Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Édrien08

    Édrien08 Fórum-zöldfülű

    köszönöm szépen a tanácsot :) igyekszem, remélem, a kövi is vmi nagyon jó event lesz :)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  2. Édrien08

    Édrien08 Fórum-zöldfülű

    szia!
    Nekem épp most írta kukori80 (bocsánat nem tom hogy kell ide bemásolni a mondandóját :) hogy ne bánjam, hogy nem lett iránytűm, mert a 2. felhőt ki fogom tudni váltani és az sokkal többet ér, mint az első :) Persze ha a kövi eventet megcsinálom :) a gyöngyhalászatot ne add fel, meglesz az :) még van sok idő :)
     
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..én is épp most néztem hogy az első Felhőt nem bánom:)...én is ha csinálom akkor lesz a Második felhőcske...most lett 2 db. Gyöngyön :)....úgyhogy 5 db. van most már...:) itt már meg lesz a második felhő az biztos. Akkor csináljuk majd a következő eventet;)
    Köszi hogy írtál..
     
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jó reggeeeeelt!
    Az este megnéztem az időjárás jelentést. Aztán meg akartam nézni a statisztikát, de nem vót sehunn. Te hunn nézed aztat a statisztikát?
    Én még abban sem!
    Mert a statisztika olyan, mint egy bikini: sokat mutat, de a lényeget eltakarja.

    Ezeket tényleg csak a jegyzőkönyv kedvéért...
     
  5. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Kicsit elvagyok keseredve, mert eddig csak 5 gyöngy jött össze, így nem igen lesz meg a két felhősor. Kicsit lehetne bőkezűbb ez a horgászat. 6 ládám van, és minden nap kinyitom :(
     
    -Fülemüle-70, Leho69, he1951 és 4 más kedveli ezt.
  6. GN12

    GN12 Haladó

    Sziasztok!
    Egy kis hamisítatlan statisztika :D:
    7 db ládám van (tehát az összes amit eddig lehetett) amit napi szinten nyitok.
    Most 14 ládát nyitottam amiből lett:
    8 sima csali: makréla, rák, rák, gömbhal, rák, makréla, makréla, polip
    6 prémium csali: 2 makréla, 2 polip, 2 makréla, 2 papagáj, 2 makréla, 2 polip

    Sor végén kaptam: polip - 15 KK, makréla - 5 FP, papagáj - 14 szupertrágya

    Összesen 3 gyöngyöm van :oops:
     
    -Fülemüle-70, Leho69, he1951 és 4 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Minden megszerezhető ládám megvan, azonban az egyik, már 5 ládás napon elfelejtettem nyitni.
    Nem mindennap bontogatok, pl. tegnap 29, azelőtt 20 ládát nyitottam, és egyetlenegyszer, tegnap kaptam a 29 ládából 30 csalit.
    Összesen 4 gyöngyöm van, és még mindig nem látok okot azon aggódni, hogy nem lesz meg legalább az egyik felhő, tekintve az eventből hátra lévő 12-13 napot.... :)
    Hajrá Maci! ;) :inlove:
     
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nekem nagyon nehezen indultak a gyöngyök. Sokáig 1 sem volt, míg másnak már 6 is. Aztán elkezdődött. Elég hektikus, volt, hogy 1 nap semennyit se kaptam, és volt 1 nap, amikor vagy 4-et, talán 2 adag ládából. Tegnap 2, és ma meglett a 12-ik. Nekem is gömbhalból. De ez csak érdekesség, mert eddig vegyesen kaptam akármelyiktől (aminél volt teli sor hal).
    Én is 1x kaptam +1 csalit. Ma 5-ből 3 alap, 2 közepes jött.
    Ha kapok további gyöngyöt, szóljon, akinek kell, és nyissa ki az ablakot (KüldFényPost).
     
