Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Nagyon hektikus ez a gyöngyhalászat. Most 7 db gyöngyöm van, ebből 3-at ma kaptam. Ráadásul az első néhány napban összevissza szedtem le a ládákat, mert elfelejtkeztem róluk. Mostanra végre beálltam egy ritmusra, 7 ládám van már, ami termeli a csalikat, szerintem innentől látványosabb lesz majd a horgászat.
    Szóval szerintem ne izguljatok (ennyire) :):inlove:.
     
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nincs két egyforma farm a játékban. Nem is lehetséges ilyen. A Ti farmjaitok is sokban különböznek egymástól.

    A Vízimádat boborékokból kapott csalik használata különböző, mert random a halak által adott ajándékok köre.
    Az eventidő előrehaladtával kiegyenlítődnek a juttatások a gyöngyre vonatkozóan. Higgy ebben!
    Most még nagy a két farmotok eredményei között a gyöngyök különbözősége.

    A férjed farmja már gyöngy fölösleggel rendelkezik, sőt még bizonyára fog is kapni gyöngyöket, amit nem tud felhasználni. Ezáltal "elesik" több olyan nyereménytől, ami hasznosulhatna a farmján. (Ezzel nála kevesebb lehet a titokól, titokfa, és egyéb értékes dolog)

    A Te farmod azonban a következő napokban még kaphat értékesnek tűnő nyereményeket, amivel gazdálkodhatsz majd, tartalékolhatod azokat.
    Jönni fognak a gyöngyök is.
    Hiszen van idő a Vízmánia eventből, még egy új event is van "talonban", a társasjátékos event - Tengeri varázslat-, ahol újabb lehetőséget kapsz/kaphatsz a buborékok aktiválásával 23 óránként.

    Ne legyél frusztrált, ne mérgelődj, kérlek!
    Játssz folyamatosan, gyűjtsd a csalikat!
    Várj egy-két napot a horgászással. Nyugodt, alkalmas időben fogj neki az újabb mini-játéknak a vízen.
    Meglesz az eredmény, görcsölés nélkül.

    Ehhez hasonló tanácsokat olvashattál már a Játékostársaktól, mint amiket leírtam.
    Nem hergelni akartak, nem felmérgesíteni, hanem nyugtatni szándékoztak.
    Lásd meg a mondandójukban a segítséget.

    Köszönöm, ha így teszel.
    Szívesen és várakozással telve fogom olvasni a híreidet, ha jössz és megosztod a változást, a sikert pár naponta.
     
  3. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Ma már nem bírtam tovább, 25 halat tudtam fogni, és megtört a jég, kaptam végre 2 gyöngyöt. Az első felhőre való már nekem is sikerült, de csak a végén váltom be. Hátha magamhoz vonzom a másik felhőre valót is.
     
  4. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    szia! Gratulálok! Sajnos nekem még az elsőre sincs meg a gyöngy, leragadtam a 4-nél
     
  5. Dana64

    Dana64 Aktív író

  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Az első felhősort kiváltottad, azt nem tudod aktiválni?
    A második felhősor még nem érhető el, hiszen nincs felszabadítva ehhez minden szükséges mező.
    Vízmánia felhősor 2 buborékja a 4-es buborékon keresztül érhető el.
    Ez azt jelenti, hogy a következő eventben szerezhető medúzákkal a 7-es, majd a 4-es mező feloldását követően
    férsz hozzá a 9. mezőn található felhősorhoz.
    [​IMG]
     
    inanna11, kukori80, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  7. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! Köszönöm válaszod, teljesen igazad van, csak egy kicsit mérgesített, hogy csinálom szorgosan, én szeretek eventezni, és csak várok, várok. Meg sem néztem már sokszor, hogy mit adott, talán csak a 20 tápot vettem észre párszor:) Na mindegy, elengedtem, majd tudósítok, hogy ez a gumicsizmás medve mikor szán meg:)
     
  8. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Szia !
    Köszi az info-t ! Azért gondoltam úgy , hogy lehet aktiválni , mert a bubi érintkezik a mostaniakkal és ha a gyöngyök is megvannak akkor lehetséges ! De ezek szerint várni kell még néhány napot !
    :p:)
     
  9. Laxiaa

    Laxiaa Aktív író

    Köszi, kipróbálom, veszíteni nem veszíthetek. :D

    Szia!
    Köszi a tippet, ezt fogom csinálni ha kibírom, mert szeretek pecázni. :D Veszíteni valóm nincs.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.8.20
  10. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Köszönöm. jön az nálad is, csak jobb érzés, ha már előbb, mint utóbb sikerül a pecázás.:sleepy:
     
    -Fülemüle-70, Evita-55 és -W-595- kedveli ezt.
  11. eva55

    eva55 Utánpótlás-írogató

    El vagyok keseredve! Három gyöngyöm van összesen :( Napok óta nem kapok, pedig nagy halakat fogok ki. Már kosarat is vettem és az abban lévőt is elhorgásztam:( Semmi, semmi, semmi :( A másik kisebb farmomon már meg van a 12 db.
     
