Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szép napot.

    Minden terület bevetve farm hortenzia, bahák ixora, 1-1 füvész, 30 panni amit most nem felejtettem el használni: 1033 röpi.:)
     
    heureca3, soresne, Imi* és 14 más kedveli ezt.
  2. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Indulásra 722 mellény. Pannik nélkül, azok jó helyen vannak a raktárban :wuerg:xD
    Erdei tisztáson, zuhatagok szigetén ólak vannak, és nem is szedem le. 8)

    Ültetgetek, aztán meglátom mi lesz a végeredmény. :)
     
    heureca3, Imi*, -katalinjani- és 10 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A gazdakor nelkul nem tudsz tovabb haladni, mert onnan kell kiszedni a masik ketto eventgazt. Viszont a gazdakort nem kotelezo vegigcsinalni ha nem akarod.
     
  4. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Kezdésnek 828 mellény;) Sok a program, nagy a vvkert, majd igyexem a legtöbbet kihozni belőle:D Köszi a számolóknak, tervezőknek a sok hasznos útmutatót, jó tanácsot!! ;):inlove::inlove:
     
    heureca3, Imi*, -katalinjani- és 9 más kedveli ezt.
  5. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Hónapokig nem írok, most megint én !!:p Valóban kell 1 orvos !! Billentyűzetnek döntött a grafomániám :music: Helyzetjelentés : 117 mellény....csak mondom jelzésképpen, hogy alig győztem elkapkodni ;) így jár aki nem figyel :oops: Lesz ez még jobb is !! Próbáltam valami segítséget legalább a növényekhez kipörgetni, de 1 idő után (amikor már 3 barifej vigyorgott az arcomba, és mindezt Party pörinél tette !!) feladtam :( kicsit morgok magamban (hangosan nem merek, mert a kutyám szívattakot kap) aztán újból nekifutok, hátha....;)
     
    eviii_mee, heureca3, maszilva és 18 más kedveli ezt.
  6. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Elkezdtem beadogatni. 20/13 a bal oldal javára. 2 óra alatt nem rossz, csak legyen az embernek bónusz, na meg szupi, és KKtrágya. Röpi elfogyott. Következő kör után pár 0 kör krókusszal, hogy ne emiatt álljak meg.
     
    heureca3, długa, -katalinjani- és 9 más kedveli ezt.
  7. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Hú, nekiestem, mint vakló az ólajtónak. Kinyitottam ezer éve nem használt ládáimat (néhányból több ezer volt), így rengeteg bónuszom lett. Kipörgettem egy 100%-ot, és így is maradt 1000 fölötti party pörim. Namostasztán! Ide nekem az oroszleányt, meg az eventet. :D :D :D

    Közben kuncogok a nagy testvéren (a nagyobbik telkemen), ő nem áll ilyen jól. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.20
    heureca3, MamaMeseKertje, vihence és 15 más kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    33/33 az állásom. 2 iránytű és 1 csalis láda megszerezve. Lassan lejárnak a +1-es bónuszaim, onnantól behúzom a fészféket, és lassan, de biztosan haladok. Következő célom az 59/59 lesz, hogy a jegyeket kiszedjem, és kezdjem a gazdakörit. Azt csak a szükséges mennyiségben csinálom. Ha marad az event végén beadandó, na akkor talán folytatni fogom.
     
  9. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm a matekot, sokat segít a haladásban.
    Pörgettem néhány bónuszt, nulláztam felröppenőért és eddig jutottam.
    [​IMG]
    Sok sikert mindenkinek!
     
    Sali~*.*, -kaktuszable-, orfisxo és 22 más kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Két felhő aktiválva.Most érik az új két növény.egyszerre ültetem őket az elsőkkel,hogy azzal is haladjak.Már kétszer kellett 0 percezni hogy elég legyen a mentőmellény..A többihez majd igyekezzen,mert még kell kb ezer.Most szedtem le atölgyest,oda ültettem hosszúérésűt,hogy a felröpi gyűljön gyorsabban/Pörgettem 1x 200%-os,1 x100%-ost és 2x 1 plusz termés,igy egy kicsit könnyebb
     
