Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Pörgetés 200, semmi + rengeteg szupi és minden elképzelhető ÉS nem sikerült. Nincs sikerélmény, talán befejezem? Nem értem miért jok az ilyen teljesíthetetlen eventek? :cry::cry::cry::cry::cry: Talán még + egy nap lehetne segítség.
     
    törpike56, drunyi, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  2. cukipusi

    cukipusi Junior szaki

    hat en sem sikerult befejezzem rengeteg eventnoveny es felropi ha az egesz vagyont rakoltom akkor se nincs meg, feladom
     
    törpike56, Evita-55, drunyi és 2 más kedveli ezt.
  3. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szép napot mindenkinek! Az utolsó pillanatra meglesz a 200 . feladat is! Jó húzós event volt! Most felrakom az ólaimat mert a trágya arany áron ment! Nem tudhatni mennyi kell a betakarítási eventhez! Jó tenyésztést mindenkinek!
     
    genka53, juliannakoczkas, Evita-55 és 2 más kedveli ezt.
  4. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Minden szavaddal egyetértek, én is 10 éve játszom, és én is gondolkodom azon, hogy befejezem. Szomorú vagyok, mert nagyon szerettem ezt a játékot.
     
    ambrusne, törpike56, drunyi és 4 más kedveli ezt.
  5. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Én is vagyok vele
     
    CzZsuzsóka és kaposvarine kedveli ezt.
  6. kaposvarine

    kaposvarine Utánpótlás-írogató

    z igy van ! A játékmestereket nagyon benézték ! Én is elhasználtam kb 1500 szup.tápot és 30 fog hiányozni a az utolsó felhősorig. Nem lehetne 1 nappal meghosszabitani??? EMBERSÉGBŐL !!!!!!!!!!!
     
  7. cukipusi

    cukipusi Junior szaki

    az jo lenne meg egy nap
     
    ambrusne és varga1234 kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, volt benne kihívás. Nem is értem, mi a baj vele?
    Sokat kell beadni? Valóban. A csevegő legelején ott voltak a számok.
    De nem minden event ilyen nehéz.
    Természetesen abba lehet hagyni az egész játékot, ha nem szórakoztat.
    De ha kellően bölcsen gondolkodsz, akkor inkább válogatni fogsz az elkövetkezendő kihívások között én nem erőltetsz rá saját magadra semmit.
    Egy boltban sem veszel meg mindent csak azért, mert kapható, vagy akciós. Itt is lehetőségek vannak, amivel vagy élsz, vagy nem.

    Sziasztok!

    Ahogy már írtam, nem lesz hosszabbítás. Sőt, ha ilyet terveznének, minden erőmmel tiltakoznék ellene.
    Hány olyan játékos van, aki még nálatok is több áldozatot hozott, hogy idejében készen legyen?
    Mit gondoltok, ők mit szólnának a hosszabbításhoz?
    Értem én, hogy nektek nem úgy alakultak a dolgaitok, ahogy terveztétek, de ez nem indok a központi változtatásra.
     
  9. Csiziee

    Csiziee Haladó

    Én is feladom, teljesíthetetlen.....ennél több pénzt meg nem költök kosarakra, meg a többi hozzávalóra....Eddig ezt nézték be a legjobban. Ennyi növényt, és felröppenőt 3 hét alatt se termelek ki.!!!!
     
    bendi1121 és CzZsuzsóka kedveli ezt.
  10. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    azt azért én is leírom,hogy csak azért csináltam meg ,mert összefüggés van az eventek között,ha már elkezdtem
    be is fejezem8)
    költöttem rá ,mert nem lett volna meg, az összegyűjtött szupik és katák is elmentek, volt bónusz is, de még így is
    visítva lettem készxD
    meló mellett nehéz végig vinni:cry:
    aki kész annak gratula,aki még csinálja teljes befejezést kívánok:inlove::inlove::inlove:
    szép hetet mindenkinek, vigyázzunk egymásra:inlove::inlove::inlove:
     
  11. béka

    béka Haladó

    T. BP! Valaki nagyon benézte ezt az eventet. 5 év alatt elértem 223. szintet, rengeteg munkával és költséggel. Vicc, hogy nem lehet teljesíteni csak akkor, ha 10000.- Ft-tokat költenél rá. Ezért hagyják annyian abba a játékot. Nekem full szomszédságból a fele már nincs meg. Részemről is fontolós. Hát ha ez így jó.
     
    ambrusne, oak1008, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  12. zsuzsuka1957

    zsuzsuka1957 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szuper, hogy ilyen modik vannak, tiltakozz. Nem a játékos mellett vagy. Ja és hidd el én is mindent bevetettem.
     
