Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Zsu!

    Rövidítsünk. Írni kell Bucinak, hogy 22:00- kor jöjjön és jelentse be: "Az eventet ezennel lezárom!"

    :D
     
    vihence, -Fülemüle-70, z2856 és 5 más kedveli ezt.
  2. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Én ennél többet is tettem fortuna segítségével Toma számolását szó szerint és időrendben is követtem + szabadságon vagyok (volt időm)még is csak 133 feladat sikerült felröppenők hiányában.
     
    ZitaGAZDA03, koko.54 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia. Sajnálom, hogy csalódott vagy. Nekem két nagy farmom van, egyik kész van , a másik ha minden igaz holnap végszóra lesz kész. A kicsin is nekiláttam, bár nem volt több ezer szupertrágyám. A 150 ik sor reggelre kész. Szupertrágya, ha nincs hozzá kacsakata, fölösleges pazarlás. Nagyon sok jó tanácsot lehet olvasni, és ha alkalmazod, neked sem lesz bosszankodás a játék öröme helyett. :):):)
     
  4. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Meg ,reggelre még 1 területen kell egy kör és azzal kész a 200. Aztán már csak a horgászatért kell imádkozni ,mert gyöngyöt nem igen ad :(
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát gratulálok . Ez komoly.8) A gyöngy majd jön van 3 hét lesz napi 5 csali. :)
    Én is holnap lettem volna kész ha nem akad 1 200% tényleg véletlenül ;)mert nem terveztem már pörgetni a kerékre.:)
    Komoly event volt logikátlan event-szerkesztéssel ( az elején kelletek a röpik gazdaságtalan mert a végén meg marad.:music:
    Ennél csak jobb jöhet a következő lightos lesz.;)
     
  6. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    78 gaz hiányzik és kész a 200.
    Sokat gondolkoztam hogy érdemes-e nekiállni, de a 1 órás kupon elég csábító volt.
    Holnaptól meló, remélem lazább eventek jönnek.
    Mamutfák kirakva, következő event jó lenne ha nem lenne szupertrágya faló :D
    Mindenkinek sok sikert aki még küzd és gratulálok annak aki már kész :)
    Nem sikerült pörgetni termesztett növény bónuszt.
    Pannim is csak 1 van, így is maradt 1430 felröpim
     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.20
    -Fülemüle-70, koko.54, bocsinet és 2 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Mire gondolsz, amikor a 3 órás kupont említed?
     
  8. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Én csak az első 2 iránytűig terveztem, aztán mindig egy kicsivel több lett meg (kivételesen aratni sem felejtettem el :D), most már megvan a neon ólam is, egy nyuszi. Ilyenem még úgy sem volt. :)

    Nekem 1 db gyöngyöm van. 8) Még sok idő van, nem aggódóm. Majd az utolsó pár napban fogok, ha akkor is csak ennyi lesz. :D

    Szia! Cserenapkor írj rám és küldök párat. :)
     
  9. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Sziasztok. Most inkább azoknak szólok, akik kisebb szinteken vannak, és csüggedten, reménytelenül álltak ehhez az eventhez.
    107-es szinten vagyok, úgy, hogy az első szülinaptól játszok, de közben kb 5 évet kihagytam.
    Szóval ennek az eventnek én is hűhával kezdtem neki, de valamiért nagyon akartam. Az ajándékoktól nem ájultam el (a teliholdnál a pokoli kutya barlang sokkal jobban vonzott), de, mondom, valamiért nagyon akartam.
    Olvastam, tájékozódtam, tanultam, küzdöttem. Benne volt sok szép zöld cseppem, sőt még egy 200-as röpi csomagra is vetemedtem, mert nagyon alacsonyan szálltak, és középtájon kicsit beijedtem, hogy nem tudom elindítani a másik növényt. Nulla percezni is megpróbáltam kicsit, de valami abban nem volt jó, persze így is jutottam valamire, és ezt is csak liliommal, mert a szegfű lassan nemesedik :oops:
    De jelentem, készen vagyok 8)
    Persze ettől nem biztos, hogy mindenkinek sikerül, csak azt akarom mondani, hogy ne adjátok fel (a további eventekre is gondolva), és élvezzétek a játékot.
    Ja, és most van 157 mellénykém pluszban, és a játék végéig még lesz több is, úgyhogy kérem vissza a pénzem xDxDxD
    R
     