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    na, nekem már nem kell leírni a stratégiámat, pont ezt követem én is. :) Csak Jackem nincs.
    Mindenesetre nyugodtan állok neki, mondhatnám, az esélytelenek nyugalmával. :music:xD De valahogy nem kívánkozik ebben a melegben nagy erőfeszítéseket tenni.... 8):)
     
    heureca3, -kaktuszable-, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok 54 játéknál tartok .o_O Hát erősen röpi igényes gaz lenne pár ezer még de annyit 0 percezni nem akarozzik:oops::p
    Piszok nehéz event ez ,:cry:nem is tudom mikor volt utoljára ilyen komolyo_O, lehet mégse csinálom meg fullra elég sokba kerül..:oops:o_O
    Pörgetem 2 db 100% bónuszt és 1 db +1.o_OEstére tarolok a zuhatagon és a tölgynél megy ki valami hosszú.o_O
    23,24 kor érik a következő komfort kör.o_ONincs mese meg kell várni:oops:
    Ha legközelebb az 1-2 területes eventnél meghallom hogy miért nem mindenhol nem leszek kedves>:(;):D:D
     
    Atali, mamszi5107, heureca3 és 17 más kedveli ezt.
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Porgettem ki tobb bonuszt igy 0 perceztem , most itt tartok , mar a masik novenyekbol is szereztem a gazdakoriben , most azokat fogom felszaporitani , 2 felhot mar beuzemeltem, torekszem a 3. ra is :)
    Koszonom a szamolasokat es taktikakat , mindig hasznosak ;)
    Sok sikert mindenkinek :inlove:
    [​IMG]
     
    mamszi5107, Sali~*.*, zoldert és 22 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Evenállás nálam: [​IMG] 10 perc múlva lesz meg a 2. felhőm is.
    A tervemet, hogy csak az első felhőig megyek már túlteljesítettem, meglátom, hogy meddig jutok holnap délig :).
    Sok sikert bő felröppenő áldást kívánok mindenkinek.
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Így higgyetek egy kakasnak. :D Tegnap itt jártattam a csőrömet, hogy nem csinálom végig az eventet, de reggel felkeltem és elgondolkodtam, hogy kire fogom hagyni a több millió KK-t és sz.trágyát. :D:D:D A tyúkokra nem hagyom, mert elkapirgálják az összeset. :D
    Elültettem a gazdaköri magjait, de azért módosítottam kicsit a terven. Csak 10-10 magot váltottam ki. A horgászósba beadtam az órásba, holnaptól 4 ládát tudok nyitni.
    Sok sikert.
     
    fakír1020, mamszi5107, heureca3 és 24 más kedveli ezt.
  16. blackwidow._

    blackwidow._ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Arra döntésre jutottam, hogy az eventet elkezdem és jutok ameddig sikerül. Kicsi a farmom, minden apróság jól jön.
     
    ho-hoboy, mingo826, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Jól tetted. Egyrészről, mert az eventes növény több TP-t ad, tehát hamarabb fogsz szintet lépni, másrészről minden ajándék "ingyen" van. Ha nincs más dolgod a farmon, akkor csináld. Nézd meg hogy melyik oldalra érdemesebb beadnod, a bal oldaliból farmos TP-t kapsz, a jobb oldaliból bahásat. Az ajándékokat is nézd meg, hogy melyik kell jobban a farmodnak. Sok sikert.
     
    ho-hoboy, mingo826, -kaktuszable- és 15 más kedveli ezt.
  18. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Remélem nem szűnik meg a Paysafecard. Lehet tudni erről valamit bővebben? Előre is köszönöm ha tud valaki választ adni.
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia mucus252!
    Kérlek olvasd el, amit Backoffice TL már leírt ezzel kapcsolatban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vízisís-látványosság-eventcsevegő.19802/page-6#post-1116680
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vízisís-látványosság-eventcsevegő.19802/page-6#post-1116689
    Sajnos ennél bővebbet nem tudunk.
     
  20. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Lehet hogy rossz helyre írok, ezért ez elején elnézést kérek! A bal oldali oszlop 23. beadásánál az előzetes táblázata szerint 5 db Farmpengőt kapnánk. A valóságban csak 4-et ad. Itt a kép róla : https://ibb.co/vYDrKPP
    Ezt megelőzően is tapasztaltam hasonlót, de akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget. A második esetnél már érdeklődéssel figyelem, hogy ez a hiba hányszor fog előfordulni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.