  9. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Sziasztok! Arra szeretnék biztatni mindenkit, hogy ne keseredjen el a gyöngyök miatt! Nekem sokáig egy sem volt, aztán jó ideig 1-1 jött elvétve hetek alatt. Tegnap viszont fordult a kocka, hirtelen szinte minden eredményes horgászásnál kaptam ajándékba gyöngyöt, egymás után kb 8-at. Már csak egy hiányzik a 12-ből. :D Szerintem másnál is hasonlóképpen fog működni, ha eddig szűkmarkú is volt a rendszer. Az event végére valószínűleg túltermelésünk lesz a gyöngyből, ha már nem lesz rá szükség, akkor is ontani fogják a ládikók. xD;)
     
    -Fülemüle-70, genka53, Fatther és 10 más kedveli ezt.
  10. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Az egyik felhőt már beüzemeltem, és megvannak a gyöngyök a másik felhőhöz is, jöhet az evet harmadik része hogy gyűljenek a medúzák. Nálam a kardhalak adták jobban a gyöngyöt, polipot szinte alig fogtam. Kisebbeket persze annál inkább, de most a horgászat plusz lehetőség ajándékok gyűjtésére, igy ürülök mindennek amit kifogok-kapok... Sikeres gyöngyvadászatot mindenkinek, van még idő....
     
    -Fülemüle-70 és szellorozsa kedveli ezt.
  11. ZSUZSA21

    ZSUZSA21 Járnitanuló

    sziasztok a gyöngyből jól állok eddig van 11db,én az ajándékokra hajtok minden jöhet minden jó,a kislányom imád horgászni rányom valahova kész,de mindig gyöngyös láda a vége már nem akarom,hogy horgászon, de csak észre veszi mindig
     
    -Fülemüle-70, Ribiszke és szellorozsa kedveli ezt.
  12. delfin929

    delfin929 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Múlt vasárnap írtam, hogy nulla darab gyöngyöm van. Mára több, mint 50 pecázáson vagyok túl (pontosan nem számoltam), 1 db gyöngyöt kaptam eddig, azt az egyet is ma (26 db pecázásból). Ennyiből sokaknak már összejött a 12 darab, de a fele biztosan (6 db ládát nyitogatok naponta, de nem hiszem, hogy azon az egy hiányzón múlna a siker).
    Próbáltam többféleképpen: apránként, egyszerre 10 alatti mennyiséget pecázva, majd tízen egypárat, ma 26-ot egyszerre. Nem vagyok kezdő, eddig minden pecázós eventet csináltam.

    Túl sok a szerencse faktor:
    - a láda bontásából kapott csalik száma, fajtája,
    - majd a pecázáskor kapott hal, aminél a megállítás pontosságának vajmi kevés szerepe van (a mostaninál a kardhalak száma nálam sokkal alacsonyabb, mint eddig, többször ad homárt vagy papagájhalat akkor is, ha pontosan állítom meg, azokból meg nyilván több kell az ajándékhoz)
    - végül az összegyűjtött halakért kapott ajándék.

    Nem szabadna ennyire a szerencsén múlnia egy event sikeres teljesítésének. Lehet mondani, hogy van még idő, ne legyek türelmetlen, de az eddigiek alapján nem bízom benne, hogy meglesz az az 1 db ládás felhő, amit szerettem volna. :(
     
    -Fülemüle-70, soresne, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  13. kékmaci61

    kékmaci61 Utánpótlás-írogató

    Na tessék!
    nolina1965 kis farmja vagyok. Csak szórakozásból - és 1 agámáért - jöttem be, mostanában nincs időm több farmot rendszeresen gondozni. Most adtam be az 1 db medvét és a tenyésztés első feléből lett még 1 láda. 2 csali: 1 alap, 1 közép. Utóbbiból 2 polip, ami ad 1 ládát adott, amiből 1 db gyöngy kandikált ki. Szűz kéz??? Nem bosszantásnak szánom, inkább a hitetlenkedést akartam leírni. Lehet, h. nem tudok itt többet teljesíteni, tehát ez most valsz, hiába van, nem fogom tudni a felhős részt letermelni.
     