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! én is ezzel nyugtatom magamat, van még idő...nekem 3 van...o_O
    de lassan eljönnek azok a napok amikor minden napra kell 1 gyöngy mert kifuthatunk az időből...:wuerg:
     
  11. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Most nem készült kép, de szeretnék pár mondatot elmondani.
    Mázlista vagyok.
    200 km-re lakom Budapesttől, csütörtökön felutaztunk egy (szerencsére megtartott) margitszigeti koncertre. Az event gazok éppen csak egy körre voltak felszaporítva. Másnap kb 2x arattam, mert elmentünk Visegrádra az új hoppon hajókázásra, este ötkor már moziban ültem, este még a városban sétáltunk. Szombat reggel hazautazás közben a telón pörgettem a pöriket egyenként xD:cry:, hogy végre haladjak valamire, mert vasárnap strandolni akartunk. A kb 150 partyból és 100 simából lett annyi bónuszom, hogy 3500 szupival szombat estig majdnem, de vasárnap délutánra teljesen (vasárnap már nem szupiztam) kész lettem (2 gazból túl is termeltem magam, mert nem figyeltem oda a végén rendesen).
    Neon kecském lett.
    Tudom mázlista vagyok, mert régóta játszom, és mert vannak fáim és pannikáim. Nem bosszankodtam, nem káromkodtam, kicsit izgultam és ügyeskedtem, és simán megcsináltam. Mikor olvasom, hogy egy eventre valaki azt írja, na ez felejtős, na ezt most kihagyom, azt sajnálom, mert sok kicsi sokra megy.
    Egy vagy két hét alatt, az előző eventeken megnyert felhőkből vagy kitehetőkből kapott ládáimban mindig kerül annyi pörgetés, plussz hozzávaló, trágya, még sima is, amivel bosszankodás nélkül meg tudok csinálni még egy ilyen nehéz eventet is. Lehet, hogy nem leszek a gazdakör királya mostanság, de lesz heti még egy 3 órás kuponom.
    (ja és Baba Mau majdnem megszorongatott :D mert azt hittem, ej ráérünk arra még, de juszt is, még a farkasbarlang is bezsebelve. 5500 rózsa bigyó és 3300 lila bigyó természetesen megmaradt, mire észbe kaptam, hogy felröpivel vagyok nagyhirtelen, de bajban ám nem a bigyóval xD)
    Szóval így jár, aki félvállról veszi az eventeket, mert lazsálni próbál..... (a koncert szuper volt, a hajókázás meseszép, a film.. izé...magyaro_O, a strandolás meg kiráááááály:D.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.20
    spagetti24, maszilva, missuzy_53 és 22 más kedveli ezt.
  12. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Szia! :) Igen, de (remélhetőleg) hétről hétre több ládánk lesz és többet tudunk horgászni, szóval a végére csak összejön. Amúgy azért írtam, hogy megnyugodjanak és szerencsésnek érezzék magukat a "nekem csak 3-4 van" hozzászólók, hogy van, akinek annyi sincs. :D
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hali!
    Jobb is, hogy nem jött bónusz. Ugye, ha jönnek a kövér bónuszok 7-800 pöriből, akkor már eléggé kötötté válik a napod. Jön a sz.trágya, stb stb. Ott már egy kedves mosolyra sincs idő, nehogy egy aratás kimaradjon. Nahát! Egy egyórás munkáskupon hetente 2x annyit ér, mint 2 FAfa. A számokból ez látszik. Vagyis 30 FA kb egy egyórás munkáskupon. Mos micsiháljak, ha ezek gyünnek ki a számokból?
     
    maszilva, -BombadilToma-, vihence és 2 más kedveli ezt.
  14. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Részemről ez az event nem lesz kész :eek: Sajnos akkora mennyiségű növény hiányzik, hogy azt nem tudom letermelni. Próbáltam bónuszt pörgetni, de még a kínálatban is csak elvétve látni.-.-

    Gratulálok azoknak akiknek sikerült elérni a végéig! :)
     
