Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    A teszt és a központtól kapott anyag szerint igen.
    A két tesztfarmon készült, de élő játékban (nem tesztszerveren).
    Láthatod, hogy semmi más nincs beadva, csak 1 medve és 2 iránytű. A "vacakabb" felhő pedig már kiszabadult. Persze gyöngyöt nem adtam be érte, de megtehetném.
    (Ehhez még az előző eventet sem kellett megcsinálni, semennyire.)

    Erre voltál kíváncsi, ugye?

    upload_2020-7-29_22-21-29.png
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem erre voltam, hanem a Sörfesztiválos 9-es mező felhője mikor szabadul fel. Milyen mezőket kell ahhoz beadni. De köszönöööm. :)
    Elég csak a 4-est kiváltani?
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igen.
    Semmi más nincs beadva, csak 1 medve és 2 cuki medúza.
    A felhőről lekerült a lakat. Csak gyöngy kellene hozzá.
    Így már oké?
    upload_2020-7-29_22-55-52.png
    A kép moderátori tesztfarmon készült.
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Így már oké :D:D Köszönjük.:) Tehát a Sörfesztiválos felhőhöz nem kell semmi, csak a 10- 7- 4. Meg 6 gyöngy. Ja meg 2 cuki medúza.:D Így már egészen baráti lett ez az event. :D
     
  5. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Nekem még 2 gyöngyöm van. Olvasgatom,hogy mindenkinek több van ennél.Egy kicsit elszomorít ez a dolog,pedig mindennap 3 x pecázok,a nagy halak messze elkerülnek.:(
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia soresne!
    Ne csüggedj!
    Ez az event 4 másik eseményen ível át, ahonnan különböző felröppenők beadásával újabb buborékokat pukkaszthatunk ki, és ezzel folyamatosan nő a csaliládák száma. Ergo többet tudunk pecázni, és ezáltal több esély van a gyöngyök kihalászására.
    1. Medencecápa-sztorik (július) - Síp event kellék; - megvolt
    2. Vízisís látványosságok (július) - Iránytű event kellék; ma (07.30.) induló eventből,
    3. Kókuszparti nyaraló (augusztus) - Csikóhal zseton event kellék; augusztusi eventből;
    4. Tengeri varázslat (augusztus) - Cuki medúza event kellék - augusztusi eventből.
     
  7. soresne

    soresne Fórumgróf

    Köszönöm szépen a biztatást.Az első eventből 2 sikerült,most meg 5 nap alatt horibilis db számot kell termelni,sok jót nem várhatok,no meg a többiből sem.Azért reménykedem,hisz az hal meg utoljára.
     
  8. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Nekem is csak 2 van, 19-et sikerült eddig pecázni, jobbára normál csalit kapok, de pozitiv vagyok majdcsak összejönnek
     
  9. Matold

    Matold Haladó

    Szia! Nekem még egy sincs, legfeljebb nem lesz felhőm, ezért kár szomorkodni.
     
  10. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Osztozom az "örömödben" nekem sincs egy gyöngyöm se. Elég sokat pecáztam, úgy hogy el is ment a kedvem az egésztől. Ha így halad nem lesz 1 felhőm sem. Nem rajongok az eféle játékhoz. Lehetne egy meghatározott horgászás után a felhő és aki többet nyer az + jutalmat kaphat.
     
    soresne, elisabeth977, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  11. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Nekem most lett meg az első gyöngyöm, de nem aggódom. Még bőven van idő.
    Szerintem még sok gazdának nincs egy árva darab gyöngye sem, de valaki meg azért aggódik nehogy sok legyen!
     
  12. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Még messze a vége,senki ne csüggedjen,akinek még nincs túl sok gyöngy!Nekem ma lett csak a 2. darab!Ha mindennap gyöngyöt kapnánk,a végére gyöngytúltengésünk lenne és a sok jó jutalom közül kevesebbet kapnánk:)Én már gyűjtöttem titokfát,szupertrágyát,kupont stb.ezeknek nagyon örülök:)Szerintem a végéig mindenkinek "lazán"összegyűlik a kért mennyiség gyöngyből!Még akkor is ha nem minden órás ládát fogunk tudni aktiválni!Hajrá mindenkinek,gatyamadzagot felkötni,jó pecázgatást és eventezést!:)
     
    vihence és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  13. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Nem tudom hogy vagytok vele, de ennyi rákot még nem fogtam mint most.xD
     
    Domos52, vihence, soresne és 3 más kedveli ezt.
  14. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok itt is. 4 ládával haladok tovább, és van már 5 gyöngyöm is. Úgyhogy 1 felhőm már tuti lesz. Hisz van még idő, egyet csak kapok már.
     
