Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A jegyzőkönyv kedvéért xD én is megjegyezném, hogy az sincs benne az ismertetőben, hogy a havi nyereményhez szükséges gyöngyöket két hét alatt leszállítja a rendszer.
    Arányaiban kellENE nézni a pecázást. Most mennyi bubit tudunk leszedni naponta, mennyit tudunk majd a vége felé. Többet, mint ma.
    A 32 (!) napból 16 telt el. Időben a felénél tartunk, de a pecázási lehetőségeknek NEM tartunk még a felénél. Hiszen (max.) 7 bubit csak tegnap óta tudunk leszedni.
    Senki nem mondta, hogy party pöriért lehet kiváltani a felhőket, de az a panaszáradat és (már bocsánat) hiszti, ami a gyöngyök körül zajlik, alaptalan, túlzó és szükségtelen.

    A gyöngyök megszerzési lehetőségét 32 napra és/vagy X mennyiségű pecázásra programozták rá, biztonsági "sávot" hagyva.

    Ezt is jó lenne belátni mindenkinek. Annak is, aki már kapott x gyöngyöt és annak is, aki még csak x mínusz y-t.

    Nekem sincs még meg a két felhőhöz szükséges gyöngyöm. Nem vettem és nem fogok venni semmiféle kosarat.

    Továbbra is mindenkit arra biztatok, naponta szedje le a bubikat! NE felejtsétek el! Ez az átfogó event lényege.
     
    levi5, soresne, maszilva és 22 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hmmm.... 1 neon tyúkért tárgyalhatunk. :D
    Szia. 1 millió %-t mondok, hogy 2 db-t fogsz kapni. :);) Ha nem, akkor berakhatsz a sütőbe. :D:D
     
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! A kakaskát nem bántjuk,olyan aranyosan,büszkén sétál a tyúkok között!!!Csak mondhatnám már hogy nekem 8,de 6-nál megállt az életem gyöngyileg.xD
     
    Leho69, szellorozsa, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko. Ezen akkorát nevettem. :D:D:D
    A jegyzőkönyv kedvéért: Tisztelt Bírónő, nem csináltam semmit, csak kimentem pecázni a medvével , de ez a szerencsétlen nem fogott gyöngyöt . :D
    Szia Pirike, a 6 már bőven elég , ha nem váltottad ki a mostani felhőt. Igazából 1 is elég, csak igazgyöngy legyen. :D
     
    tremama0422, Leho69, szellorozsa és 12 más kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Gyorsan osszejott, pedig ma mar at is tudtam volna dobni a hianyzo kettot, mert ma kaptam megint kettot, most mar 14 db van.

    Es akkor szeretnek is morogni, hogy irgum-burgum, es ingyom-bingyom tálibe, tutálibe málibe, ez felhaborito, hogy felesleges gyongyot kaptam:D:D

    Szia,

    Ismertetoben tenyleg nincs benne, viszont egy ilyen elnyulos eventnel, aki szorgalmasan csinalja az eventeket, pukkasztja a bubikat, a nagy szamok torvenye alapjan ossze fogja szedni a szukseges gyongyoket.

    Senkinek sem kedvence az ilyen random-generatoros event, de statisztikailag ossze kellene hogy jojjon aki tenyleg jatszik. Van benne szoras, de azert mint erdekesseg leirom, hogy ahogy nezem itt a forumot, akikrol tudom BIZTOSAN, hogy ugyanugy csinaljak az eventeket mint en, es nem felejtik el leszedni a ladakat mindennap (Kukori, Gyongy, Beko, Rekuci) eleg hasonloan allnak, 10-14 gyongy korul mint en is.

    Es nem, nem ketelkedem azoknak a szavaban, akik azt mondjak, hogy ok is ugyanezt csinaljak, de meg sincs csak 6-8 db, de ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy ossze fog jonni a 12 gyongy.

    A gond ott lehet, amikor valaki nem eventezett, nincs meg az osszes ladas buborek, es meg esetleg jol el is felejti leszedni. Ott lehet tenyleg izgulni a vegeig, bar meg mindig nagyon koran van. Torvenyszeru, hogy a ladak, es igy a gyongyok lassan indultak be, de most mar lehet akar 7 lada is naponta, aki ezeket szorgosan leszedi, egyszeruen kizart hogy ne legyen meg a ket felho.