    -Fülemüle-70 és Ribiszke kedveli ezt.
  12. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Ma kibontottuk a 6 ládát,lett benne 6 prémium csali!Na majd most...mondom én!Pici lányom mondja:Na nem most!!!Ő nyert:)Nem lett gyöngy!DE!A pecázásokat most nem sikerült zöldben nagyon megállítani,mert a picikém úgy várta a halacskákat,hogy folyamatosan mocorgott,ugrált az ölemben!Sok homárt fogtunk,egyszer papagájhalakat,egyszer polipokat!Amik összegyűltek belőle:A polipos láda adott 5 farmpengőt,a papagájhalas szupitrágyát,a picike kis "jelentéktelen"homár ládája adta a legjobbat,aminek jobban örültem,mint egy db gyöngynek!25 db gyalut kaptunk:):)Hát így nem szomorkodom,ha máskor is elrontjuk!:)
     
  13. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem most van 40 csalim, kipróbálom mennyi gyöngy lesz belőle.
     
  14. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    napi hét láda - 3 gyöngy szintén...

    Eredményt beírod majd? Kíváncsivá tettél...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.8.20
    -Fülemüle-70 és Ribiszke kedveli ezt.
  15. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia, Te egy Tündér vagy! Öröm volt olvasni megnyugtató szavaidat, ugyan nem nekem írtad, de beleolvastam,
    és nagyon jó érzéssel töltött el. Ezért vagyunk itt együtt immár 10 éve, mert ilyen gondoskodó, remek csapattal
    öröm együtt játszani!!:inlove: Köszönjük szépen!:inlove::inlove::inlove:
     
    Fuhur, vihence, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Ma nagyon megvakargattam a kis Balum fejét. :) Nagyon jókat pecázgat mostanában, hiába a rutin teszi a medvét is. :D Sajnos türelmetlen vagyok, nem tudom kivárni, amíg több napi adag összejön, minden nap kiküldöm a medvét a tóra, úgyis egész nap nem csinál semmit. :D Ma kipecázott 2 gyöngyöt, van most 11 db.
    Naaa, ezt nem azért írtam, hogy bosszantsam azokat akiknek még 6 db sincs, hanem azért, mert innentől az event végéig biztos kapok még vagy 20 db-t amire semmi szükségem nem lesz. Viszont elesek egy csomó jó dologtól. Kaptam többször kupont, party pörgetést, sz.trágyát, KK-ákat, titkosakat aminek hasznát vettem. Nekem 6 db gyöngy volt a célom, a 2. Sörfesztiválos ládát adó felhőt szerettem volna kiváltani, az első felhő annyira nem érdekel, mert az csak TP-t ad, de így már biztos, hogy ki tudom váltani azt is.
    Rengeteg nap van még, senki ne csüggedjen, 6 db-t biztos, hogy össze lehet pecázni. Na bummm, ( vagy brummm?) legfeljebb a Tp-s felhő nem lesz meg.
    Pecázásra fel. :)
     
    inanna11, vihence, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, eva55, ne keseregj, inkább reménykedj, még 15 nap van a pecázásra, össze kell annak jönnie! :p:)

    Jó reggelt! :)
    Nekem tegnap volt 11, ma lett 12. Ki is váltottam a TP-s felhőt. :inlove::)
    A jegyzőkönyv kedvéért jegyezzük meg, hogy nem írja az ismertető, hogy tuti meglesz a 12 gyöngy az event végéig, legalábbis én nem találtam benne.
    És volt már olyan pecázós event, ami után sokan keseregtek, mert akármilyen szorgalmasan termeltek és pecáztak, mégsem lett meg hiánytalanul az, amit ott akkor lehetett nyerni. :music: Így nem teljesen alaptalan a nyugtalankodás.:music:
    Másrészt meg az a "csomó jó dolog", amitől eleshetünk, ha sok gyöngy jön, pont annyira esélyes, mint a kevésbé jó dolgok, amik megnyerhetők az eventben, úgyhogy nem biztos, hogy jó dolgoktól esünk el, amikor gyöngy jön, hanem csak valamitől, ami helyett gyöngy jön esetleg. o_O Az event teljes sikeres teljesítéséhez nem 12 party pörgetést vagy 6 "Metope" talányos tenyészetet kell beadni, hanem konkrétan 6+6 gyöngyöt, így akinek az nincs meg, addig izgul, míg meg nem lesz és ez teljesen érthető. A többi nyeremény, akár plusz gyöngy akár talányos ól, talányos fa, arany banán stb. már csak hab a tortán. :p:)
     
    missuzy_53, maszilva, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, gratulálok. :)
    Pont ezért tűztem ki célul a 6 gyöngyöt. Nem lehet tudni, hogy ki mennyit fog kapni, ezért olyan célt tűztem ki, hogy a 6 db-t félreteszem, mert a 2. felhő kell kakaskának. :D Az első felhő nem érdekel, ha nem lesz meg. Itt is reális célt kell kitűzni, nem szabad rögtön a 12 gyöngyre menni, mert bármi közbejöhet, elfelejt pecázni, vagy tényleg 2-3 napig nem kap gyöngyöt, sokáig nincs net közelben.....
    Ha megvan a 12 gyöngy, onnantól bármi jobb, mint a gyöngy. :D Tőlem jöhet inkább 40 bájital is. :D
     
    maszilva, inanna11, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én így állok most:
    [​IMG]
    Mondjuk a hiányzó iránytűért adnák egy rózsa tyúkot cserekor! :D
     
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Nekem napok óta csak kettő db volt, ma nagy nehezen kaptam még kettőt most már csak holnap tudok horgászni, remélem még azért kettő összejön. Nekem is a második felhő a cél.:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.