Visszajelzés Vízisís látványosság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Gratulálok az event befejezéséhez!
    Nekem is már csak pár aratás és megleszek.
     
    Ribiszke, maszilva, mamszi5107 és 11 más kedveli ezt.
  2. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Szia! Bocsi,nem erre gondoltam,hanem a játékban lévőre! Félreértettem!
     
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia mendy!
    Ha visszalapozol, és megkeresed magdi06 írásait, akkor részletesen megismerkedsz a taktikájával.
    Az évek során összegyűjtött javak és eszközök, valamint a rendszeres eventezésekből meg a kerek-kerék nyereményei által adott ládák, bónuszok, rúnák stb. révén fel lehet futtatni a farmot teljesen önellátóvá.
    Az érésidőt a víz, trágya, szupertrágya, és a szupertrágyára érésidejére ható két termékkel és felhővel tudjuk elérni:
    • Szüret 2014 felhősor és
    • Szülinapi kívánság felhősor.
    Ezek mindketten külön-külön adnak 5% érésidő csökkentést, ezáltal 46' -re csökkentette az eventnövény érésidejét, amely ugyanannyi idő alatt több aratási ciklust eredményez.
     
    -kaktuszable-, maszilva, magdi06 és 8 más kedveli ezt.
  4. [mendy]

    [mendy] Törekvő


    Szia. Igen tudom, hogy ezek csökkentik,azt hittem más éréscsökkentö is van:) Köszönöm a válaszod.:)
     
  5. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Gratulálok!:D Én is kész vagyok mindkét oldalon a 10 beadással;)xDxD
     
    Atali, Ribiszke, długa és 6 más kedveli ezt.
  6. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Üdv!
    Valaki elmagyarázná mi az a nulla percezés? Sokan irnak róla de lényeget senki, mit kell tenni, hogy legyen felröpi.
     
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.

    Ennek az eventcsevegőnek az első oldalán részletesen le van írva.
     
    Ribiszke, -Fülemüle-70 és zoldert kedveli ezt.
  8. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    megtaláltam de hiába nulla percezek, ahhoz is kell 2000db szupertrágya,
    nem?, vagy van ami ezt a felröppenő mennyiséget növelni tudja?
     
  9. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    "Hiszen az életünkben számtalan sokkal fontosabb dolog van, mint a farm."
    Ennél fontosabb dolog nem létezik. :D
     
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Komfort talajban érdemes csinálni, ha virággal csinálod akkor paradicsomi koszorút érdemes avagy gabona növénnyel csinálod akkor csokis croaissant tegyél a gyémánt rekeszbe.
     
    Ribiszke, kovacstne, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  11. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    A 0 percezéshez mint ott le is van írva kell legalább az egyik felhő vagy a gesztenyés ami nekem sincs meg vagy szülinapi felhő és a Krókusz kinemesítve. Azért, hogy ne kelljen hozzá 2000 sz.trágya ahogy írtad, 2x2-es kockákon kell 0 percezni és akkor egy területen van 44 db 2x2-es föld az úgy egy aratás 44 szupertrágya. Vagy ugyanez komfort talajon is és ad aratásonként 44 röpit.
     
    Ribiszke, marcsi152, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Felröppenő mindig az érési időtől függ. Ezért hatékony a nulla perc, mert a hosszú időd lerövidíted nullára. Naná, hogy ehhez szupertrágya kell. Valamiért valamit.

    DE! Érési időt jelentősen lehet nemesítéssel is rövidíteni. Itt egy alapkészlet, hogy mit érdemes nemesíteni. >>KATT<<
    A nemesítés mindenki rendelkezésére áll. Növény, idő és türelem kell hozzá. Semmi más.

    Felröppenők mennyiségét pedig ezekkel lehet növelni: >>KATT<<
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  13. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Konfort talajon krókuszt tettem bele 44 felröpit ad de a paradicsomi csokor csak +3 növényt ir, felröpiben nem ad többet
    nemesitve van a krokusz sütit csokrot beteszem, egyből megérik de ide nagyon sok felröpi kell azért irtam a 2000 szupertrágyát.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Szuper-trágya nélkül nem lehet 0 percezni.o_OA lényege az hogy az érés idő lesz 0:)Azzal hogy a bónuszok össze-adódnak és szorzódnak egymással.o_OHa megtaláltad nem írom le .:) más csoda szer nincs.o_O
    Vannak természetesen más nemesítések az üvegházban illetve alkimista termékek amik a növények érésidejét csökkentik.:)
    A felröpenő mennyiséget panikkal és barkácsfelhőkkel tudod növelni , illetve a tölgybe tehető kupákkal.o_O
    Az érésidő csökkenés az lehetőség a több röpire.o_O
    1 terület csak 1 röpit ad. Lehet ez 1*1 1*2 vagy komfort akkor is, Többet ne várj.
    A 2000 közel reális:music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.7.20
  15. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Eventet befejeztem :)
    Jöhet a telihold event :D
    [​IMG]
     
    ulmo12, Ribiszke, Susie0509 és 17 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kérlek, figyelj oda az idézésekre!
    Rendszeresen javítgatjuk ez elrontott, beletörölt, beleszerkesztett hsz-eidet.
    Nem olyan nehéz ez.
    A szögletes zárójelekre kell odafigyelni!
    Elhiszem, hogy gyorsan akarsz reagálni egyes írásokra. Ezzel nincs is semmi baj.
    De a kapkodás miatt összeborul az írásod, nagyon sok esetben.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.20
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Elnézést hasonló esetben törlöm és újra. Figyelek rá
     
  18. judit19761

    judit19761 Járnitanuló

    Sziasztok.
    Zoldertnek csak gratulálni tudok a gyors befejezéshez, ezzel szemben én csak a hülyeségeket szaporítom.

    A mai nap a következő (nem követendő) dolgokat követtem el.
    Aktiváltam egy 100%-os termény bónuszt, de a fehér ártatlanságot mely már közben lejárt elfelejtettem megújítani, következmény + 2 óra csúszás.
    Egyszerre nyitottam az összes trágyás ládámat, több mint 5 ezer elszállt, ráadásul a piacon egy darab sincs.
    Reggel elfelejtettem buborékot pukkasztani, így átcsúsztam a délutánba, de ez még lefaragható hála a 23 órás érésnek.
    Különben jól vagyok, elvégre "én vagyok Napóleon a császár".o_O
     
    Atali, Ribiszke, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Ez nagyon sajnálatos és nem tudtam tetsziket nyomni rá.
     
    judit19761, Ribiszke, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.