    Norella404, Kuzdern, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  15. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Sziasztok! Nekem tetszett! Bejött ez az egymásra épülő háttér eventes dolog -Indult az eventes területtel csak ültetni víz és trágya - csak pontosság és szorgalom - és buborék pukkasztás - a vízisí-nek óvatosan indultunk neki párom farmjával együtt- 3 illetve 2 panni - se kosár vásárlás - se Jack - bónusz pörgetések ( 75-80 party) persze voltak - szupertrágya is , ládás bónuszok is- kacsa katát csak nagy földes felszaporításhoz használtunk - három kört 0 perceztünk szegfűvel de csak azért hogy hamarabb jussunk a VIP-jegyekhez a felröpi anélkül is meg lett volna - közben befejeztük a teliholdat is - 2-illetve 3 kör szuper trágyázás felröpi kiegészítéshez - elégedett vagyok és közben voltunk egy egész délután névnapi partin illetve közel a Balatonhoz természetesen szombaton strandon - nem éjszakáztunk a klasszikus értelemben éjfélig általában mindig fent vagyok - szóval részünkről happy:)
     
    DevilMókus, vihence és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  16. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Ez mind szép és jó. De a szerencséről halottál már? Ez a 100% meg a 200% partyval való pörgetése sokkal de sokkal randomabb mint ez a horgászat. És a bónuszok amiket kajálni lehet se állnak hegyekben mindenkinél... Szóval ezek nélkül meg több ezer szupertrágya és kacsa katával lehet csak megoldani sehogy máshogy...
     
  17. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ezzel a fél szívem egyet tud érteni. Sajnos. :( Még úgyis, hogy igyekszem a pozitív oldalát látni a dolgoknak :oops:
    Ugyanakkor BackOffice reakciójával és érveivel is egyet tudok érteni, ami a kommentre érkezett.

    Szerintem ez egy évek óta tartó, visszatérő tendencia. De nyitott vagyok arra, hogy bárki meggyőzzön ennek ellenkezőjéről, érvekkel és érveléssel. De szerintem egyértelmű, hogy az is cél, hogy a játékosok pénzt áldozzanak és minél többet. Csak valahol azt nem tudom megérteni, hogy ezt miért egy eventen kell megtenni. Mert mondjuk az mammutfáknak, különleges akcióknak talán nagyobb a húzóereje. De lehet - sőt, igen valószínűl - hogy tévedek.

    Erre szerintem jó példa az előző eventek közül az, mikor új event mechanika jött be a játékba. Korrekt, teljesíthető event raktak köré, a probléma abból adódott, hogy sokan végig se olvasták rendesen az ismertetőt. Mégis volt, aki azt mondta, hogy ezt nem lehet teljesíteni, nehéz és bonyolult.

    Ezt pedig köszönjük szépen :inlove:
     
  18. theresia26

    theresia26 Aktív író

    Szia!
    Meg szeretném kérdezni, hogy milyen telón játszod a Farmeramat? Ill letöltöttél valamilyen app-ot, hogy tudj játszani?
    Gratulálok, hogy ennyi progi közben sikerült az event. :)
    Én is rajta vagyok, de jó lenne, ha telón is tudnám játszani a Farmeramat.
    Köszönöm előreis a válaszod! Üdv
     
    strawberry49 és DevilMókus kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia theresia26!
    Okos telefonon a Puffin böngészőn és a Photon-on lehet játszani, mivel ezekben van beépített Flash.
    Az előző van nekem is letöltve, és állítólag ez a jobbik - a játékosok visszajelzései alapján.
    Van ingyenesen letölthető verziója, amely minden indulás előtt egy pár másodperces reklámot sugároz, de ezt ki lehet kapcsolni.
    A fizetős a "Pro" verzió, ott nincs reklám.
     
    maszilva, Atali, strawberry49 és 3 más kedveli ezt.
  20. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Azt már az első hozzászólásokban olvashattuk, hogy sz.trágya nélkül nem lehet megoldani az eventet. /jött is a vásárlási lehetőség./ A gyászos felröppenők számát ne is említsem.- ha már ilyen sokat kell vetni, arányosabb lehetett volna. A négy területen - durván 3000 ezer növény, kaptunk 100-120 mellény plusz 10-20 a másik két területről. Egy aratásból maximium 2-2- mezőt léphettünk. Napi 4 vetés. Szóval több sebből vérzik ez a részevent. Érdekes, fordulatos, izgalmas, de anyagi ráfordítás nélkül tényleg teljesíthetetlen. A vesztesek nyugalmával csináltam és csinálom, mert ez csak játék. Örülök, hogy sokan be tudták fejezni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.