Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    60ezer sztrágyám van. Eszembe sem jutott ebbe az eventbe bármit is beáldozni. Nem érdekelnek az ilyen lehetetlen küldetések.
    Kipörgetsz, szupizol, elmegy a net 24 órára, egyéb dolgod akad, és marad a méreg. Ne félj. Minél többen engedik el az eventeket, annál többen engedik el a játékot is. Gratulálok azoknak, akik beáldoztak, akik percre pontosan arattak. Ők még meg akarnak felelni. Én is, de nem a BPnek. Még csak a fórumozó csapatnak sem. Már nem jön be nálam, hogy nem élveztem, de csináltam.
    Élveztem, hogy úgy csinálom, ahogy akarom. Nem ahogy kellene. Egész jó volt.
    Kétféle játék van. Amikor a Te idegeiddel játszanak, és amikor Te másokéval. Eldöntheted melyik oldalra állsz. Csak rajtad áll.

    Vannak emberek, akik kikérik maguknak, hogy ne nézzék verébnek. Olyanoktól kérik ezt, akik csak egy kétlábú lényt ismernek: a verebet.
     
    maszilva, Fatther, mucus252 és 10 más kedveli ezt.
  2. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Javítom a hozzászólásom, 1 órás kupon.
    Köszönöm az észrevételt, így is örülök. :)
     
    vihence, -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Innen a 89-es szintről nagy meglepetésemre ma hajnalban befejeztem a gazdakörit és még 2 aratás és meglesz a banános felhő.Nem gondoltam volna mert se pannim nincs, 0 percezni nem tudok,1500 szupertrágya volt az ára igazából,aminek nagy részét a gazdaköri feladatokból kiszedtem.Elégedett vagyok az eredménnyel.
     
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jó reggelt! Két percre rá, az esti írásom után, elment a net. Na! Ha lett volna sok bónusz, meg szrágy, és még 5 perc múlva egy aratás... És ezen múlhatott volna minden. De jó, hogy nem volt.
    Aki még háborog az ilyen eventeken, az még elgondolkodhat két egyszerű dolgon. Mégpedig eltűnik az FP korlátlan beváltási lehetősége. Ni-ni! Pár napra rá már lehetetlen event jön! Tudom, ez csak véletlen.
     
    nagymami2, Domos52, vihence és 4 más kedveli ezt.
  5. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Reggel két terület banán fára több, mint 300 felröpi.
     
  6. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Igen, sajnos én is most szembesültem vele, hogy az utolsó iránytűt nem tudom megszerezni (abból lenne egy csaliláda)! :( Ja! Szerintetek, ha a horgászat után sehogy sem akar igazgyöngy jönni, akkor nem fogom tudni megszerezni a felhőt?! Mert akkor nem hiszem, hogy boldog leszek! ;)
     
  7. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Reggelre elkészültem az eventtel, igaz jó pár party pörgetés ráment a 100%-os bónuszért és több +1 növényért. 1-2 kör szupertrágya is elment. Felröppenővel nem volt gondom még maradt 940 db. Nemesített szegfű és Maja maszkkal Sisakbab volt nálam a nyerő a felröppenő számának növeléséhez.
     
  8. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Sok horgászás után nekem még csak 2 db gyöngyöm van. A felhő lehet, hogy csak álom.
     
    rudcsi24 kedveli ezt.
  9. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Tegnap estére meglett a 150.beadás,meglett a neon ólas láda!:)Neon kutyaól lett belőle!Imádom!Neon ólak közül a kedvencem!:)Már csak azért vetegetek,hátha még 1-2 dolgot sikerül kivennem a sorokból!Mindenkinek jó hajrázást kívánok ma kettőig,aki még eventezik!:)
     
  10. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    Végeztem az eventtel ma reggelre a67-65 sorig jutottam,a gazdakörit kivégeztem.Röpik nem igazán akartak tömegével jönni.Még 2 nap kellett volna hogy a 8 órás növények is meg legyenek,2 felhőm meg van és elégedett vagyok ezzel is.A végzetteknek gratula aki még csinálja kitartást a végéig!
     
    maszilva, bugavalika40, Domos52 és 4 más kedveli ezt.
  11. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Nekem is kellene még két nap. Ennyi rengeteg eventnövényhez, ami még ráadásul hosszú érésű is, rövid időt adtak. Valószínűleg nem az a cél, hogy mindenki megcsinálja. Szomorú.
     