    CzZsuzsóka kedveli ezt.
  13. zsuzsuka1957

    zsuzsuka1957 Utánpótlás-írogató

    Csatlakozom :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    bendi1121, varga1234 és CzZsuzsóka kedveli ezt.
  14. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Event befejezve,sok taktikázást igényelt de sikerült valós pénz nélkül is befejeznem. Én a partykat szupertrágyát, Kacsa Katákat, ládákat nem szoktam használni csak ilyen nagyobb eventeknél, igy összegyült valamennyi valós pénz befektetése nélkül is. Szoval szerencsém is volt, 99 normál és 110 partyból kaptam 3 terménybónuszt és ekkor sztrágyáztam. Ha nem jött volna terménybónusz akkor használtam volna a teljes bevételi bónuszomat meg a növénybónuszomat de nem kellett használnom. Összesen kb 1600 sztrágya és 600 KK ment el. Igyekeztem pontosan aratni (jo hogy van puffin meg teló) még éjjel is, de a meló melett úgy sem aludtam 6 óránál többet, ugy hogy belefért a rendszeres aratás. A zuhatagon meg a tisztáson folyamatosan hosszú érésüek voltak ültetve, egy-egy aratásnál kb 90 felröpenő jött területenként, ami sokat segitett. Összegezve jó event volt, ami sok taktikázást számolást igényelt. Nem kelett folyamatosan gép elött ülni (minek?), minden 5 és fél vagy 6 órnál volt egy aratás, csak ügyelni kelett, hogy kb. pontos legyen az aratás, a teló több szempontból is hasznos volt, lehetett aratni róla, emlékesztett.
     
  15. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    174-ig jutottam.200%termény bonus 1000-1000 kk.szupitrágya. +1 növény pörgetve.Folyamatos ültetés.Nem szomorkodom.Kuponos felhőm már van.1 iránytű bent marad.Azt nagyon sajnálom.Még nem volt ilyen hogy ne tudtam volna befejezni az eventet 200 fölötti szintnél.870!felröppenőm maradt.
     
  16. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!



    Végeredmény, 170-ig jutottam. Baloldalon 82, jobbon 88 feladatot teljesítettem. Jó lett volna legalább a 2 iránytűt megszerezni, hogy legyen még1 csaliládás buborékom, de sajnos nem sikerült.
    Majd a következő eventek hátha egyszerűbbek lesznek ;):)

    Mindenkinek gratulálok, az elért eredményéhez! :)
     
    genka53, Sárika555 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. CzZsuzsóka

    CzZsuzsóka Járnitanuló

    A boltba nem azért megyünk, hogy mindent megvegyünk, de ha játszunk azt azért csináljuk, hogy legyen sikerélmény. Szóval igen, nagyon elbaltázták ezt az eventet, simán teljesíthetetlen, és még az időt is lerövidítették.:cry::cry::cry:
     
    szili48 és drunyi kedveli ezt.
  18. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Üdv Mindenkinek!
    Csatlakozom mindazon gazdákhoz, akiknek most nem sikerült teljesíteni ezt az eventet!
    89-89 szinten állok, de csak akkor tudnám - talán - befejezni, ha lenne még legalább 1-2 nap. Bár ez is necces, mert mindkét növényből durván 6-6 ezer, a kökörcsinből és a sí-ből 1-1 ezer darabot kellene letermelni!
    A felröppenővel nekem nem volt gondom!
    Már nem mérgelődöm, csak megállapítom, ez van! Igazán sajnálom, de elengedtem már!
    Gyöngyöm jelenleg 2 db van, bár most - megfogadva a tanácsokat - összegyűjtöm a ládákat és egyszerre próbálom majd elpecázni!
    Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült a 3. felhőt is megszerezni!
    Ui: 12 sima és 1 prémium csalit pecáztam, 3 gyöngyöt gyűjtöttem! 1-et a homár, 2 db-ot a nyársorrútól kaptam!
     
    Utoljára szerkesztett: 4.8.20
  19. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Talán valamit még lehetne csinálni + 1 nappal.de hát sajnos, úgy néz ki, nem a játékosok a fontosak!!!
     
    CzZsuzsóka, varga1234 és szili48 kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Mindenkinek gratulálok, aki végigvitte így vagy úgy.
    Még van hátra a bal oldalon 3 beadás, hát már megcsinálom. Igencsak lecsappant a szupertrágya és kacsa kata szuper készletem ... persze, majd visszatermelem mamutokkal, de akkor is. A pörgetéseimet is lenulláztam. Az első napokban volt 3 db 100%-os bónuszom és +1 termés is, a vége felé nem volt szerencsém. Csak az iránytűk miatt csináltam, ha már belekezdtem a macisba. Remélem, a cuki medúzákat és a csikóhal zsetonokat könnyebben megszerezhetjük. Nehéz event volt és unalmas.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.