Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventek teljesítésével mind több és több ládát bonthatunk majd.
    A 13. gyöngy már felesleges lesz, és a végén még unni is fogod, hogy mennyi van.
    Próbáld ki, hogy összegyűjtöd a csaliládákat, hátha úgy eredményesebb lesz a Maci.
    A horgászat itt is, mint az életben: türelemjáték...

    A gyöngyöket AUGUSZTUS 21-ig lehet gyűjtögetni.

    Szóval nyugalom és türelem, inkább nevess egyet a csevegő hozzászólásain pecázás közben... :)
    (De azért óvatosan a hahotával, nehogy elijeszd a halakat...) ;)
     
    genka53, jófarmerlány, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  2. északifény

    északifény Junior szaki

    Köszi a biztatást , a remény hal meg utoljára :inlove:
     
  3. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Kihalásztam 13 db.gyöngyöt, ebből már egy felhőt kiváltottam, a másikhoz majd később lesz hozzáférés.
    Jönnek a halak vegyesen. Jelenleg annyi event fut, vigyázni kell, hogy valamelyikről ne feledkezzek meg.
    Memorizálom: órákat leszedni!!!!
     
    mamszi5107, MamaMeseKertje, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  4. pacsírta21

    pacsírta21 Járnitanuló

    Szia! Nekem is egy van. Szerintetek előfordulhat olyan helyzet, hogy a végére sem sikerül 12db gyöngyöt szerezni?
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Olvasgatom hogy mindenki színt alapján írja hogy hány gyöngy vano_O
    Most már kíváncsi lettem Csocsónak vajon mennyi van?;)o_O
    Lehet gyöngyös boltot nyitott:music::D:D
     
  6. pacsírta21

    pacsírta21 Járnitanuló

    Mindenki??
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. Ananke

    Ananke Rutinos

    Remélem : NEM! Aug. 20-n lesz a szülinapom, addigra remélem összeszedem a gyöngysorra valótxD Az első nap kaptam 2-t, azóta még 1-t. Van még idő:D
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A gazdatársak nagy többsége az jóo_O:music:
    Zölddel van csak poén;):)Ne görcsöljetek szerintem ere a gyöngyre. Horgászni se úgy megyünk hogy biztos a fogás az event is ilyen ez 1 plusz. :music:
    Nekem sincs meg 6 még hiába elérhető a felhő, ha nem lesz meg se esek kétségbe.
    Volt hogy egész hétvégén fenekeztünk a Balcsin és csak a botot vittük haza;):D( De be etettük a helyet:))
    Ez is ilyen életszerű, vagy jön vagy nem mit lehet tennio_O:D:D
     
    Sali~*.*, MamaMeseKertje, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Bár én jóstehetség nem vagyok, de az eddigi hasonló eventek tapasztalataiból merítve, inkább többlet szokott keletkezni a végükre, nem is kevés.
    És bár nem ígérhetek semmit, de ha megszerzel annyi csaliládát, amennyit csak tudsz, rutinszerűen leszeded őket minden nap, majd elhorgászod, meglesz a 12 gyöngy augusztus 21-ig.
    Legvégső esetben, ha csak 6 lesz meg, a megérősebb felhőt választhatod majd.
    Jelenleg nekem is csak 1 ritka gyöngyöm van, én majd egyszerre nyitok jó sok ládát.
    Nem aggódom.
    Kérlek, te se tedd! Felesleges. Rengeteg az idő az event végéig.
    Addig élvezd a nyarat meg az apróbb ajándékokat! :)
     
    MamaMeseKertje, senga77, ljanika6 és 16 más kedveli ezt.
  10. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Eddig csak kis és közepes halakat horgásztam, összegyűlt 2 gyöngy. Most végre sikerült 3 kardhal, 2 polip és ezekből csak apróságok jöttek. Ezután a közepes halakra fogok vadászni mert azokból jött össze a gyöngy. Nem szeretem az ilyen szerencse faktorokat, van akinek már nem sok hiányzik, nekem meg valószínű nem jön össze.:sleepy:
     
    juliannakoczkas és Ananke kedveli ezt.
  11. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nekem vegyesen jött minden hal, pedig elég jól kicentiztem a rózsaszín kört, de gyöngy egy sem :( Kisebb farmon sem.
    Na, msot átmentem 2 kicsire, átvenni a challenge ajándékot, ha már ott voltam, beváltottam a macit - és az egyiken azonnal adott 1 gyöngyöt, + 1 titokólat. Itt meg? sztrágya, *, barkács - szóval ami amúgy is kerül...
     
    Utoljára szerkesztett: 1.8.20
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Téged idéztelek, de csak a téma miatt.

    Valóban a farm szintjének semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen csalit, vagy mennyi gyöngyöt kapunk.

    Amennyire a programozáshoz értek, inkább van hozzá köze egy véletlenszámgenerátornak...
    De én tényleg csak karcolgatom ezt a témát. :)

    Az eventek teljesíthetősége sem függ a farmszinttől, hiszen ma már pillanatok alatt fel lehet suhanni jó magasra.
    (Én 10 éve játszom, 1 év alatt lettem 40-es szintű, ez ma már kis túlzással, két pillanat...)
    Sokkal inkább függ attól, mennyire tájékozott a farm gazdája (mennyire olvas eventcsevegőt ;) ), és milyen erőforrásokkal rendelkezik.

    De ez tényleg csak egy egyéni vélemény. :)
     
  13. kata3378

    kata3378 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Nekem kemény egy gyöngyöm van,amit a játék másnapján kaptam.Azóta semmi.Remélem nemsokára rám talál a szerencse:music::sleepy:
     
    inanna11, juliannakoczkas és Ananke kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt. :)
    Ma megkaptam a 6. gyöngyöt is egy papagájhaltól. Eldugtam a spájzban a lekvárok mögé, nehogy véletlenül az első felhőt váltsam ki.:D A macikám is jól járt, mert meghagyom az életét. :D Remélem azért még fog pár jó halat, mert kellene a másik 6 gyöngy is. Nem szeretem a félmunkát. :D
    Jó pecázást.
     
  15. anya5062

    anya5062 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem hogy lehet jegyhez jutni, hogy elkezdhessem a Gazdakörit??? Szerintem nem fer, hogy mindjárt elsőre azt kell beadni!!! Elolvastam az ismertetőt. Lehethogy valamit nem jól olvastam???
    Köszönöm ha segítetek!!!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  16. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Napok óta várom a 6.gyöngyöt!!Ma már annyira mániás voltam,hogy felraktam egy gyöngysort a nyakamba.xDA papa meg is kérdezte "messze-e" Mondom pacázni indulok.És a vacsora?Egyél amit találsz!!!xDxD
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Pirike. :D:D:D Szerintem a Papa azt hitte, hogy a gyöngysorral valami bálba igyekszel és féltékeny lett. :D
    Nekem is nehezen adta meg a 6.-t, de a végén beadta a derekát. Biztos elege volt belőle, hogy állandóan csipkedi egy kakas. :)

    Most már 100 % hogy meg fogod kapni. Tudom, ilyenkor már alig várja az ember és türelmetlen lesz.;)
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek ezt olvasd el. #6
     
    inanna11, -Fülemüle-70, vihence és 2 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Mondta papa,hogy bekéne etetni a halakat,de tegnap a főtt kukoricát is megetted!Holnap szétnézek a kertbe és keresek gilisztát,hátha bejönxD
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Vegyél konzerv kukoricát, áztasd be sörbe mint Melan. :D Nem lehet tudni, hogy ezek a mai halak mit szeretnek. :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.