    -Fülemüle-70 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok

    Ez az event nem lesz a szívem csücske, ma végre összejött 6 gyöngy, a kisebb farmomon már csak egy hiányzik a 12-höz. Ennyi barkácsot, és titokfát még egy eventben sem kaptam, pedig van dögivel.
     
  15. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Gondoltam jelzem, gyöngyök bezsebelve;):p:):inlove:
    No és jöttem morognixDmorr-morr ;) kaptam két felesleget is:inlove::p duplán morr-morrrrrrrxDxDxD
    Akinek még nincs meg a 12, annak továbbra is javaslom, hogy 2-3 naponta bontogassa a ládákat és horgásszon.
    Minden nap leszedni és pihentetni. ;)

    A pihenés a gyöngyök titka! ;)
    A kipihent szépségek!:inlove:
    Most már csak a sok jó, értékes apróságért kell horgászni;):):inlove:
     
  16. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Hát olvasva a hozzászólásokat jóóó sok türelem kell a moderátori csapatnak, Mindenki gyöngyök után sir de az eventből még van 311 óra kb 13 nap. Még egyszer sem horgásztam összegyült eddig 59 ládám. Minek sietni ? 12 gyöngy után a többi úgy sem ér semmit.Szerintem a " kisebb " nyeremények sokkal jobbak mint a felhők. 223-ik szinten kapok a két felhőből kb 138000 TP 23 óránként tehát elfér a többi melett ha meglesz, ha meg nem ez van, majd jön másik. Moderátoroknak sok türelmet és kitartást !
     
    -Fülemüle-70, vihence, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én csak 6 ládát nyitok. Tennap gyütt a 10. gyöngy. Tényleg, gyöngy-581 hol van?
    Szóval, a második felhő még elérhetetlen játékilag is, nem csak létráról. Lakat alá tették. Biztos vagyok benne, hogy ez is olyan lesz, mint a zjupermárketek által gyűjtehtő, és füzetbe benyalható bélyegek (bár ők, eléggé helytelenül , pontoknak nevezik). Na! Azokat a bélyegeket is az elején még a kasszások figyelmeztetését követően is, nehezen lehet beszerezni. 3 hét múltán meg mindegy mit vásároltál, adnak egyszerre egy füzetre valót is. Olyan szerda, csütörtök vonalában, már nagyon fogom utálni a gyöngyöt, nem csak a kagylót.
    Ez csak jóslat, nem statisztika. A baj, hogy mindig bejön.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.8.20
    -Fülemüle-70, vihence, [erika05] és 6 más kedveli ezt.
  18. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Nekem mára sikerült begyűjtenem az első 6 gyöngyöt, most üzemeltem be az első felhőt:)
     
  19. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    Sziasztok! Ma reggel se sikerült ezen a farmon gyöngyöt halászni, még mindig csak 3 db van. :(Megnéztem, hogy is állok a többi farmomon. Melyik halból mennyit fogtam. Az egyik legszembetűnőbb, hogy ezen a farmon csak 91 halat tudtam fogni :oops:, szemben a többi farmommal, ahol 105-t. Minden nap 6 ládát kapok, gondolom ez a csaliktól függ, hogy simát, prémiumot vagy luxust kapok. Jelentős különbség szerintem!
     
    Leho69 kedveli ezt.
  20. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Első nekifutásra elkeserítő volt ez a horgászat. Gyöngyök nagyon nagyon ritkán. Azért lassacskán jövögettek, így nincs okom a panaszra, már 10 db igazgyöngy pottyant ki a kagylókból. :)
    De! Ami viszont nagyon is számítana, hogy hol áll meg a fénykarika. Semmi jelentősége. Csináltam próbákat, és az eredmény kiszámíthatatlan. Korábban szerettem horgászni, sikeres voltam benne, no ezt most nem lehet mondani.
    A ládák tartalmáról már nem is szólva, mert ott aztán tényleg hektikus a tartalom.
    Szóval ami a lényeges, az tényleg a szerencsefaktor. Nálam szabadságon van, fürdik az óceánban. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.8.20
    -Fülemüle-70, vihence, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.