    A "csomo jo dolog"-hoz meg annyit, hogy nekem barmi jon, az ajandek. Eventezni ugyis eventezek, tehat semmibe sem kerul. Es eddig kaptam 50-60 db szupertragyat-szupertapot-KK, titokolakat, titokfakat, es meg van idom boven. Gyakorlatilag nekem olyan mint egy masodik Racko, egy kis minijatekkal egyutt. Az igazsag az, hogy egy ilyen havi jutalom csomagot barmikor alairok, meg akkor is ha kozben izgulni kell, hogy mikor, es hogyan lesznek gyongyok.
     
  6. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Szép jó estét mindenkinek!
    Olvasom a Gyöngy mizériát.Öröm az ürömben,hogy nem vagyok egyedül a 2db gyöngyömmel,de azt sem mondhatnám,hogy helyette más extrával kényeztet Fortuna!Azért bizakodom,végül is még lesz egy event!El felejtettem meddig tart a pecázós,és meddig fog tartani az utolsó event ahol a medúzákat lehet összeszedni!Valaki emlékszik rá?
     
    szellorozsa, heureca3, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan, tökéletesen egyetértek. :)
    Szia.
    Az esemény kezdete (várhatóan): 2020. július 22. (szerda) 14:00 óra
    Az esemény vége (várhatóan): 2020. augusztus 21. (péntek) 23:59 óra
     
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Lehetne gyujteni valami peticitiot, hogy a maci itt maradjon velunk, bar nekem mindegy, az is megfelelne ha mondjuk baltadobalos Ingrid valtana kethavonta
     
    Leho69, szellorozsa, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
  9. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Köszönöm!Akkor bőven van idő,hogy meglegyenek a gyöngyök!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszika :)
    Ékszergyárat vagy gyöngyfűző-műhelyt akarsz nyitni a maradék felesleges gyöngyökből valld be töredelmesen :D
     
  11. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Jelentem, a gyöngyök száma 8 db-ra emelkedett!;):p:) Imádom a gyöngyöket!:inlove::D
     
  12. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem, arra jatszom, hogy remelhetoleg ha elerek 50 gyongyot a vegeig, akkor BP bevaltja egy FA faraxD
     
    jammm70, Kukackukac, szellorozsa és 11 más kedveli ezt.
  13. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, Beko, :)
    nekem a pecázós az egyik kedvenc eventem, holtversenyben a tárgykeresőssel. :inlove: A pecázósnál egy oka van a kedvencségnek, ami a medve. A grafikája és jó természete. Aranyosan néz ki, türelmesen vár és biztat, hogy hozzam neki a csalit. Ezen kívül nagyon ügyes horgász, akármit is mondunk rá, mert egy csalit sem vesztett még el, mióta ismerjük, ha bedobta a horgot, akkor fog is valamit. Lehet, hogy csak kisebb halat, de valamit mindig. Ilyen horgászt rajta kívül még nem láttam. :):inlove:xD

    Bizony, már az event felénél járunk, megvan a ládáink 2/3-a és már sokaknak van 12 gyöngye vagy több, sokaknak pedig sokkal kevesebb. Miközben mindenki nagyjából 3 eventet teljesített. Én mondjuk csak 2 és felet, mert a vízisíset abbahagytam időnap előtt. Nincs is 7 ládám csak 6. :)
    Sajnos, nem csak azon múlik, hogy elég rendesen csináljuk az eventeket és megszerzünk minden ládát és időben nyitogatjuk, hanem olyan dolgokon, amiket "szerencse" néven emlegetünk, de szerintem nem erről van szó. Hanem egy terheltebb, lassabban mozgó számítógép vagy kevésbé fürge egér, fáradtabb szem vagy szakadozó net adja össze a "szerencsét". Mert én is úgy látom, hogy minden karikáról mindenféle hal jöhet, vagyis mindegy, hová kattintunk, de azt is gondolom, hogy a grafika nem akkorra áll össze a képernyőn, mikorra elmegy a kattintásom jele és tulajdonképpen mégsem mindegy, hová kattintunk, csak nem mindig ott látjuk, ahol van.... vagymi o_O:music:xD

    Az világos, hogy az event második felében sokkal több pecázásra van lehetőség, mint az első felében, mert sokkal több láda nyitható, de sokkal megnyugtatóbb az a tudat, ha olyan event van, ahol a szorgos munka elnyeri a jutalmát:pxD és x pecázásra jár y gyöngy és nem valamilyen mértékben a "szerencsére" van bízva a kimenetel.:eek::)

    Szia,
    csak a kiemelt részre: de, nekem kedvencem. Végül is az event úgy ahogy van, nem nagyon érdekel, csak a medve miatt kedvenc. :inlove:xD
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Itt volt az előző event. Szorgos munka kellett és sokan nem tudták megcsinálni.
    Nyilván itt is van határ, hogy kinek mennyi ládája van és azt kinyitja-e minden nap. Akinek csak 4 van és nem nyitja ki minden nap, annak lehet hogy nem fog összejönni a 12 gyöngy, de még a 6 sem. Ha megnézed a statisztikát, akiknek 7 ládája van és minden nap leszedi, azoknak már 10 feletti gyöngye van. Akinek 4 ládája van és nem nyitja minden nap, az lehet hogy a végén itt fog morogni az event miatt.
     
