 2020. július 30. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2020. augusztus 4. (kedd) 14:00 óra

    Így ehhez kell tartanunk magunkat, és ennek megfelelően kell igyekeznünk minél többet megszerezni az event adta nyereményekből.
     
    he1951, koko.54, vihence és 2 más kedveli ezt.
  6. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Nekem is van elég sok növényem,de a jegyekig képtelen vagyok eljutni. van ugyan eegy sima jegyem ,de kellene a másik fajta is,amit majd jövőre megszerzek. Szerintem most fogom abbahagyni ezt az eventhalmazt! Gratulálok aki csinálja!!
     
  7. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Rágyúrtam a 200-ra reggelre meg is lesz. Sajnálom hogy csak 1 órás és 1 hetes az a felhő :(
    Elvileg ennyit nem ért meg ~4000 szupertrágya és kb 1500 kacsa kata.

    Horgászatban van aki szerencsés? Nekem pont most lett meg az első felhő...lassan adogatja a gyöngyöket nagyon..hát még az értelmes halakat :(
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
    he1951, -Fülemüle-70, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  8. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. A 2 ik felhőt már én is megszereztem, lehet a 150 es beadásig eljutok. Szerintem ezen a farmomon ez szép eredmény, sajnos a gyors szintlépésekkel hiába vagyok már a 105 ös szinten, hiányoznak a pörgetést, és a ládákat adó felhők. De ez nem panasz, ez csak tény.Azért, kétszer kaptam plussz 1 termést, aminek örültem, de nem sokat segített. Most keresgélem, mit tehetnék a felhőre, nekem még a kitehetők is szűken vannak, venni meg már nem akarnék már golfpályát. Majd cserenapkor lehet kérek segítséget.( lehet)talán.
     
    GA-BI-O-Farm, he1951, Rékuci1111 és 4 más kedveli ezt.
  9. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Ma sikerült itt is befejeznem,meglettek a felhőim :) ....azért kellett kapálni rendesen.
    Most felpakoltam az utolsó felhőt is és ha annyit megjegyezhetnék,hogy olyan szépek ezek a felhők,lehetett volna tematikus a felhősor szép kis dekorokkal;)
    A halaknál nekem sincsen szerencsém de majd megjön (remélem) 4 gyöngyöm van.Egyszer kaptam luxus csalit :(és 2× adott nyársorrút.Lehet beetetek:D
     
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Amiért jöttem meg van, 2 felhő volt a terv...nyáron ez nagyon jó teljesítmény tőlem...xD
    Időhiányban szenvedek...:oops::D:D
     
    vihence, Norella404, ulmo12 és 14 más kedveli ezt.
  11. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    Kedves készítők!

    Ezt az eventet nem, azaz NEM lehet megcsinálni**** nélkül. >:( Arról beszélek, hogy aki csak arat-vet max csatni és pár kacsakata illetve szupertrágya annak nem fog sikerülni az event maradéktalanul. Persze örülünk annak is ameddig eljutunk, de azért úgy kellett volna összeállítani az eventet mint ahogy eddig. Legyen teljesíthető. 10 éve játszom és a legtöbb eventet sikerrel zárom.
    Az a bizonyos nullapercezéses megoldással sokan nem tudunk élni, de szerintem azokra is kellene gondolni.
    A rengeteg felröppenőt nemlehet összeszedni normálisan, az eventnövényeket sem. Ezért lehetetlen a teljes event teljesítése. Nyár van jómagam itthonvagyok és kb reggeltől estig itt ülök a gépnél és aratok, folyamatosan figyelem hogy percre pontosan mikor kell aratni, igaz... éjjel nem kelek fel. És akkor azokról nem is beszéltem akik napi max 2X arathatnak munka miatt.

    Magam és gazdatársaim nevében is szeretném kérni az event hosszabítását.

    (UI.: társuljatok hozzám ti is kérjetek hosszabítást és együtt megtudjuk győzni a készítőket a hosszabításról. Moderátorok segítsetek nekünk.)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.8.20
    drunyi, LadyM77, MÍRA1959 és 10 más kedveli ezt.
  12. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Ma délben befejeztem az eventet.
    A gyöngyök is gyűlnek, már 7 db van.
    További jó játékot mindenkinek.
     
    ulmo12, GA-BI-O-Farm, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  13. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Kész!
    Nagyon erőforrás és idő igényes volt.
     
    ulmo12, koko.54, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  14. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Mivel én csak kisebb célt tűztem ki(első felhő) most teljesen elégedett vagyok(meglett a második is;)) És már nem is tervezek tovább,mert holnap csak délután tudok aratni! Részemről ennyi,jó volt!:)
     
  15. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Gratulálok! Jó neked! Nekem nagyon gyéren adja a gyöngyöt,csak 3 van.
     
    koko.54 kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Összesítem magam. Nehezen indult, aztán 400 körüli pörgetés után jöttek bónuszok is. Trágyát vettem, így volt az is. Viszont az idő az kevés volt, ahogy látom. Szokásomhoz híven nem voltam alapos az áttekintést illetően, így ma csak néztem, hogy mennyi növény kellene még. :D Egy iránytűm biztos nem lesz meg és a csík végi felhő sem.

    [​IMG]
     
    ulmo12, GA-BI-O-Farm, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Ma adott 3 db-t, idáig nekem is csak 4 db volt.
    Neked is fog jönni, ne izgulj :)
     
    ulmo12, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nekem meg csak kettő...
     
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    79-79. Semmit nem adott a kerék, így semmit nem vetettem be. Egyébként jó kis event. Csak ilyeneket továbbra is............................................................................................................
    Nem kell aggódni, ha egy két aratás kimarad. Nincs semmi tétje. Nem tíz eventgazon múlik, hanem 20ezren.
     
    maszilva, z2856, Szabi451 és 5 más kedveli ezt.
  20. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Most értem el a 65-64 feladathoz és most tudnám a két 8 órás növényt feszaporítani, de azt hiszem hogy ez már tök felesleges lenne. Viszont van 2, azaz kettő darab gyöngyöm a sok pecázásból, ez aztán a "szerencse" igaz?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
    koko.54, -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.