    Domos52, -ágianyu33-, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  15. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Drágám, ha nem imádnám, nem lennék itt 10 éve, és nem bosszantanálak/boldogítanálak benneteket. De pecázni biztosan többet tudnék, ha vetnék, aratnék. A szerencse valahogy sosem volt a barátom........ :)
     
    maszilva, Domos52, vihence és 7 más kedveli ezt.
  16. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Én viszont annak nem örülök, hogyösszesen 1 db luxus 3 db prémium csalit kaptam, a többi mind sima csali volt, ezeket elpecázva xl-es barkácscuccot, 10 db túrbótrágyát, 14 db szupertrágyát és ezekhez hasonlót kaptam az elmúlt egy héten,
    Szia, ismételten begyüjtöttem 3 ládát és miért nem lepődk meg? ismét 3 sima csalit kaptam, sikerült polipot pecáznom és 2 db papagáj halat hiába a megfelelő helyen állítottam meg a játékot, kemény 10-10 db turbó és kata trágyát kaptam, változatlanul 1 azaz egy db gyöngyöm van, maradt 22 nap.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.20
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jucus szavait alkalmazom.... nekem pedig ez a pecás maci nem volt a barátom sose. xD
    Én alapvetően nem szerettem pecázni, de most egészen jól viselem.8)

    Összegyűjtöttem egy pár ládát. Ezekből lett 15 csalim 3+4+8 leosztásban.
    A vacak csalival kétszer fogtam 1-1 kardhalat. Egyszer gyöngyöt adott, egyszer pedig 2 party pörit. Nem is szólok egy szót sem rá. xD

    Amit viszont mutatni szeretnék...
    Nézzétek csak!
    upload_2020-7-30_20-18-25.png

    Ez a - szerintem - csúnya hal is adott nekem gyöngyöt.

    Továbbá kaptam gyöngyöt gömbhalaktól is és a luxus csalik egyikével fogtam kardhalakat is. Azok is adtak.
    Jó lesz ez, megmondtam én. :)
    Legyünk türelmesek, naponta szedegessük le a ládákat és talán tényleg érdemes több csalit összevárni, mert látványosabb az eredmény és a hangulatunknak is jót tesz. Szerintem. :)

    Tudom, lassú az egész, de tényleg nem rosszak ezek a potya ajándékok, ha már úgyis eventezünk és belépünk naponta ezt-azt szöszölni a farmunkra.
     
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Csinálgatom az eventeket,de ma nagyon mérges voltam a kardhalakra mert 3-ból egy sem adott gyöngyötxDNapok óta 5db van.
     
    -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Már csak 7 kello_OFelette nem ér semmit . Van még 3 hét és pár napo_OSzerintem ne a gyöngyöknek szurkolj, mert egyre több lesz a csali több doboz naponta...Ha 20-30 gyöngy lesz pluszba az se lesz jó;):D
     
    -Fülemüle-70 és kovacstne kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Gyöngyöm van pár-az életben. :) Hazudni nem akarok, de jó pár horgászatból 4 gyöngyöm van. Nem panaszkodok én a játékra, mindig úgy játszom, hogy élményt adjon. Van, amikor csak Rackó miatt lépek be. A véleményem is megvan, néha hangot is adok neki. Teljesen random a egész. Csak az zavar, hogy eddig keverhettem magamnak amit akartam. De hidd el, drága Zsu, és higgye el, aki olvassa: annyira már nem bánom....... A három szépséges unokám már reggel 7-kor nyomul :) Tehát a konklúzió: jut is, marad is, a játékom az enyém, az unokáim öröme mindenek felett. Pusszantás nektek, még 10 évet! :)




    (Mániás nyelvtan-náci vagyok, ezért a javítás. :) )
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.