    Leho69, Kukackukac, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  15. KicsiVid

    KicsiVid Járnitanuló

    Sziasztok :) ma reggeli helyzetkép. 6 ládát nyitottam, ebből 8 csalit kaptam, mind a 8 csali sima csali lett. Össze-vissza sikerült a halakat kifogni, volt benne makréla, polip, kardhal, gömbhal. Első ajándékom 15 szupertáp, utána pedig 2-szer gyöngyöt kaptam (gömbhal, polip adta), végül kaptam még titokólat is. Ezen a farmon így most 8 gyöngy van. Jól indult a reggel :). Nektek is jó horgászát kívánok!
     
    -Fülemüle-70, Ribiszke, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  16. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok:)
    3 farmon megy az event, teljesen egyformán nyitok ugyanannyi ládát minden reggel. A gyöngyök száma ma reggel:
    17- 11- és 4 darab. Ez utóbbi farmon tényleg alig jön.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.20
  17. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    A horgászat nagyon silány mindeggy milyen a csali vagy hol állitom meg az eredmény szinte mindig ugyanaz.
     
    szellorozsa, soresne, ho-hoboy és 2 más kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nem értem a sietséget. A második felhő kiváltásának a lehetősége a következő esemény teljesítésétől függ, tehát még egy hetet kell várni rá.
    Egy hét alatt 49-42-35-28-21 ládát lehet kinyitni. A sok szám azért van, mert a szorzó egyik tagja a hét nap alatt megszerezhető és kibontható ládáink száma, a másik természetesen a bűvös hetes, hogy legyen mindenkinek szerencséje.
    Az én tapasztalatom, hogy közel ötven láda kinyitásából származó csalikkal – 52 darab – megkaptam a 12 gyöngyöt és még egyet.
    Most legyek mérges azért az egyért és morogjak, hogy miért nem tudom még kiváltani a második felhőt?
    Miért is tenném, hiszen ez egy eventeken átívelő esemény, melynek a végeredménye 16 nap múlva realizálódik.

    Megjegyzem, hogy két alkalommal ültem a gép elé és ragadtattam horgászbotot a medvével.
    A türelmetlenség nem jó megközelítés.

    Még valami:

    A pecázós esemény végeredménye az ingyen megszerezhető kategória, amennyiben minden – az időtartama alatt futó – eseményt befejez az ember fia/lánya.
    Nem kell hozzá más, csak eventet teljesíteni, szedegetni a ládákat, nyitogatni és pecázni.
    Jut eszembe, a horgászáshoz türelem kell, amit – úgy látszik, nem elégszer – hangsúlyoznak a moderátorok és írástudó játékosok.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.20
    levi5, vihence, Kukackukac és 3 más kedveli ezt.
  19. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Ez egy kicsit más, mintha még az elsőre se jönne, nem gondolod? Én ritkán mérgelődöm, mert akkor oda a játék öröme, csak megjegyezni kívántam, hogy nem biztos hogy így vélekednél, ha neked se jönne. Szép napot
     
  20. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Szia! Én nagyjából egyetértek azzal amit írtál :) Igen, a horgászathoz türelem kell. Mindenféle csalival, mindenféle ládából jöhet gyöngy. Én jelenleg 9 gyöngynél járok, ha lesz 12 kiváltom mindkét felhőt, mert miért ne...? :)
    Viszont nem kell az összes eventet teljesen megcsinálni a siker érdekében. Nekem hiányzik két iránytűm, az előző küldetésben a 4 helyett 2-őt tudtam megszerezni. És ahogy nézem a következő küldetésben is a 4 cuki medúzából elég lesz kettőt megszerezni és kiváltható a második felhő :)
    Szóval tényleg mindenki maga döntheti el, hogy mennyire és hogyan szeretné csinálni nem csak ezt az eventet, hanem a hozzá tartozó küldetéseket is. Tervezni kell, türelmesen várni és aratgatni a ládákat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.