    rudcsi24, Domos52, zsuska1957 és 3 más kedveli ezt.
  12. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Kicsit benéztem a dolgokat, így nagyon necces, hogy megszerzem e a kuponos felhőt. Pár aratás még belefér a végéig, remélem, hogy sikerül annyi növényt letermelni, hogy pont elég legyen. Nem egy megérős event ez, de ha már gyűjtögettem össze a dolgokat, és még így is marad valamennyi extra, akkor miért ne használjam fel őket? Tény, hogy jobban örültem volna én is annak, ha nem ilyen rövid az event, mert pont ennél sokat számít a plusz 1 nap, de hát nagyon nem tudunk mit csinálni. Amit tudunk az az, hogy itt jelezzük az észrevételeinket, és a modik tudják továbbítani a BP felé, és talán lesz hatása. Bár tényleg nem értem, hogy a BP-nek miért jó az, ha a játékosok inkább mellőzni kezdik az eventeket, az ilyeneket legalábbis, mert akkor potenciális vevőktől fognak elesni, de hát ők tudják.
    Mindenkinek hajrá, és amit szeretne azt érje el ebben az eventben. Kitartást!
     
    nagymami2, Mica67, mucus252 és 3 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Nem lesz meg a felhőm.Talán egy iránytű még belefér.:cry:
     
    Leho69, Evita-55, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  14. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Sajnos én sem tudom befejezni, nem lesz meg az utolsó két nagyító, szomorú vagyok, pedig nagyon sokat költöttem
    rá , szupitrágyát, és valós pénzt is , dolgoztam folyamatosan, mégsem sikerül! :(
     
    bugavalika40, szpiró61, ho-hoboy és 3 más kedveli ezt.
  15. muksika

    muksika Fórumlakó

    Igyekeztem betartani a javaslatokat, de most mégis bal oldal 81, jobb oldal 78 állok. Ma már nem tudom letermelni a hiányzókat. Bevetettem Jacket, pörgetéseket, szupertrágyát. Kerekkeréken egyszer sem jártam szerencsével. Sajnálom, pedig folyamatosan arattam. Ti legyetek ügyesebbek nálam!
     
    bugavalika40, szpiró61, Mica67 és 3 más kedveli ezt.
  16. szpiró61

    szpiró61 Törekvő

    Sajnálom én sem végzek. Unokáztam is meg hát nem tudtam ennyit termelni. Sok sikert mindenkinek.
     
    bugavalika40 és kovacstne kedveli ezt.
  17. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Szia! Nekem fel se tűnt, hogy iránytűt innen lehet, várom a horgászásból ezt is meg a csikóhalat isxD
     
    Evita-55, szpiró61 és kovacstne kedveli ezt.
  18. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Ma reggelre meglett a felhőm, és mind a két oldal kész van a végéig! :)

    Mivel a kerék nem szerencséltetett csak 1x (100 %), 2x növénybevételi bónusz (+3) és 2x 1 Jack! Csak így jött össze! :)
     
    bugavalika40, szpiró61 és kovacstne kedveli ezt.
  19. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Egyetértek az előttem szólóval! Tudom nem muszáj minden eventet megcsinálni, de ha valaki játszik, szeretne sikert elérni!! Ha csak tingli-tanglizunk, vetünk-aratunk cél nélkül, az szerintem egy felesleges időtőltés. Olyan játék rengeteg van! Nem véletlen játszom a farmeramát 2010 óta, mert élményt nyújtott. Sokszor vásároltam is, nem keveset, de nem vagyok hajlandó meggebedni a gép előtt és még úgy is valameddig lehet eljutni. Leegyen benne kihívás,de legalább, ha az utolsó pillanatban is, de lehessen megcsinálni! Tehát nem vagyok robot, érik egy idej a fejemben, hogy abbahagyom. Sajnálni fogom, de túlélem!!
     
    rudcsi24, CzZsuzsóka, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  20. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nekem most lettmeg az utolsó kagylóm ennyi sem időm se bónuszaim többhöz ennyi 90 party pöriből 1-szer kaptam plusz 1 növény bónuszt ami ugye 6 órás egy kis szerencsével végig vihettem volna. Most várom a köv eventet ami tenyésztős lesz
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.